Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

A teraz wlasnie do nich sie wybieram,ale moze wieczorem jeszcze zajrze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia...przykra wiadomość:( Cokolwiek by sie nie działo na pewno sobie poradzisz. A tę zmiane pracy to mi chyba wykraczecie czy coś?:P Na razie siedzę, poki mi płacą, a że płacą w zasadzie za siedzenie....;) wcięło mi poprzedni wpis,wiec więcej sie nie rozwijam bo pewnie i tak nie dojdzie...miłego wieczorku babeczki, odpoczynku albo i nie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia, myślami jestem i będę przy Tobie, trzymaj się dziewczyno, bądź dzielna. Bez T, wydaje mi się będzie na odwrót...czyli czeka Ciebie podwyżka w pracy.... i lepiej jak właśnie w to uwierzysz. Rebeko, ja też poproszę o filmiki - moja poczta ma dużo wolnego miejsca. Wysyłałam Wam nuty kaszubskie, gdyż zazwyczaj to jest pierwsze, co słyszą u nas przyjezdni....i trafiłam w dziesiątkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko, też znam tę piosenkę, chyba jeszcze z kolonii :) Ewanisia, bądź dzielna i mama też 😘 i kto mówił, że facet się nie pojawi, jest i to Amant ;) ja jeszcze pozmywam i ...może winko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcecie - to poczytajcie...ale nie zmuszam nikogo hihihihi. Powstanie Kaszub Gdy Pan Bóg stworzył już cały świat, usiadł na swoim niebieskim tronie, zawołał aniołów i rzekł: -Zobaczcie miłe duchy, jak cudowne jest moje dzieło, które wykonałem. Aniołowie rozejrzeli się po całej ziemi, klaskali w dłonie i mówili: - Ojcze wszystko jest wspaniałe, wszystko nam się podoba. Jeden z aniołów stał jednak na uboczu i był smutny. - Dlaczego się nie cieszysz? - spytał go Pan Bóg. - Panie - odrzekł anioł - Spójrz na ten biedny kraj kaszubski. To są tylko martwe piaski. Czy jeszcze jest coś w Twojej Wszechmocy, aby ten kraj upiększyć? -Masz rację, muszę zobaczyć-powiedział wstając Pan Bóg, a po chwili dodał: - Jeszcze nieco mi zostało. Gdy wypowiedział wszechmocne słowo, stał się cud. Na środku piaszczystych Kaszub powstały pagórki pokryte szumiącymi drzewami, a między nimi migotały błękitne oczka-piękne jeziora pełne smacznych ryb, soczyste łąki, a na nich fiołkowe wrzosowiska zroszone krzykiem cudownych ptaków, lasy igliwiem pachnące. Tylko na północy Kaszub pozostały piaszczyste plaże, śnieżno-białe wydmy z klifowymi brzegami i błyszczało srebro "wielkiej wody"... - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - O bursztynie Gdy Pan Bug obdarzył Kaszuby tym co Mu pozostało Wspaniałe ptaki leciały, a zwierzęta szły do boru..... Pan Bóg uniósł rękę i rozległ się szum. Od północy leciał gryf, który w szponach trzymał ogromny kawał bursztynu, gorejącego niczym złoto w promieniach słońca. Wrzucił go w głębiny skrzącej się w słońcu zatoki i wówczas woda rozprysła się aż do nieba... - Ten bursztyn stanowi wartość całych Kaszub - powiedział Pan Bóg. Anioł upadł na kolana i ucałował Jego dobrotliwą rękę. Wtedy Pan Bóg podniósł anioła i rzekł: - Będziesz wiernym stróżem tego pięknego zakątka ziemi. Uradowany anioł natychmiast zleciał na dół i do dziś strzeże naszego Pomorza, żeby mu się nie przytrafiło nic złego. A smętek - zły duch, jak dotąd nie może nic wskórać. Gdy nastaną czasy strasznej biedy, wtedy odnajdzie się ten jantar, a jego cena uratuje nasz kraj od