Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

ewani ja jużem nieco podchmieloną jest. Dzis kupiłam ( oczywiście w ferwoże przedświątecznym ) śliczne 2 serwetki. No bo cos musiałam sobie kupić, tym bardziej że kocham takie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zdarzyłam,musiałam na chwilke wyskoczyc i teraz widze ,ze moge juz postawic szampana ,a myslalam,ze dopiero jutro... Jest za co wypic,bo taka fajna \"kupa\" dziewczyn na jednym miejscu to juz cos...Zdrowie moje panie ,za Was ... Ewanisiu a ja sie chciałam spytac z jakich to cukierkow ,ale teraz juz sie wyjasniło...Musze kiedys sprobowac zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...A spijmy sie Rebeko ....nawet mam ochote na to ......cholera cos mi sie komputer zawiesza .....niedobrze bo juz niedlugo bedzie format .....jak ja nie lubie tracic czasu niepotrzebnie......🌼 .....Rebeko zdroweczko.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - super, teraz juz jestes calkowicie zmodernizowana ! Najwazniejsze teraz zeby kamera nie zastapila "zywego" kontaktu z najbizszymi a zeby byla tylko dodatkiem :-) Rybko - takimi rzeczami sie nie przejmOj ;-). Wystarczy apisac ze masz dysleksje, dysgrafie i diabli wizedza co jeszcze iwszystko Ci wyabczymy ;-) :-D Strasznie to wygodne :-D. Annapo - no bo juz sie wystraszylam :-) . Kieliszeczek szampana poprosze : Y 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umyłam sobie zabki,zeby nic juz nie jesc,a jakas osoba zostawiła na szafce nalesnika i niestety nie umiałam go zostawic w spokoju...Ale zjadłam tylko kawałeczek...tak zeby ten szampan nie czul sie samotnie.. Jak to zle jak człowiekowi smakuje to co sam zrobi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Kaszubko....hura,hura,hura.....swietny prezent......zdroweczko...🌼 Rybuuuus.....ja juz tez mam fajnie.....wiesz tez sobie posmigac po sklepach i kupowac takie duperelki...... Annapo....kukuleczki.....Kochana..... no to zdrowko.....drogie panie..... znowu sie przywiesil....ha jaki zaplon .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko ,juz sie leje... A moja corcia jest dysortografikiem...Ona potrafi napisac takie fajne słowa ,ze jak jej potem zwroce uwage to sama sie z siebie smieje... Kiedys ,bodajze w 1 klasie ,zamiast napisac ,ze Śpiąca krolewna spała 100 lat,ona napisała :Śpiąca Kurewna spała 100 lat. Jak to zobaczyłam to nie umiałam sie przestać smiac ,a ona az sie popłakała ,bo nie wiedziała co złego zrobiła...Dopiero M jej wytłumaczyl ,ze nic a mama ma poprostu ataak głupawki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj uzyłam brzydkiego słowa ,ale chciałam ja zacytowac,przepraszam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pośmiejmy się... Białystok, autobus komunikacji miejskiej. na końcu autobusu stoi grupka skinów z ośmiu chyba. Na przystanku wpada "kanar" i zaczyna kontrolę od wymienionej grupki. Jeden z nich odwrócił się, popatrzył i polecił: - Spiep**aj! Kanar niechętnie, ale zastosował sie do polecenia i podjął dalszą kontrolę w pozostałej części autobusu. Kontrola przebiega sprawnie, aż do momentu gdy podszedł do "starszego Pana" (pewnie 75-80 lat). Pan z racji wieku też łysy. Starszy Pan popatrzył na "kanara" z politowaniem i rzekł: - nie słyszał Pan co moi koledzy powiedzieli? Kontrola została zakończona, "koledzy" zaproponowali Starszemu koledze bliższe "zapoznanie się"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam dys i bardzo mnie denerwuje jak ktos popełnia błędy, tym bardziej u siebie ich nie toleruję. Jestem wręcz uczulona jesli chodzi o jęzuk nasz literacki. Przesladuję wręcz córki. Ubolewam nad zubożeniem języka Polskiego. w tej chwili słucham Bocellego i jestem w 7 niebie Vivo Per Lei ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo - oj nieladnie :-D ! Zartuje. Fajna krolewna ! Qrde ja sie faktycznie upilam !?! Tymi 2-ma lampkami wina !?