Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fionaa21

co kupilam ostarnio w lumpeksie

Polecane posty

Gość fggf
W życiu bym niczego nie kupiła w lumpeksie... Już wolę wydać więcej i mieć nowe, przynajmniej mam pewność, że nikt się w tym nie pocił, nie obrzygał albo czymś nie wymazał. Sam zapach lumpeksu mnie odstrasza jak przechodzę :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak... A w sklepie wcale tych bluzek nikt nie przymierzał nie spocony, nie chory itd. Ja tam wole mieć nowa bluzke z metkami (o wartości często i 20 funtów) za grosze niż wydawać astronomiczne sumy w sklepach za ciuchy ktore po kilku praniach się niszczą (np. Vero moda).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fggf
Ale w sklepie zakłada się na chwilę. Przynajmniej ja tak robię przymierzając. Poza tym, wolę mieć NOWĄ bluzkę, nawet bez metki. Jak to mówią, ładnemu we wszystkim ładnie. Nie potrzebuję mieć metki nie wiadomo jakiej firmy żeby wyzbyć się kompleksów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale ja różnię się od ciebie, że mam nową bluzkę za o wiele niższą kwotę. :) Na chwilę... A wyobraź sobie, że w sklepie jedną bluzkę przymierza nie jedna a kilkanaście czasem nawet kilkadziesiąt dziewczyn. Wynik jest ten samym jakby były uzywane. I to nie sa moje fantazje tylko realia. Skoro mówisz o dowartosciowaniu, to chyba ci szwankuje bo wchodzisz na topic o lumpeksach i mowisz o spoconych i obrzyganych bluzkach. Prawda jest taka, że bluzki lekko poplamione kupują juz ludzie naprawde biedni (takie bluzki chodzą już po 1 zł), a jesli wady takch bluzek sa poważne (duże dziury) to bedą wisieć w aż same sie nie rozłożą. łaże po lumpeksach juz kilka lat i widziałam ich wiele. W żadnym nie trafiłam na wady większe niż zmechacenia albo dziury. Zapach który czujesz to zapach płynu do dezynfekcji, Im tańszy tym niestety jest nieprzyjemniejszy. Znika po praniu. Nie brak tez takich w których nie poczujesz żadnego niemiłego zapachu ale rzeczy bedą już droższe. Moim zdaniem, jeśli bys chciała to możesz łatwo dowiedziec sie gdzie są najlepsze lumpki w twoim mieście. Kiedyś nyslałam tak jak Ty ale od kiedy koleżanka namowila mnie na jedną wizytę z której wyszłam z pięknym szalikiem za 4 zł juz nie mogę sie wyleczycz. To także duża oszczędność finansowa. Teraz kupuje w zwyczajnym sklepie tylko jesli coś wybitnie mi sie spodoba i jest na przecenie (ostatnio super bluzeczkę za 29,90).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam coś od siebie na temat tzw. przeze mnie lumpa :) uważam, że lumpeksy są świetne i to prawdziwa kopalnia okazji i stylu. osobiście sama kupuję w lumpeksie, bywa, że odwiedzam go ze 2 razy na tydzień. większość moich ciuchów to ciuchy z lumpeksu. kupuję wiele rzeczy, ale nie kupiłabym nigdy bielizny, skarpet, czy butów(chyba że nowiuśkie, bo takie też się zdarzają). często jak coś kupie, to lepiej to na mnie leży niż sklepowy ciuch. w ogóle fajne jest to, że można znaleźć ubranka w starszym stylu niekoniecznie babciowe:) naprawdę można sobie stworzyć własny styl ubierając się w takim lumpeksie. oczywiście kwestia pieniędzy, to kolejna zaleta, wiemy, że w lumpeksie można kupić dużo, a tanio;) LUMPEKSY SĄ WSPANIAŁE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey, chciałam dodać moje trzy grosze. lumpy są świetne, kupuję tam sporo ubrań i każdy się pyta gdzie takie fajne rzeczy znajduję.często kupuję rzeczy z Pumy, Adidasa, ale chyba najczęściej z H&M i Vero Mody. kupiłam już tyle extra rzeczy tam, jestem tak bardzo zadowolona, że nie macie pojęcia....w sumie macie, bo pewnie nie jedna znalazła tam mega skarby:) chodzę średnio 2razy w tyg. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciunia bebe
hej dziewczyny, podczytuje wasz topik, ogladam ciuszki, musze przyznac, ze wam zazdroszcze.... :O ja zupelnie nie potrafie kupowac w lumpeksach. a nie raz chcialabym. mieszkam od paru lat na wyspach, jak wracam do polski wszyscy mowia tylko o ciuchlandach, to jakis szal, wszyscy moi znajomi tam sie zaopatruja :) a chodza w takich fajnych ciuchach.... zazdroszcze jak nic :O a propo firm takich jak atmosphere czy new look... pare osob krytykowalo... fakt, sa to tanie ciuchy, ale zapewniam was, ze wszyscy sie zaopatruja w tych sklepach i nie ma zadnego wstydu, zadnego \"wycinania metek\". sklepy te przezywaja totalne oblezenie o kazdej porze dnia 7/tydzien. ja uwielbiam kupowac tam dodatki, zwlaszcza w new look, nigdzie nie oblowie sie w tyle akcesoriow co tam, w dodsatku za bezcen... dziewczyny, piszcie dalej, wrzucajcie fotki waszych zdobyczy. fajnie sie was czyta ;) pozdrawiam :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszna zolza
Cześć:) Ja mieszkam w mniejszym mieście a nie chodze tak po lupeksach ale mysle ze nie ma tu fajnych ciuchów.. :( No może gdy jest dostawa ale jakoś nigdy nie wiem kiedy ona może byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rogatka
