Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fionaa21

co kupilam ostarnio w lumpeksie

Polecane posty

Gość Beatkan89
emphetepe- Bardzo fajny ten czarny płaszczyk ja taki w sklepie kupilam wczoraj za 119 zł ile ty dalas za swoj?Lubie chodzic na tak zwane łowy jak ja to nazywam CIUCHLANDY :):) w tygodniu nie mam za bvardzo zcasu ale keidy nadchodzi weeknd to przelece wszystkie lumpy w miescie hihi u mnie w miescie bywaja przeceny po 1ł albo na wage i powiem wam szczerze ze zawsze znajkde cos ciekawego albo tunike albo cos bardzo modnego..mam jeden taki obcykany gdzie ciuchy sprowadzane sa z bostonu..angli..itp.. ceny granicza od 10 zł ale ciuchy sa boskie..osttanio kupilam sobie; - 3spodniczki modne mini za ktore w sklepie musialbym dac z 50 zł za jedna jeensowe w dodatku - tunike typu sukienka struksowa na guziczki super - i tunki bluzeczki.. nawet super mala modna torebeczke ktore tego sezonu sa bardzo modne zamykane jak portmonetka :) super wyglada do rurek..tuniki albo czarnego plasczzyka superrr Nie widze nic złego w tym ze kupuje ciuchu w lumpeksie..a powiem wam ze czasami mozna kupic naprawde cos fajnego za nsika cene.. paski..swetry dlugiee..torebki tam tego jest sporo moda moje panie powraca tylko ze jest bardziej wzbogacona :) Pozdrawiam serdecznie!I zycze udanych łowow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam tunikę i białą bluzkę :) Niestety ta ostatnia jest za duża i bede musiała ją sprzedać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emphetepe o twoj plaszczyk mi chodzi bo widzilam twoje fotki na fotosiku.. ja poszukuje w ciuchlandach jeszcze takie tuniki z roszerzonym dolem ala sukienka :) ty masz fajna taka fioletowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :-) bardzo lubie wchodzic na wasz topik i tak po prostu dla przyjemnosci ogladac sobie co kupilyscie :-) nie wiecie gdzie sa jakies fajne lumpeksy w warszawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis wlasnie dojzalam te stronke :) i jak jest ktos z walbrzycha to niech mi napisze co nie co o lumpach hihi inne tez ciuszki z mila chceia ogladam wiec zamieszczajcie ciekawe foteczki Dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuru
Czesc dziewczyny!! Już od jakiegoś czasu śledzę ten topik, więc może też wrzucę parę zdjęć z dzisiejszych łowów :) A co mi tam!! Ja jestem zupełny maniak część ciuszków kupuję dla siebie a cześć podobnie jak niektóre z Was sprzedaję na allegro, dzieki czemu mam masę fajnych ubrań za darmo!! http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9548a74f9ce7be3b.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4f28b0dc2b106b1d.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6ad33164ac554cf2.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakakakkaka
pojechalam dzis do sh... (mam 25km)... dzis dostwy towarow w dwoch.., cena dnia 50zl... kompletnie nic nie bylo... jedna bluzka 15z, nie byla warta swojej wagi i ceny... jestem zdolowana, bo liczylam an jakis drobizg chociaz... :( oczywiscie wszystko super lezalo na sprzedawczyniach, wiec super dostawa byla, ale dla nich :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuru fajne koszulki :) no i najlepiej zrob sie na czarno i dolacz do tematu na stale ;) emphetepe brawo, masz juz spokoj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziś kupiłam czarną, nową tunikę atmosphere za 13 zł :) Jutro zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo fajna ta zcarna dluga bluzeczka:) czy to bluza nie wiem ale fajnei..nie zbyt wyraznie widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A pasy do pończoch
też można tam kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kuru
super te ciuchy :) takie zakupy to rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O milo, ze ciuszki Wam sie podobaja. To czarne to taka długa bluzka/tunika czy nie wiem jak to nazwać ;) Niestety trzeba się trochę namęczyć, żeby zdobyć coś naprawdę fajnego hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biała bluzeczka z bufkami firmy Next, nowa, na mnie za duża więc chetnie odsprzedam http://img138.imageshack.us/my.php?image=biala1bh1.jpg bluzeczka MKone, na żywo ma bardziej stonowany kolor http://img139.imageshack.us/my.php?image=rozowakr0.jpg tunika w gwiazdki, nowa, dół zdjęcia wyszedł mi jakiś nieostry http://img232.imageshack.us/my.php?image=gwiazdking6.jpg Zdjęcia czarnej tuniki wyszły bardzo niewyraźne więc one będą później. Ma ktoś ochote wybrać się ze mną na lumpki jutro na Kunickiego? Jest dostawa w małej hurtowni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakkakakkaka
ale u Was fajne ciuszki, naprawde, zazdroszcze!!!! ja wczoraj bylam w dwoch gdzie dostawa i cena dnia 50zl, i nic!!! kompletnie nic ciekawego!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata1977
Hej.Mokka a jaki rozmiar tej bluzeczki next i ile za nia chcesz???Super zdobycze dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmiar 40 :( Miałam nadzieje, że bedzie dobra i klops. Powinnam to było przewidzieć bo noszę normalnie 38. Jeśli chcesz to podam wymiary. Ile za nią chce... Kupiłam ją za ok. 10zł i mogę ją za tyle wystawić na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buszująca w peweksie
wczoraj pobuszowałam w lumpeksie żeby poprawić sobie humor i poprawiłam :) kupiłam - bluzę polar męską granatową z białymi wstawkami - 4 zeta - bluzę polar męską brązową z kapturem i "swetrowymi" rękawami - jest super - 4 zeta - spodenki sportowe męskie niebieskie ze sklepową metką - 6 zł. - bluzę dresową dziewczęcą z kapturem ze sklepową metką - 6 zł. - bluzeczkę w paseczki Next - 4 zł - bluzeczkę dwuwarstwową szaro-liliową Kapahl - 4 zł. - T-shirt chłopięcy H&M - 4 zł - bluzkę różową atmosphere w "komiksowy" wzorek - 4 zł. Przytargałam całą torbę ciuchów za 36 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata1977
Moka niestety nie moj rozmiar.Szkoda bo bluzeczka ladna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jeny - a Ty już sprzedałaś tę musztardową sukienko - tunikę? Moka ja bym chętnie tę białą bluzeczkę kupiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny powaznie mowicie ze chcecie tu kupywac ciuszki?ja mam mase nie potrzebnych i nawet fajnych moze wystawie co wy na to??moze ktos znajdzie cos dla siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emphetepe Normalnie to mierzę, ale w zimie wole nie. W tamtym lumpiku jest zimno a ja nie tak dawno miałam zapalenie krtani. Kiedy idziemy na wspólne zakupy? Co do białej bluzki, zrobie lepsze zdjęcie i jutro lub pojutrze ją wystawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na Lubartowską o 9-10? Jutro w końcu Tłusty Czwartek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×