Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Annapo :D:D:D do dzisiaj skacze. A o podwyzke to zawsze mozesz poprosic M, nie? Albo chociaz o jakis extra wypoczynek? Rebeko, gigant mrowki sa pyszne, jadlam jak frytki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea no co Ty gigant mrowki,okropnosc....No tego to chyba bym nie zjadła...U nas niestety wspolna kasa,wiec podwyzki bez sensu ,to tak jakbym sama ja sobie dała ...Jedyne pieniadze ,ktore kazdy ma osobno to te ktore doostaniemy jako prezent,ale ja i tak czesto kupuje za nie cos do domu... Rebeko ,pytałas o prezent ,a ja nie umiałam napisac ,bo akurat syn sie krecił w okolicy,a to takie zdalnie sterowane autko i mysle ,ze razem z tata beda mieli ucieche...Tylko czasem sie nie zdradz,ze wiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo - nic sie nie martw, nic nie powiam, do mnie jak do studni :-D !! Mowisz ze tata tez sie ucieszy ? No to ja coraz bardziej dojrzewam do wizyty i Was :-D... Moj M ostatnio mi \"ugrzazl\" w sklapie modelarski przed witryna z modelem z silnikiem spalinowym... za 2500€ i prawie sila go wywleklam ! Dobrze ze swojej pasji do normalnego zycia nie przenosi... nawet czasami chcialabym zeby nasze auto troche mniej poobijane i zaniedbane bylo :-). A tak a propos \"jaki tata - taki syn\"... zerknij do skrzynki :-D A z ta Twoja podwyzka... no troche glupio, faktycznie...:-O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko,ja jak jestem w sklepie z moimi chłopcami to musze sie nameczyc tak jak i Ty ,bo im sie same głupoty podobaja ,a moj slubny to co chwilke by jakies maszyny kupował i to dopiero sa ceny.... Ale corka tez nie lepsza ,tyle ze ona inne sklepy lubi...I tez jakos najdrozsze rzeczy jej sie podobaja? Dobrze chociaz,ze idzie im przstłumaczyc ,ze nie mozna miec wszystkiego,czasami jak widze mamy z maluszkiem co tupie nogami,i krzyczy ,bo akurat cos mu sie spodogało i musi to miec,to Bogu dziekuje ,ze moje dzieci mi tak nie robiły...Chyba bym sie spaliła ze wstydu... Qrcze ,chyba cos mi sie przypala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratuj obiad !!! Nie bede sie wymadrzac ale to chyba kwestia wychowania... Na wlasne oczy widzialam przyklad : bylam z przyjaciolka i jej, wowczas, 5-cio letnim synem w sklepie i tez mu si ecos spodobalo... Cos w niego wstapilo, i zachowywal sie wlasnie tak jak to opisalas.... Przyjaciolka wytlumaczyla mu raz i drugi dlaczego mu nie kupi, a kiedy nie pomoglo... wyszlysmy ze sklepu zostawiajac go kolo polki z zabawkami... Czekalysmy na niego przy wyjsciu ze sklepu i...po 5 minutach wyszedl ze spuszczona glowa i nigdy wiecej zadnego \"cyrku\" nie odstawil... Metoda radykalna ale dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co drugi głupi ma szczescie...w ostatniej chwili uratowałam i bedziemy miec obiad,a nie wegiel na patelni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko wielkie brawa dla kolezanki...Ja podobnie reaguje ,chociaz takiej proby nie przeszłam,ale czasami tez musze dzieciom odmowic i one staraja sie przeciagnac mnie na swoja strone ,ale przeciez nie wszystko sie w zyciu dostaje i jak naucza sie tego od małego, potem nie beda takie rozczarowane zyciem... Ale jestem madra hi,hi... Rebeko,ja ten moj komp kopne w tyłek,bo znowu nie potrafie odczytac wiadomosci,ta zaraza pisze cos takiego jak klikam na wiadomosc;Popus were bloked on this page.Press the ctrl key.. A ja taka zdolna jestem,ze nie wiem co z tym zrobic...Az zalalam sie czerwienia na twarzy... Normalnie Rebeko ,przez Ciebie sie rumienie...