Mam pytanko - ma ktoś sprawdzony lumpeks w Sieradzu? Ja sie niedawno tu wprowadziłam i nie wiem gdzie znajdę (bardzo) tanie ciuchy młodzieżowe. Plis odpowiadajcie na mój e-mail: love270@amorki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madafak
dziewczyny, czytam i czytam i zazdroszczę ;P Ja byłam pare razy na ciuchach ale po prostu nie umiem nic wynaleźć :/ a np. moje znajome potrafia się super obkupić i to za groszę. Jak dla mnie nie ma nic złego w lumpeksach, są wręcz cool ;) Buty często są nowe, gdyż w lumpeksach mają sorty i nie sort nowych i używanych rzeczy, więc się nie czepiajcie głupio, po prostu zazdrościcie bo za takie same rzeczy kupujecie za pół pensji i tyle ! Co Was obchodzi dlaczego ktoś kupuje tu czy tu i ile za co daje, albo że kupuję markowe rzeczy, lubi podoba się i juz. gratuluję zakupów ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuuukiii
Jejku bajer. A wiecie może gdzie i kiedy są jakieś dostawy w częstochowie w lumpeksach ? Jest tyyyle ciucholandów a nigdy nie mogę na nic natrafić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj śliczny ażurkowy sweterek w kolorze kremowym (podejrzewam, że ręczna robota) i z new look sweter do połowy ud zapinany tylko jakieś 30cm od dołu, kolor musztardowy -cudeńko ^^ uch, zawsze jak cos kupię za marne grosze to jestem z siebie tak strasznie dumna -też tak macie? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo topik ożył :) to się pochwale : szorty nowe papaya za 2 zł szorty H&M za 2zł w pieknym morskim kolorze bluzka papya nowa za 4,50zł bluza welurowa też nowa za 6,50zł turkusową bokserkę za 1,50zł rybaczki za 7zł tunika atmosphere w motyle 3,75zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja: piękną sukienkę, w kolorach fuksja- śliwka- czarny. z krotkim rekawkiem, długość do kolana. bluzeczkę z jedwabiu- popielata, w malutkie kropeczki, rękawek 3/4, z przudu malutkie koraliki, rozsypane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynyhooop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghnjmsdfghj
szkoda,ze mamy pensje tak małe,ze nie mozemy sobie kupic nowych bluzek.Kumpela mieszka w uk i takie rzeczy kupuje w 1 dzien,nie patrzac nawet na ceny.A do sklepów takich chodzi by kupic cd a nie ciuchy czy buty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagagahjajancuc
ja tez mieszkam w UK,ale brakuje mi tych polskich ciucholandow. Tutaj wszystko na tacy podane. W wiekszosci kupuje nowe ubrania w debenhams, czasami wyszukam cos w charity shopie ale to nie to samo co ciucharnia i instynkt lowiecki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nową koszulkę H&M z nadrukiem-3 zł granatowe rurki-2 zł :classic_cool: extra tojebkę -2 zł miałam wczoraj szczęście :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość londionerka
ja w londynie chodze co chwila do tutejszych charity shopow, ciuchy o niebo lepsze niz te w polsce, tutaj sie zadko zdarza, ze cos jest stare i zniszczone....90% ciuchow wyglada jak nowa a sporo z nich ma jeszcze metki z cena ze sklepow :) co mi sie tutaj podoba to ze oprocz ciuchow mozna kupic pierdoly do domu, talerze,wazoniki, ksiazki, plyty, bizuterie, no doslownie wszystko! a nieraz takie cudenka ze hohoh moje ostatnie zdobycze to: - spodnie dzinsowe, nowe z metka, UNIQLO- 5 funtow - kurtka skorzana, kremowa - 10 funtow - dwie pary eleganckich spodni w kancik, jedne z h&m drugie z dorothy perkins - 5 funtow sztuka :0 - pare naszyjnikow, kolczyki, wielki kubek z fajnymi nalisami, - bluza qucksilvera - 5 funtow no musze powiedziec, ze zakupy sie udaly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość testerka3
Uwolnij Mikołaja - Zgarnij Laptopa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jeżeli odpowiesz na 2 proste pytania możesz otrzymać najnowszej generacji laptopa. Wystarczy się zarejestrować i uwolnić Św. Mikołaja http://uwolnijmikolaja.pl/konkurs/5201 Kilka super laptopów czeka !!! Rejestracja trwa 15 sekund:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja kupilam ostatnio 2 takie same sweterki atmosphere,dopasowanemna suwak,z polgolfem,jeden pomaranczowy i brazowy - za oba zaplacilam 4,5zl:),i jeszcze super golf,zielony melanz,prawie wszystkie odcienie zielonego,jest gruby i cieply,ma wielki golf,co uwielbiam - za 6 zl. I czarny sweterek na guziczki,taki fajny delikatny material,nie pamietam firmy,ale za 2 zl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzelusia
a ja nie zauwazam tak nic nadajacego sie do ubrania ;/ same szmaty powyciagane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tam,trzeba wiedziec,gdzie chodzic. Ja wczoraj kupilam praktycznie nowe dzinsy river island,granatowe,wytarte,super,za 5 zl,i koszule vero moda sliwkowa z dlugim rekawem za 2zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×