Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fionaa21

co kupilam ostarnio w lumpeksie

Polecane posty

Hmm... wyszło ciemne. W rzeczywistości kolor jest jaśniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny prezpraszam ze
nie na temat, poradzcie mi co zrobic by kurtka puchowa nie gubila puchu/pierza na mnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakakka
fajna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kudłata wiewiorka
u mnie jakas posucha w tych sklepach,wczoraj odwiedzilam 2 i nic nie ma :) a co kurtki i pierza to albo wywalic kurtke albo podszyc pod podszewka tym materialem na wsypy do poduszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche mnie nie bylo, ale wracam z blekitna bluzeczka z rekawem3/4 atmosphere20zl, zolta tunika z zary 14zl, i haftowanymi spodniami george za 20zl wszystko w bardzo dobrym stanie. ta dostawa byla dosc ciekawa i mozna bylo poszalec ja jednak musze uwazac bo juz nie mam gdzie upychac tych ubran :) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już nie. Myslalam, że będzie za duża a ona jest jakby na mnie szyta. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakakka
fajnie macie,.,, cos jest na wystawie, idziecie i jeszcze Wam sie udaje kupic... pozazdroscic,.. ja mam 30km... i nie ma zbytnich wystaw, alebo z wystawa stala :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Ci, ze u mnie nie jest tak różowo. Dziś mało mi szczena nie opadła z wrażenia nad stanem umysłu jednej babki. Poszłam tam po 8 , stała babka i spytałam sie za czym ona stoi (niestety takie są tam zasady). Powiedziała i uprzedziła mnie, ze za tuniką stoi ktos inny tylko ta babka poszła do Zusu. Ale i tak czekałam. Przyszła ta baba i w ryk. Spytałam sie wiec: Dla kogoś ją Pani bierze? (spytałam bo tunika jest młodziezowa, a nie dla starej *****). Tu dostała fioła i prycha \"KTOS! Dla mojej córki!! Ktoś!\". Nie wiem o co jej chodziło ale chyba co najmniej uważa się za jakąś królową. Babka jest bardzo chamska, kłotliwa i jeszcze Tobie wmówi ,że to Ty zaczełaś. Dramat. Ja zawsze staram się być przed nią aby nie słuchać jazgotu. A tak - mówi, że jej córka jest baaaardzo szczupła. Powtarza to ciągle i mierzy cię wzrokiem jak Ty jesteś chuda czy gruba. Ja miałam dziś na sobie grubą kurtkę i patrzyła się na mnie z wyraźną pogardą a dodam, że sama nie grzeszy ani urodą ani gibką talią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, ja się staram w ogóle unikac takich sytuacji. W tym lumpeksie obok diesla jak widzę, że niosą ciuchy, żeby dołoży to się zazwyczaj odsuwam - żadna bluzka nie jest warta tego co tam się dzieje :P Poza tym te bignące kobiety budza we mnie lęk :o Żeby nie było...ja rozumiem, żeby przyjśc wcześniej, ale nie...w ewentualnych konfliktach wolę ustąpic. Śmiac mi się chciało jak przeglądałam buty na wagę, babeczka w popłochu szukała drugiego buta...przypadkiem na niego trafiłam w koszu obok. No to zmierzam w jej kierunku żeby jej go dac a ta malo sie nie zpaowietrzyła krzycząc \"ja znalazłam pierwsza tego, nie oddam!\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakkaka
o jeny :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano właśnie. Tym bardziej mam satysfakcję z tej tuniki. Kiedy dowiedziala się, że na metce jest 40-stka to zrezygnowała. Ja noszę bluzki 36-38 i na mnie jest w sam raz. Dodam, że to firma atmosphere, a bluzki z tej fimy kupuję własnie w rozmiarze 38 i leżą idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczakiD
