Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Witajcie....nie dochodzą wszystkie wpisy.....wczoraj kafe też nie chciała przyjmować wpisów - wyskakiwał napis , że dopiero co wysłałam i za wcześnie na nowy.... Ważne, że chociaż mogę Was czytać,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...wrocilismy od dentysty moj maly poniewarz niebylo P.doktor z ubezpieczalni przyjal go lekarz prywatny i musze wam powiedziec ze zabka ma jak nowego a wlasciwie jakby mial swojego....jestem zadowolona ...prywatnie robia dobrze ale dzieci tutaj maja darmowa opieke dopoki sie ucza..... Rebeka w sumie to za miesiac konczyl 5 lat i mial juz drugie zeby,siedzial wtedy kolo domu na barierce od rzeki i nogi wlozyl do srodka,posliznal sie i spadl na kant chodnika wybijajac jedynke ....teraz wie co to jest i ze musi uwazac jak je ale wytlumacz takiemu dziecku od razu ...niema szans...jemu szybko wychodzily drugie zeby i z boku na dziasla zabiegowo mial usowane mleczaki zeby tamte szybciej naszly ....ale moze to po uranie mieszkalismy w Polsce w promieniu gdzie jest aktywny czarnobyl i kto wie jaka cholera tam w tym siedzi.....🌼 Annapo-tak ja naprawde uwazam na drodze ale dlatego ze juz raz wpadlam w poslizg przy malej predkosci ktorej sie niespodziewalam i wiem czym to grozi M twierdzi a jest zawodowym kierowca od 28 lat ze ja jestem dobrym kierowcom bo przewiduje rowniez bledy innych kierowcow....zreszta ja lubie jezdzic i duzo jezdze....w Angli w Polsce w Niemczech ...jezdze juz 10 lat a legalnie kilka m-cy....wiem wiem co teraz myslicie ale ja naleze do odwaznych .... Annapo-buziaczki dla syna wiemy jak to jest jak sie ma dzieci ale same bylysmy male i na nic sie zdalo kiedy nam powtarzali badz ostrozny bo cos sobie zrobisz ....to przechodzi z pokolenia na pokolenie ...czlowiek sie uczy na bledach i z regoly malo kto slucha ze to zle....ale tak juz jest i nic nie poradzimy..... ucaluj maluszka i niech sie kuruje bo swieta tuz tuz a on bedzie taki obolaly.....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko, z chrypką toczę wielkie boje i jak narazie powolutku wygrywam... Mam wiele rozmaitych ziółek, ale tylko parę z nich lubię - jak na złość te co są skuteczne na chrypę mi nie podchodzą...ale nie mam innego wyjścia, muszę je pić. Annapo i Zuzanno, kapusta [ świeża - sok i okłady z liści ] oraz kiszona - leczy całe mnóstwo rozmaitych chorób [ łącznie z rakiem]. Ewanisia, posyłam Tobie wirtualne słoneczko, może wyrzuci paskudną mgłę hen za dziesiąte morze.... Wiecie, że pierwszym w historii rokiem rozpoczętym 1 stycznia był DCCVIII A.U.C. tzn. 708 od założenia Miasta (Rzymu), czyli wg obecnie stosowanej rachuby czasu 46 r. p.n.e..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W spisie tematów wykazują, że są wpisy na naszym topiku...ale jednak niewidoczne dla moich oczu...chyba musze wymienić okulary....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawde Was tak mało dzisiaj ,czy znowu jakies cuda,bo ja np,nie pisałam o 6 .10 tylko ok 11.20 i juz nie wiem co myslec.... Ewanisiu ,chyba kazda mama tka ma gdzies zakodowane ,zeby swoje dziecie chronic przed całym złem ,ale sie nie da...Jednak trzeba probowac... Kaszubko nie poddawaj sie ,moze pozniej pokarza nam te pozostałe wpisy,trzeba miec nadzieje... U mnie juz po obiadku posprzatane i nawet z synem zrobiłam zadanie tzn .on robił a ja patrzyłam ...Fajnie tak popatrzec jak ktos sie meczy hi,hi... Dziewczyny nie poddawjcie sie 👄 i 🌼 dla kazdej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja:D od jutra mam zamkniety temat prezentow::D:D:D przy okazji musze dokupic kieliszki do wina bo zostaly mi 4 sztuki:P na 11 osób dorosłych moze to byc za malo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, nie mam zamiaru sie poddawać - będę do końca walczyć....inne dziewczyny też - tego jestem pewna...a że mało ostatnio piszą, to zrozumiałe...