Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Cwiczenia to nie dla mnie :-(. Jedynie basen... (no i seks, oczywiscie ;-) ) ale tu tez tylko slamiany zapal... wykupilam abonament na wiosne i bylam raptem 5 razy... Ale takie hula-hop BEZ ... hmmm, moze byc ciekawie :-P :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam w domu hula-hoop, i zastanawiam sie czy to moje czy mojej córki:P ale zadna z nas nie korzysta:Ptez wole sex;) Kurcze,juz nie mogę patrzec na tą wychudzoną modelkę w sukience z H&M Poszłabym sobie na jakis aerobik ale nie mam nic w poblizu a musiałoby to byc na 18 lub 19 bo inaczej nie mam czasu, kiedyś chodziłam do szkoły podstawowej kolo mnie ale potem zmieniła sie prowadzaca i juz mi nie odpowiadało bo zamiast takich normalnych ćwiczen ona nas jakiś układow uczyla i ja zamiast skupić sie na ćwiczeniach to myślalam o tym żeby sie nie pomylić-to juz było na mnie za wiele:P Tak to jest jak sie mieszka na takim nędznym osiedlu:Pa do centrum trochę daleko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim nic mi sie nie chce,mam zly humor,wszystko mnie denerwuje i jest jeszcze gorzej zdawalam egzamin na rezydenta angli i mnie oblali bo niewiedzialam kiedy urodzila sie krolowa ELZBIETA mam poprawke i juz mi sie niechce podchodzic do tego na 17 osob dwie zdaly a jest mi to potrzebne do wyjazdu mam wszystko w ....... normalnie chce mi sie plakac ......pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też chodziłam na aerobic, ale było podobnie jak u Ciebie She.Na poczatku ok, potem układy i nawet bym to zniosła, ale co ktoś doszedł nowy do grupy to w kółko powtórki, żeby za bardzo nie odstawał.I dlatego juz nie chodzę, a też dużego wyboru nie mam. Kupię chyba to hula i dam Wam znać, a Wy się seksujcie;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia - nie placz 😘. Chodz lepiej na tarasik :-D. Na pocieszenie (?) powiem Ci ze ja nie mam pojecia kiedy krolowa Elzbieta sie urodzila... I po co to komu wiedziec ? Tak jakby bylo malo klopotu z zapamietaniem dat urodzin czlonkow wlasnej rodziny ! Idz na poprawke... ja jak zapisywalam sie na cos to moje pierwze pytanie bylo zawsze \"ile razy mozna przystepowac do egzaminu\". Kiedys musi sie przeciez zdac !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpisałam w Google " wiersze o diecie" i to mi się znalazło - te oba wierszyki, To są wiersze facetów, którzy od niedawna piszą. Hula hoop jest dobre na mięśnie brzucha, tak mi powiedział mój młodszy syn - on coś się na tym zna, więc mu wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
She - u mnie tez za...ie takie ze nawet papierosow nie kupie jak mi sie skoncza. Ale basen i korty tenisowe mam pod nosem... i tez mi sie w tygodniu nie chce :-(, a w WE szkoda mi czasu (no bo seks przeciez :-P). Modelka faktycznie deprymujaca, ale przynajmniej nie wali tak po oczach jak VICHY...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was jeszcze raz...mam nadzieję,że tym razem mi się uda:) I nie zeżre mi większości wypowiedzi...zresztą Kaszubko dzięki...już znalazłam;) Dla reszty dziewczyn posyłam 😘 i pracuję dalej,może poźniej znajdę czas na zaległą lekturę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki wszystkim ale wiecie co nieuwazam ze niebylam przygotowana bylam i to nawe az nad i tez sie zastanawiam po co mi wiedziec kiedy ela sie urodzila mysle jednak ze chodzilo tu ocos innego POLKA traktowali nas z gory to bylo juz z ukartowane wredni angole napewno niezostane w angli zadufany w sobie narod i do tego glupi slyszalyscie pewnie afere ze szkolami tak jest naprawde moim dzieciom to co sie nauczyly w polsce wystarczyloby do magistra dobra kobiety idziemy na taras bo juz mnie glowa boli od placzu jutro bedzie lepiej JUTRO WSTAJE NOWY DZIEN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiersz " Kaloria dla Ciebie: napisał Jacek Getner. A grugiego juz nie potrafię znaleźć . Gdzieś mi się zagubił, a stronki nie zapisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez_Torebki - witaj !! Macie moze ktoras nowiny od Rybki ? Ciekawa jestem jak sie jej w nowej pracy podoba...a nie mam czasu i ochoty szukac na innych topikach (ja z tych wiernych i tylko bardzo rzadko robie \"skok w bok\"...