Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

KASZUBKA -a jak myslisz co by bylo gdybym sprobowala potrzec to cytryna? szukalam w necie ale pisza tylko o tkaninach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam do domku kochaniutkie. Wieczorkiem raczej nie zagladne bo musze odespac WE... Milego wieczoru dla wszystkich i do jutra 😘😍🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia, zaszła już jakaś reakcja chemiczna skoro powstało takie odbarwienie: możliwe też że weszło to [ tzn ten sok malinowy ] na tyle głęboko w gumoleum iż już nic nie pomoże. Tak czy siak można próbować czym się da, gumoleum już jest przecież w tym miejscu zniszczone. Spróbuj jeszcze popytać się w jakimś chemicznym sklepie, a może znasz jakiegoś chemika.... Rebeka, mój mąż też rzucił natychmiast palenie [ z godziny na godzinę ], a ja nie mam na to ochoty. Teraz on ma swoje piwko, a ja papierosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASZUBKO-podsunelas mi pomysl z tym sklepem chemicznym ale pani obslugujaca powiedziala zeby nic nierobic bo zacznie puchnac zostaje tylko czekac i myc za kazdym razem moze bedzie blednac w kazdym razie dziekuje za pomoc🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia, ja po prostu mam więcej czasu na myslenie. A już dawno przekonałam się, że lepiej i łatwiej dawać komuś rady niż pomóc sobie - wtedy zazwyczaj traci się głowę i dobre pomysły uciekają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff, nareszcie w domu. Cały dzień w biegu, a jeszcze musiałam na zebranie do córki, o którym kompletnie zapomniałam.Jestem wykończona a ponieważ jutro zapowiada się nie lepiej, to chyba winkiem się pocieszę, i jak ma ktoś ochotę to zapraszam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam prośbę zajrzyjcie do \"moich\" kaczek jest to dla mnie ważne, później napiszę dlaczego. http://kaczki.rulz.pl A klubik naprawdę to świetny pomysł, a ile starsze mogą być te 30 latki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniam
Cześć Dziewczynki :) Podglądam Was i już myślałam, że dyskutujecie o ograniczaniu wagi, a Wy o papieroskach...hi,hi. Głodnemu chleb na myśli, niestety :( Ja niestet muszę "pomniejszyć" moje kilogramy, a tu zima za pasem. Będzie trudno, ale... Pozdrawiam cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniam, mnie też przydałoby się pomniejszyć tu i tam, ale wiem z doświadczenia, że łatwo nie będzie. Masz jakąś specjalną dietę czy zwykłe NŻT ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, dziewczyny - od jutra, jeśli tylko będziecie chciały, to mogę pisać wszystko, co wiem o na temat spadku wagi względnie utrzymaniu jej na obecnym poziomie. Są zioła i odpowiednie kuracje ziołowe dzięki którym można spokojnie zjechać parę kg. Niedawno jeden lekarz powiedział mi, że 3 kg spada błyskawicznie przy jakiejkolwiek pseudo diecie, natomiast zgubić resztę zbędnych kg - to już wielki wysiłek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko🌼, na Ciebie zawsze można liczyć, jeśli znasz jakieś mikstury dzięki którym będę miała mniej tu i ówdzie, to zamieszczaj. Przed sylwkiem pewnie niejedna się skusi. Dziś się już pożegnam{cześć]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼dzien dobry wszystkim paniom🌼🌼 stawiam poranna kawke jesli ktos ma ochote to zapraszam,zle sie czulam nocy wczoraj mialam kotleciki na obiad i strasznie zle sie czuje po czosnku,myslalam ze juz mi przeszlo ale widac dalej niemoge tego jesc KASZUBKO -napisz cos o spadku tej wagi chetnie skorzystam wszystkim paniom po🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w piekny sloneczny dzien ! |kiss](love] i 🌻 dla kazdej z osobna ! Nadrobilam brak snu - dzis juz w pelnej formie i gotowa do dzialania ;-) :-P Ewanisia - ranny ptaszek z Ciebie ! No i co - ubralas ten zolty sweterek :-D ? Pewnie ta kawe juz wypilas ale jakbys chciala sie dolaczyc to teraz ja stawiam... dla wszystkich !! Kaszubko - ja tez bym chciala tu i owdzie pare centymetrow stracic... Milego dnia zycze !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje panny. Poszukam wszystko na ten temat w moich zapiskach i jeszcze dziś zacznę Wam przekazywać. Ale to nie będą zadne diety, tylko kuracje ziolami tzn dobór odpowiednich ziół - i same wybierzecie, który zestaw dla każdej Diety często powodują efekt jo-jo; i biorąc pod uwagę to że pracujecie - musi być taki zestaw, który nie będzie sprawiać żadnych większych kłopotów. Teraz zabieram się za szukanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - takie \"cos\" na oczyszczenie organizmu i uregulowanie trawienia... jesli mozna prosic :-). Mam wrazenie ze moj zoladek to taki wielki wor bez dna... ile mu dam tyle przyjmie :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam,witam👄👄 REBEKA 🌼to ja tak stalam jak ta ....;)z tym przescieradlem,a TY mnie niewidzialas (w zoltym sweterku).he,he lapie sie na druga kawke chyba co? REBEKA -ja jestem zmuszona