święta już za kilka dni... mało czasu na wszystko. Zajrzałam z ciekawości do dwóch topików - straszne...to panie w moim wieku... na jednym zostały już tylko trzy [ założycielka topiku odeszła, reszta się wykruszyła]. Jedna z pozostałych pań dużo pisze o swoim złym związku, narzeka na zdrowie, życie....źle sie to czyta - nastraja pesymistycznie. Na drugim topiku jest trochę więcej pań...ale też sporo narzekania - na życie, choroby, mężów... A radości i sensu życia jakoś tam nie widać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje posty znikaja !! Widze je zaraz po wyslaniu a pozniej juz ich nie ma :-( . Ktos mnie cenzuruje !?!? Przeciez ja nic takiego strasznego nie pisze :-O. Duzo pracy mam a nie umiem sie skupic :-O. Duza 😘 dla Wszystkich !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uśmiechnijcie się Szkot i Żyd poszli do restauracji. Po obfitym posiłku przychodzi kelner z rachunkiem. Ku zdumieniu wszystkich, Szkot mówi do Żyda: - Pozwól, że ja zapłacę. I faktycznie zapłacił. Następnego dnia w gazetach pojawił się nagłówek: Słynny żydowski brzuchomówca znaleziony martwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie sie podoba to (przyzaje bez bicia ze wklejone) : Ocean. Wokół samicy pływa wieloryb i narzeka: - Dziesiątki organizacji ekologicznych, setki aktywistów, tysiące polityków i naukowców, dziesiątki tysięcy ludzi na manifestacjach, rządy w tylu krajach robią wszystko, by zachować nasz gatunek, a ciebie... boli głowa...?! Caly wieczor na telefonie z mama przegadalam 😍... Swieta sie zblizaja i trzeba cala organizacje dograc ;-) Ewanisia - odwazna, faktycznie ...:-). Czernobyl to jeszcze pewno nie wiemy jaka krzywde nam zrobil :-O. Ale 5 la to wczesnie ... tym berdziej ze ja mam jeszcze jednego \"mleczaka\" :-P : dolna trojke... i jak mi dentystka zrobila zdjecie pamoramiczne to wlasnym oczom nie wierzyla... Po pod nia jest \"dwojka\" ktora sie nie wybila :-D. Trzymie go sobie w rezerwie :-D:-D Annapo - caluski dla synka...i dla Ciebie. Gdzie Ci sie w Twojej slicznej glowce \"sklonowalo\" ze ktoras z nas mogla by sie poddac ? Nigdy w zyciu !! Isa - 4 dla 11 osob to jest wrecz nieludzkie ! No chyba ze samych kierowcow zaprosilas :-D Kaszubko - ty pasujesz do TEGO topiku, do 30-tek ! Tu tez sie zdarza narzekanie ale zazwyczaj krotko to trwa. Przeciez zycie jest zbyt cenne zeby go tracic na narzekanie ! Bez_Torebki 🌻 - dobre i to... :-). A ja tylko niesmialo przypominam ze cos tam kiedys obiecals... Uciekam spac... mnie glowa nie boli ;-) :-P 😴 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czas na chwilę relaksu........ Dopiekło facetowi życie, postanowił się powiesić... Zmajstrował stryczek, przymocował go do żyrandola, wlazł na stołek, wsadził głowę w stryczek, patrzy, a tu na szafie niedopita flaszka wódki stoi! - Co się ma wódka zmarnować? - pomyślał sobie. Wysunął głowę ze stryczka, przystawił stołek do szafy, patrzy, a tam jeszcze zapomniane pół paczki papierosów. - O! - pomyślał - i życie zaczyna się układać! -------------------------------------------------------- I Bóg rzekł "Kobieto, ty będziesz miała wielkie bóle podczas porodu. Mężczyzno, ty będziesz ciężko pracował, o ile znajdziesz pracę. I ziemia będzie miejscem wielkich cierpień. I Adam