Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fionaa21

co kupilam ostarnio w lumpeksie

Polecane posty

Ja kupiłam tylko golf top shop, w morskim kolorze, śliczny. Poza tym to bieda dosłownie i w lumpeksach:). Koleżanko z Dąbrowy tutaj na temacie jedna dziewczyna, dosłownie kilka stron wcześniej opisała, co i gdzie w Katowicach. Nie ma sensu tego powielać. Proponuję przeczytać. A do Sosnowca już nie jeżdżę, nie polecę Ci więc niczego stamtąd. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, fajnie się Was czyta, wiem przynajmniej że nie sama jestem uzależniona.Fajne ciuchy kupujecie i za naprawdę świetne ceny. U mnie nie ma ciicholandu z takimi cenami, jest dosyć drogo- żakiety 35-45 złotych, a na wagę to sa same dziady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) kupilam dzis 2 spodniczki bombki w oie w odcieniach turkusu- kazda za 12 zl, jedna atmosphere, druga h&m, tunike w gwiazdki topshop 10 zl i tunike w kwiatki wiazana atmosphere za 12 zl:) wrzuce zdjecia jak bede miala troche wolnego czasu, bo teraz mam straszny natlok zajec:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufffffffff
ja bym nie kupila nic uzywanego, brzydziłabym się po kimś obcym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehhhhe
ufffffffff -> tez sie brzydze po obcych, dlatego nosz ejedynie wlasnorecznie szyte ubrania, nigdy nie wiadomo kto mierzyl ubranie w sklepie przede mna, fuj :o :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kudlata wiewiorka
nigdy nie mow nigdy :) zycie cie jeszcze moze zaskoczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehhhhe
E tam...jak ja bieda przyciśnie to sobie ściereczkę na targu kupi ;) Nikogo nie zmuszam do kupowania w lumpeksach (większy wybór dla mnie), ale od zawsze śmieszył mnie argument "nie będę nosiła po kimś". Przecież zarówno ubrania jak i buty są mierzone przez X osób zanim my to kupimy. Staniki również (mam nadzieję, że majtek nikt nie mierzy:P). Zresztą coraz więcej pojawia się lumpeków "wieszakowych" z dobrze wyselekjonowana odzieżą. Zdarza mi się tam za bluzki zapłaci więcej niz np w sklepie (po wyprzedaży of koz, ale jednak) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marceliona
a ja kupilam sliczna czarna torebke-doslownie jak z eleganckiego butiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camarello
a co w tym zlego,ze kupuje sie w lumpeksach..... Ja tylko kupuje w lumpeksach i sa tez na ubraniach metki,wiec chyba nie sa uzywane prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camarello
kupuje coprawda za granica,ale juz w Polsce powstaja takie lumpeksy i sa to dobre jakosciowo rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dzieczyny🖐️ Mi sie dzis udalo upolowac kurtke Diesla za cale 5 zlotych :D Taka krotka, puchowa, kremowa. Super. Jedyna wada bylo, ze przy kolnierzu byla ubrudzona od pudru jakies laski, ale plamy latwo zeszly :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja bym odkupiła nawet, ale pewnie nie sprzeda:P. Jak nie to robię włam. Kocham gwiazdki:D. A wczoraj byłam na kubańskiej nocy zakupów w Silesia City Center... Co za lipa. Pojechałam bo liczyłam na super pokazy, ale ludzie liczyli na tanie zakupy. Niestety te 50% na towary było zwykłą ściemą jak przypuszczałam. Ale i tak tłoczyli się jak sardynki. Nigdy więcej czegoś takiego. Mój luby kupił mi fajny golf i sweterek, ja sobie opaskę i chustę, a jemu bluzę. Jakiś plus. Ale żeby to kupić trze ba było walczyć z rozczarowanymi ludźmi, którzy latali po sklepach z wywieszonym ozorem i szukali wiatru w polu rozrzucając ubrania i popychając ludzi. Szok. :o. A ja fanka Kuby liczyłam na jakiś show… Liczyłam... Jak tam o jeny? Co u Ciebie?:) A do tej osoby, która się brzydzi. Wczoraj jedną bluzke mierzył z pewnością tłum osób (sklepy były przepełnione), a każda z nich mogła mieć wiele różnych chorób skórnych. Jak się o tym pomyśli, to się człowiek dopiero może zniesmaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ona cala nie jest w gwiazdki:D czarna na ramiaczkach z przodu ma pare srebrrnych gwiazdek i rozowych grochow:) fajna jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety mi szykuje się ciuchowa głodówka. Dostawy są coraz gorsze i uboższe. Nastawiam się na środową dostawe na kunickiego. Ale i tam ostatnio biednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MArtyna19 => Też byłam na kubańskiej nocy :) To byłos traszne, widziałaś te zamknięte kratami sklepy i wpuszczanie po X osób przez ochorniarzy? :classic_cool: A tak całkiem powaźnie...opłacało sie iśc do Heavy Duty, na kolekcje jesień-zima było 30%, może to nie zawrotna zniżka, ale calkiem rozsądna ;) Ja pojechałam w sumie za tą śliczną zieloną torebką z reserved https://ssl.allegro.pl/item268408487_reserved_cudna_duza_zielona_paryska_kol2007_08.html nie bylo już jej na sklepie, ale wypatrzyłam na wystawie chyba z dwie...idę do jakiejś babeczki z obsługi żeby mi zdjęła a tu zonk. Nie mogła...torebki pójdą na sprzedaż po zmianie witryny, witryne zmieniaja co 2 tygodnie a ta jest dopiero pół tygodnia... BTW kosztuje ona 79zł w skepie...eh Ci allegrowi naciagacze :o :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avenuska
no, no, no nie wiedziałam, że tu tylu ziomali ;-) Ja jestem z Dąbrowy Górniczej :-) Oj, miło :-) Raczkująca---> jeżeli nadal jesteś zainteresowana, to mogę Ci podać klka fajnych lumpków w DG :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też się ta torebka podobała i to bardzo:D. Ale narazie mam zamiar nosić jedną i koniec:). Tak, widziałam to. Przechodziłam obok takich sklepów z przerażoną miną. Ludzie chcieli się zabić za zakupy... W dodatku po normalnej cenie, albo niewielkiej obniżce. Dla mnie to było chore. Ja wchodziłam tam, gdzie nie było tłumu. W kolejce do kasy w Bershsce stałam tylko ja. A Ci ludzie na allegro często tak robią. Moja torebka z H&M, którą kupiłam za 59 zł jest tam za 89... Bez komentarza. Na szczęście w przyszłym miesiącu nie będę miała kasy na zakupy i dobrze. :). Będę kupować podczas wyprzedaży po świętach, pewnie u siebie w sklepie:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ja ostatnio do lumpkow tak czesto nie chodze, bo kupilam mp3 i buty zimowe i kasa sie znowu rozeszla, a tu swieta niedlugo i trzeba pomyslec o prezentach :) to co jakis czas temu kupilam wystawilam na allegro (torebka, szalik, czolenka i dzisiaj bedzie spodniczka w pepitke) http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=9001616

