Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Annapo - Babka chetnie sie poczestuje. A ja niestety nic nie pieke... mam tylko mikrofalowke z funkcja pieca, ale nie bardzo sie nadaje do ciast, ledwo do jakiejs zapiekanki. A znajomi juz wszyscy wiedza ze jak do nas przychodza to na ciasto nie moga liczyc... i zazwyczaj z jakims \"wypiekiem\" wpadaja :-). A jak juz bardzo chce jakies ciasto to mamy tu stasunkowo niedaleko taka super piekarnie-ciastkarnie, to czasem cos kupie, bo moj M to straszny lasuch :-D. Jak sie tak zastanowie to na zone ja sie za bardzo nie nadaje, bo do kuchni \"naborzenstwa\" wogole nie mam :-O, no ale \"widzialy galy co braly\", z kucharka sie nie zenil ;-) :-D, wiec nie narzeka. Agnieszko 🌻 - to wspaniala wiadomosc i napewno ulga dla Ciebie i Twoich bliskich ! Elisa - zalej robala !! :-D She - masz \"kacyka\" czy jednak w nocy spalilas ;-) ? Magda 🌻 - zagladaj do nas kiedy tylko masz ochote ! A fotki to bedzie mi milo... ale tylko jesli masz ochote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jutro zrobię normalny obiad:D bo jak juz rzucilam robote to bede kura domowa:D i posprzatam w koncu na pietrze:D i cos sobie jeszcze wymysle:D magda-anika ja chce zdjecia:D!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka🌻no jasne ze spaliłam aż dzisiaj mnie pośladki bolą:P Agnieszka🌻nie taki diabel straszny;)cieszę sie ze jest ok:) Ellisa🌻czy to na pewno Ty?Może Ty chora jesteś?;)sprzątanie,gotowanie, hmm...kto by sie spodziewał:P wesoła anka🌻 Magda_Anika🌻 Annapo🌻 i dla reszty🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
she 🌻 mwoilam ze mnie brzuch boli;) o ! ma ktos przepis na pierniki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupuje pierniki, bo takich, jakie piekła moja kochana teściowa ja robic nie potrafię...a jej były najlepsze i najsmaczniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa - no toz mowie : zalej go, dobry alkohol wszystko wypali :-D. Kaszubko -ja juz nie pamietam kiedy jadlam takiego \"prawdziwego\" domowego piernika :-(. Tez tylko kupne bo nawet iwsrod znajomych rodzinki wyjatkowych telantow nie ma :-( 35 - nadrabiaj szybko zaleglosci i wracaj \"na lono\" :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ide po piwo:) ale ja chcialam upiec takie male ciasteczka, z dziecmi razem sie pobawic... ide , moze google wiedza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahoj:) Ja jestem kompletna noga do pieczenia i nic nie pomaga ani zmiana mąki,swieże drożdże,masło kupowane w sklepie innym niż zwykle....zakalec i już:P Jakoś tak po urodzeniu dzieci mi sie porobiło;) Moge tylko chleb piec - zawsze mi wychodzi tylko nie ma zbyt wielu chętnych do jedzenia:D Więc o sprawdzony przepis na pierniczki też pięknie proszę...moze tu nam 35 wkleisz?:) Agnieszka...dobrze,że jest dobrze:)👄 🌻 A do \"otwieracza\" nie będziemy już wracać...ale generalnie osoba,która\"otwiera\" inną i pozwala jej mówic o wielu sprawach i problemach może też \"oberwać emocjonalnie\",kiedy np.staje się zbyt ważna dla \"otwieranej\" a wcale tego nie chciała albo vice versa;) ale nie tylko...i w tej chwili to konkretnie myślę o \"rozmowach\" w necie - na czacie,na gg ,mailowych. \"Jestes odpowiedzialny za to co oswoiłeś\"...dla niektórych ta odpowiedzialność jest zbyt duża, dla innych nie istnieje wcale,bo oni chcieli się tylko pobawić,albo nie zdawali sobie sprawy z cudzego przywiązania,przyzwyczajenia... To tyle filozofii na dzisiaj;) Chciałabym po wyjściu z pracy zobaczyć taki wrocek jak rano...biały :D ...pewnie marzenie ściętej głowy ;) miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek😘 i papa pomykam do apteki bo cały dom aż się trzęsie od gromkiego kaszlu trzech babek a potem do pracki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny🌼, znowu kafe mnie wyrzuca :( Ja też robiłam pierniczki i chyba podobnie jak 35, bo tez musiały poleżeć w puszce i skruszeć. Kiedyś nawet pokusiłam się o zrobienie szopki z piernikowego ciasta, ale teraz nie mam czasu a potrzeba go trochę. Pierniczków też już nie robimy, bo córka znalazła przepis na ciasteczka cynamonowe i takie teraz robi. Bez T, mniej więcej skumałam o co chodzi z otwieraczem :) U mnie dzisiaj spokojniej, przynajmniej na razie:) więc stawiam kawkę i miłego dnia wszystkim🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dzien dobry 🌻 no i padlam wczoraj wieczorem - Annapo, na poduszke ;) Bardzo zadko chodze spac przed polnoca ale wczoraj juz o 9.30 chrapalam :) ahhhh, jak ja lubie spac. Agnieszka - Wspaniale!!! Oj jak sie ciesze ze to nie \"to\"!!!! 