Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

jak ma do ciebie zaufanie to nic w tym zlego nie bedzie widzial. a twoj kolega zonaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no winko sie mrozi nieotwarte :o wy wszystkie spicie, to ja tez juz ide do poduchy :) dobranoc 😘 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ! OOOOOO............na mnie dzisiaj padło stawiam kawę wielki dzbanek......pysznej aromatycznej :D Rebeko bąbli zostawiłam dużo wystarczyło sobie dolać :P 35 randki zazdroszczę........:D jeszcze dziś i jutro już WE się zaczyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Dzien dobry ja rowniez witam moze nie z samego rana ale przed poludniem......🌼 Wesola Aniu-🌼...kawki bardzo chetnie sie napije.... 35-🌼...wiesz ja chyba nieodwazylabym sie na to spotkanie bo ja nie potrafie klamac musialabym powiedziec o tym M a wiem ze niebylby zadowolony....ale zycze Ci pomyslnej i spelnionej soboty.... dla wszystkich pan 👄.....milego dnia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry 🌻 u nas mrozno i lodowato, chodzic po chodnikach sie nie da :o 35tka, zaufanie twojego meza ma tyle do rzeczy, ze jak mu powiesz gdzie i z kim idziesz to nie bedzie czul tego, jak to nazywasz, dyskomfortu. Zaufanie nie ma nic wspolnego ze zdrada, bo jak chcesz zdradzisz to to zrobisz bez czy z zaufaniem twego meza. Zdrada nie zdaza sie ot tak sobie, jest zawsze intencjonalna, swiadomie czy tez nie. A ty masz zamiar meza zdradzic? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziedoberek! Oj ostatnio u mnie tez wiecej zajec i nie za bardzo umiem usiasc chocby na chwilke ,ale przynamiej sie przywitam...u nas piekne slońce ,chociaz zimno.. Rybko ,dzieki,mojej corze tez ta klatka nie przeszkadza ,ale troszke mnie uspokoiłas🌼 Rebeko ,ten wierszyk dla mnie super i boje sie ,ze niedługo skoncze jak ten co go pisze...;) Musze pedzic dalej ,ale bede zagladac... 👄 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez poprosze filizanke kawy,jesli jeszcze cos zostalo... Dea podoba mi sie Twoj tok myslenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejrzałam mieszkanie i bardzo by mi sie przydal ten ktos od mycia podłog,jakbyscie spotkały poslijcie do mnie... Czasami jakies panie sie żalą,ze siedza w domu i sie nudzą,ja bym tak chciała wiedziec jak one to robia...:O Ja jakos nie umiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale nie uciekłam,ale raczej siadłam na miotle i musze pozamiatac,wiec nie zmieniaj nicka ,bo Twoj fajny i pasuje do Ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie pracuja...Ja mam na szczescie komputer tak po srodku mieszkania ,wiec czesto o niego zachaczam...hi,hi i moge pisac,bo szef na dworze,wiec mi nikt nad głowa nie stoi...a w miedzy czasie moge zrobic co do mnie nalezy...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem! pracuje :( i gardlo mnie boli :o Annapo 😘 fajnie sie na miotle lata? ;) no to co? jeszcze jedna kawka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea wlasnie stwierdziłam ,ze mam za duzy dom,nie chcesz połowy,przynajmiej do posprzatania...:P Kiedys jeden chłopak mowil do mnie Baga Jaga,takze ja juz od dawna latam na miotle i cały czas mi to robi radoche...A Ty dobrze poszukaj ,moze u siebie w kącie znajdziesz podobne urzadzenie,to polatamy obie hi hi...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki - jak Annapo jeździ już na miotle to może zmienimy nazwę naszego topiku hihihihi. Mam wspaniały humor, nie powinnam się cieszyć z cudzego nieszczęścia, ale co tam. Sąsiadom odcięto dziś prąd - nareszcie będzie ciszej, libacje może b ędą nadal [ przy świeczkach] ale głośnej muzyki w godzinach nocnych już nie będzie. Jak mało człowiekowi do szczęścia wystarcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D ja nawet pamietam gdzie ta moja jest zaparkowana ;) ale chyba kluczykow nie moge znalezc ;) ja sprzatac nie lubieeeee :( zobacze jak tam budzet na nowy rok to moze uda mi sie wziac kogos do pomocy.... wtedy mialabym czas nauczyc sie pierogi robic!!!! Moja nowa ambicja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane 😍 Dopiero wrocilam z zebrania i jestem glodna jak wilk !!! Czytanie i powawedke zostawie na pozniej... 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ostre penne all\'arrabiata zjadlam :o jeszcze mnie pali w gebie... Annapo, jezdzisz jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostac się dziś na kafe i jeszcze do tego zaliczyć wpis - to jak wgranie dużego losu na loterii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×