Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Dea - no tak troszeczke ;-) :-D. A u mnie znow impreza dzisiaj ... qrde, czy oni czasem nie przesadzaja na koniec roku ... :-O ? Ide bo mi wszystko wypija !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka a skąd te śmiechy? Moje Pyry Ci się nie podobają? ;) przeciez tu slicznie jest, zielono:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też właśnie ze względu na dojazd mogę ciut być spóźniona, jak to nie obgadywać ?, to co my będziemy robiły :P oj, jak bym zjadla grzybka...albo cokolwiek co nie jest jogurtem, bo tylko on samotny został w lodówce :( ale dziś nie mogę się ruszyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko - takie \"frymusne\" kanapeczki : pasztecik-kormniszonek, losos, albo tarama... moga byc ? To czestuj sie bo duzo tego mamy. A z tym pijakiem :-D.... czy to moja wina ze ostatnio same imprezy u nas :-O ;-)... Zartuje, moj jedyny alkohol w pracy tylko kiedy obiad z szefem... ;-) Nawet dzis na obiad nie ide...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka, ja tak z zazdrości ;) ale kochane jesteście Ty i Ania😘 poproszę po jednej z każdego rodzaju :) chociaż nie wiem co to tarama ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie dziewczyny, miala byc tylko kawa a wy o piwie juz spiewacie ;) Swietnie ze sie mozecie spotkac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka - kochana, przeciez ja sie nie gniewam, to tylko zarty :-D A tarama to rybie jaja... taki kawior dla ubogich :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko, no pewnie ze swietnie by bylo spotkac sie w wiekszym gronie! Jakos moze uda nam sie skombinowac i na te zbiory do Annypo sie wszystkie zwalimy? A ja tez lubie pod namiot :) Jak narazie to chyba bede mogla sie spotkac tylko z Iwa i She, jesli taka propozycja powstanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisiu, dopiero teraz doczytalam :( Najszczersze kondolencje i trzymaj sie mocno kochana ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka :D, czerwony czy czarny ? wolę czerwony na jajeczku, mniam :) Dea, będziemy dumać jak się poorganizować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka one są jak najbardziej w wawie:D lece po malolaty do szkoly bo pada:O przeze mnie pada:( umyłam auto:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam dziś dobrego Mikołaja w postaci mego męża - zabrał mnie na długi, przyjemny spacer po mieście - pogoda na szczęście dopisała - dopiero po powrocie do domu zaczęło padać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc babeczki,ja nie wiem czy w ogole cos z tego bedzie ,od rana siedze i placze i szukam lekarza od kompa...Tak nawala ,ze tylko cud sprawil ,albo modlitwa do sw.Mikołaja,ze teraz sie dostałam... Takze grozi mi ,ze bede go musiala zawiesc gdzies do naprawy,jakby mnie nie bylo ,ze 3 dni to nie dlatego ,ze Was porzuciłam tylko dlatego ,ze mnie komp porzucił. Facet od naprawy powiedzial ,ze maja tyle napraw ,ze najmarniej ze 3 dni musze liczyc.Sama nie wiem ,czy to jakis wirus ,czy neostrada ,czy koputer winien,bo caly czas od rana ma inne objawy,potrafi albo w ogole nie zaskoczyc ,albo jak zaskoczy to na nic nie reaguje ,albo w połowie sie wszystko wyłaczy...Nie wiem jak ja bez Was wytrzymam... 👄 dla wszystkich i trzymajcie kciuki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze sie uda ... Cale popoludnie sie do Was dobijalam :-O !!! Teraz tylko 🖐️ Wam powiem, \"Mikolaj\" w lazience to kozystam ;-). Qrde, ja go chyba czesciej bede gdzies wysylac ;-) :-D, bo te powroty to jest sielanka !! Annapo - nikt tu o Tobie nie zapomni, bedziemy na Ciebie czekac (nie)cierpliwie 😘! A teraz juz dobranoc, kochaniutkie 😍 i zagladne jutro w pracy... chocby nie wiem co !!! 🖐️😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry🌻 Kawa,kawa.......dużo kawy......proszę się częstować :) Hi,hi,hi,hi..........jeszcze tylko kilka godzin i WE :):):):) no,no.....Ellisa co się ukrywasz.........na spotkanie przyjdziesz mam nadzieje......:D........a myśmy myślały,że nas tylko trzy z Wawy.......a tu proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×