Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

35-ja Cię chyba zaprosze do siebie i będziesz mogla zobaczyć jak to jest u tych krowek.Te wiazania sa ruchome i one potrafia polozyc sie wygodnie,wstac,ale nie widzialam jeszcze zeby jakas krowa (nie tylko nasza) siadala na tyłku.Chyba tego nie potrafią...I naprawde nie martw sie o nie ,przeciez jak my byśmy o nie nie dbali to juz dawno nie mielibyśmy nawet na kromkę chleba.Nigdzie indziej nie pracujemy i one naprawde sa naszymi zywicielkami. Mam nadzieje ,ze juz Cie uspokoiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A małzonek podpowiada mi ,ze na stojąco to sypiaja konie i to jest w ich naturze,a przyjechac i tak mozesz....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej 👄 dla wszystkich łooo matkooooo, dziewczyny jesteście niesamowite 🌻! natłok pracy i obowiązków spowodował moją niezamierzona mniejszą aktywność na topiku a tu tyle zapisanych stron! zdążyłam jednakże rzucić okiem. łobuziary :P dziś wybywam na weekend do mojego kochania ❤️ także tą ciekawą lekturę zostawiam sobie na poniedziałek. ale zdążę wcześniej odśpiewać (czyt. zafałszować) STO LAT i bukiet 🌻🌻 przesłać Rebeko 👄 zmorka senna 🌻 Twój nick jest superaście przekorny, hihihihi she 🌻 trzymam mocno kciuki i nie puszczę, żeby nie wiem co :) jeteś bardzo dzielna, i bądź taka dalej. nigdy nie jest za późno na naprawę. niewiele to pomoze, ale jestem z Tobą ❤️ szepcie 🌻 dziękuję kaszubko 🌻 35 🌻 rybko 🌻 annapo 🌻 iwo 🌻 agnieszko 🌻 :) wszytskim Wam zyczę super weekendu. ja juz nie mogę się doczekać, kiedy wysiadę z pociągu z mieście x. jak mi sie uda, to skrobnę słów parę, ale jak będę czymś innym zajęta :P, nie obrazicie się, co? bo moje życie płynie falami - raz leniwie bardzo, a raz przyspiesza, że prawie buty gubię. a teraz chyba jedno właśnie zgubiłam :P obiecuję napisać coś więcej, jak wrócę. ściskam Was wszystkie mocno. papapa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa6868
Nareszcie chwilka wytchnienia i kaaawusie sypana oczywiście ale dzisiaj z mleczkiem i miodziem kumpel mi dzisiaj zrobił bo dzielnie pracowałam :) Jestem......mój nic to iwa od inienia Iwona 🌼 Anapo -Tipik to znaczy że chłopczyk jest.Zdrowy?Fajnie się mówi że śliczny jest ale pewnie musisz go częściej doglądać?a potem jak urośnie na mięsko:( ale my dzięki twojej pracy mamy na takich białych tackach różowiutkie kotleciki....... takie życie .Ale z ciebie dżaga jest jak mówi mój kumpel :)))i wogóle super jesteś .Może założysz agroturystykę i nas mieszczuchów będziesz gościła a my w ramach urlopu pomożemy te śliczne krówki oprzątać:)) co ty na to? Całuje do juterka😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bromba ;) koniecznie jak wrócisz musisz nam opowiedzieć jak było :D bo 35 jest strasznie wścibska :p no ale ja też jestem bardzo ciekawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 u nas co i rusz ktoś przebywa takze jak bedziesz miała ochote to nie wiedze problemu,o ile dobrze pamietam to jestes z Wrocka a do nas jest nawet dobre połaczenie.:D Brombo ,to bardzo udanego WE,niech spełni twoje oczekiwania. Iwo,ja tez teraz mam chwilke na kawusię i drożdzowke (ktora znalazłam u syna),troszkę wczorajsza ale zjadliwa.:P a z cielikami to jak z dziecmi,trzeba im troche czasu poświęcić. U nas we wsi juz jest gospodarstwo agroturystyczne,i to takie ,ze głowa boli,co prawda ja jakoś inaczej rozumię to pojecie ,niz tan pan,ale to juz inna bajka . Jak juz pisalam 35 ,dla