Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Chociaz w czymś mam lepiej od Was -- juz nie potrzebuję gumek..... A co powiecie na słodką orzechówkę - do tego 45% , jest ciężka, ale daje się pić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
She - zgadza sie, na spirytusie, a jak pachnie...jedną butelczynę na nas dwie ...a może znajdzie się jeszcze jakaś chętna ? ... póki jeszcze dna nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzis wieczorkiem grzecznie, na trzezwo... Ale i tak mi wesolo... z Wami ! 😘 Chociaz ... Orzechowka mowicie ? No to moze kropelke na sprobowanie ;-) o ile jeszcze zostalo. Z gory dziekuje :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubka🌻z chęcia orzechowke wypiję. A ja w zeszłym roku zrobiłam na spirytusie wisniówkę,miala być na chłodne zimowe wieczory, ale wzięłam do pracy i mi wszystko wypiły:Ptaka dobra wyszła:P Dyrka sie chwaliła ze zrobiła z pigwy nalewke ale chyba sama ja spiła bo tylko echo zostało:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapach sie rozniósł....jesli pozostał kieliszeczek, poproszę....akurat do nauki podsaw prawa UE ;).... Zawiesiła mi się poczta na wp. Czy Ktos wie, dlaczego moge miec konto zawiszone administracyjnie ?....Muszę dzis przesłać cv do pracy i list motywacyjny, a miałam juz tylko na poczcie....Cholerka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pije:D a gumki czasami;) szepcie ja wiem🌻 hehehehehe ot po prostu za duzo spamu rozsylalas:D mi nie przeszkadza, to był mail do śmiesznostek, ale wp strasznie przestrzega tego zeby zbyt duzo tego nie rozsylac i blokuje maile:( jak chcesz wysle Ci zaproszenie na gmaila:) tam nikt nie blokuje, tylko pytanie czy masz w ogole dojscie do do swojej poczty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co jak co, ale tej akurat orzechówki nie zabraknie, możemy pic do woli. Proszę się częstować.... Najbardziej lubie ajerkoniak własnej roboty, juz dawno nie robiłam i przepis gdzieś się zapodział. To był fajny lek na uczciwego kaca. Muszę poszukac ten przepis i zrobić to na zimowe wieczory , albo nadchodzące święta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuu szepcie.... zes narozrabiala:D bo nawet do Ciebie nie mozna nic wyslac:D;) do tej pory to tylko sie spotkalam z opcją ze ktos z konta nie mogl wyslac, ale przyjmowal maile;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaszubka, moja mama robi nalewke z mleka skondensowanego - takie domowe bailyes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz antybiotyk wzięłam a picie na później odstawiłam bo coś Ellisa mi sie troi w oczach;) a to znak ze juz pora spać;P Pozdrawiam i miłej nocki wszystkim życzę,baj🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotka, psinka i mąż już śpią, na mnie też juz pora. Dobrej nocy dziewczynki. Drzwi, okna na balkonie czerwone pelargonie na klawiszach twoje dłonie Ulubiony fotel, kwiaty na stole chleb dzielony jak miłość Glosy przyjaciół szczekanie psa kolejne kalendarze ty i ja Szuflady wspomnień szkatułki marzeń lampa nad schylonymi głowami w domu - naszej przystani Anna Kuhn-Cichocka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narozrabiałam....w pracy miałam odblokowane dojście, wykorzystałam czas na uprzątnięcie skrzynki z 450 meili...rozesłałam troche do znajomych...i tyle mi pozostało....Zobaczę, poczkeam na odpowiedż na zgłoszenie :) ellisa....dzieki :) Ja tez gumek nie chce :P:P kaszubka, ja też robiłam kiedys swojej roboty ajerkoniak, tylko że ustać nie mógł....