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze Was pozegnac,moze zajrze jeszcze ale chwilowo nie dam rady ,bo rodzina glodna ,a wiecie jak polak głodny to zły ,wiec nie bede ryzykowac,.... Rebeko,jak mozesz to napisz na skrzynke co z tym zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!! Chorubsko dopadło mnie na całego:( Jednak mysle,ze mi przechodzi,bo strasznie sie pocę. Pocę się,przebieram i piore:) Podaje domowy sposob na bol gardła,bo wiem ze ktoras ma chore gardło.Przeleciałam szybko dzis wasze wypowiedzi,bo nie mam siły przed kompem siedziec,za co BARDZO PRZEPRASZAM!!! Domowy sposob na bol gardła--->utłuc kilka lisci białej kapusty,ułozyc kapuste na szyji,pozniej owinac gaza i na to szalik ciepły.Zmieniac kapuste srednio co 3 godziny.Mowie wam dziewczyny rewelacja,bynajmnej mi pomogło. Kapusta biała wyciaga goraczke! POLECAM DZIEWCZYNY!!! Teraz ide polezec,bo musze dalej sie pocic!!! Jutro wieczorem zajrze!!!BUZIACZKI dla was wszystkich. APSIKKKKKKKKKKKKKK!!!!!!--->tak zakonczyła sie moja wypowiedz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu troche tak jakby sie prawie 24 godz nic nie pisalo;) albo sie czas cofnął o pare godzin:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czas wstecz :) moze to i dobrze;) zmarszczki znikna;) ide spac:D dobranoc 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo - wyslalam male wyjasnienie... moze pomoze ;-) A kafe znow szaleje... przed chwila widzilam niektore wpisy teraz ich nie widze ... :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znów kafe trochę głupiało...mam nadzieje, że wpis dojdzie... pokrajałam wszystko, co do bigosu potrzebne i berło rządzenia w kuchni oddałam mężowi - to akurat lepiej ode mnie gotuje, więc po co ja mam się męczyć. Dea w długości trwania chrypki chyba ja wygram - zazwyczaj, chociaż biorę różne leki, chrypię [ mniej lub bardziej] od grudnia do marca. Kiedyś , wiele lat temu zaniedbałam leczenie gardła i teraz pokutuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - to przeciez powszechnie znane ze najlepszymi kucharzami sa faceci... szkoda ze moj nie chce gotowac ... :-( Uciekam ... zagladne wieczokiem 🖐️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Pomacham przelotem...bom zajęta....szaleństwo już wszystkich dopadło ? Ja tam na spokojnie jak nigdy. Chyba z wiekiem cierpliwości nabieram....A może pokory wobec życia? Przecież świat się nie zawali, po świętach też będzie czas... A teraz idę trochę nadrobić zaległości uczelniane... Możę z wieczora zyrknę...🌻 Tryzmajcie się cieplutko...:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qrde Zuza, przeciez Twoich postow tu NIE BYLO !!! Najwyzsza pora isc spac... 😴, jutro tez jest dzien. Dobranoc dziewczynki 😘😍 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Moc 👄 posylam i widze ,ze tu jakies cuda sie dzieja ,ale niejedno juz wytrzymałyśmy wiec i to nas nie powali na kolana... Wczoraj poszłam dosyc szybko pod kołderkę ,zeby wygnac czajace sie chorubsko ,no nie wiem ale chyba mi lepiej,nie chce zapeszyc... Rebeko korzystałam z Twoich pomocy ale tej jednej wiadomosci i tak nie udało nam sie otworzyc,no trudno... Zuzanno ja ten sposob z biała kapusta to stosowałam na zapalenie piersi ,ktore mnie dopadlo po urodzeniu syna,i nie wiem czy akurat to pomogło ,bo musiałam brac tez antybiotyk...ale jak cos nie szkodzi to trzeba korzystac ,bo moze pomoc a zawsze to lepsze niz chemiczne srodki...Duzo zdrowka i jak dasz rade to zagladaj i pisz...