zguby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....czesc kobiety dziekuje Wam za slowa otuchy...i ciesze sie ze jestescie ze mna ...nie moge po sobie nic pokazac w domu bo uchodze za twarda osobe i to ja trzymam wszystkich ale martwie sie .....godzine temu pogotowie bylo jeszcze raz i zabrali go do szpitala.....jest zle ...krzyczal tylko ze czeka na mame i ze to juz koniec ...nic niemowilam zeby sie niemartwila wiecej bo jeszcze mame mi wezma ona bardzo zle to znosi...impreza jest bo uspokoilam wszystkich...ale ja zle sie czuje .... Annapo-masz racje-jaki jest taki jest ale to tata .... bede zagladac chociarz sie oderwe troszke .....brat jest w szpitalu ...musimy pokryc koszty pogotowia i szpitala bo jest nieubezpieczony ...jak nas niema to niema sie kto nim zajac.... nie bede was juz wymieniac przepraszam ale zycze udanego wieczoru...... M dostal w prezencie 20-letnia whiskey...i po jednym drinku sie sponiewieralam .......ale wybaczam sobie bo nerwy robia swoje .... Amant-nie szalej...zadna do zdobycia-🌼...milego wieczorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero teraz sie dostałam ,i przede wszystkim dla Ciebie Ewanisiu wszystkiego najlepszego,duzo sił i spokoju ducha ,i tak nic nie poradzisz wiec nie martw sie na zapas ,bo szkoda Twojego zdrowia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez dopiero teraz sie do Was dostalam :-O, ale uparta jestem i powiedzialam ze zagladne to zagladne chocby nie wiem co ;-) :-D ! Bez_Torebki - to juz tylko od Ciebie zalezy ! Jak chcesz zebysmy wykrakaly to bedziemy krakac tak dlugo az cos z tego wyjdzie ! A jak nie to zamkniemy \"dziubki\" :-D ! Kaszubko - widac ze jestes zakochana w Kaszubach. I masz racje bo to naprawde piekny zakatek Polski. Ewanisia - z Ciebie \"twarda sztuka\" wiec wierze ze i tym razem poradzisz sobie... z pomoca bliskich 😘. Annapo - pozdrow odemnie Beretke i pozwol sobie przy Week-end\'zie na \"odrobine luksusu\"... jesli Twoj M juz \"na chodzie\" to moze jakies dluzsze spanko jutro...? A tak à propos \"pieknego zakatka\" : Kiedy Pan Bog stwozyl Francje to stwierdzil ze jest to najpiekniejszy kraj na swiecie. O razu pomyslal ile z tego powodu bedzie zlosci i zazdrosci ze strony innych krajow... i dla rownowagi stwozyl Francuzow ;-) :-D I tym optymistycznym akcentem zegnam sie z Wami na dzisiaj bo naprawde \"padam na pyszczek\" :-D. Az sama ciekawa jestem do ktorej jutro bede spala... Mam zamiar ile sie bedzie dalo, wiec, Annapo 😍 : gdybys mogla poprosic Twojego M zeby od samego rana tak bardzo tymi wiadrami nie trzaskal ;-) :-D. 😘😍🖐️ 😴 PS : pierwsze filmiki poszly... narazie z archiwum, ale nowe tez beda ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko masz jak w banku ...Spij spokojnie i niech Ci sie cos miłego przysni...A Beretke pozdrowie,ale jutro bo dzisij ona juz spi...przynajmiej mam taka nadzieje... Ja tez uciekam pod kołderke i tak nie ma nikogo...🖐️ do jutra... 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a gdyby jeszcze ktos byl to ja jestem...... Annapo moze jeszcze nie spisz....? Rebeka milych snow wyspij sie...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga-🌼 ...dlaczego nie moge otworzyc tych filmikow....nie ja chce ...oj Rebekaaaaa.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....hahaha....Rebeka rozwalilas mnie na maxa......to Ty tAM STOISZ HIHIHIHI....az mi wpis pomylilo ale widocznie tak ma byc ......hahaha......otworzylam hihihi,,,......duza buzka.....niemoge .....