Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Tworczosc z metra ... Mowisz, Rybka zimnokrwista ? Z naszej Rybki zycie tryska ! To gadula jakich malo , na ploteczki wpadaj smialo ! Swoja kotke nakarm szybko i zagladnij do nas, Rybko ! W nowych butkach ktore cisna, gon kroliczka... pijac piwko ! Reszta po kolacji ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już w domu :) I żeby pozostać w klimacie... Rebeka niesamowita dziś wierszykami nas wita Każdego wypunktuje aż oko się raduje Wznoszę więc wina czarkę Za Naszą topikową pisarkę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo Agnieszka - również fajny wierszyk. Pisz następne - warto.... Padł mi internet na ładnych parę godzin. Myślałam że będzie dużo do czytania...a tu trochę pusto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz po kolacji... Hej Agnieszka 😘 - no i co tam na zebraniu, zapomnial syn o jakich ocenach ? Bromba - gdzies byla jak cie nie bylo ? Na kazdego przyjdzie jego kolej ... troche cierpliwosci prosze bo to moje pierwsze kroki w "poezji", hihihihi.... :-D :-D :-D :-D To co, korek od szampana moze strzelac ? A moze poczekamy na Annapo, jakby nie bylo to zalozycielka tego topiku 😍... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez na medal jestem???? no coz... nie chce mi sie pisac:) tak ogolnie bez powodu:) praca, zebaanie w szkole:O, zycie:) to tylko przemeczenie ja sie ciągle uśmiecham:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jest bromba,nie jest:P To co? przyznasz się,żeś wrocławianka czy nie?:P Wszystkim babkom na topiku Daję dziś po medaliku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nastepny : Ruch i chalas ciagle w domu, Nic nie zrobisz „po kryjomu”... ;-) Tak to bywa mile panie, Gdy z rodzinka masz mieszkanie :-( Ale She nie abdykuje, „Bono” slucha i ...studiuje !! Nie poddawaj sie, badz soba! Lepsza przyszlosc jest przed Toba !! Ej chyba otwozymy tego szampana, co ? Jakby co to mamy jeszcze kilka butelek... no i piwko od Kaszubki ! No to zdrowie !!! Za nasz topik i jego zalozycielke - Annapo !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko, dzięki ale dzisiaj nie mam już siły myśleć, może kiedyś jeszcze.... Nie było tak źle Rebeko, zapomniał tylko o 2+ z matmy, jest w klasie humanistyczej i matma to pięta Achillesa. Bromba - rzuć już te obowiązki, dzisiaj świętujemy, Ellisa - fajnie, że jesteś, ja już piwko otworzyłam, a z szampanem możemy poczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez_torebki a co ja mam opowiadac??? teatrem lalek jestem zachwycona!! szczegolnie fontanna przed!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bromba - to je wykop !!! Co ci glupie obowiazki beda wchodzily w parade !!! Kto tu rzadzi - TY czy one ?!?! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szepcie, kate, wesola wylazic bo nas zadepczą;):D oj laski, dzien dziesijszy moj byl ciezki zrobilo mi sie wesolo na 5 min, tak zwana cisza przed burza - bo wiem ze od jutra \"galera\" ide spac:) buziaki, kolorowych snow, dobrych mysli, powodzenia, milego dnia itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooooooo...na allegro wygrałam....szczegolnie z jedna taka co mnie przesladuje;)...teraz by w totka tzreba;) A tak poważnie to otwieram białe winko,co niby za 50 strone,miesięcznicę czy cuś,ale ogólnie za topik,gdzie się nie zgubilam;) bo co mi sie wcześniej spodobało to już baaaaaardzo rozbudowane było;) A Ty maleńka jestes Wielka nie tylko jako rodzicielka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowko !! Za topik !! Niech nam zyje STO LAT !! Wiecie co ? Ja juz jestem \"topikomanka\"... ciekaw jestem czy to uleczalne ...? Moze wziasc antybiotyk ? Chociaz lepiej nie - przy antybiotyku nie mozna pic alkoholu... ;-). Jak sie tak zastanowie to ja sie skladam chyba z samych nalogow :-( ... Az sie dziwie ze moj slubny jeszcze ze mna wytrzymuje !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba po tym szampanie zmieszanym z piwem zachciało mi się spać. Dobrej nocki wszystkim. Złożyłam tam u góry wielkie zamówienie....jutro ma być dla nas wspaniały, lepszy od dzisiejszego...dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc dla tych co sie \"wykruszaja\" 😴 🖐️. Wpadnijcie jutro !!! Ja ide pobuszowac po stronkach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko, wytrzymuje, bo lepsze znane nałogi a tak musiałby się do nowych przyzwyczajać, Kaszubko - oby się spełniło bez torebki - gratulacje i za topik - ja czerwone popijam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo.moj maz wrocil z pracy... co tam robisz? masz nocke w necie? czemu P./starszy syn/ nie spi? w domu posprzatane,pozmywane,ale i tak znajdze sie powod do narzekan wiem,ze to wynika z niedowartosciowania,ale ja bledow jego rodzicow juz nie naprawie.... A mnie sie juz nie chce \"głaskać\" trzeciego dziecka... wiem,ze to zla pora,ale tak wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój też wrócił i w dodatku kopmuter mu potrzebny ( akurat dzisiaj), tak że pewnie zaraz będę musiała kończyć :( bez torebki - ja już się pogodziłam z błędami wychowawczymi, które dotknęły mojego, nie warto się wszystkim przejmować :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha wlasnie pomyslalam sobie jaka by moj maz mial mine gdybym mu powiedziala,że jego zachowanie opisalam w necie ...i czekam na opinie psychologa....:P i tylko dlatego siedze przy kompie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oups!!! To chyba przysiade w nocy !!! Moj maz sie ucieszy :-O ! Jak ty jutro masz byc o 6 w pracy to pora na sen, moja droga !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×