rzekł: - Ale Boże, wszystko to za jedno jabłko? Jutro mogę Ci przynieść całą skrzynkę... ------------------------------------------------------------------- Bóg stwierdził, że Adamowi się nudzi i postanowił coś temu zaradzić. Zwraca się zatem do Adama: - Adamie. Widzę, że ci się nudzi. Postanowiłem. Stworzę ci istotę. Istotę, która będzie piękna, mądra i inteligentna. Cudowna, miła, będzie ci służyć i wspierać cię. Jednym słowem, stworzę ci istotę idealną!.. Ale musisz mi oddać swoją nogę.. - Nogę?!.. A co dostanę za żebro? -------------------------------------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie....znów jest wesoło - topik otwiera mi się tylko do strony 195... Może jednak ten wpis wejdzie na właściwą stronkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sporo stronek nam uciekło...może pousuwali nasze echa....nie chce mi się sprawdzać....czym jeszcze kafe nas zaskoczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Dla wszystkich ciezko pracujacych 👄 .... Wesoła Anko spac nie umiesz ! Dobrze chociaz ,ze cichutko sie zachowujesz,bo reszta przynajmniej pośpi... Dziewczyny ,ktos nam ukradł kilka stronek ,przeciez na 200 juz piłysmy ...A tak swoja droga to ciekawe co jeszcze nas spotka... Rebeko ,dla zachowania gatunku to nie wystarczy ,zeby głowa nie bolała ,mam nadzieję ,ze wiesz...hi,hi...:P Jestem dzisiaj w domu i bede do Was zagladać...Wiec odzywajcie sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w sloneczny i mrozny czwartek 😘 😍 ! Cenzura na calego sie rozpanoszyla na kafe, ale moze to i niezle bo, z tego co widzialam, troche \"oszolomow\" sie tu kreci... :-O. Ciekawa jestem tylko ktore posty uznali za niecenzuralne ;-) Ania 🌻 - dzieki za kawke, nie wiem czy sie nie spoznilam ...? Annapo 🌻 - pewno ze nie wystarczy, ale to juz niezly poczatek... :-D. Po raz drugi 200 stronke bedziemy swietowac... ? No coz, zawsze to jakis powod do radosci :-). Fajnie ze dzis w domku siedzisz, ale co tak ? \"urlop\" dostalas ;-) ? Milego dnia zycze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko,jaki urlop ,co to w ogole jest? A na 200 poczekamy,w koncu co to dla nas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - dzieki. Annapo - :-( . Przyznaj sie, umylas w koncu te okna Twoim pensjonariuszkom ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ciekawe czy mnie przyjmie... ? Wesola, ale wczesnie kawke stawiasz ;) a ja druga jak ktos ma ochote :) chyba dzisiaj zaczne antybiotyki :( :( :( bo juz nic nie pomaga i mam ciagle zawroty glowy bo zatoki tak zapelnione :( no, to ja juz pomarudzilam na dzisiaj ;) 😘 dla wszystkich ale tak z daleka bo nie chce was zarazic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hymn informatyka : Nie chcę podwyżki, po co trzynastki, To wszystko tylko szczęścia namiastki. A szczęście dla mnie - to praca szczera: Dwanaście godzin przy komputerach. Nie wzbraniaj, Ojcze! Nie wzbraniaj Matko! Nie dla mnie maz jest i dzieci stadko. Jeść, spać, dorastac - Ja pragnę w biurze I umrzeć - z dłońmi na klawiaturze... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko,no wiesz po obejrzeniu doszłam do wniosku ,ze jeszcze przez nie widac i umyłam tylko w domu... Czyzby tak Ci doskwierało to ,ze siedze w domku i szukasz mi zajecia?hi,hi Nie musisz moj M juz wystarczajaco o to dba... Dea ,bierz ten antybiotyk bo jakby miało przejsc samo ,to juz by przeszło,a tak moze jeszcze cos gorszego wyniknac ,a za pasem swieta(odpukuje w niemalowane) Ide popracowac...ale w domu takze dalej bede zagladac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×