wstawac o 5-tej bo moj maz pracuje w innej miejscowosci a ja potrzebuje non stop auto,juz i tak czesc pracy robie w domu,w pracy musze byc na osma,w domku jestem o 10-tej i czasami w tygodniu odwiedzam rezydentow angli w domu,jednym slowem mam ciekawa prace🌼 35-🌼 RYBKA🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ewanisia, a ja cie chyba widzialam ;) ale myslalam ze mi sie przewidzialo, bo baba stoi w zoltym sweterku i macha przescieradlem ;) 😘 Kaszubko, bezdenna studnio wiedzy 😘 U nas dzis sloneczko ale zimno brrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DEA ERW 🌼 to ja CIE tez widzialam no wlasnie i tak sobie mysle, jak zadna sie nieodezwie to schodze z tarasu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo tylko dwie tam staly,jedna to musiala byc REBEKA wiec ta druga to TY bo kto inny skoro mnie wypatrzylas z ta plachta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia - widzialam, widzialam :-D, ale stalas z kims wiec sie nie odwazylam odezwac ... , teraz wiem ze ta druga to ty Dea ;-). No to nastepnym razem zagadne slowko... ja myslalam ze jakas nowa do nas przyszla ;-) Lece na obiadek... i zycze smacznego jakby ktos tez jadl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to kolejna randka umowiona,jutro o tej samej porze mile panie DEA, REBEKA, nie spoznijcie sie ;) czym machamy jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzy „super zielska” Oczyszczające organizm z niepotrzebnych związków, które się w nim nagromadziły i jednocześnie lekko odchudzające. 1] Sok z pokrzyw- Succus Urticae - działa odkażająco, przeciwbakteryjnie, regenerująco, przeciwreumatycznie i lekko moczopędnie. Powinien wzmocnić organizm, przyspieszyć spalanie pokarmów wypłukując jednocześnie inne substancje. Trzeba go pić przez 2 tygodnie po 2 łyżki stołowe dziennie. 2] Sok z dziurawca- Succus Hyperici - lub stabilizowany wyciąg z jego świeżego ziela - Intractum Hyperici. Jest lekiem o bardzo wszechstronnym działaniu i nie bez przyczyny nazywany „europejskim żeń-szeniem” lub „panaceum na 99 chorób”. Sok z dziurawca uporządkuje działanie narządów wewnętrznych, likwiduje zaburzenia trawienne, niedomagania wątroby i dróg żółciowych. Niebagatelną sprawą jest także uspokajające działanie, a przede wszystkim przeciwdepresyjne działanie dziurawca. Dziurawiec widocznie i wyraźnie przeciwdziała stanom niepokoju, smutku i przygnębienia podnosząc stężenie serotoniny- substancji odpowiedzialnej za nasz dobry nastrój. 3] Ziele skrzypu- obok dziurawca ogólnie wzmacniającego, krwiotwórczego, przeciwreumatycznego również wyraźnie pobudza przemianę materii, a więc przeciwdziała odkładaniu się tłuszczu. Nie bez znaczenia są też cenne właściwości zawartej w nim krzemionki, ułatwiającej przyswajanie wapna, co zapobiega osteoporozie. Odwar- 1 łyżka ziela na 1 szkl wody - gotować na wolnym ogniu około 10 min. Pić po 0,5 szkl 3 razy dziennie między posiłkami. Taki odwar pomoże ujędrnić skórę, uelastycznić włosy i zapobiec kruchości paznokci, kości. Ja często piję sok z pokrzywy, lecz robię przerwy 2 -3 tygodniowe [ bo do ziół też organizm się przyzwyczaja] Skrzyp można pić jednym ciągiem najwyżej prze 2 tygodnie [ należy brać wtedy witaminę B1, gdyż skrzyp wypłukuje ją z organizmu]. Dziurawiec też pije się 2 tygodnie - potem konieczna jest przerwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko jeden dzień - oczyszczenie organizmu. Trzeba jednak zrobić to w wolny dzień od pracy. Arcydzięgiel litwor - korzeń Odwar - 5 łyżek rozdrobnionego korzenia zalać 2 szkl wody i gotować 20min. Przecedzić. Uzupełnić objętość do 2 szkl i popijać [można osłodzić miodem] 4 razy dziennie po 1/4 szklanki. Też to piłam, gania się co chwilę do łazienki, wychodzą brudy o okropnym zapaszku i kolorze. Ten odwar to jednocześnie odtrutka nikotynowa.. zapalenie papierosa powoduje niezbyt przyjemne doznania - to tak jakby się długo nie paliło. Nie wolno pić tego odwaru w czasie miesiączki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea, Ewanisia - ja przyniose jutro recznik kapielowy... pomaranczowy... to nawet we mgle mnie zauwazycie :-D Kaszubko - jestes skarbem 😍 !!! Po pracy lece do sklepu z ziolami :-)... Ale z arcydzięgilem moze troche poczekam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczyszczanie - a jednocześnie częściowy spadek wagi 1] Pokrzywa- pomoże twoim nerkom i wątrobie. Jest to roślina o wyjątkowych właściwościach oczyszczających. 2] Łopian- jedna z najlepszych roślin oczyszczających. Dobry na wątrobę i nerki, pomaga w pozbyciu się suchej, łuszczącej skóry. 3] Mniszek- ma wyjątkowe właściwości oczyszczające, odtruwające i wzmacniające. 4] Babka zwyczajna- znakomicie czyści płuca, żołądek i krew. Kupić zioła sypane , zmieszać je razem, następnie parzyć : 1 kupiasta łyżeczka mieszanki na 1 szkl wrzątku , pić 3 razy dziennie. Po 1 miesiącu zrobić przerwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×