Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

...Aniu-a moze mi tylko fartuszek wystarczy bo chyba niemam zmiany do kuchni,a to i tak ja wszystko musze zrobic....hihi-🌼....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea 🌻 - masz racje, nie powinnam usprawidliwiac i propagowac meskiego szowinizmu. My raczej jestesmy oboje \"uniwersalni\", nie ma u nas podzailu na meskie i damskie zajecia, ale czasami sie zastamawiam co ze mna jest nie tak...:-O. Jedno jest pewne : przez zoladek mojemu M do serca nie trafilam :-D. Bromba 🌻 - dziewczyno, masz ZALEDWIE 34 lata ! Wszystko jest przed toba ! Mysle ze nie powinnas rozpatrywac Twojego zycia w kategoriach \"co zle zrobilam\". Wrecz przeciwnie : napewno sa w Twoim zyciu sprawy/osoby/osiagniecia z ktorych mozesz byc dumna. I napewno lepiej jest sie skoncentrowac na tym a nie rozpamietywac/analizowac te zle wybory. Wyplacz sie ale sie nie poddawaj. Dzis moze trudno Ci w to uwierzyc, ale jeszcze znajdziesz swoje szczescie ! 😘 Annapo 🌻 - duzo zdrowka dla Twojegi M. Bez_Torebki - jak Ci idzie dietka ? 🌻🌻🌻🌻🌻 dla reszty pan i ... uciekam na imprezke bo slysze ze juz zaczynaja balowac, hihi !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim. U mnie ponuro, ciemno, deszczowo - senny dzień. Annapo , przyślij do mnie połowę śniegu - przydałoby sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze Widzę że mamy dzisiaj cały przekrój humorów! Bromba mam twoje foto co jest nie tak?.Bo ja widzę super dziewczynę dlaczego ty sama się dołujesz? Zrób coś pozytywnego dla siebie a zobaczysz że świat jest piękny a marzenia się spełniają.🌻🌻🌻🌻🌻 Kaszubko dzięki za przepis spróbuję . 🌻 Aga cieszę sie że wszystko się wyjaśniło 😘 Buziaczki dla wszystkich😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Rebeka -milej imprezki i nie spij sie za bardzo.....👄 Agnieszk_a-oj tak tylko niewiem czy M bylby szczesliwy z tego powodu...👄 Kaszubko=👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! dawno mnie nie było! życze wszystkim miłego dnia! i cool kawy na którą zpraszam-serwuje lavazze-kupiłam expres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz kawy nie moge dzisiaj bo bym po scianach chodzila. Ale co to znaczy cool kawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonusna dalej mam problem widzisz ja tylko z doskoku przy kompie...hihi...a ja robie zupke araz wychodze ale nie na dlugo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kawkę stawiam niestety słodkiego nic niemam:( Zaraz kończę pracę i do domciu . Pozdrawiam i życzę miłego popołudnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tez fotki chialam a nie dostalam 😭 adres mam pod nickiem!! jak matka w domu to i sprzęt grający dziecku potrafi naprawic... moze ja sie przekfalifikuje i zrobie sobie zawod zlota rączka?:O do tego zaczynam miec pms\'a i wszystko mnie drazni😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35-tka jakbys mogla mi na maila wrzucic? bede wdzieczna:D cos musze z wolnym czasem robic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko 🌻- u mnie bezchmurne niebo. Posylam slonko - moze doleci ...tak na koniec dnia. Ewanisia 🌻 - no cos ty, ja i alkohol ? :-P Tylko lampeczke szampana wypilam...;-), ale i tak mi wesolo :-D ! Magda 🌻 - jak Ci zostalo jeszcze kawy to ja poprosze czarnego \"szatana\". A moj adres pod nickiem ... Nic mi sie juz nie chce robic ;-) ... w sumie jutro tez jest dzien :-D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko, ja to bym chciała jak niedźwiedź zapaść w sen zimowy i obudzić się , gdy przyjdzie wiosna. Wiosną jest ślicznie, to moja ulubiona pora roku. W ogrodzie powolutku zaczynają budzic się do życia coraz to nowe, następne kwiaty. Jedne ładniejsze od drugich - zachwycają oczy swym pięknem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba nie