Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

halo,halo witam kobiety dzis znowu dluzej ale ja moje panie juz zaczynam WE 🌼🌼🌼 35-pytasz jak sobie radzilam,widzisz ja jestem uparta i to nawet za bardzo imalam sie roznych prac byleby pomoc sobie i rodzinie,tylko w mamie mialam oparcie ale nikt nigdy niewidzial jak placze,dopiero teraz zaczela mi dupa mieknac potrafie sie wzruszyc nawe na filmie musimy byc twarde wszystkie bo te historie w zyciu sie pwtarzaja i zdazaja sie kazdemu to jest takie Z ZYCIA WZIETE dobra starczy na dzis smucenia 🌼 35-dzieki za zdjecie po poludniiu wysle swoje na razie przesylam Ci inne malo na nim mnie widac ale musze wrzucic w komputer to podesle --no i stwierdzam ze fajna laseczka jestes jak juz dziewczyny slusznie zauwazyly...🌼 Rebeka72-rowniez masz racje ja juz dzieci odchowalam od pieluch czekalam troche na takie lata teraz wiem ze zyje 🌼 Rebeka czy rowniez moge liczyc na zdjecie? aha....nie lubie zimy za dlugo ale czasami fajnie jest wybrac sie w nocy na spacerek jak sniezek tak fajnie proszy... POZDRAWIAM WSZYSTKIE PANIE 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35-powiem Ci ze no no fajne Twoje dzieciaczki no i masz parke zawsze chcialam dziewczynke ale mam chlopcow,pozniej wysle swoje aha na tym pierwszym zdjecu jakbyscie byli rowiesnikami fajnie sie trzymasz.....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do tej bryki chcialabym taka ale przerazil mnie silnik 6.0 l musialabym pracowac na samo paliwo i to tylko do sklepu i z powrotem....hihi...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko - dla nas wakacje sa wazniejsze niz np meble w domu. Mieszkanie kupilismy 2 lata temu a do dzis nie mamy porzadnego stolu i tylko taki kuchenny \"kurdupel\" u nas stoi. Stol mi przeciez wspomniej zadnych nie dostarczy, a urzadzac mieszkanie tylko dlatego ze \"co ktos powie\" albo bo \"wszyscy to maja\" to juz ostatnia rzecz jaka by mi przyszla do glowy. Wakacje dla nas sa SWIETE ! Kaszubko 🖐️- ja staram sie nie spac w pracy, bo mi sie klawiatura na czole odbija :-). Ale wykrety fajne, zwlaszcza ten 9 moze sie przydac bo to sie u nas dosyc czesto zdarza :-D. Ewanisia - a czemu ja nie mam zdjecia od Ciebie ? :-( Ja wysle, nie ma sprawy... tylko najpierw trzeba je zrobic -D. Moze cos znajde w domu to Wam podesle. 35 - Qrde, ale wlosy to ty masz !!! Czemu moje to takie \"piora\" :-O, nic sie z nich nie da zrobic :-O Jeszcze 3 godzinki trzeba jakos przetrzymac... ide na kawe... moze automat dziala ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jeszcze, jestem 🖐️ odblokowali mnie :) No wlasnie, 35tka, ja sobie ciebie poprawnie z prostymi wlosami wyobrazalam! Ale zaskoczyl mnie (bardzo pozytywnie) twoj wyraz twarzy - taki lagodny. Obraz jaki mialam w mysli to twarda menadzerka, blad proste dlugie wlosy i szpilki :) Ale ty masz bardzo \"cieple\" oczy 😘 Jedyne zdjecie ktore mam tu w pracy to ze chrztu mojej cory, zaraz ci przesle. Agnieszka, my dopiero jutro rano lecimy i wracamy w poniedzialek, czyli krotka wizyta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej, 35tka, Ewanisia, ja zdjec nie dostalam :( wyslalam Wam moje (tobie tez Rebeko), tylko sie nie przestraszcie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Dea, bo juz cie chcialam op...rzyc ! Wiecie jaka jest różnica między rosyjskim optymistą, pesymistą i realistą? - Optymista, uczy się angielskiego. - Pesymista chińskiego, - Realista siedzi w domu i czyści Kałasznikowa :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea-swietnie wygladacie i jaki maly szkrabek ile corcia ma lat?a to jezeli sie niemyle M ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka -caly czas mam niepoprawny adres email daj mi go pisze na ten ze stopki ale niewychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea -czy moglabys przeslac Rebece moje zdjecie niewiem dlaczego ale caly czas mam problem Rebeka gdzie Ty masz ta poczte jak ja mam Ci to wyslac tu juz zielona jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrde, a jak ja sobie wysylam to jest ok @ jest dobry : rebeka.72@interia.eu albo sluzbowy : renata.kornas-mos@bsr.aphp.fr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka, przeslalam na ten pierwszy zdjecie Ewanisi (samochod super, to ten co kupilas?) przesylam na ten sluzbowy. i spadam, moze zdolam wieczorkiem zajzec, jak nie to dobrego WE i 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea - dzieki, teraz doszlo ! Ja cie dokladnie tak widzialam oczami wyobrazni ! Milego WE !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam małą chwilkę przerwy - dziś znów dzien pełen niespodziewanych gości, ledwo jedni wyjdą, a już dostaję wiadomość o następnych - worek się otworzył. Ledwo mam trochę czasu aby Was poczytać....na pisanie już nie starcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety ni moge cos wyslac posiedze pozniej nad tym na razie musze zrobic obiad bo mam godzinke tylko. wiecej zdjec wysle po poludniu dzis imprezka ale bede na kafe bo wyszlo na to ze jestem jedyna kobieta dzis z imprezowiczek.... Dea obiecuje ze cos wymysle Kaszubko witaj i odpoczywaj przed nastepna wizyta ...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia - super bryka i super laska ! Wroce do domu to zerkne do aparatu, moze cos znajde... Kaszubko 🌻 - brakuje nam Ciebie ale goscie wazniejsi ! ANNAPO !!! Troszke sie martwie, mam nadziejeze wszystko OK ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia - super bryka i super laska ! Wroce do domu to zerkne do aparatu, moze cos znajde... Kaszubko 🌻 - brakuje nam Ciebie ale goscie wazniejsi ! ANNAPO !!! Troszke sie martwie, mam nadziejeze wszystko OK ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny to nie moje auto chcialam je kupic,ja mam jeepa pozniej wam pokaze 35-milego popoludnia ja was podczytuje ale robie obiadek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam ,jak ktoś chętny to składać zamówienia bo kawkę będę podawać:) Rebeka, ja też wolę wydać na wypoczynek niż na coś innego;) Szperam w komputerze, może też coś znajdę ale na tym chyba nie mam, wysyłajcie też mnie na adres w stopce. Kaszubko - w domu, w którym drzwi się nie zamykają , mieszkają cudowni ludzie - nie pamiętam kto to powiedział ale spodobało mi się i na pewno odnosi się do Ciebie:) Dea - króciutka wizyta, oby udana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny to nie moje auto chcialam je kupic,ja mam jeepa pozniej wam pokaze 35-milego popoludnia ja was podczytuje ale robie obiadek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka- to ja sie na te kawke pisze bo jeszcze godzinke musze posiedziec... :-( Poodpisuje sobie Wasze @ i wysle hurtowo jak znajde jakies nowsze zdjecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany, jak dawno żeberek nie jadłam...ale mi smaka narobiłaś, Rebeka, kawa podana i nie martw się - ja też jeszcze godzina, nie zostawię Cię samej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cool !! Dziek Aga ! 😘 Ja szaleje troche po \"naszej klasie\"... znalazlam kilka osob... ale malo jakos ... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszk_a-powiem Ci ze ja bardzo lubie gotowac tzn;wymyslac bo nudzi mi czeste jedzenie tego samego ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×