Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Moja ostatnie kawa to tak jak twoja, Kaszubko - tuz przed snem... tez mam niskie cisnienie. Zawsze mam zimne rece i stopy. Jak poszlam na wizyte okresowa z pracy to pierwsze slowa lekarza jak zobaczyl moje cisnienie byly : \" oj nie wypoczela pani w ten WE\". Szkoda ze nie zalapalam od razu bo moglam mu powiedziec ze przydalo by sie kilka dni zwolnienia... ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35-tak mam 17-letniego syna dlaczego to niemozliwe mialam 16 jak urodzilam sorki ze nieodpisywalam ale rozmawialam z Vi dosc dlugo 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze pół godziny...i chyba jeszcze jedna kawa bo nie wytrzymam, Ewanisia, pewnie łatwo nie było, ale teraz syn odchowany a Ty ciągle młoda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wam ze porod byl szybki moja mama kiedys pracowala w tym szpitalu a ja bylam i tak w szoku jako dzieciak jeszcze wiec jej kolezanka sie mna zajela trwalo to z 10 min za to drugi pamietam doskonale ten sie troszke dluzyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka - do kawy dlaczam, jesli moge :-) Ewanisia - to jak syn pojdzie w Twoje slady to ty niedlugo babcia mozesz zostac ..:-O ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka, a proszę - czarna, pachnąca z lekką pianką i delikatnym ale wyrazistym aromacie,i jak smakuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj syn twierdzi ze musi sie najpierw wyszalec a na rodzine jest czas wiesz ja niepopelniam takiego bledu w wuchowaniu dzieci jak moi rodzice ja pozwalam na duzo ale z pewnymi granicami dlatego mam spokoj i dobrze sie dogadujemy jak kumple mlodszy syn ma 13 ale rozumuje jak 16 bo przebywa non stop z doroslymi duzo rozumie i czasami mnie zagina swoimi wypowiedziami zakazany owoc bardziej smakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj syn twierdzi ze musi sie najpierw wyszalec a na rodzine jest czas wiesz ja niepopelniam takiego bledu w wuchowaniu dzieci jak moi rodzice ja pozwalam na duzo ale z pewnymi granicami dlatego mam spokoj i dobrze sie dogadujemy jak kumple mlodszy syn ma 13 ale rozumuje jak 16 bo przebywa non stop z doroslymi duzo rozumie i czasami mnie zagina swoimi wypowiedziami zakazany owoc bardziej smakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmowa to podstawa, a poza tym wytyczyć jasne granice i być konsekwentnym, tak ja myślę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka - kawka pychotka ! Ewanisia - z tym zakazanym owocem to swieta prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez sie z wami zgadzam dziekuje Kaszubko-tysiac👄 ja juz jestem i pije herbatke z cytryna i miodem czy ktos reflektuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem mile panie... 😘😍 Winko mi od wczoraj zostalo wiec sie racze i moge poczestowac jak ktos ma ochote :-) Mojemu M przesuneli staz o 2 tygodnie .... chyba poleci do Polski, bo przeciez posiedziec na tylku spokojnie przez 4 tygodnie to ponad jego sily... :-O. Ide poszukac biletu na przyszly tydzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prośba o wyspy szczęśliwe A ty mnie na wyspy szczęśliwe zawieź, wiatrem łagodnym włosy jak kwiaty rozwiej, zacałuj, ty mnie ukołysz i uśpij, snem muzykalnym zasyp, otumań, we śnie na wyspach szczęśliwych nie przebudź ze snu. Pokaż mi wody ogromne i wody ciche, rozmowy gwiazd na gałęziach pozwól mi słyszeć zielonych, dużo motyli mi pokaż, serca motyli przybliż i przytul, myśli spokojne ponad wodami pochyl miłością. Konstanty Ildefons Gałczyński

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaniam sie z wieczorka 🌻 oj padnieta jestem, wzielam sobie popludnie wolne zeby w koncu jakas kurtke kupic, oblazilam sie jak nie wiem co, no i gdzie kupilam? W ostatnich dwoch sklepach do ktorych weszlam! No i kurtki dwie kupilam... bo ja juz taka jestem, albo nic nie moge znalezc albo jak juz cos znajde to potem mase innych rzeczy mi sie podoba... Jutro popoludniu zakupy butow! Jesli mi nogi wytrzymaja i nie odpadna :o Ewanisia, no to gratulacje dwoch kawalerow! Ja jestem \"stara\" mama i balety to sobie narazie urzadzamy przy programach dla bobasow ;) Moj dzisiaj na piwku z kolegami, no to ja tez piwko sobie funduje - ktos jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35tka, ale za to teraz mozesz sie wyszumiec no i w tym nowym komplecie, ah szal!!!! ;) Zgadzam sie w pelni z Ewanisia, zakazany owoc lepiej smakuje i bardziej ciagnie. Ja sie wyszalalam, nawet za bardzo, do 34go roku zycia. Czasami jak sobie przypomne rzeczy ktore robilam to mi wlosy deba staja, no ale to juz przeszlosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35tka, nie tuczy, nie martw sie ;) Rebeka, niech jedzie, odpoczniesz sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35tka proponuje jakis babski urlop - bardzo szumiacy ;) ja juz sie podpisuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale o jakich dupkach i seksie tu sie mowi??? No i znowu zglupialam :o albo 35tka sobie topiki pomylila :p ale fotke to tez bym sobie chetnie zobaczyla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea - ja tez nie lapie... a czytalam 3 razy bo mi sie wydawalo ze moze jednak co zrozumie... 35 - a pewie ze go puszcze ! Niech se chlop leci : juz bilet ma na poniedzialek... hej to ja \"slomka \" bede ;-). To moze do mnie na ten babski urlop wpadniecie ? Zapraszam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka, uwazaj i dwa razy nie powtarzaj bo teraz to nawet szybciej mam do ciebie ;) !!! no, teraz zrozumialam - Rebeka, my to powolne jestesmy :P ja o dupce mojego w profilu napisalam.... ale zdjecia nie dam :p 35tka, adres tu: jo_mitura@yahoo.co.uk dziekuje :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35tka, dobra ksiazke do torby i w droge! Fajnie by tak bylo razem pospacerowac i poplotkowac wzdluz Sekwany .... no ja sie poprostu wpraszam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea - no to powtorze - zapraszam !!! :-D:-D Dupke tez bym zobaczyc chciala, no ale moj tez ma nie najgorsza to musi mi wystarczyc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×