Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Witajcie. Żona zrozpaczona siedzi nad łożem ciężko chorego męża. - Umówmy się, że jak umrzesz, to dasz znać, jak to tam jest w tych zaświatach. - Dobrze - odpowiada mąż i umiera. Mija parę tygodni, wdowa siedzi sama w pokoju i nagle słyszy dziwne dźwięki. - Czy to ty, mój mężu? - Tak, to ja - odpowiada głos. - No to mów, jak to tam jest... - No, nic nadzwyczajnego... Wstaję rano i się kocham, tak do śniadania... - Do śniadania? A co na śniadanie? - Na śniadanie sałata. Potem znów się kocham, tak do obiadu... - Do obiadu się kochasz? A co na obiad? - No, na obiad sałata. A potem znowu się kocham, tak do kolacji, na kolację znowu sałata, a potem znów się kocham, a jak się zmęczę, to idę spać. A na drugi dzień to samo... - Powiedz mi, kochanie, czemu wy się tam tak kochacie w tym niebie? - W niebie? Jakim niebie? Ja jestem królikiem w Australii. ------------------------------------------- Noworodek Młoda matka pyta lekarza, jak wygląda jej dopiero co urodzone dziecko. - Wszystko ma na miejscu. Uroczy blondynek, skóra jednak jak u Murzynka, a rysy typowo azjatyckie. Na przyszłość radziłbym, aby pani nie przesadzała z seksem grupowym - odpowiada lekarz. - Przecież to cudowna wiadomość, panie doktorze! Była taka balanga, że bardzo bałam się, że mój mały urodzi się z ogonem i będzie szczekać! ------------------------------------------- Do you speak English? Henryk i Alina z Krakowa odwiedzają Londyn. Na lotnisku biorą taksówkę i jadą do centrum miasta. Podróż trwa długo i taksówkarz postanawia porozmawiać z pasażerami. - Where are you from? - pyta. - We are from Poland - odpowiada Henryk. Alina, która nie zna angielskiego, pyta chłopaka, o co pytał taksówkarz. - Chce wiedzieć, skąd jesteśmy - odpowiada Alfred. - Where do you live in Poland? - brzmi kolejne pytanie taksówkarza. - We live in Kraków - mówi Alfred. - Oh my God! In Kraków! I had there the worst fuck in my life! - krzyczy przerażony taksówkarz. Alina znów pyta chłopaka, o co chodzi. - Taksówkarz mówi, że cię zna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Zaraz widac ,ze dzisiaj niedziela ,bo pustki ,mam nadzieje ,ze tylko dlatego hi,hi,:P Troche mi głupio ,ale wyznam Wam ,ze dobrze sie wczoraj bawiłam i przede wszystkim dlatego ,ze moj M był wczoraj nie w fomie tzn.tak żle sie czuł ,że nie wypił nic poza połowka małego kieliszka,dzielnie wytrzymał do 1.30 i dopiero potem sie poddał i pojechalismy do domu .O 2.00 juz grzecznie spalismy i tym sposobem nawet bez wiekszego bólu udało nam sie dzisiaj wstac... Nie jest jednak za dobrze ,bo Mnadal meczy chorobsko,chyba jakas grypa sie szykuje..Ma goraczke i te tak zwana \"jelitowkę\" Troche mi go szkoda ,ale szczerze wyznam ,ze wczoraj było mi to na rękę...On na takich imprezach czesto nie potrafi odmowic kieliszka i potem na drugi dzien sa problemy... No dobra ,chyba sie pojde na chwilke połozyc,ale jeszcze tu zajrze... Miłego dnia i 👄 dla kazdej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam - mieszanka ziołowa o działaniu odchudzającym: kwiat tarniny 50g, korzeń mniszka 20g, owoc kminku 20g i ziele mięty po 10g, owoc bzu czarnego 10g. Łyżka ziół na szkl naparu. Parzyć 15 min pod przykryciem. Pić na noc lub raz dziennie. ---------------------------- Następna : Odchudzająca 100g morszczynu, 100g korzeni mniszka, 50g korzeni perzu, 20g liści melisy, 20g ziela skrzypu polnego, 50g dziurawca, 50g krwawnika i 50g owoców kminku. Zioła dokładnie wymieszać. 