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje drogie ,no co Wy o tej porze jeszcze śpicie...No to korzystajcie ... Ja juz mam w kościach jedna szychtę,ale nie miejcie wyrzutow i spijcie do oporu,a jak sie juz obudzicie to sie odezwijcie ,bo mi tu smutno samej....😭 Dzisiaj wybieram sie na impreze i tez musze sie sprężyć,zeby sie wyrobic na czas... Rebeko filmy dotarły ,ale musze poczekac az corka wroci ze szkoly i pomoze mi sie do nich dobrac...widzisz jak cichutko pracujemy,a wiaderka mamy plastikowe wiec nie robia \" larma \" Beretke od Ciebie wygłaskałam ,ale sie cieszyła...:D Ewanisiu widze ,ze jakos sie trzymasz i tego Ci nadal zycze 👄 Agnieszko ja podzielam Twoje zdenerwowanie na kafe,ale cały czas mam nadzieje ,ze przeciez to sie kiedys musi skończyc Dla pozostałych gorace👄 i miłego dzionka Jestem na podglądzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo 🌻 ja o tej porze spałam:D mam dalej srakę w domu:O ale tylko w nocy babcie wymyslaja rozne choroby i wydzwaniaja a pijawka w ciągu dnia tak rozrabia że zastanawiam się czy go nie przywiązać do kaloryfera i może będzie trochę spokoju;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki, już za 5 dni jest Mikołaj... Ellisa, ja faktycznie kiedyś na chwilę przywiązałam jedno z moich dzieci do kanapy- było tego dnia tak ruchliwe i psotne, że nie wytrzymałam. Do dziś czasem się to ze śmiechem wspomina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....🖐️....wszystlim w pierwszy dzien grudnia...... ....u nas bez zmian tato jest pod opieka szpitalna .....ma orgsnizm wycienczony..i lezy pod respiratorem.....bedzie zyl....dzieki kobiety.... zycze wam udanego dnia ......i jestem na podgladzie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane 😍! 14 godzin snu - chyba pobilam moj rekord...! Annapo 🌻 - BARDZO dziekuje za te cisze dzis rano, juz dawno mi sie tak spokojnie nie spalo ! Isa - ja jak bylam mala to tez nie usiedzialam na miejscu... a ze mialam krotkie wlosy i wiecznie w spodniach gonilam to moj tata czesto slyszal komentarze w stylu : \"niech pan pilnuje tego chlopca, bo przeciez on w koncu pod samochod wpadnie !\" Kaszubko 🌻 - do mnie tez za 5 dni Mikolaj przyjedzie ;-) :-D !! Ewanisia 🌻 Taka werwe mam dzisiaj ze gonie jak \"kot z pecherzem\" i przewracam dom do gory nogami :-P :-D. I nawet nie macie pojecia jaka mi to radosc sprawia !! Milego popoludnia zycze Wam wszystkim, zostane na podgladzie... 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ale macie fajnie do mnie gwiazdor przychodzi i daje prezenty w wigilie pod choinke ....a po kolacji kazdy szuka cos dla siebie ..... Rebeka ---czekam na kolejne filmiki.....dziekuje.....i teraz to chyba mozesz powiedziec ze sie wyspalas co...?...:D pozdrowionka...i buziaki.....dla calej paki....