mnie goście to normalka.Takze,zapraszam.... A propo gości,to w przyszłym tygodniu ma przyjechać szwagier z zona ,2 synów ,\"narzeczona\"syna starszego i duuuużym psem.W domu istna rewolucja :mycie okien,wietrzenie kołder poduszek itp. No i mamy problem jak tych niby narzeczonych położyć ,razem czy osobno?Chłopak ma 23 lata ,mieszkają w Niemczech i na razie nie mają ślubu,ja bym ich położyła razem ,ale teściowie jakoś tak dziwnie na to patrzą.W dodatku dziewczyna mówi tylko po niemiecku i jak ja się z nią dogadam to tez nie wiem,chyba będą mnie w przyszłym tygodniu boleć rece od gadania.Mój syn ,mowi dobrze po nieniecku,teściowie tez ,ale nie zawsze to wystarcza. A tak apropos porządków,czy jak Wy myjecie okna to na drugi dzień tez pada,bo u mnie to już prawie norma ,a czasami to jeszcze na umyte okna mi ptak na paskudzi i musze zaczynać od nowa...:P Teraz pedze na różaniec,ale postaram sie zajrzec wieczorkim 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ubieranie zajęlo mi miej czasu i w ogole pomylilam godziny.Chyba wstawie im 2 łożka ,a jak je przysuną to juz ich sprawa...Byle tylko za głosno nie przysuwali....:P I sorry za ten Wrocław ,ale jak na moją pamięc to i tak bylam blisko :D A przedłuzenie męskości mojego mena tez ja myję ,więc prawie tak samo mam jak twój mąż .To się robić odechciewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bromba 🌻 - dzieki i i milego WE zycze (tez jestem ciakawa ;-) :-D ) Ja nawet nie moge Was dobrze poczytac bo taki mam \"ubaw po pachy\"... :-( A nie wiadomo czy tego strajku nie przedluza i w rezultacie to nie wiem - zamawiac \"taksowke\" na jutro czy nie ? Malenka nam gdzies zginela :-( ...a miala napisac co z mieszkaniem ...? Mam nadzieje ze nie zaglada bo jes tak zajeta przeprowadzka :-D. Annapo - z oknami to nie mam pecha, ale w pracy to sie juz smieja ze jak wychodze na taras na papierosa to mur-beton zacznie padac :-D. No to ide na jednego... niebo dzis bezchmurne to moze nie lunie :-D :-D :-D :-D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, ależ miałam dzień, nowe meble przyweźli do firmy i dopiero teraz usiadłam na chwilkę.Jeszcze muszę papiery poupychać do szaf przed pójściem do domu, bo jutro mnie w biurze nie ma a nie chcę, żeby ktoś inny to zrobił, bo potem nic nie znajdę. Trochę poczytałam, resztę nadrobię - słowo. Annapo, śliczny Topik, najbardziej u cielaczków to oczy mnie biorą, takie maślano - rozmarzone; obiecałam sobie , że jeśli wygram w totka wyprowadzam się na wieś, marzą mi się kozy🌼 Bromba - Daj znać jak było i baw się dobrze🌼 Kaszubka🌼 Rebeka🌼 Wesoła🌼 Rybko🌼 Iwa🌼 Dea Erw 🌼 Zmorka🌼 Bez torebki 🌼 Szepcie🌼 Trzydziestkapiątka - dobrze mówisz o związku, jestem mężatką od 19 lat i też mieliśmy gorsze chwile, dlatego wiem, że związek wymaga pracy i zaangażowania obojga partnerów🌼 She - bądź konsekwentna i dzielna, pamiętaj że jesteśmy z Tobą🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka jestes wielka
Witam 👄 własni9e dostałam mieszkanie juz 4 dni pracuje z noworodkami bardzo mi się to podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malenka - SUPER nowiny!!!!! Gratulacje wszystkim duze 😘 i usmichow na wieczor! Rebeka, oj ja tez te glupie strajki znam. Lepiej zostac w domu ;) oki, uciekam do domku, do glodnej corki pa pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maleńka - moje gratulacje...udało Ci sę przegonić pecha. Teraz już będzie tylko lepiej. Mąż pół dnia robił porządki w różnych zakamarkach. Poukładał moje książki...jak ja teraz znajdę te, które często używam, nie mam pojęcia..mam wzrokową pamięć. Dobrze, że chociaż nie wlazł w dokumenty. Gdy zabrał się za moje inne szpargały, nie wytrzymałam - zagroziłam mu, że w odwet zajrzę do jego róznych schomikowanych śrubek - odpuścił. Jedno dobre, że wszystko było na wesoło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa6868