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko,chyba nie wziełas poprawki na zmeczenie i dlatego Cie troszke szybciej powaliło. Ide corce podac antybiotyk,ale jeszcze jestem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko - ja tez nie lubie, ale tak rzadko teraz pisze po Polsku ze czasami mam powazne watpliwosci ...:-O. Ale staram sie jak moge :-) Annapo - czekam na Ciebie jeszcze poj kieliszka w butelce zostalo to szkoda zeby miejsce w lodowce zajmowalo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zanim dziś wyłączę kompute, bo mąż już marudzi....jeszcze na dobranoc.. aby Wam się lepiej spało... Kumpela zmieniła szkołę i dostała się jako "nowa" do klasy w dość podrzędnym liceum. Po kilku pierwszych dniach kiedy będąc w szatni schylała się aby wyjąć coś z plecaka jeden z grupy bardzo wyrafinowanych i dowcipnych nowych kolegów postanowił chyba sprawdzić "jakość materiału" bo wchodząc do szatni złapał ja za tyłek. Spodziewając się natychmiastowego plaskacza odchylił się przy tym troszkę do tyłu. Przeliczył sie jednak, bo dziewczyna zamiast odwinąć mu się w szczękę, złapała go za jajka i z pełną powagą dodała: "Mnie w domu nauczono witać się przez podanie ręki. Ale jeśli ciebie nauczono inaczej, to ja się dostosuję." Już do końca liceum "koledzy" omijali ją z daleka ------------------------------------------- Szkoła wyższa. Profesor o ksywie ,,Alfons,, wpisuje noty z egzaminu do indeksu. W pierwszej ławce dziewczyna otwiera swój indeks, ucieszona , odwraca sie do pozostałych i półgłosem - Alfons dal mi czworke, Alfons dal mi czworke Profesor popatrzył , poprosil żeby oddala indeks z powrotem , zaczal coś w nim przekreśać , oddal przerażonej dziewczynie, ta z szokiem patrzy ze tam piątka a profesor patrząc na nią: - Alfons dba o swoje dziwki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...dobre,dobre.....ale ja rowniez sie musze zegnac.....dojechal spozniony gosc i tak glupio teraz siedziec i nieodpowiadac jak mowia do mnie......dobranoc mile panie jutro jak slonko wstanie sle po 👄...na powitanie ...zmykam pa,pa.....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko chyba sobie same popijemy... Chociaz mnie tez sie oczka kleja,ale cora jeszcze oglada telewizje ,a maz nie wiem gdzie...prawdopodobnie na piwku,wiec mnie sie nie spieszy Rebeko idzie gdzies kupic cos z tych rzeczy ,np.taki zaparzacz ...,bo ja u nas nie widziałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie powiem dobranoc.... Ja kiedys tez tak koło 1 w nocy chodzilam spac,ale odkad sie przeprowadzilam do M to musiałam zmienic wiele rzeczy,jak sie z kims mieszka to czasami trzeba sie dostosowac ...i teraz moja godzina to 22.30...ale jak przesiedze do 23...to potem juz znowu moge funkcjonowac w miare normalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie widzialam, a szkoda bo niektore sa naprawde fajne. Ale tak przwde mowiac to nawet nie szukalam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja straszna sowa jestem... tak od 22.00 zaczynam normalnie funkcjonowac. Ale za to spobuj mnie obudzic w sobote przed 9.00 !! GRYZE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko jestem ciekawa co Ci Twoje pensjonariuszki w Wigilie powiedza ;-) :-D. Ciekawe czy Beretka o chrzestnej cos wspomni :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×