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narozrabiałam....w pracy miałam odblokowane dojście, wykorzystałam czas na uprzątnięcie skrzynki z 450 meili...rozesłałam troche do znajomych...i tyle mi pozostało....Zobaczę, poczkeam na odpowiedż na zgłoszenie :) ellisa....dzieki :) Ja tez gumek nie chce :P:P kaszubka, ja też robiłam kiedys swojej roboty ajerkoniak, tylko że ustać nie mógł....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 żółtek - 0,5 Kg cukru - 2 puszki mleka skondensowanego (niskosłodzone) - cukier waniliowy (do smaku) - 1 szklanka spirytusu (ok. 250 ml) Żółtka ucierac, miksowac (najlepiej mechanicznie) dodając stopniowo cukier, tak by się rozpuscił. Wlewac też powolutko i stopniowo mleko skondens. i podac pół paczuszki (albo więcej - jak kto lubi) cukru waniliowego. Kiedy mieszanina bazowa osiągnie już płynnosc a cukier nie będzie przy smakowaniu trzeszczał w zębach do dac szklankę spirytusu i znowu wszystko zmiksowac. Następnie przelac do butelek wstrząsnąc i odstawic najlepeij na 2 tygodnie. Niecierpiliwi moga się raczyc już następnego dnia. Wersja z kawą lub czekoladą i innymi dodatkami wg uznania indywidualnego. Likierek nadaję się znakomicie do spożycia zarówno jako dodatek do kawy, lodów ciast, jak i do samoczynnego spożycia bez ceregieli i dodatków. Znalazłam to przed chwila w internecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zagapilam sie na film... A wy juz pewno spicie 💤 ... to i ja pojde... jutro tez jest dzien !! Dzieki za orzechowke, Kaszubko, bardzo dobra... ajerkoniak to juz nie dla mnie - za slodkie, ale moja mama uwielbia. Dobranoc ! 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka jestes wielka
Witam miłe panie 👄 dzionek zaczął sie miło i pomyślnie może dalej bedzie tak .Podłańczają mi prąd na klatce bo przez te menelstwo u mnie w klatce wyłączyli mam dzis obejrzec mieszkanie kawalerke ale czy sens jest przenośic sie z kawalerki na kawalerke choc pod względem warunków mieszkaniowych pewnie tak i metraz wiekszy mam 26,5m2 a te nowe ma 38,50m2 zobacze ale miałam miec 2 pokoje ale to moze nie bedzie zagrzybione hehe mam nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć z rana🌻 Kaszubka🌻Ty masz na różne rzeczy przepisy to zapodaj mi tu coś na febrę:(mam pół nosa zaatakowane tym cholerstwem, smaruję Vratizolinem ale mało skuteczny jest a ja do soboty musze być piękna:P miłego dnia dla wsiech;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez czesc z rana:) she🌻 do soboty mnostwo czasu:D a pieknemu z brzydkim nosem tez bedzie pieknie:D ale mam humorek, bez kija nie podchodzic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszka***
Cześć ludziska. Mam 29 lat ale to już prawie 30-cha na karku. Mam 3-lenią córeczkę, męża , pracuje zawodowo:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko 🖐️ Zmaezłam dziś brrr.... Wszyscy kichają, pół pokoju wymiotło na chorobę...Ja czuję sie jednak wyśmienicie... I chcę iśc na spacer....wśród liści, potem na herbatkę z dzikiej róży....musze zrobić sobie taki wypad :) 🌻 ellisa....załamałam się zamknięciem tego konta...buuu tyle informacji tam mam...eh... muszka...🖐️ nie ma wyznacznika lat...obyś chciała zostać, a reszta przyjmie Cię z otwartymi ramionami :) 🌻 rybka69...🖐️ macham równiez i zabieram się za papierzyska ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa6868