😘 Bez T - swieta racja! Rebeka, czemu mowisz ze sie na zone nie nadajesz? Tym samym usprawiedliwiasz szowinizm w malzenstwie gdzie kobieta robi wszystko ;) ja nie pieke bo mi sie nie chce, wole sobie poczytac ksiazke lub obejzec film :) ja nie lubie hypokryzji, nie ma dla niej miejca w moim zyciu. Jesli juz czujesz sie ze mozesz obrzucic kogos kamieniami a potem ten ktos i tak sie podniesie, nie udawaj ze jestes jego przyjacielem. Dobrego dnia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś mam h***owy dzień. gówniano mi się rozpoczął. mam ochotę zakopać się gdzieś głęboko, żeby nikt mnie nie odnalazł. i tak sobie pobyć przez kilka miesięcy. albo już na zawsze. nie potrafię poukładać sobie życia. a przecież mam 34 lata. wciąż dokonuję nie tych co powinnam wyborów. wciąż źle trafiam. podobno na naukę nigdy nie jest za późno, ale ja jestem beznadziejnym przypadkiem. nie powinnam kochać. to nie jest dobre uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem głupią pindą: nie ma jak siedzieć w biurze i ryczeć. dobrze choć, że chłopaki udaję, że nic nie widzą. i że nie zawracają mi głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 - czekamy na przepis:) A o otwieraczu juz nie będzie...skoro nie zrozumiałaś , to trudno, ja się już na ten temat rozpisywać nie chcę:) Bromba🌻 . Pocieszać nie będę, bo nie umiem/ nie lubię / nie chcę....wybierz co chcesz;) i tym razem to będzie dobry wybór;) A przysłowie \"mądry Polak po szkodzie\" skądś się chyba wzięlo nie? KAŻDY ma kiepskie wybory za sobą i czasem myśli,co by było gdyby kiedyś tam zdecydował inaczej...:) ale na tych rozmyslaniach nie warto tracić za dużo czasu.Można pzreciez ulepić bałwana:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziedoberek! No ,no co sie u mnie na dworze porobiło:O Pełno śniega ,fajnie ,ze biało,tak czysciutko,ale jak człowiek musi tam pracowac to nie jest ciekawie...No ,ale byle do wiosny:p dobrze chociaz ,ze jeszczse nic nie zamarza.. wybieram sie w te sobote na zabawe andrzejkowa i az sie boje jak tak sie ta aura(:P) utrzyma to chyba najpierw M bedzie musiał nam odsieżyc ,bo mogą byc trudnosci z dojazdem... A u mnie moja M chora ,biedak za bardzo sie przyłozył do pracy i juz kilka dni nie umie reka ruszyc,dzisiaj nawet zgodzil sie pojechac do lekarza...:O Dea a jak tam dzidzia poprawilo jej sie ....? Jestem Bromba ,nie moze byc az tak żle napewno cos Ci w zyciu wychodzi ,tylko moze tego nie widzisz,a nawet gdyby bylo zle musisz miec nadzieje ,ze bedzie lepiej...🌻 agnieszko,hura no naraeszcie najgorsze za Toba ,widzisz trzeba zawsze byc dobrej mysli ,to pomaga,a juz nie wspomne ,ze napewno pomogla tez nasza dobra energia przesylana przez dziewczyny;) Sedecznie wszyskie pozdrawiam...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bromba 😘 sciskam cie mocno! Poplacz, bedziesz miala piekniejsze oczy, jak mowila moja SP babcia ;) A czego tak naprawde chcesz od zycia i milosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea🌼, zgadzam się z Tobą co do małżeństwa, bo tak patrząc to facet powinien umieć wbijać gwoździe a mój nie umie, nie lubi a mężem jest ok :) a za ostatnie zdanie 😘 Bromba, chyba jestes dla siebie za surowa, przecież samo dostrzeganie własnych błędów i złych wyborów to juz dużo.Nie znam problemu więc nie podejmuję się rad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....Dzien dobry wszystkim i milego dnia zycze,wlasnie wrocilam z pracy......a jeszcze musze leciec po prezencik dla mamy urodzinowy i dla meza Andrzejkowy.....i obiadek ....jak to dobrze juz mam posprzatane,...wiec dzis troszke lenistwa ......🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wesoła Aniu🌼, jak tam zmiany, znalazłaś sweterek ? Annapo, to kuruj M na te andrzejki :) Ewanisia, to podwójna impreza Ci się szykuje, najlepszego dla Mamy i M :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...tak Aga dzieki za zyczenia i kiedy odpoczywac...hihi...ale tak masz racje bedzie BIBA w sobote z laniem wosku wlacznie.....ale mam pomysl na to .....wszyscy musza sie za kogos przebrac ..ostatnio to jest modne na wyspach....🌼 Annapo---dopiero doczytalam o 10 powiadasz M wraca ....hihi-🌼 Bromba-nie martw sie raz na wozie raz pod wozem-jeszcze bedziesz tryskac szczesciem.....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....Baba Jaga....hihihi....jeszcze nie wiem ....ale pewnie mi pomozesz co ?....teraz tak jest powywracane ze to obojetnie.....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesola Aniu -to nie do Ciebie z ta Baba Jaga-dla Ciebie 👄....to jaka masz propozycje....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×