ostatnio jedna baba prawie wybila mi oko wieszakiem, bo przegladalam sobie ciuchy z wieszaków i tam sa dwa- u gory i na dole.. schylilam sie po cos z tego dolnego a ta mi wlazla na plecy i zaczela ciagnac jakas bluzke z gornego:> dramat:P mialam taka zwale z niej, ze sie odsunelam na bok i czekalam az ona i jej podobne larwy skoncza sie bic w tym miejscu i pojda w inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto mnie wola, kto mnie wola :P:P ostatnio bylam kilka razy przelotem, ale wielkie zero :O nie wiem co jest grane, ale dawno tak beznadziejnie nie bylo. jutro ide bo jest dostawa, ale czarno to widze. eh a gdzie reszta "starych" dziewczyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja daruję sobie jutrzejszą dostawe w hurtowni. Jestem zbyt zmęczona i jest zbyt zimno. Może upoluję coś w sobotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio nie mam czasu pisać. Kupiłam trochę rzeczy w \"normalnych\" sklepach, golf z Bershki, jakiejś tam chusty, koszulki, bolerko, kolczyki itd. Z lumpeksu mam tylko jeden szal i taką tunikę żółtą. Ale w przyszłym miesiącu większych zakupów nie planuje, więc pewnie mnie nie będzie również:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo martyna :) 🖐️ moka, torebke bede sprzedawala na allegro, w weekend ja wystawie to podam linka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjj ludzie
nie napisalam bidulki w znaczeniu ze ktos jest biedny, tylko dziewczyny , zlitujcie sie-- to chlam nie firma! wiec nie uzywajcie wyrazu firma, lub marka zeby okreslac ubrania tego sortu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech będzie, że to chłam. Zwał jak zwał. Dla mnie to wszystko jedno, bo i tak nigdy nawet nie byłam na wyspach. Ważne, że coś mi się podoba. Nawet gdyby tam było dior na metce, niezbyt bym się tym przejęła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kudlata wiewiorka
u mnie nic nie ma:) w sobite moze sie wybiore chyba tylko po to zeby wieszaki poprzesuwac bo juz mi sie na polkach nie miesci:) ale stwierdzialm,ze nie mam jeszcze koszul w kolorze zieolnym i zoltym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakakkaka
zazdrosszcze chociazby mozliwosci zakupu korali... itp. u mnie nie takiego nie ma, suche wieszaki, ewentualnie kosze i kosz z zabawkami, zero atrakcji :( ostatnio byly wisiorki zapakowane i cena 14zl, myslalam,z e sie zsikam, bo w skepie za 4,50sa ladniesze, czasem ekspedientkom odbija, chyba chca sobie wyyrownac to co same za darmo zabiora :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem szczerze, że ten \"chłam\" jest lepszy od chłamu na targach gdzie za byle jaką bluzke trzeba dać 35 zł. Poza tym, moim zdaniem atmosphere robi ładne rzeczy których w normalnych polskich sklepach za tak niską cene się nie znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do dodatków w moim lumpku. Głownie są to torebki, ale nieciekawe. Czasem zdarzają się bardzo fajne zabawki dla dzieci, raz widzialam gry planszowe. Zdarzył się raz komplet do pedicure (żałuję, że nie wzielam). Z bizuterii plastikowe opaski na ręke (chyba 50 gr sztuka) albo kolczyki. Ale bardzo niepodoba mi się fakt, że często brzydka torebka jest wyceniona na 10-12 zł. Raz widziałam kosmetyczki Clarinsa za 2 zł. A były wielkości i grubości koperty. Paski - często widuję takie okrągłe. Chyba kojarzycie o jaki mi chodzi. Kobiety sie o to zabijają a to nie jest nic warte. Nitki wyłażą, ta niby skóra się odkleja. A kosztują 7-10 zł. Czapki, szaliki - nic fajnego i zazwyczaj tylko dla dzieci. A! Zapomniałabym o kocu elektrycznym za 25 zł, radiu chyba sprzed 20 lat za 20 zł, lampce ze sztucznymi kwiatami, macie łazienkowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś kupiłam świetny biały, skórzany pasek za 3 złote i spódnicę na salsę:). Niedługo wkleję rzeczy swoich zakupów z ostatnich 2 tygodni, dużo tego, samej biżuterii jest kilka par:P. Niestety tylko pasek i tunika z lumpka:/. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×