Maleńka gratulacje! wiedziałam że jakoś się musi ułożyć. Nareszcie wieczorkiem udało mi się wejść na topik:) Anopo to fakt że na wieś to wszyscy lubią wyjeżdźać ale na urlop co nie ! U mojej kuzynki też zawsze jest pełna chata ludzi. She co u ciebie .Mam nadzieję że nie ryczysz tylko prowadzisz dialog zmówię zdrowaśkę za twoje szczęście 😘 kaszubko jaką jesteś dyplomatką muszę to zastosować wobec mojego M. Małołata dzisiaj mi odpóściła jakoś może to wszystko się poukłada . Dzisiaj jest dobrze ale co jutro dzień nam przyniesie? Niestety i koniec bajki moj czas na kompie dobiegł końca ,do jutra moje wirtualne kumpelki ppapa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ witam \"wróciłam z baaardzo długiej podróży\" :-p i mam oczy przekrwione od czytania zaległości Kochane moje, a zwłaszcza ty-SHE :kiedy pisałam tutaj o swoich problemach z mężem, któraś z was wtrąciła nieśmiało, że może nie warto, bo to może przynieść kłopoty - i tak się stało! zaczęłam ten temat, bo nie mogłam sobie poradzić sama ze sobą, nie wiedziałam co zrobić, różne pomysły na dalsze życie przychodziły mi do głowy i były to pomysły \"z dolnej półki\". Zwierzyłam się, wylałam szczerze wszystko, co mi chodziło po głowie.....i on to przeczytał!!! I to był ten kubeł zimnej wody na jego głowę, jak sam powiedział.... Ja jestem taka, że nie lubię dużo gadać, tylko działam i to jest mój błąd, bo czasem trzeba powiedzieć. Nawet to co chciałoby się przemilczeć... A to co pisałam, kłóciło się z jego wizerunkiem dobrej żony i spowodowało wielki kryzys w naszym małżeństwie. Koniec końców jednak zaczęliśmy rozmawiać i tu chylę czoło przed moim małżem, bo to on chciał bardziej, bo ja zawzięta jestem :-D A potem już była tylko szczerość....i chyba to pomogło. I bardzo mu za to dziękuję... Więc może kochana SHE bądź brutalnie szczera - tak do bólu, powiedz jak widzisz swoje życie bez niego, a może wtedy się mu oczy otworzą? I przestanie być takim Ferdynandem Kiepskim, z zacznie być mężem? Bo mąż powinien też być przyjacielem....po tylu latach wspólnego życia. Annapo 🌼 - z takim pieknym inwentarzem w tle wyglądasz po prostu uroczo ;-D IWA 🌼 jak tam córcia? poradziłaś sobie jakoś z problemem fajek? trzymam kciuki - jesteś mądra babka, tylko nie daj się ponieść nerwom 35 🌼 - podobają mi się twoje poglądy ;-D - tak trzymaj REBEKO 🌼❤️🌼 to spóźnione urodzinowe STO LAT !!! i wogóle dla was wszystkich duże😘 może będę wpadać rzadziej, ale zawsze ciepło o was myślę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Hrapino,i od razu pytam czemu nas chcesz rzadziej odwiedzać,czyżby jakieś nowe obowiązki w związku z małżonkiem????:P Malenko to wszystkiego najlepszego w nowym lokum i oczywiście jak sie urządzisz to wpadniemy na parapetówę. Zmęczona jestem i idę teraz na jakąś kolacyjkę,ale będę w zasięgu.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko 🖐️ i lece ... po drinka i poczytac porzadnie ... wczorajszy wieczor i dzisiejszy dzien. Ale trzymie reke \"na pulsie\" ;-) :-D !