Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fionaa21

co kupilam ostarnio w lumpeksie

Polecane posty

Gość raz i porzadnie o atmosphere
otóż, moje drogie panie: Bywam na wyspach i: 1) prawdą jest, że primark, gdzie sprzedaje się atmosphere jest tanim sklepem, ale- najwięcej kobiet na ulicach ma właśnie reklamówki stamtąd. chodzi się tam po to, zeby kupic tanio (2-7 funtow) bluzki, bo na przyklad ma to byc top pasujacy nam tylko pod jeden sweterek załóżmy; 2) rzeczy są jakościowo może nieco gorsze od tych "firmowych" ale sama mam stamtad pare bluzeczek i sweterkow i na razie nie narzekam 3) kolekcje sa bardzo podobne do aktualnych "firmowych". bylam swiadkiem, jak laska (w calym tego slowa znaczeniu, wygladala jak modelka) zbulwersowana pokazywala kolezance tunike atmosphere wlasnie, identyczna miala na sobie. myslalam ze przyprowadzila kolezanke, zeby tez sobie kupila, ale oa sie wydzierala: widzisz co mam na sobie??? 30 funtow za to dalam w zarze a widzisz za ile tu jest?? za 6@!!! plus kika przeklenstw. 4) wchodzac do primarku mozna za mala kase nazbierac caly stroj (dlatego wszyscy laza tam z takimi wielkimi koszami) 5) czasami (tego juz nie umiem wyjasnic) leza te ubrania lepiej niz firmowki, moj chopak ubzdural sobie kurtke o okresonym kroju, we wszystkich ktore przymierzal wygladal jak dziad (levis-40 funtow w wyprzedazy, henri loyd- 60) a w primarku lezala idealnie, funtow 12. takze nie kloccie sie drogie panie, bo w wakacje szalalam troche z kasa w londynie i niekiedy w bardzo drogich sklepach nic mi nie podchodzilo a z primarka wychodzilam dokladnie z tym, co mi sie w glowie narysowalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raz i porzadnie o atmosphere
no i mialo byc chłopak, nie chopak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na jutrzejszej wystawie jest ładna czarna torebka. Mała i nie skórzana ale podoba mi się - 12 zł. No i sweterek biały, na suwak atmosphere ale nie dojrzalam rozmiaru. Obawiam sie, ze będzie za duży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyszukiwarka.
Mierzyłam dziś piękne spodnie, niespotykany krój rozmiar 36 a i tak były za duże :O Nie mogę tego przeboleć :D Generalnie ma pewną refleksję... Mam wrażenie, że sprzedawcy wykorzystując koniunkturę na lumpeksy strasznie zawyzają ceny ciuchów. Widziałam dziś super bluzkę, podchodzę, patrzę - oczywiście wyceniona - 50 zł :O Bez przesady, nawet jak ubranie jest markowe to jest to odzież UŻYWANA. Czasami na wyprzedaży można kupić coś taniej niż w lumpeksie, paranoja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakkakakka
czekalam 2 tyg, pojechalam i sie zawiodlam... :( kiepski towar, nawet tam gdzie kg 50zl,,, za to ekspedirntki... ehh... najnowsze ciuchy, widac, ze z nowej dostawy... :O dobrze maja,,,, ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelcia21
Czesc dziewczyny mam pytanie czy znacie jakies dobre fajne lumpeksy w Poznaniu? Jestem wielka fanka takich sklepow, kupowalam ciuchy z lumpeksu w innym miescie a niestety w Poznaniu jeszce takowych sklepow nie odkrylam:) z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na wystawie poniedziałkowej pare ładnych rzeczy. Sweterek różowy z rękawem 3/4 - 8 zł, torebka bawełniana, top czarny z cekinami - 9zł, zapinana bluzka w kratkę - 12 zł. Czyli poniedziałek wyruszam na łowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, szczerze mowiac nie pamietam juz kiedy ostatnio kupilam cos w lumpeksie, ale weszlam tutaj i dopadla mnie chetka na buszowanko:) Mieszkam od kilku lat a granica, ale pamietam jak kiedys za licealnych czasow bardzo czesto bylam w takich sklepikach jeden szczegolnie utkwil mi w glowie. To byla taka hala, czy moze barak za miastem, gdziekupowalo sie odziez na kilogramy, zawsze jezdzilam tam po szkole, ale raz udalysmy sie z mama w dzien dostawy z samego rana:) Czegos takiego to do tej pory jeszcze nie widzialam:) Kobity sie normalnie tratowaly, jak otworzyli drzwi, a pisk byl nie do wytrzymania:) One chyba jakimis zorganizowanymi bandami tam jezdzily, bo pamietam ze braly na slepo rzeczy, potem po kilka ukladaly w wielikie kupy i przebieraly jak sie dalo:))) heh to byly czasy:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korba
Dziewczyny, normalnie zainteresowałyście mnie! :D Zna może któraś z koleżanek dobry ciuchland w Gdańsku i okolicach?? Gdzie warto się wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże dziewczyno. Tez byłam na wyspach i jak sie jest glupim i slepym, z zerowym gustem to sie nie dziwie ze nic nie mozesz w primarku wybrac. Bo tak naprawde wcale o marke nie chodzi (chyba ze ktos jest zajebiscie pusty i podnosci sobie swoje ego - marką). Ważny jest gust, umiejetnosc dobierania ciuszków. Ja się ubieram i w b.drogich sklepach, gdzie kupuję bluzkę za 300 zł. ale i w lumpeksach ! i jak bylam w Anglii to i również w Primarku! ( polecam w Primarku sliczne majteczki-boksereczki a la Victoria\'s Secret ) Są przesliczne :) Takze do pani powyzej, znajdz sobie kobieto swoj styl a nie kupuj tylko patrzac na marki bo napewno zbyt fajnie nie wygladasz w tych swoich drogich ciuszkach :D hahaha.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emphetepe