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 lat temu Mikołaj przyniósł mi w prezencie trzydniowego wnuczka - w poniedziałek chłopiec ma urodziny. Kończy w tym roku gimnazjum z bardzo dobrym wynikiem [ otrzymuje stypendium za świetną naukę]. U nas Mikołaj jest 6 XII, a w Wigilię przychodzi Gwiazdor. Za kilkanaście minut zawita do mojego mieszkania słoneczko - przyjeżdża mój najmłodszy - już co chwile patrzę na zegarek, wskazówki coś wolno się poruszają.... Miłego wieczoru wszystkim, zajrzę później, jeśli kafe mi pozwoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do nas Mikołaj przychodzi dwa razy:) ide dalej sprzątać:O:D w koncu opanowana sytuacja na podworku:D chociaz meble letnie pochowane:D:D:D ciekawe czy nie rozpadną się;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobiety🌼, wróciłam z zakupów, syn ma za tydzień urodziny i prezent wybierał, a przy okazji uzupełniłam listę mikołajkowo - gwiazdkową i już mam większość prezentów :) Ellisa, musicie być super grzeczni, że do Was dwa razy ;) ja podwórkiem jutro się zajmę - jakiś paskudny kret się pojawił, ryje mi wszędzie, muszę pomyśleć jak z nim powalczyć , a teraz kawki się napiję i poczytam coś :) będę w pobliżu, miłego popołudnia i 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skonczylam porzadki, wiec tez na chwike do kawki sie do Ciebie, Agnieszko, dosiadam. Za chwilke na zakupy pojade... moze za jakims przezntem dla mojego M sie obejze, bo jak wroci to bedzie ciezko zeby prezent niezauwazalnie kupic. Ale pomyslu dale nie mam na cos oryginalnego... znow sie pewnie skonczy na modelu i slodyczach... :-(. U mnie najpierw 6.12 przychodzi Mikolaj a prezenty pod choinka uklada Aniolek... W kazdym regionie inna nazwa... ale cel ten sam : zrobic przyjemnosc naszym najblizszym :-). Ewanisia - filmiki beda, ja tego duzo dostaje w pracy bo koledzy poczucie humoru maja :-P. Zycze szalonej i szampanskiej zabawy tym ktore \"balowac\" dzis beda i spokojnego wieczorku tym ktore w domu zostaja. Narazie ! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie... Ewanisiu 🌻 trzymaj sie ,moze sie powtarzam ,ale naprawde zycze Ci wszystkiego naj... Kaszubko🌻 ja dzieci jeszcze nie przywiazywalam ,ale zdarza mi sie odeslac je do swojego pokoju i moga wyjsc jak sie uspokoja,ze mnie straszny nerwus i wole sie nie klocic jak wszyscy nerwowi,a poczekac az opadna emocje i potem wrocic do tematu...Bardzo rzadko mi sie to zdarza...przewaznie umiem zapanowac nad moja czeladka ,ale czasami tez mi sie zdarzy gorszy dzien... Rebeko to widze ,ze spisz jak niemowlak,ale korzystaj bo jak ten Twoj \" Mikołaj\" wroci to mozesz nie miec czasu na sen hi ,hi....Acha filmiki superek ,szczegolnie ten z bieznia mnie ujal,bo zaraz sobie siebie wyobrazilam na takiej maszynerii i prawdopodobnie tez bym tak skonczyła...:d Prosze o jeszcze ,tylko mam prosbe jak cos dla osob po 18 to daj znac,bo na razie to dzieci tez maja do tego dostep i potem mi troszke głupio...Oj nie wiem jak to napisac,ale mysle ,ze rozumiesz o co mi chodzi...:p U nas 6 grudnia Mikołaj,a na Swięta pod choinką prezenty zostawia Dzieciątko... Ostatnio Mikołaj tylko poza domem bywa,np.w szkole... Dzisiaj juz nie wstapie ,bo nie bede miała czasu ,ale jutro sie odezwe... Miłego popołudnia i 👄dla wszystkich pań 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafe znow troche szaleje... No i tak jak przypuszczalam - nalazilam sie po sklepach jak glupia i nic nie znalazlam...:-O. Widze ze pusto tu dzisiaj... no coz, wiadomo : \"Andrzejki\" ...to i ja \"poandrzejkuje\" troche... przy jakims filmie... :-D. Annapo – rozumiem Cie swietnie :-P. Nic \"ostrzejszego\" od tego co wyslalam raczej odemnie nie dostaniecie, a w razie czegos w stylu \"Kochanie, wrocilem !\" bede uprzedzac... ;-) Milego wieczorku kochane 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×