Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

bo nie mam nic ciekawego do powiedzenia a poza tym mnóstwo pracy:P i kurcze muszę sie za nią wziąć, im szybciej zrobię tym lepiej;) pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
She 🌻 - ty zawsze ciekawie mowisz ! Nie zapracowywuj sie, zagladaj do nas, nigdy nie wiadomo co jeszcze dzis tu bedzie ;-) :-D Lece na obiadek ! Smacznego dla wszystkich. PS : nad wierszykami dalej mysle ...:-D ... intensywnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa6868
rebeka no świetnie !! czekamy na dalsze😘 byleby było wesoło ...... >>trzydziestopiątka w kącie stała i tak opowiadała Gotuje najlepiej i pieczenie też mi wychodzi najpiękniejsze mam ubranie w trapez sie ubiera, męża najlepszego mam w delegację jeżdżę z nim , jak coś powie to nafajnie, mam też dzieci najfajniejsze same piątki, szóski mają mam też psa niestety zboczony jakiś jest bo w łóżku tylko śpi , a ja jastem trzydziestopiątką z .......😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry moim wszystkim ślicznym dziewczynkom ! Czytałam Was i się śmiałam - szkoda że sama nie potrafię układać rymowanek, ale do wieczora daleko, może coś wymyślę.... Szampan od rana....ale niech tam, raz się żyje. Trochę się zarumieniłam czytając wierszyk o mnie....wierszyk udany - ale czy ja taka jestem ? zwyczajna facetka ze mnie.... To Wy wszystkie wyciągacie każdą z nas z doła....i siebie nawzajem... Annapie wielkie dzięki za to, że ten topik założyła....mamy gdzie się spotykać i poplotkować .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa6868
35-mam nadzieję że się nie gniewasz to tak dla śmiechu rozumiesz:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
. . . . . .@..@..@.. . .. .. ..@..@..@ . . ..@... . .. .. . ..@....@... .. .. .. ..@ ....@.... .. ... .. .....@.. ... .... ... ......@ ...@... .... ... .... .... ... ... ... ... .....@ ....@.. ... ... ... .... .. .. @.@.@.. ...@.@.@ ... ...@.. .. ... ... .....@... ... ....@... .. ....@ .... .....@..... ....... @..... ..... .... .... ....@ .... ..... ...@.... ... .. @.... ........ ... .....@ ... ...... ........@.... .....@..... .... .....@ ...... .... ..... .......@..@... @........@ .......................................@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa6868
Kaszubka ale artystka jesteś normalnie grafik komputerowy:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego naj.............dla Wszystkich,żebyśmy tak dalej dzielnie sobie pomagały i z dołów wyciągały 🌻 szampan jeszcze jest ? już po 13-tej ;) to można :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa6868
Jak tam wstawiam wodę na kawusie bo mnie zmuliło i już dzisiaj nic nie wymyślę.Troszkę popracowałam a teraz kawka bez miodu i cukru .Czarna jak śnieg na śląsku :) kto chętny A po pracy robimy imprekę ,obecność obowiązkowa o której?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Poezji\" ciag dalszy : Iwa w Trojmiesci rzucila cumy Nie kryje ze swego syna dumy. Iwa Mistrz cukiernik, wiec fajne \"ciacha\" robi A lazienke przez meza odnowiona tez pieknie ozdobi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie pisze na kawke bo jakos po obiadku calkiem oklaplam... :-(. Roboty mam kupe a nic mi nie wychodzi i mam klopoty nawet z czytaniem dokumentacji... :-O. Czarna wiec bedzie w sama raz na pobudke - dziek Iwa 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny 👄 ło matkooooo, jak mi się dziś nic nie chce. okropność, patrzę tępym wzrokiem w monitor i czytam wszytsko po kilka razy, żeby treść do mnie dotarła ..... brrrrr a wskazówki na zegarze tak wolno się przemieszczają .... tak leniwie pozdrawiam wszytskie zapracowane i te mniej zapracowane 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D spaliłam ziemniaki tak się zajęłam wypełnianiem dokumentacji do zakładu pracy. Diabelna kwitologia :D Czekam na córkę jestem w straszliwie straszliwym dylemacie :( Nic nie mogę powiedzieć, bo zapeszę :( A teraz poproszę kawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa6868
Rebka tak myślałam że coś wymyślisz .Jesteś kochaniutka i mam dla ciebie ciacho szarlotka z tegorocznych jabuszek z cynamonem i wanilią a na gorze bita śmietana ,dla kogo jeszcze? Ja zaraz do domciu to wieczorkiem o której będziecie?muszę w domu zająć kolejkę?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa6868
sorki rebeka miało być!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa6868
>rybka nic się nie denerwuj 🌼.A pecha nie ma .To tylko nasza wyobrażnia .Spokojnie to może lepiej meliski zamiast kawki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa6868