1 łyżeczkę ziół zalać szkl wrzątku, parzyć pod przykryciem 20 min. Pić ciepły napar 2 razy dziennie po jedzeniu [ostatnia porcja po kolacji]. Napar z tej mieszanki skutecznie aktywizuje proces przemiany materii, ułatwia spalanie tłuszczów, usuwa z organizmu złe złogi i toksyny. Leczy niestrawność, poprawia pracę wątroby, zapobiega wzdęciom i zaparciom. ------------------------------- Dalej: „Gubiąca” kilogramy 0,5 szkl suszu z jabłek, 5 łyżek owoców czarnego bzu, po 4 łyżki liści pokrzyw, jeżyn i mięty, 6 łyżek suszu z owoców aronii. Herbatka wzmaga procesy przemiany materii [zasługa m.in. ogromnej porcji minerałów], oczyszcza organizm z toksyn i zgromadzonych złogów wody [wpływa moczopędnie]. Usprawnia krążenie krwi. Pomocna w zaparciach [bez czarny i jabłka]. Dodatkowo łagodnie obniża ciśnienie krwi często towarzyszące otyłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko moj slubny to w tej chwili chyba potrzebowalby czegos wrecz odwrotnego hi,hi...na oczyszczenie nie narzeka...a ja wczoraj troche spalilam w tancu ...jedak na po swietach ,bedzie jak znalazł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo, Gdy mąż jest chory lub śpi - to nie trzeba wtedy łamać sobie głowy zastanawianiem się na jaki głupi pomysł znów wpadnie, jaką niespodziankę nam szykuje...jest trochę więcej spokoju i czasu dla samej siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze jak kawe postawie to Was troszke skusze tym cudownym aromate,i piernik dołoze...Odezwijcie sie bo nie umiem spac ,chociaz powieki jakos mi sie kleja ,juz nawet okno zasłoniłam ,zeby oszukac organizm,ale on nie i koniec..:o w domu poza chorym mezem do towarzystwa mam tylko spiacego psa i kompa,dzieci pojechały z tesciami na urodziny i smutno tu troche..:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Dzien dobry......u mnie pada ..i zapowiadaja tak caly tydzien....ale zycze milego dnia ....ja niedlugo do pracy..... Annapo-szybkiego powrotu do zdrowia dla meza....a u mnie tez grypa juz bralo mnie od wczoraj ale dzis sie rozbudowalo......i do tego nawroty kregoslupa...ojej...pare dni meki,.....:D Kaszubko -kawaly super wszyscy w domu sie usmiali..... Pozdrowionka od mojej rodzinki.....🌼 --------------------------------------------------------------------------------------- Niemiec, Anglik i Polak dostaną 1.000.000pln jeśli przejadą przez rój komarów bez ukąszenia. - Niemiec jedzie mercem 300km/h, ugryzł go komar. - Anglik jedzie Astonem Martinem 330km/h, ugryzł go komar. - Polak jedzie \"komarkiem\" 25km/h, a przywódca komarów: - Stać to nasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko ,toc ja od rana na paluszkach koło niego chodze ,zeby tylko spal i sie nie budził,musi wstac dopiero na godzinke wieczorem do obory ,bo niestety taka nasza dola ,ze nawet chorowac nie idzie cały dzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisiu a czemu Ty kochanie w niedziele pracujesz w dodatku taka niezdrowa... A mowiłam ,ze kawa kogos skusi hi,hi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kurcze,co czlowiek nie zrobi to zle, (dopiero teraz doczytalam dowcip Ewanisi )a mysmy komarka pare lat temu sprzedali :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdziwych kawoszy cudowny zapach świeżo sparzonej kawy zawsze przyciągnie - tak jak pszczoły do miodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo-skarbie w niedziele musze zrobic bo dorabiam sobie prywatnie a teraz przed wyjazdem kazdy grosz jest mi potrzebny a to tylko kropla w morzu.....i dziekuje za kawke ....skusilam sie ...... kochaniutkie dla was buziaczki....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisiu no to milej pracy...jak mus to mus... Kaszubko ,ja juz dawno takiej swiezo mielonej kawy nie piłam,ta to rzeczywiscie jak sie ja parzyło to pachniał cały dom... W tamtym roku w sklepie nawet juz chcialam kupic ,ale nie dosyc ,ze była dosyc droga ,to jeszcze nie miałabym jej w czym zmielic...