Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

moj tez szpakowaty, ale on to juz od mlodosci. A ja nie mam takiego ulubionego typu, blondyn czy brunet... nie wiem co u mezczyzn mnie przyciaga :o ok, ide pojedzic troche odkurzaczem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a siwe wlosy to ostatnio przypatrzylam na boczkach, tzn wydaja mi sie siwe bo ja az takich jasnych pasemek nie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pełna i do tego wysoka liczba i następny powód do otwierania jeszcze większej butelki szampana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elissa, na odtrutkę polecam specjalna mieszankę dziurawca z wódką i po kłopocie. Jeszcze przed świętami podam przepis jak to się robi - ponoć jest bardzo skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ellisa, pomogę Ci :P ja mam jeden siwy włos, albo tylko jeden widzę ale trochę się koloryzuję wtedy nie widać ;)mojemu M czas tak leciutko białą dłonią przeciagnął po włosach ale już widać, no nie mogę wytrzymać z tymi petardami u Was też tak szaleją ? Dea, jak biegasz z odkurzaczem to chyba Ci już lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie petard nie ma:) to zanim pic zaczne ide pranie wstawic, zeby nie ugotowac swetrow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu nie kafe nawala:( ja podszykuję kolację i zapodam psu neospasminę, bo właśnie pcha się pod szafkę, a że to owczarek to ma pewien problem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie z petardami ruszą zaraz po świętach i zakończą około 3 stycznia. Najgorszy będzie sam Sylwester - wtedy to jest bardzo blisko mojego domu i trwa prawie całą dobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z wszystkich psów, które miałam, tylko jeden nie bał się huku - ale za to bał się wózków dziecinnych, rowerów i samochodów. Najlepiej czuł sie na wsi i tam też później powędrował [ został u moich wnuczek].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie boją się obydwa, chociaż sunia mniej, a adoptowany to burzę wyczuwa na parę godzin przed pojawieniem się pierwszej chmurki:) mieszkam blisko szkoły i dzieciaki na 2 tygodnie przed i 2 po świętach nie dają spokoju tylko używają sobie na szkolnym boisku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko dobrze ,ze zwqrocilas uwage na godzine wpisu ,bo ja juz myslałam ,ze cos ze mna nie tak,a szampana jeszcze nawet nie wachałam.. na razie przezywam lekki horror ,bo pan od kompa wszystko mi pozmienial i jakos nie umiem zaskoczyc,zainstalowal nowy program ,a ja tak sie juz cieszylam ze wreszcie mi sie udalo pojac o co w tamtym starym chodzilo,takze znowu troche sie musze poduczyc...:O Na 200 strone sie nie załapałam ,ale coz leje szampana na201 w koncu nie bedzie sie marnował..Wszystkiego naj...na wszystkie kolejne stronki.. Obskoczyłam dzisiaj 2 szkoły i jestem wypompowana,czasami to juz sama nie wiem czego Ci nuczyciele chca...Ale jedno sie nie zmieniło od czasu jak sama sie uczyłam ,kazdy uwaza ,ze jego przedmiot jest najwazniejszy... Na szczescie dzieci jakos sobie radza,pewnie ,ze mogłoby byc lepiej,ale coz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ... zdazylam na impreze :-)? Podstepnie ucieklam dzis z pracy bo znow mi sie zapowiadalo siedzenie do 20.00... a tak to kilega zostal :-P. Nie bede codziennie za Swietego Franciszka robic i naprawiac glupot innych i zlosliwosci rzeczy martwych, a co !!! Pewnie jutro znow mnie przycisnie, ale przynajmniej dzisiaj spedzam normalny wieczor w domu. Ide poczytac coscie naprodukowaly ale najpierw podstawiam kieliszek na szampana : Y ... z gory dziekuje 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko - no jasne ze winko tez moze byc ! Dwa razy mi mowic nie trzeba ! Przygotowalas sie juz psychicznie do starcia z nauczycielka ;-) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mam pecha, najpierw wejść nie mogłam, a teraz to juz pora na sen - oczy same się zamykają. A z tymi godzinami to w sam raz , aby troszkę nas zaciekawić..?... Dobranoc dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie... nawet nie zalapalam :-O. Przeniesli kafe na nowego serwera i nie zsynchronizowali godziny ...? A teraz przez godzine nic sie nie moglam wyslac bo widocznie cofneli czas i bylysmy za bardzo \"do przodu\" :-O Ciekawe jaka niespodzianke jeszcze nam kafe szykuje ;-) ... choc z drugiej strony to oznacza ze cos robia ... pocieszajace :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez podstawiam kielich na szampana, bo jak mowi Agnieszka, ;), jesli jestem zdrowa na jezde z odkurzaczem, to i na dobre winko jeszcze bardziej ;) A petardy to z jakiej okazji? Rebeka, dobrze zrobilas!!!! Bo widomo, praca nie zajac..... :( niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak i przez to teraz ja sama zostalam :-(. To spokojnie poodpisuje... Isa - poczekam, tak tylko zapytalam... :-), bo na pierwszym miejscu bylo... 😘. A ten twoj ex ... jak sie nieladnie zestarzal to nie chce... ja tylko takich jak John akceptuje ;-) :-D. Mialas pic a tu co ... ? Obiecanki-cacanki :-P Dea - oj, wciaga jak choinka ! Ladnych pare dni tam buszowalam a o \"naszej klasie\" to juz nie mowie ! A tak przy okazji ... co sie klei do jezyka ;-) ? Annapo - dwie sprawy zalatwione ! A dzieci nie musza byc prymusami... wystarczy ze nie maja klopotow i tez na ludzi wyrosna. Najwazniejsza jest inteligencja... a ta w szkole rzadko jest naprawde doceniana. Kaszubko - wklejam z Wikipedii : \"Pech to miejscowość i gmina we Francji, w regionie Midi-Pyrénées, w departamencie Ariège. Według danych na rok 1990 gminę zamieszkiwało 27 osób, a gęstość zaludnienia wynosiła 6 osób/km² (wśród 3020 gmin regionu Midi-Pyrénées Pech plasuje się na 1036. miejscu pod względem liczby ludności, natomiast pod względem powierzchni na miejscu 1530.)...\" Nie jestem pewna czy dokladnie to mialas na mysli ;-) :-D 😘 Dobrej nocki Wam wszystkim zycze ... ide popracowac nad przyrostem naturalnym :-P :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea - ja dla Ciebie butelka szapmana otworze ! No i jak lepiej Ci... czy lepiej nie mowic :-D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i uciekla... nie dziwie sie, ja tez bym \"szaPMana\" nie chciala... :-D Dobranoc ... 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×