Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Ewanisiu a jak 10 lat opijacie razem jakoś wydawało mi się ,że więcej razem jesteście ? ale może się mylę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesola Aniu tak naprawde to my jestesmy razem od 10-lat a od pieci m-cy po slubie moj maz nie jest ojcem moich dzieci ale traktyje je jak swoje i wspaniale sie dogaduja on ma z pierwszego malzenstwa dwie dorosle corki 21lat i 19 ale teraz powiem Ci wszedzie sie chwali ze ma synow fanie Aniu swietnie wygladasz i Twoja corka rowniez ale ona juz chyba dorosla co ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ma 18 lat :) wiesz fajne jest to ,że nowy partner traktuje dzieci nasze jak swoje :) to dobrze o nim świadczy :) super facet :) Pozdrawim również i dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złośliwość rzeczy martwych, bo nie mogę dostać się na 120 stronę. Ale chociaż w ten sposób może uda mi się przesłać życzenia dla Was. A wiec [niby od tych słów nie zaczyna sie zdania, ale raz można] życzę Wam pogodnego fajnego wieczoru,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu -pozniej cos Ci przesle jeszcze ale teraz musze najpierw zeskanowac w komputer 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Kaszubko -🌼ja juz jestem wesola ...od Siebie rowniez udanego ....nie tylko dzis ale kazdego...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja pisałam do was wczoraj,ale nie weszło całkiem:( Siedze w pracy...masakra Miłego świętowania Ewanisia ;) 🌻 A reszcie miłego wieczorku i weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie ostatnia osiemnastka była 5 lat temu, dzieci tak szybko rosna... Już za rok pierwsza wnuczka będzie świętować swoja pełnoletność. Przyzwyczaiłam sie i do gwaru i do ciszy. Są dni, gdy nikt nie wpada...wiadomo - szkoła, rodzina. I tak mam dobrze, gdyż dzieci mieszkają dość blisko - najdalej , bo ok 30 km mieszka najmłodszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od razu zaczynam od podziekowan za zdjecia,dostałam od Ewanisi i She. Chyba juz wiecie ,ze fajne z Was babki,ale co mi tam powtorze:fajne z Was Babeczki,chociaz kazda inna. Ewanisiu przyłaczam sie do życzen,zeby Wam sie dobrze wiodło i spełniały się marzenia.Miłego ucztowania🌻 🌻 🌻 Goscie tesciowej juz sobie poszli do domciu,ja juz swoja panszczyzne odrobiłam i siedze teraz przy herbatce.I czytam ...i musiałam zawołac mojego,a niech ma tez troszke radochy...Co mu bede załowac.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ,czemu tu tak cicho? Chyba tez sobie pojde ,moj slubny juz czysciutki i pachnacy,a ostatnio przez to chorubsko jakos tak niedopieszczona jestem....:P Ewanisi nie wypada przeszkadzac w swietowaniu,a inne chyba tez jakos zajete w koncu WE ,to zrozumiałe. No to miłej nocki 🖐️ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dopiero teraz mogę, dzieci wcześniej nie dały:( Ewanisia dla Was: samych zwycięstw, spełnienia marzeń,niewyczerpanych pokładów energii, uśmiechu na co dzień,pogody ducha, żadnych trosk,prezentów od losu, wielu romantycznych wieczorów, jak najmniej zmartwień i cudownego wieczoru i nocy też:) Wesoła Aniu ja nie dostałam dziecka, proszę jeszcze raz; Annapo, jak mówi 35-tka poużywaj męża na zdrówko i pozdrawiam:), jak możesz wyślij fotki i ja też Ci prześlę; Bez T - podwójnie milej niedzieli , bo w sobotę pracowałaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny 