Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Sorki Kaszubko,chyba Cię wczoraj jakoś przeoczyłam...czytałam \"po łebkach\";) Ale podobno jak się kogoś mija i nie poznaje,to oznacza,że ten ktoś bogaty będzie:P czego Ci oczywiście życzę:) Anna...ten ośrodek całkiem fajny,ceny przystępne, z Wrocka nie tak daleko a atrakcji jak widzę sporo,nawet wędkowanie dla młodszego dziecia jest...jeśli planujecie spotkanie latem to ja sie pisze oczywiście:P A do obory będziemy latać na zmianę i zastępować w robocie...może mąż się nie połapie?;) :D spadam na zakupy,pozniej kuchcnia/spagetteria niezrównana:P / i do pracy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....dzien dobry...... ....i stalo sie wieczorem wylatuje do Polski....wracam w sobote na noc .....nawet niewiem od czego zaczac ....cala rodzina w szoku..ale widze ze tylko ja cos zalatwie .....kobiety pamietajcie o mnie ze jestem nie bede miala z wami kontaktu kilka dni bo w Polsce niemam internetu....jeszcze dzis zajrze bo samolot mam wieczorem.... ---------------------------------------------------------------------------------------\"Śmierć jest dobra. Wobec wszystkiego zła, które się dzieje na świecie, śmierć jest człowiekowi najlepszym przyjacielem /.../. Śmierć jest długim snem i chłodną nocą po upalnym dniu. Życie jest gorącym pyłem, a śmierć chłodną wodą /.../. W chwili śmierci ucisza się twoje serce i przestaje się skarżyć.\" Woltori

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane 😘😍 ! Annapo 🌻 - czekamy na Ciebie ! Bez_Torebki 🌻 - nie mogla bys tak mnie nie zauwazyc ;-) :-D ? Choc raz ...? Agnieszka 🌻 Wesola Anka 🌻 U mnie poranek ladny :-D, ale na popoludnie deszcz zapowiadaja :-(... ale bede sie martwic pozniej. Milego dnia dla Wszystkich ! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia 🌻 - strasznie mi przykro ... :-(. Trzymaj sie cieplutko, kochana 😘, jestesmy z toba 😍...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwaga juz jestem ... Wszystkim przesyłam👄 ,jestem oczwiscie na podgladzie ale musze dac sie do tych 2 okien... Co prawda jak ja umyje okna to 100%,ze bedzie padało ,ale i tak juz pada ,wiec gorzej nie bedzie... Ewanisiu trzymaj sie kochana ,my na pewno o Tobie nie zapomnimy...🌻,duzo ciepełka dla Ciebie i Twoich bliskich... BT ,jak pomozecie przy zniwach ,to zapraszam do mnie ,po co macie płacic za nocleg,u mnie nawet i jedzonko by było i teraz całkiem powaznie pisze,bo ja i tak na żniwa mam wynajetych ludzi i u mnie nocuja i jeszcze sobie zarobia...A tez są z okolic Wrocka,nie wiem moze znasz taka wioske Bąków koło Brzegu.... Agnieszko ja poprosze o kawke i tez w miedzyczasie popracuje... Wesoła Anko,no to malo cnotliwa jestes(skoro cierpliwosc jest cnota)...:D Rebeko u mnie juz jest deszczowo,,ale ja sie nie martwie w domu mam cieplutko nigdzie nie wychodze,wiec niech sobie pada,acha i jeszcze mam takie fajne towarzystwo w zasiegu reki...to nie ma sie co martwic...:) Dla pozostałych pan 👄 i ide popracowac ,ale jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisiu ❤️ Wesoła Aniu 🌼 musisz więcej wina zgromadzić, pomaga na cierpliwość ;) Rebeka🌼, to już jutro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo - wykanczaj te okna ! Nie wiem jak Ty ale ja bardzo lubie robic takie duuuze porzadki... cieszy mnie jak widze rezultaty. Agnieszko - juz jutro !!! Czuje sie troche jak przed pierwsza randka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nikt - to ide sama sobie zrobic;) jak ktos chce to niech sie zglasza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa jest kawa:D super:D odkąd jestem w domu pająki sie wyprowadziły:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedno skonczone,ja moje pajaczki juz pognalam ,wiec uwazajcie bo moga przyjsc do Was... za kawe na razie dzieki ,ide dalej ,a tak przy okazji jak czlowiek z gory popatrzy to jakos jeszcze gdzie indziej sie brud ujrzy i potem z tych okien to wlasnie wieksze porzadki powstaja...Jest takie gospodarcze przysłowie ;Nie ruszaj g..na,nie bedzie śmierdziało...:D za chwilke znowu podglądnę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo - no ja wlasnie poruszylam... :-O ale prawie do konca juz dotarlam wiec na Swieta czysciutko bede miala :-D Wesola Aniu - dostaje zwroty e\'mail ktore do Ciebie wysylam... :-O. Twoja skrzynka nie akceptuje mojego adresu \"sluzbowego\".... Moge wysylac tylko z domu :-(... na to juz nic nie poradze bo nie mam dostepu do serwera \"gazety\" :-O. Moze odblokuja... trzymie kciuki ! Agnieszko - ide na obiadek, jak wroce to Ty pojdziesz ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa - do 17-tego czy do 17-tej ? :-D W tym pierwszym wypadku to niezle, ale w tym drugim juz nie bardzo ... :-D Ja sie najadlam i juz mi lepiej... tylko teraz spac mi sie chce ... :-O KAWY !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz swoje skonczyłam ,ale zagoniłam meza ,zeby naprawił kanape i on jeszcze konczy...przy okazji odsunąl kanape i ....mam nowe zajecie i w dodatku nie mam gdzie usiasc na kawe... Ale tak ogolnie to moj slubny ma dwie zlote rączki ,co prawda zawsze ponarzeka ,ale umie wszystko naprawić,no moze poza elektroniką typu komp,telewizor itp. Jak tak pomyśle ile byśmy wydali na to co on robi to az mnie głowa boli... No dobra ,mam nadzieje ,ze tego nie przeczyta ,bo jeszcze uleci pod sufit z tych pochwał...:D :P Rebeko,fajnie ,ze juz jestes po obiadku ,tylko czemu mi nic nie przyniosłaś i ja teraz musze isc do kuchni....:( No ide...ale dalej jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 to gratulacje...tak trzymaj tylko nie za długo ,bo nie bedzie Cie widac...hi,hi,...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka dostałam filmy od Ciebie :) Anno hi,hi,hi,hi.......trudno ;) mogę być i mało cnotliwa:P Agnieszko wczoraj beż wina ,więc pewnie dlatego :) nie miałam cierpliwości! Ewanisia trzymaj się dziewczyno🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znow Kafe szaleje :-( Oj Annapo - no to przepraszam, ale ja dzis taki szybciutki obiadek zjadlam bo nie chcialam wyjsc za pozno... no i dostalam wiadomosc ze mamy wszyscy nasze CV zaktualizowac ...i jak zwykle na wczoraj jest to potrzebne :-O. Juz wiem co bede robic przez najblizsza godzinke :-D. Ciekawe czy pamietam haslo do mojego konta :-O ;-) 35 - gratulacje !! Wytrwala jestes :-).Tylko zagladaj tu do nas troche czesciej ! Ania - dobrze ze chociaz z domowego adresu dochodza :-). Nic o zadnej Basi nie wiem, ale kto wie ..? Moze na drugie, albo trzecie ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadłam, maleńką sprawę załatwiłam i już tak późno :( kawy mi się chce bardzo :) żadna Basia do tej pory się nie ujawniła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×