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RACZKUJĄCA SZPERACZKA
avenuska Pozdrawiam :D jaki ten świat mały :D jeśli słuzysz radą to ja jestem zainteresowana, miasta sąsiadujące również mnie interesują :) Martynka dziękuję za wskazówki apropo adresów w Katowicach 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cud! Kupiłam dziś 2 bluzeczki - jedna szara H&M za 4,50 zł i biały tshirt za 5,50 zł. Ale już nie będę chodzić do hurtowni bo łaszki są coraz brzydsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kudlata wiewiorka
ostatnie zakupy http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ff1a04846ecc93f1.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/981c0687fb03d235.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/801a8a46a79b67e0.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7863e5940b660757.html to zdjecie mi nie wyszlo jak sie okazuje ale bluzka jest fajna i dlatego zdecydowalm ja jednak pokazac http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/15fe80fae8ef743d.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f1259047a149f1e7.html i ta obiecana komus koszula z szyfonu kupiona juz jakis czas temu http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/89dc1a3dfc510e7a.html za te bluzki zaplacilam lacznie 15 zl i tylko ta bezowa nosi slady uzytkowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emphetepe
fajne bluzeczki....i jak tanio ci wyszło.. ja ostatanio kupiłam 2 ciuszki....ale narazie nie chodze do ciuchlandow..czas odpoczac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauliniacz
hej dziewczynki powiedzcie gdzie w dąbrowie górniczej są fajne lumpeksy??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakkaka
kudlata mi :) dzieki... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ** ** ** ** ** ** *** *** ***
przyłączam się do topiku. ja jestem stała bywalczynią tomitex'ów warszawskich...dziś byłam ot tak na Nowowiejskiej gdzie dzis towar jak na warszawe taniutki, bo tylko 26zł za kg i upolowałam nowiuśkie dzinsy bojowki czrane georga...moze firma nie powala ale są naprawdę czadowe i dłam za nie ok 12 zł...a myslałam ze same szmaty bedą skoro przecena a tydzien temu w gotyk lumpie upolowałam cudna marynarkę na suwak czarną z pieknego grubego pasiatego materiału :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie, topic nam umarl :) nie zagladacie tu, czy nic nie kupujecie? przyznam, ze ja juz jakis czas w lumpku nie bylam, ale zrobilam generalne porzadki w szafie i stwierdzam, ze nie mam sie w co ubrac, wiec chyba sie niedlugo wybiore. pozdrawiam i piszcie cos! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
kupuję, ale nie pod koniec miesiąca bo nie mam kasy :P nie wiem czy pisałam ale mój ostatni przebój to nowiutka marynarka z Jackpota :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w lumpku coś sie ruszyło bo towar lepszy. Bluzka żółta F&F nowa, spodnie reeboka nowe... Szkoda, że w poniedziałek nie bede miała czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×