ja niedługo wklejam fotki z buszowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emphetepe
spodnica za 1 złotoweczke http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cba6e6e229b12e83.html spodnica z Krasnika - 2 zł http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/eebf47162fdc94b7.html ta spodniczke kupiłam w lublinie za 3,75 bo była przecena 50%, natosmiast widziałam identyczna w innym ciuchlandzie , jakies 10 min przezd zakupem tej..ale az za 15zł http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0f96e2e920ccdb7c.html bolerko 1zł http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2091681d521a163a.html bolerko 10 zł http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/dca45012e32b04f6.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ojj ludzie
i jeszcze jedno slowo "bywam" najlepiej pasuje:0 bo nie mieszkam na stale, jezdze na zakupy:) czyli BYWAM:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skończyła Pani? Mam teraz paść na kolana z podziwu, czy umrzeć z zazdrości? :o Jeżeli pieniądze robią taką wodę z mózgu, oddam cały swój dochód. Przyjemność zarabiania dużych pieniędzy nie zastąpi uprzejmości, klasy i dobrego wychowania. Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emphetepe
do ojj ludzie - ja jakos mam ubrania z ciuhclandow z tej firmy, któras krytykujesz i nadaja sie na załaoenie na kilka razy choc były juz noszone nieraz...przeciez sa z takich materiałow jak ubrania inych firm, czasem nawet z lepiej wygladaja i sa w łądniejsze wzory...i sa tansze tylko dlatego ze porpostu nie pałci sie za jakas wielką MARKĘ wazne ejst jak ubranie wyglada a nie ile kosztuje, i jak sie je zestwi z innymi..wiec nie udawaj wielkiej paniusi co sie nie dotkie ubran z primarka bo sa dla niej szmatami...alebo zreszta udawaj i wydawaj kase na ubrania , która nie sa ani ładniejsze ani porzadniejsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emphetepe
aaa..i możesz sie zcepic tego , że tak litery poprzestawiałam, bo wiem, ze takie krytykantki jak ty, jak nie maja argumentów, to sie przyczepiaja do pisowni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kudłata wiewiorka
spodniczki sa fajne:) ja jutro ide i moze cos kupie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie co..
te niektóre szmatki którymi się chwalicie to bym nawet na szmate nie chciała , często są to stare i nie modne rzeczy, owszem trafi się nieraz coś fajnego tutaj klasycznego, a reszta do bani dla licealistek i uczniów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emphetepe
wiesz..niektóre z nas jeszcze sie ucza..wiec niektóre sa dla licealistek..no chyba ze miałas na mysli słowo licealistka z pejoratywnym wydźwiekiem... a do tego jak jestes taka hej do przodu i podarzasz za moda to moze pokaż jak ty sie ubierasz..ja nie lubie slepo podarzac za moda...wiec nie obchodzi mnie to ,z e cos nosiło sie rok czy dwa lata temu..a nawet 10..bo wazne by mi sie pododbało i by ładnie wyglądało w zestawieniu z innymi ubraniami, które nosze.. co z tego , ze nakupisz sobie drochich ubran, które sa obecnie trendy jesli prawdopodobnie nie potrafisz ich nawet ze sobą zestawic..bo gdybys sie znała na modzie to bys dostrzegła w ubraniach, które mas zokazje tu zobaczyc, potencjał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piaskownica :o Ja niestety nie pójde na poniedzialkową dostawe, chcialam i oczywiście wyszlo co innego. Poczekam, na wtorek lub środę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emphetepe super te spodniczki :) szkoda ze takie malo wyrazne zdjecia. na lato super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jade do anglii
i wiem ze na pewno wstapie do primarka:) podobnie jak do sklepow typu lacoste czy levi's. takze nie pierdziel kobieto ze jestesmy biduli bo marka to raz a pomysl, inwencja i rozsadek to dwa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjj ludzie
nosic chlam z pimarka, w ktorym po kilku tygodniach sa kopie wszystkiego co sie pojawi w lepszych sklepach i co nosi juz cala ulica- faktycznie liczy sie pomysl- buhahahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jade do anglii
no wlasnie, lepiej kupic tydzien po za 1/10 ceny :) musza to byc nienajgorsze rzeczy skoro trafiaja do lumpeksow- czyli przezyly juz kilka pran:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jade do anglii
zreszta wiesz co... ja tam wole kupic tanio i pozniej kupic znowu niz chodzic cale zycie w tym samym:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyszukiwarka.
Skoro ubranie sprzedawane jest pod szyldem "odzież używana" tzn. że jest ogromne prawdopodobieństwo, ze było wcześniej noszone, moze nawet bardzo często. Jeśli mimo tego jest ono w dobrym stanie oznacza to, ze jest dobrej jakości (a marka marką). Nie rozumiem więc w czym problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na jutro wystawione są buty reeboka, nowe ale za 28 zł. Oby pasowały. Podoba mi się też czarna , nowa, spódnica Next\'a ale jest długa a ja niska... No i nie lubię nosić szpilek więc, chyba dam sobie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×