Wtajcie smakoszki trunków!:))))))) Nalewka z pigwy jest puszna sama robiłam i potwierdzam.Tylko przygotowanie tych owoców to troszkę kosztuje pracy. Rybka biżutaria cudna kupowałaś już coś od tego sprzedawcy? A ta odrzywka jest dla każdego rodzaju włosów a może wiecie czy w trójmieście gdzieś można ją kupić? Trzeba troszkę popracować wpadnę póżniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam . Świetnym lekiem na schorzenia układu oddechowego jest dziewanna wielokwiatowa. Działa tonizująco na błony śluzowe, łagodzi stany zapalne, pobudza produkcję wydzielanie śluzu. W razie infekcji gardła i piersi spróbuj dziewanny z mlekiem- 1 łyżkę suszu wrzuć do 600ml mleka, podgrzej powoli i gotuj przez 10 min na maleńkim ogniu. Pij gorące. Chorzy na zapalenie oskrzeli i astmę powinni unikać mleka i parzyć kwiaty dziewanny przez 10 min w 1 l wody. Napar przecedzić przez filtr do kawy, żeby nie znalazły się w nim nawet najmniejsze drażniące włoski. Pij 3 razy dziennie między posiłkami. Olejek sosnowy jest stosowany bardzo często w formie inhalacji w leczeniu chorób układu oddechowego [do 5 kropli jednorazowo]Wkropić olejek do szklanki gorącej wody . Szklankę przykryć lejkiem i wdychać parę wydzielającą się przez wąski otwór. Bardzo dobrym lekarstwem na kaszel, zaziębienie, zapalenie oskrzeli oraz przeciwgrypowym są zawierające wiele napotnie działających związków jagody z czarnego bzu. Wypij przed snem szklankę gorącej wody z sokiem lub syropem. Cebula jest dobra na wszelkie dolegliwości układu oddechowego. W razie przeziębienia ukrój gruby plaster cebuli i zalej wrzątkiem. Wypij napar, gdy tylko woda trochę ostygnie. Na katar - Inhalacja z olejku z drzewa herbacianego, a nawet tylko samo wąchanie olejku również pomaga- tak samo działa olejek z lawendy. Herbata lub syrop z kwiatu bzu czarnego [jest lekiem na katar sienny]. Przechowywać napar w termosie, pić gorący, małymi łykami po filiżance kilka razy w ciągu dnia [1 łyżeczka ziela na 1 szkl wrzątku]. Antyseptycznie i na zatoki: do herbatki z rumianku lub gorącej wody z cytryną i miodem dodać 1-2 pokruszone goździki [gożdzik jest antyseptyczny] i wypić. Kaszel i wirusowe zakażenie; Pic 3 razy dziennie [na 1 godz przed jedzeniem] napar z kwiatów lipy, ziela tymianku i owoców kopru [zmieszanych w równej proporcji] osłodzony miodem; 1-2 łyżki mieszanki na 1 szkl wrzątku. Wąchanie olejku z drzewa herbacianego uwolni na pewien czas od kataru. Olejek herbaciany sama często stosuję , ponieważ naprawdę na kilka godzin znika katar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko za dużo zadań sobie nastawiałam na dziś :( szept wirtualności 🌻 Bez p 🌻 kika ma za may wybór. Nie kupwałam aczkolwiek zaglądałam tam do niej. A Ty z Wrocka? Czy aby nie pod innym nickiem występoałaś? iwa🌻 jeszcze nie kupowałam. Co do pigwy to jestem jej smakoszem. Soki. konfitury.... mniam mniam. She będzie wiedziała gdzie dostać odźywkę. Z tego cvo wiem to można do różnorakich wosów stosować. Ja teraz na farbowane daję i rozczesuj się rewelacyjnie. A farbuję dośc często żeby je osłabić, może wtedy zaczną sie jakoś poddawać. A na domiar złedo własnie mnie wnerwia moje dziecię, które nagle soebie przypomniało że ma sie nauczyć z religii przykazań i czegoś tam jeszcze. Że nie zaliczyło kilku zadań. Idę nakadać jedwab. Ja się nie wyrobię dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwa🌻ja kupuję w salonie fryzjerskim w Gdyni i podejrzewam ze można jedwab dostac teraz u każdego dobrego fryzjera rybka🌻 10 przykazan to moje dziecko ma sie uczyć, Twoja młodsza jest w wieku mojego młodszego? Kaszubka🌻a na febre? Bo ja juz kataru nie mam a na gardło mam antybiotyk i pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w razie przeziębienia, grypy stosuję kilka swoich ulubionych ziół -- kwiaty bzu czarnego, lipę, hyzop, tymianek, macierzankę, pokrzywę, melisę i olejek herbaciany [do inhalacji] Bez łączę z lipą , a hyzop z tymiankiem lub macierzanka. Pokrzywę dodaję gdy jest katar, a melisę gdy gorączka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×