🌻 Eliso u mnie nawet kury ida pozniej spac,ale czasami to dobrze sie porzadnie wyspac....a jakby Ci sie kiedys jeszcze nudziło to wpadnij u mnie jest zawsze jakies zajecie,to Ty porobisz a ja sobie pospie hi,hi,:P i bedzie wilk syty i owca cała... Rybko,nie masz tam kogo do pomocy,czemu te gary na Ciebie czekają... Szepcie ,duzo cierpliwosci i nie uciekaj ,bo i tak Cie złapia,lepiej sie z tym uporac i miec spokoj,o ile to mozliwe... Kaszubko,witam ,a kafe mam nadzieje ze w koncu nie zeswiruje do konca,bo musiałybysmy gdzies sie szukac na innych stronach...Odpukac ... Bez T miłych zakupów ,jesli to teraz mozliwe... Ewanisiu,uwazaj na drodze ,bo taka mgła to bardzo zdradliwa bywa ,a małego ucałuj,tez mam podobny problem z jedynka ...A wczoraj mnie syn tez wystraszyl,w szkloe juz drugi raz mial taki nie wesoły upadek,za pierwszym razem go popchnieto i nosem walnął w stol pipongowy,krew mu sie lała i oko mial spuchniete,o bolu nie wspomnę ,a wwczoraj sam sie poslizgnól i znowu miał spotkanie ze stołem,ale tym razem uszkodził usta i nos...Chodzi opuchniety ,ale na szczescie zeby ma wszystkie ,nie wiem co jeszcze wykombinuje... Wszystkim pozostałym paniom zycze miłego dnia...Oczywiscie jestem na podgladzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, wstalam dzis o 5 rano:D a teraz mi sie nudzi:P informuje ze znowu nie widac niektorych postow:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
isa🌻 moich też. Jakieś bzdury wyskakują. błędne komunikaty. Pozmywaj naczynia, jak i ja zrobiłam. Ale ja z racji tej, że wróciwszy wczoraj z pracy zastałam ich całą furę w zlewozmywaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...to ja tez tradycyjnie DZIEN DOBRY....ja po pracy dzis wczesnie bo mam wizyte z mlodszym u dentysty jak mial 4 lata wybil sobie jedynke ta druga oczywiscie i teraz przynajmniej 3 razy w roku chodzimy dorabiac ale na wstawienie czegos dobrego jest za maly .....milego dnia zycze wszystkim.....🌼 ...u mnie dzis straszna mgla....widocznosc do 5-u metrow....Pozdrawiam....... kawusia podana gdyby ktos Sobie zyczyl.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry dzień :) Cuda istnieją...czas się cofa ;) ;) Super...zawsze można coś nadgonić...albo zminic :classic_cool: Stawiam dzbanek kawy...bo oczy na zapałki....Mam dziś fatalne umowy do skontrolowania....Plissss...ucieknę stąd.... Dznia mięłgo zyczę..pomimo wszystko :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc panienki 😘😍 Znow piekne slonko ale -6°C u mnie... szkoda ze nie ma sniegu bo bylo by cudownie :-) Rybko 🌻 - moze kafe to taki internetowy \"trojkat Bermudzki\" :-) ? Isa 🌻 - z lozka wypadlas !? Przyjedz do mnie posprzatac jak Ci sie nudzi ... :-D Ewanisiu 🌻 - To Twoj syn w wieku 4 lat mial juz \"dwojki\" ? Szpcie 🌻 - Twoja kawa mnie zwabila :-). Ja nie jestem pewna czy chcialabym cos zmienic...ale przezyc jeszcze raz, to czemu nie ;-) :-D. Trzymaj sie !!! Milego dzionka zycze, musze troche popracowac ... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×