Anapa to żona gospodarza co rano krówki i cielaczka jedzonkiem obdarza .Co rano na topik zagląda i swoją trzutkę dogląda . Wiwat nasza gospodyni, założycielko droga . Niech ci się w domu dzieje-w dzień leży ,w noc stoi........ . W zagrodzie mnoży na polu rodzi i samo do stodoły wchodzi. Abyś codzień z uśmiechem dzień witała i po kawusi paznokietki malowała.😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bromba 🌻 - pobudka !!!! Kawke nam Iwa serwuje !!! Rybka - corka doradzi napewno ! Iwa - dzieki za szarlotke !!! Choinka, ja mam 10kilo do stracenia a tu takie pysznosci serwuja ! A co raz sie zyje !! Ja dzis do 18 w pracy wiec mysle ze na imprezke dotre nie wczesniej jak po 21... Ale mozecie zaczac bezemnie, szampany i truskawki z lodowki wyjmijcie i czujcie sie jak u siebie w domu :-D 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam chwilkę, piję kawkę i czytam jakie fajne wierszyki piszecie :) Jeszcze ponad godzinę a potem na zebranie do syna, mam nadzieję, że tym razem nie zapomniał mi powiedzieć o wszystkich ocenach. Jakoś tak ma, że te najgorsze umykają jego pamięci. Jak wrócę, to zajrzę, żeby poświętować z Wami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwa a ja już myslałam żem to ja taka kochaniutka :P A za szarlotkę to bym si dała pokroić. Może dlatego że w domu za dziecka jadałam w cudownym wydaniu. awy, kawy, kawy nie ziółek. napiszcie coś o wesołej ance. Dużo nawet się rymuje. Ja tam swej teórczości umieszczać nie bedem bo sie wstydzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesola Anko 🌻: Wesola Anka - slomiana wdowa Lecz taka wiecej kulturalno-oswiatowa...;-) Zawsze wesola, ciagle sie smieje Jej cora z nowym \"prawkiem\" po swiecie szaleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za śpiący dzień dzisiaj, kawa za kawą leci.... Przyznaje się bez bicia, że serduszka skopiowałam,,,, samej było bardzo ciężko to wykonać. To tez, ale nam sie przyda na dzisiejszy wieczór... |^^^^^^^^^^^^^^|| | ZIMNE PIWKO ||'""|""__,_ | _____________ ||__ |__|__ |) |(@) |(@)"""**|(@)(@)****|(@)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szept to \"prawie Warszawianka\" Jej prawdziwe imie - Anka Calymi dniami grzebie w papierach Za reczne robotki chce sie zabierac ... Na dobre piwko z duuuza pianka chetnie zaprosi Cie kazdy - Anko !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chwilowo bezdzietna i niezamężna i nawet niepracująca;) Nie wiem ile mam czasu dla siebie i czy wpadnę wieczorkiem więc teraz lampka wina za zdrowie i spełnienie marzeń topiczanek;) Wierszyki rewelka,ja się nię pokuszę,bo mam jakies problemy z koncentracją:P Rybka...ja głosuję na nr 3 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co z ta Wasza poezja !? Robie co moge ale, nie wiem czy dam rade \"obskoczyc\" wszystkie kafeterianki bo strasznie nas DUUUUUZO... Ale tak trzymac !!! Zeby Wam nie przyszlo do glowy zeby sie \"wykruszyc\" !!!! Wszystkie jestescie NA MEDAL !!😘 😍 U mnie zapowiadaja na czwartek generalny strajk transportu... :-O. Znow \"galera\" na horyzoncie... Auta to nawet nie dotykam bo spedze caly dzien w korkach... Chyba bede musiala sie usmiechnac do ktoregos z naszych licznych motocyklistow... Raz, dwa, trzy dzis Rebeke odwozisz TY ! ;-) :-D. Nie brakuje ich u nas, tylko nie wiem co moj maz na to powie.... zawsze kreci nosem... no ale przeciez do pracy musze jakos dotrzec, nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha Rebeka,jasne,ze musisz;) A co to \"galery\"? bo z naszego to cięęęęęęęężka praca a z english to z jakąś wystawą mi siem kojarzy?:) Wierszokletko pisz nam dalej żadnej babki dzis nie \"olej\";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez_torebki - \"Galera\" to te tlumy w metrze, jedno metro na 5 ma tylko jezdzic... Juz i tak normalnie jest czasami ciasno a jak przyjdzie strajk to czasem sie stoi pol godziny na peronie zanim sie wsiadzie do metra. A ja mam jeszcze 2 przesiadki !!! A jak sie juz dostanie do srodka to metro jezdzi ja slimak bo na kazdej stacji te tlumy probuja wysiasc i wsiasc :-O. Ale juz mam 3 chetnych na czwartek (nie ma to jak wyjsc na papieroska z odpowiednimi osobami :-P ) temat sam sie nawinal, bo wszyscy o tym mowia i ... teraz tylko wybierac-przebierac ;-) :-D. Jeden nawet niezle \"ciacho\"... :-D, choc zonaty i dzieciaty :-D. Moze to i lepiej, przynajmniej moj slubny bedzie troche spokojniejszy... ;-) :-D. Lece do domku, panie i panienki ! Do wieczorka!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×