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35tko - kusisz, czy " głodnemu chleb na myśli" -- to tylko żart. Przy Was nie można się nudzic - ciągle coś nowego... Zastanawiam się - co by się stało gdyby nagle spełniły się nasze najskrytsze marzenia... Kto by teraz obok siedział i....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35,a ten motor to miał pożyczony od męza Annapo..Co takiego męczącego robiłaś w tej kuchni,pewnie porządki? :P Rebeko u mnie w garażu stoi zaparkowana Yamaha ,więc jakby metro nie było dostępne to jest do Twojej dyspozycji....:D Co robicie jutro na obiadek,bo ja nie lubię gotować bez mięska,a właściwie to lubię tylko ,ze stare pomysły mi się już przejadły.Może coś podrzucicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi , 35 - ano jechala :-D. I jutro tez pojedzie... :-D, bo jeszcze rano ma byc ciezko... Malenka 😘 - WIEEEEELKIE gratulacje dla Ciebie ! Nawet nie masz pojecia jak sie ciesze ! Duzy krok do przodu zrobilas ! Teraz juz powolutku, malutkimi kroczkami pojdziesz dalej do przodu ! Hrapina 🌻 - fajnie ze jestes. Mam nadzieje ze ta zmiana bedzie trwala ! Kurde, telefon...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 a moje obowiązki leżą i sie marnują,jak tak to ja chyba też powoli do ich podskoczę,ale dopiero za chwilkę.Niech troszkę zatęskni :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, jestem. Annapo🌻 - Wielkie dzieki za propozycje, Yamaha, mowisz ? Mmmm, niezle ! Musiala bym zobaczyc kierowce, bo to tez wazne ;-) :-D ? A powaznie, to ja sie juz zastanawialam, moze nie nad motorem, ale nad skuterem... takim 125c3... ale to na wiosne ewentualnie. 45 minut zamiast 1,5 godziny - to dla mnie duuuuza roznica... Kaszubko🌻 - co do tych marzen... Tak ogolnie to ja bardzo lubie moje zycie i niczego nie zaluje (jak narazie i oby tak dalej !). Ale tak przez malutka chwilke to chcialabym wrocic tak... 13 lat wstecz... ale tylko przez chwilke ! A pozniej zeby wszystko wrocilo do stanu aktualnego :-D. Myslisz ze dala bys rade tak zaczarowac ? Nie ? To nic - wspomnienia tez sa piekne ! She🌻 - jestem z toba 😍 (moze poczujesz te \"fluidy\" cy cus...) ! Dea 🌻 - Pewno ze lepiej zostac w domu ale szczerze mowiac szkoda mi urlopu, mam mozliwosc dojazdu wiec korzystam. Mam w pracy naprawde fajnych ludzi : sympatycznych, niezawistnych i uczynnych . Nie jest to, niestety, regula :-( ... chyba mam po prostu szczescie. Agnieszka 🌻 - zycze wygranej ! Kurde, duzo Was, nie da sie z wszystkimi rownoczesnie gadac ;-( a tak by sie chcialo !! No nic, lece pod kolderke bo jutro \"przystojniak\" bedzie o 8.00 ;-) :-D. Spokojnych snow ! 💤 😴 HEJ, 35 - a ty mi musisz wytlumaczyc co to znaczy ze \"on ja na motorze z tylu wzial\"... To moja wyobraznia czy ty masz jakies \"kudlate\" mysli ...? :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie babeczki o poranku:) A propo\'s...zauwazyłyście,że jeszcze żaden \"rodzynek\" nam się nie przyplątał? ;) Kaszubko...czasem gdyby spełniło się czyjeś marzenie świat innej osoby legł by w gruzach...niestety. Mój mąż ze sprzątaniem ma ogólnie taki problem jak ja;) ale jak go weżmie na wielkie porządki to robi czasem rzecz fatalną...wyrzuca coś,co wydaje mu się niepotrzebne,nie pytając właściciela o zdanie. Mam do niego wielki żal o wyrzucenie czegoś zrobionego z wielkim wysiłkiem,specjalnie dla mnie,czego ruszac nie miał prawa. I W OGÓLE nie rozumie,że zrobił źle... Stawiam wszystkim kawkę,herbatę albo gin z tonikiem...co kto woli:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×