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annaapo, mam jeszcze ręczny młynek do kawy i wciąż dobry do użytku, tylko faktycznie - kawa w ziarenkach jest droga, teraz to rarytas. W młynku elektrycznym natomiast mielę cukier, gdy w niezbyt dużej ilości potrzebuję do lub na ciasto. Pamiętam czasy, gdy trudno było kupić kawę mieloną, a w ziarenkach był jej opór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pamietam taki reczny młynek z domu mojej babci ,wystarczylo go do ręki wziac i juz pachniało. Narobiłam sobie smaku,bo ja dzisiaj bez kofeiny,myslałam ,ze sobie pospie jak przyjde z kosciola ,ale i tak nie spie wiec chyba sie skusze i zrobie jakas kawe...A i cos by trzeba lekkiego na ruszt wrzucic ,moze w mysl przysłowia ,ze polak najedzony to spi.uda mi sie zdrzemnąć z godzine,bo nie wiem jak dotrwam do rana... jestem na podgladzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu kafe s2iruje i musze meza nakarmic,wiec chwilowo sie odmeldowuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie na posterunku ! 😍 Odwalilam parierkowa robote z calego tygodnia, teraz juz same przyjemnosci na mnie czekaja ! Kaszubko 🌻- ja niecierpliwie juz czekam na dostawe ziol. Kuracja odchudzajaco-oczyszczajaca przed Swietami sie szykuje... ;-) Annapo 🌻 - ciesze sie ze impreza sie udala (Tobie!). U mie pogoda taka wstretna dzisiaj ze nawet rolet nie musze spuszczac a w mieszkaniu i tak ciemno :-O. Na kawke sie spoznilam, ale co mi tam, jeszcze jedna postawie - ta dla odmiany z ekspresiku \"Nesspresso\" - sam George Clooney przygotowywal to moze ktos sie skusi :-D...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i już wieczór - kafe bawi się ze mną w ciuciubabkę, przynajmniej mam na co psioczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...czesc kobiety wrocilam z pracy....i teraz cos w domku zrobie i spac bo jutro o 5,30 pobudka.....jak uda mi sie wejsc to bede a jak nie to milego wieczoru zycze babeczki kochane ......🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....Dzien dobry pobudka....kawka na stole....i serniczek jakby ktos chcial na slodko....milego dnia dla wszystkich.....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy tak w niedziele fajnie o tej kawce - a ja tu w pracy 2w1 choroba. Ale dzisiaj zaszaleję - kupuję pachnącą i prawdziwą i do "kawiarki". Nie chce mi się pracować - markuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iffcia---to ja tez poprosze ...juz dawno takiej niepilam....🌼-i milej pracy ja tez juz lece...papa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie sciagnelam sie z wyrka:P a co tam;) podrażnię WAs:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczyny 😘😍! Dzieki za kawke : dzis tylko szybki lyk w biegu bo obowiazki wzywaja... :-O Annapo 🌻 - od razu Cie przepraszam ze tak wczoraj narzekalam na pogode ;-) . Uwierz mi to nie mialo nic wspolnego z Toba 😘. Dzis jest slicznie i mam nadzieje ze u Was tez :-D. Isa 🌻 - nie draznij Lwa ;-) :-D Milego dnie zycze !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼, u mnie dziś paskudnie pada:( kawkę stawiam i czekoladę gorzką :) nie wiem jak Wam się udało dostać wczoraj na kafe, ja cały wieczór próbowałam i nic :( dla wszystkich😘 i pogodniejszego dnia niż u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam ,u nas tez dzisiaj pogodnie i nawet słoneczko czasami swieci ,czego Wam wszystkim zycze...:D W związku z powyzszym postanowiłam umyc okna ... Z Mezem juz duzo lepiej chociaz jeszcze czesto odwiedza kibelek,ale przynajmniej nie ma juz goraczki...:) Słowo sie rzekło ,Wiec ide popracować ,ale bede na podglądzie 👄 dla wszystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest jeszcze kawa??? czy sama mam isc sobie zrobic? moje dziecko oglada tego francuza co gotuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, moje mlodsze meskie dziecko bo jakby laska to ogladala to nawet bym sie nie dziwila:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ellisa, ja Ci kawę postawię 🌼, powinnaś się cieszyć, że ogląda, bo podobno najlepsi kucharze to mężczczyźni a poza tym niech się szkoli będziesz miała pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×