😘😍. Zabiegana strasznie dzis jestem :-(, dopiero o 21.00 do domu wrocilam po calym dniu bieganiny :-( Agnieszko - 🌻 Aniu , Ewaniasiu - dziekuje bardzo za zdjecia. Ale od Ani dostalam tylko jedno ...:-( drugi \"emil\" pusty przyszedl... Jak pisala Annapo - kazda z Was jest inna, ale wszystkie fajne babki ! I w kilku wypadkach to az sie usmiechnelam, do tego stopnia moje wyobrazenia okazaly sie zgodne z rzeczywistoscia. I bardzo sie ciesze bo teraz piszac Wasze nicki mam przed oczami twaz ! Annapo - wyslalam... Zycze duzo zdrowka 😘 i usciskaj, prosze, Beretke ! Ewanisiu - zycze Wam duuuuzo radosci, szczescia i pogody ducha na nastepne lata 🌻🌻🌻 !! Kaszubko - super, od razu puscilam w obieg ! Wiesz, mysle ze czasami przydaje sie taki spokojny dzien : zeby sie wyciszyc, uspokoic, wypasc z tej spirali... Ja potrzbuje duzo ruchu wokol siebie, musi sie caly czas cos dziac ale bardzo lubie zrobic sobie czasem taki \"cichy dzien\"... tylko rzadko mam okazje... Bez_Torebki - :-( , mam nadzieje ze czas szybko Ci minal ! Sprobuj znow - do wytrwalych swiat nalezy :-D :-P 😘 A teraz juz szybki prysznic i pod kolderke uciekam, bo strasznie padnieta jestem 💤 😴 Milej niedzieli zycze Wszystkim 😍 ! 🖐️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marusia ja
chyba będę z Wami. rocznik 73 się kłania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej marusia:) O tej porze to tu raczej pusto...no chyba,że ktoś pracuje do 22 ;) do domu dociera ok 23 i dopcha się do kompa ok 24 ;) Rano może dziewczyny zajrzą,a już na pewno w poniedziałek w okolicach porannej kawy;) Sorki,że nie odpisuję na stare tematy,ale to już chyb anie ma sensu:) Powiem tylko,że podziwiam Ewanisię oraz bieliznę 35-tki:P Na mnie to by raczej rozmiaru nie było;) A fotki to jutro u Was wyprosze jak się do kafe dostane;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie pada drobny śnieg...ciekawe czy sie utrzyma ;) Dzień w domu,chyba z szydełkiem w ręku,pewnie będę zaglądac po południu, na razie stawiam kawkę chetnym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 dzien dobry wszystkim i dalaczam do kawki🌼 🌼dziekuje bardzo za zyczenia 👄👄👄 spedzilam bardzo mily wieczor we dwoje ...oh ..cudowny ..... babeczki kochane jeszcze raz dziekuje za fotki i stwierdzam jak to juz zostalo powiedziane wyzej teraz wiem jak wygladacie piszac do was 👄👄👄i caluje wasze dzieczaczki....👄 milego dzionka zycze pelnego refleksji🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim. U mnie śniegu nie ma i chyba tak szybko nie będzie - nic na to nie wskazuje. Ewanisia, życze Ci aby następne lata w Twoim małżeństwie upłynęły równie słodko i przyjemnie . Dziewczynki, mam prośbę - wyslijcie mi swoje zdjęcia, adres jest w stopce.tez jestem ciekawa jak wyglądacie. Ja jeszcze na tym się nie znam , ale gdy tylko wnuczka znajdzie odrobinę czasu, to pokaże mi jak to zrobić, aby moje zdjęcia wylądowały w odpowiednim miejscu. Mam sporo zdjęć w telefonie i wystarczy że dziewczynka powrzuca je do komputera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko zdjecia wyslane odbierz poczte 🌼 Annapo- wyslij Swoje 🌼 wstawilam bigos i jestem wolna 👄 a gdzie reszta kobietek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja potem powysyłam, bo znajomi się zapowiedzieli niespodzianie i muszę jakąś przegryzkę naszykować, dla wszystkich😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×