mam ulubionej pory roku... tylko nie lubie jesieni... tej tutejszej : bo tu jest wstretnie : mgliscie, deszczowo, i straszne wiatry, takie ze glowe moze urwac ... Na szczescie zazwyczaj nie trwa to dluzej niz 3-4 tygodnie... pozniej nadchodzi zlota jesien i trwa do wiosny :-D. Cos dla milych pan, refren zna chyba kazdy, wiec prosze spiewamy wszyscy na glos :-D : http://pl.youtube.com/watch?v=eWtPMjH3Hpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pms jest tuz przed niespodziankami:D ten zly humor i inne takie:P 35tka dzieki za przepis, w sobote bede piec.. no chyba ze mi sie zmieni do soboty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa - mozemy sobie lapke podac... :-O, ale dzis dzis po poludniu wyjatkowo mam dobry humor... wiec moze jakos to przezyje i nikogo w metrze nie pogryze :-P A teraz juz do domciu uciekam ! Milego wieczorku, mile panie !😘😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypuszczam ,ze tu nikogo nie ma ,ale ja tez tylko na chwilke...niestety musze znowu odpracowac druga zmiane... Maz juz po wizycie u lekarza,dostal tabletki i juz sie smieje ,ze chyba bedzie jedyna trzezwa osoba na andrzejkach...A ja sie ciesze moze chociaz raz sie pobawie ,bez myslenia o nastepnym dniu...Chociaz szczerze powiem ,ze nie mam ochoty ,ale u mnie tak zawsze ...chyba moge powiedziec ,ze jestem domatorem.Jednak czasami trzeba sie zmusic i wyjsc do ludzi... Tym bardziej ,ze w tym roku nie idziemy nigdzie na sylwestra. No dobra zmykam ,bo juz 18,a przy tym sniegu na dworze to wszystko jakos dłuzej sie robi...Na razie milego wieczorku 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedzi sobie szczur z chomikiem. Szczur narzeka: - Nie ma sprawiedliwości na świecie... Popatrz, ty masz futerko, ja mam futerko... ty masz cztery łapki, ja mam cztery łapki... ty masz ogonek, ja mam ogonek... ja mam dwa sterczące ząbki z przodu i ty też... a to ciebie wszyscy głaszczą i kochają, a na mnie polują, sypią trutki i nasyłają koty... - Bo ty szczurku, masz public relations do d... ----------------------------------------------------------------------------- Zima, legowisko niedźwiedzi. Mały miś budzi starego siwego niedźwiedzia: - Dziadku, dziadku! Nie mogę zasnąć! Opowiedz mi bajkę! - Śpij... - Mruczy dziadek miś - Nie czas na bajki. - To pokaż chociaż teatrzyk! - No dobrze - Mówi dziadek i sięga za konar. Wyciąga stamtąd dwie ludzkie czaszki wkłada w nie łapy i wyciągając je przed siebie mówi: - Docencie Malinowski. Co tak hałasuje w zaroślach? - Eee to pewnie świstaki panie profesorze... -------------------------------------------------------------------------------- Idzie zając lasem i wrzeszczy: - Przeleciałem lwicę!... Spotyka wilka: - Zając, zamknij pysk, chcesz żeby lew usłyszał? Poza tym i tak ci nikt nie uwierzy. Zając wzruszył ramionami i drze pysk dalej. - Przeleciałem lwicę! przeleciałem lwicę! Spotyka niedźwiedzia: - Zając, zamknij się bo lew usłyszy, i wszyscy będziemy mieli przerąbane, jak sie wkurzy! A i tak nikt Ci nie uwierzy. Zając idzie dalej i drze się: - Przeleciałem lwicę! Przeleciałem lwicę!Przeleciałem lwi... Nagle zobaczył lwa. Ten wkurzony ruszył za zającem, goni go, goni. Zając wskoczył w wydrążony stary pień. Lew skoczył za nim, ale utknął. Utknął tak, ze tylko tyłek mu wystaje, łeb jest w środku. Zając stanął, podszedł z tylu do lwa,rozejrzał się w koło, rozpina rozporek i mówi: - W to, to już k****a nikt mi nie uwierzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi,hi,hi,hi........Kaszubko ten z zającem mi się podoba :) a ja żadnych zdjęć nie dostałam :( ani przepisów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wogóle co takie pustki.........gdzie latacie hi,hi,hi.....bo Ewanisia to na Łysej Górze jako Baby Jaga ;) a reszta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×