(i to tez tylko i wylacznie na topiku :-P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGNIESZK_A tak masz racje bo my polacy to po trupach a do celu juz mi lepiej tylko strasznie zle znosze porazke ale dobra koniec tego zasmucania pozdrawiam wszystkich ale juz niewymienie bo musze zrobic szybki obiad zaraz moje dzieciaczki wroca ze szkoly a tu echo bede w miedzyczasie zagladac na szybko zaserwuje barszcz czerwony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisiu, glowa do gory - zdasz nastepnym razem, na piatke!!!! 😘 ale czemu potrzebna wam rezydentura?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia, Dea - A co to wogole jest ten \"egzamin na rezydenta\" ? Przeciez z pobytem tam u Was jest nie ma problemu ? Nawet tu, gdzie strasznie nam utrudniaja, nie ma egzaminu przy zalatwianiu pobytu... a przynajmniej za moich czasow nie bylo. Chyba ze to takie cos jak tu na obywatelstwo ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DEA- to jest umowa z CANADA pisalam ze w marcu lecimy do CANADY a te papiery sa mi potrzebne tam do dzialalnosci gospodarczej wszystko ustawione z urzedem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak REBEKA tu chodzi o obywatelstwo bo jezeli mam paszport angielski i chce zalozyc wlasna firme w C to niepotrzebuje kilku zyrantow do pozyczki a moim zabezpieczeniem jest moja firma tak wiem troche to zawile ale za daleko poszlo i za duzo pieniedzy juz wlozylismy za nas ktos juz to zalatwia my placimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za wyjasnienie 😘. Zycze powodzenia Ewanisia...nastepnym razem sie uda, zobaczysz ! Uciekam do domu... moze zagladne wieczorkiem... przywiozlam sobie super winko to zapraszam jak ktos ma ochote... 🖐️🌻😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisiu, mocno bede trzymac kciuki zeby sie udalo nastepnym razem! Wiesz, ja tez ostatnio myslalam o Kanadzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka, winko mowisz, mniam. Niestety ja do lekarza dzis wieczorem ide bo cos nie tak z moim woreczkiem zolciowym :o starosc nie radosc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DEA swietny pomysl bedziemy sie spotykac jak psipsiulki z cafe REBEKA -pisze sie na to winko wlasciwie juz pije piwko codziennie pijam piwko a w we whisky jaka wylewna dzisiaj jestem zaraz moj m da mi koncert na gitarze to moge siedziec na kafe to co kobiety?piwko i winko?zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REBEKO -daj znac jak u lekarza poszlo,ale mysle ze bedzie dobrze jak bylam w podstawowce to poszlam na symul i mi zoperowali a teraz sie dziwie skad moje dzieci maja takie pomysly? dobre co dlatego jak dzieci cos przeskrobia to najpierw wczuwam sie w ich sytuacje ale w sumie odbieglam od tematu REBEKO nic CI niebedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jeden temat bo zapomnialam KASZUBKO musze CI powiedziec ze moja mamusia jest z wieloletniej rodziny i ja zawsze lubialam jezdzic do babci na swieta to bylo za kazdym razem wesele ale chwil tych sie niezapomina,a niejestes czase zmeczona tymi krzykami i halasem czy odbierasz to jako forme relaksu. POZDRAWIAM🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×