Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Wlasnie dotarlam do pracy :-D wiec witam serdecznie wszystkie mile panie 🌻😘😍 She - bardzo lubie Fish\\\'a i tak mi sie wlasnie majaczylo odnosnie Twojego nicka... W pracy wczoraj wszystko poszlo dobrze i dzis zapowiada sie spokojny dzien wiec mozna troche poleniuchowac .... Jeszcze tylko 2 dni pracy w tym tygodniu a w piatek jedziemy na WE do przyjaciol... juz sie nie moge doczekac !!! Stawiam kawke i kremowki i ide na \\\"dymka\\\" ... hihi, juz widze jak bede dzis pracowac ;-) :-D :-D !! No ale po wczorajszym zapier .... cos mi sie przeciez nalezy, no nie ? PS to moje trzecia podejscie do wyslania tego posta - cos kafe glupieje :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo Was przepraszam... :-O :-O , widze ze nie tylko ja mam problemy... ale ja najwyrazniej najbardziej uparta :-D :-D. Moze pozniej bedzie lepiej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas na relaks: Student medycyny na egzaminie ma przedstawic trzy największe zalety mleka matki, Siedzi i myśli, aż w końcu wymyślił: - Po pierwsze mleko matki jest najlepsze dla niemowlaka, ponieważ jest w 100% naturalne... - Po drugie - nie trzeba go gotować i zawsze jest ciepłe.... - A po trzecie - kończy z radością - ma świetne opakowanie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziędoberek! Od razu ,zeby nie zapomniec,to wielkie dzięki dla She...Coś pieknego,a skąd wiedziałaś ,ze lubię takie kawałki ..jak balsam na moje nerwy... Fajnie Was się czyta nawet po kilka razy to samo,ciekawe jak mi pojdzie:P A ja mam nowego cieliczka i słowo się rzeklo ,będzie Beretka,mam nadzieję ze Rebeka pozwoli... Właśnie wróciłam z zakupów przed świątecznych,Horror...Ci ludzie pogłupieli,auta nie ma gdzie postawić,sklepy pełne ludzi,kolejki do kasy itd...Juz mnie nawet siłą nie zaciągną do sklepu ...chlebek kupię u nas i musi wystarczyć... A te ceny...Widziałam stroik na nagrobek za98 zł. Czy to normalne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo - masz moje ochocze pozwolenie dla \"Beretki\" :-D. Bardzo mi milo !! She - cos napewno znajde... ;-) Ale teraz obiad... jszcze nie wiem co... ale mem nadzieje ze cos dobrego wymysla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
She ,ja ogóle to bardzo lubię wszystkie \" pościelówy\".;) Tylko skąd Ty o tym wiesz...? Rebeko,dzięki i smacznego ! A ja do obiadku jeszcze daleko... No to jesteś tak jakby jej matka chrzestną...Hi,HI...Przyszło by Ci to kiedyś do głowy. ? Idę teraz na chwilkę do moich gości,właśnie wrócili z zakupów ,jeszcze jutro i jadą do domciu.Smutno tu będzie bez nich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo - dla mnie bomba, mam tylko nadzieje ze Beretka zastanie u Ciebie - z tego co zrozumialam to wy raczej na mleko jestescie nastawieni a nie na miesko ? She - a co powiesz na to : http://pl.youtube.com/watch?v=rhCM88LhoW0 albo na to : http://pl.youtube.com/watch?v=oobDQ0vdm8M http://pl.youtube.com/watch?v=siBoLc9vxac Ja juz po obiadku i dalej sie \"bycze\"... :-D Dwa telefony do tej pory i to same duperelki... czuje sie jak na wakacjach ;-) Szkoda ze tak to jest ze jak nie ma nic to absolutnie nic, a jak sie zawali to wszystko na raz :-O ? Na ale nie bede narzekac, bo jeszcze cos wykracze ;-). Cos nam poblokowali i strasznie dluuugo mi zajmuje zaladowanie kazdej piosenki :-( ... ale mnie sie nie spieszy, ja mam czas :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze cze! Wiecie co strach się bać Miałam dzisiaj teren to znaczy przcę w ternie i przez 40 min nie mogłam dojechać 10 km. wyobrażacie sobie to .Na mieście jest po prostu horro i mnóstwo wypadków . Co za kierowcy wyjechali na te drogi?😭 Nie wiem jak wy możecie słuchać na uspokojenie takiego wycia i szarpidrutów .Bo mnie to napewno by nie uspokoiło . Pościelówka jak to Anapo powiedziała tak ale np.album Daido, przy tym się uspokajam .Ale każdy ma swój gust . Dzisiaj mam załatwioną ważną sprawę.Strasznie się stresowałam ale teraz już po wszystkim , dlatego napewno posłucham sobie wieczorkiem czegoś spokojnego . A może ktoś słucha Vivaldiego , Ravella? Anapo gratulacje nowy cielaczek to znaczy chłopak? she cieszę się że Ci się po mału układa ,tak trzymaj🌻 To co teraz kawusia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwa - kawusia, mowisz... czemu nie ...? I papierosek do tego ;-) :-D. Czyzby juz sie WE dla niektorych zaczal ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzydziestkapiatka
a ja wreeeeeeeeszcie zarezerwowałam wyjazd sylwestrowy :D:D bo już myślałam, że mi się nie uda, i to w górach :) jedziemy na 5 dni, teraz tylko kieckę muszę kupić i czekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem w pracy tylko mamy wolne 2.11. za 11.11. bo to święto narodowe więc 4 dni bez pracy. Naszczęście nie mam dużo grobów ,to głównie rodzina męża bo dziadków mam w wielkopolsce ale w tym roku się tam nie wybieram . A złota polska jasień jest przepiękna dzisiej jest 12 stopni i pieknie przebarwione liście fruwają wszędzie .A las we wszystkich kolorach tęczy się maluje .Szkoda że nie mam aparatu:( Pozdrawiam zapracowanę Rebeko ja sypaną z miodem a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35-no to już ci zazdroszczę ale to jeszcze tyle czasu! Napewno będziesz się fajnie bawiła ale jedziesz tylko z M. czy całą rodzinką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) Alez echo nam tu dzisiaj hula;) mam nadzieje,ze ja się wpisze raz i już;) mam tylko pytanie do Iwony....dlaczego Wam oddają 2.11 za 11.11??? podobno to tylko wtedy,kiedy wypada w tygodniu lub w sobotę, a nie w niedziele...przynajmniej nam tak mówiono? zajrzę później 👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwa - ja niestetu tylko z automatu... ale nie jest najgorsza. 35 - no to fajnie... w rezultacie znalazlas cos w "Zakopcu", czy gdzies indziej ? A nam nic nie daja :-( , nawet jak jest w sobote i musialam na 2.11 wziasc dzien urlopu :-( ... no ale nie mozna miec wszystkiego. O 24.12 to sie prawie u mnie pobili a w dodatku 26.12 jest tu normalnym dniem roboczym :-(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cos ty ?! Naprawde nie lubisz Swiat ?! Ja swieta uwielbiam...pachnaca choinka w domu, dekoracje na ulicach, ta unikalna atmosfera ... tylko nie lubie tego obzarstwa... no ale tu tylko jeden dzien :-( wiec moze az tak bardzo sie nie objem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANNAPOkwiatek]jezeli lubisz wolne kawalki to mysle ze spodoba CI sie to http://www.youtube.com/watch?v=p8f_SGSbpHE ja wypoczywam przy tym IWONUSNA🌼mysle ze tez tego mozesz posluchac skoro lubisz cos takiego TRZYDZIESTKAPIATKA🌼swietne miejsce,poczytalam calkiem,calkiem REBEKA72🌼 BEZ_TOREBKI🌼 a my tutaj w swieta normalnie pracujemy,jak wam fajnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No faktycznie... Ja nie szaleje az tak bardzo ale troche to jest inaczej jak sie robi Swieta na 2 osoby + eventualnie gosci na kilka godzin... Dobrze by bylo gdybys tym razem potrafila \"wrzucic na luz\"... A tesciowie nic nie pomoga ? Na gotowe przyjezdzaja ? I musisz kolo nich skakac ...? No to wspolczuje :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane, załamałam się, M też chory i mam mini szpital w domu :( Beretka - jakie fajne imię dla cielaczki:) Lubię święta, zapach choinki, jedzonka i nie szaleję ze sprzątaniem. Co roku wyjeżdżam albo do teściów albo do rodziców, wcześniej się umawiamy, kto jaką potrawę przyrządzi, tak żeby wszyscy mieli swój udział. 35-tka masz już całkiem duże dzieci, nie pomagają ? Poza tym, Ty ugotowalaś, to może poproś kogoś żeby np. pozmywał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze miałam pomoc - i przed świętami i w czasie świąt. Każde dziecko miało swoje przydzielone zadania. A i teraz córki robiąc swoje zakupy przedświąteczne pamiętają również i o mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko, może zrobiłabyś tym swoim chorym syrop z tymianku, nie wszyscy chcą pić zioła, a akurat ten syrop ma dobry smak i wiele osób go lubi [ no i jest sporo tańszy, niż kupiony w aptece] . Syrop z tymianku- 25g suszonych listków tymianku, 600ml wrzącej wody, 300g płynnego miodu oraz 300g cukru.. Tymianek zalać wrzątkiem i odstawić na 10min, potem odcedzić. Naparem zalać miód i cukier w emaliowanym rondelku i podgrzewać na małym ogniu. Gdy zacznie gęstnieć, zamieszać i zebrać szumowiny gromadzące się na powierzchni. Odstawić. Gdy wystygnie- przelać do małych słoików, zamknąć. Przechowywać w lodówce. Zażywać po 2 łyżeczki 3 razy dziennie. Przy silnym kaszlu- 2 łyżeczki co 2 godz. Syrop ten nadaje się także dla dzieci powyżej 4-go roku życia. Tymianek jest antywirusowy , dobry na grypę, przeziębienie, katar, kaszel itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×