Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Hej:) a ja jestem a jakoby mnie nie było...dzieci mnie gonią, zdążyłam tylko sms-y wyslac i na konto zajrzec po ugotowaniu obiadu...kiedys zrobię sobuie WiFi i będzie net na obu kompach...o! Pozdrawiam wszystkie...nieobecne też:P Nie wiem czy 35 jeszcze zajrzy? bromba? iwonusna zajeta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak tylko na chwilke,bo z pracy nawiałam:P Postaram sie jeszcze zajrzec...ale jak jeden komp na 4 osoby to czasami ciezko...:( Ewanisiu ten cielik padł 10 min po urodzeniu...😠 Ja juz niejako przywykłam i zdaje sobie sprawe,ze czasami tak sie dzieje,ale zawsze mi zal...I taka ponura atmosfera sie robi w domu... Ale zycie leci dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez T - jeśli będą chciały lub mogły to dziewczyny wrócą do nas [ chodzi mi o 35 i Brombę]. Wymęczyło mnie dziś "nicnierobienie" - a na wagę tak szybko nie wejdę....a jeśli, to z zamkniętymi oczami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj malzonek wlasnie poinformowal mnie ,ze tam leci jakis fajny film,ale ja chyba tu posiedze jeszcze ....Sciagam sobie program instalujacy i jestem ciekawa czy mi sie uda...:) Kaszubko ,a mieliscie na swieta chociaz odrobine sniegu ,czy korzystałaś z lodowki Hi hi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trafiłaś w dziesiątkę z tym śniegiem w lodówce - było trochę mroźno, lecz bez śniegu. To już nie te zimy co kiedyś... a szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja narazie bawię się kamerką - odkryłam,że jak robię zdjęcia na progrmie Foto, to zabiera to 3 razy mniej miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie narazie aparacik ma corcia a ja tak tylko "goscinnie " moge go uzywac... No Kaszubko u mnie tez w lodowce wiecej sniegu niz na dworze ,ale coz mnie to nie martwi ,bo przynajmiej nie musze odgarniac a jest tego duzo,co najmiej na2 godzinki roboty... A moj Maz powiedzial ,ze jeszcze mamy w piwnicy snieg w słoiku z tamtego roku...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nareszcie nie muszę się tym wszystkim dzielić...jedynie mąż czasem marudzi, że za dużo czasu tym się zajmuję. Ale czymś trzeba się zajmować. Kiedyś haftowałam, robiłam na drutach, na szydełku - juz mi się to znudziło...a i surowiec do tych robótek za bardzo podrożał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam ,ze tak po angielsku sie zmyłam Kaszubko,ale staram sie uruchomić pewien program i nie wychodzi ,wiec ide spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka 😘!! Co tu takie pustki dzisiaj :-( ? Prosze sie meldowac bo kawa na stole : \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/ .... i po drodze croissant\'y kupilam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już, albo dopiero - ale jestem. Papierosy, kawa - to coś dla mnie. A do tego świetna domowa czekolada z rodzynkami.....wirtualnie można się tuczyć.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko 🌻 - croissanty to rogaliki... ale papieroski tez mam :-) . Juz sie nauczylam zaczynac dzien pracy z dziewczynami... i troche smutno jak widze ze nasz topik pusty :-(. Mam nadzieje ze reszta dziewczyn wkrotce dolaczy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ja sie tylko melduje podpisuje liste obecnosci niestety musze pozalatwiac pare spraw sluzbowych poza domem jak tylko wroce to sie zameldyje milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qrde, a mnie sie marza rodzynki w czekoladzie... tak mnie jakos naszlo, Kaszubko, po tej Twojej czekoladzie :-D Ania - fajnie tak ! Tylko ze zawyczaj rezultaty tego goszczenia na wadze widac... :-O Annapo 🌻 - zalatwiaj co masz do zalatwienia my czekamy cierpliwie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki - zajrzyjcie na pocztę..... Rebeko - domową czekoladę robię sama na bazie mleka w proszku, cukru, margaryny i kakao, dodaję do tego w zależności od nastroju: rodzynki, orzechy, herbatniki, wiórki kokosowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam ... Odwiedzil nas kolega ktory odszedl 6 miesiecy temu i... obiad sie troche przedluzyl ;-) :-D. Dobrze ze nie ma duzo pracy w tym okresie, bo 3 godziny przerwy to nawet u nas troche za duzo. Dobrze ze szef na urlopie :-P :-D Ale teraz juz jestem na posterunku :-). Ania - ja sobie co rok obiecuje... i potem co rok panika miesiac przed wakacjami bo na plazy jednak glupio troche w pelnym rynsztunku siedziec :-O. Kaszubko - 😘 Rybko - dziekuje, ja wieczorkiem wysle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....no to jestem wrocilam z pracy i weekend ...normalny ...u mnie wszyscy w domu M dopiero 3 stycznia do pracy wiec same wiecie jak to jest ....czasami to dobrze pobyc tak samemu w domku..ale coz im tez sie urlopik nalezy.......🌼 Kaszubko-👄...dziekuje za fotke....nie mow za wiele sie nie zmienilas...🌼 Annapo-Tobie rowniez dziekuje fajna fotka calej rodzinki....👄 Rybko-👄..czy jakies nowe fotki posylasz..? Wesola Aniu👄...jak po swietach...? Rebeka 👄...Tobie rowniez dziekuje....a teraz chodz na taras zebysmy sie znow nie minely...🌼 .....buziole dla wszystkich...........musze zrobic cos do zjedzenia a nie chce mi sie ....hihi.....🌼...jestem na podgladzie ...chyba wszystko wrocilo juz do normalnosci co....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wsiem ewanisia 🌻 kilka świątecznych. Postanowienie to odwiedzić przyjaciolkę z którą się nie widziałam kilka dobrych lat. Ona nie ma nawet internetu i kontaktujemy sę listownie i smsowo. A o sztańskim postanowieniu to sza, nikt o nim nie wie ;) Po zrealizowaniu efekt też pozna tylko jedna osoba wtajemniczona. kaszubko 🌻 dzięki Rebeko 🌻 czekam Dziś mi9ałam wolny dzionek. Odpoczęłam. Trochę mi się źle uklada w pracy. Szkoda gadać. ( ogolnie czuję, że ktoś mi źle życzy)Ale zostawiam to za sobą. Mąż przy samochodzie więc czas zajrzec do Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko-👄...to smutne jacy ludzie sa zawistni nie ?....ale wiesz ja wyczuwam takich ludzi ...niewiem jak to jest ale pierwsze slowo co powiem pozniej sie sprawdza moj M sie smial na poczatku z tego ale teraz juz mi wierzy na ostatni raz czekal 3 lata ale i tak sie sprawdzilo.....a moze ja wrozka hihi..👄...nie przejmuj sie bedzie dobrze ...i fajnie ze zostawiasz to za soba..... ...szatanski plan powiadasz...?...powodzenia..... 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia - no machalam do Ciebie ale tylem stalas... ;-), i pewno znow nie widzials :-D. Rybko - na zlych/niezyczliwych ludzi zazwyczaj nic nie mozesz poradzic, niestety... :-(. Choc czasami otwarta rozmowa moze nieco oczyscic atmosfere... moze warto ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwila weszłam do domu i padam na pysk...Ja nie wiem jak ludzie moga mieszkac w takich wielkich miastach i byc w miare normalnymi...Mnie wystarczy 2 godzinny pobyt w wielkim sklepie i szybko uciekam do siebie... Zalatwilam wszystko co trzeba ,ale caly dzien przez palce przelecial...A teraz rodzinka jeszcze chce cos jesc:( No dobra koniec narzekania... Kupilam corce fajna czapke ,ale mi sie bardziej na mojej głowie podoba i powiedziała ,ze mi bedzie pożyczać,dobre dziecko..:D A ona tak w ogole to jechała sobie kupic buty hi,hi...:)Syn kupił petardy,a maz kalesony i tylko ja nic :( Moze innym razem... Poza tym przywiezlismy pełny kontener byczego nasienia....:P Ale nie myslcie ,ze dla mnie,ze mna jeszce wszystko ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo - jak ty to robisz ze nic dla siebie nie kupilas :-( ? No ale zazwyczaj tak to jest : nasi bliscy sa dla nas wazniejsi niz my sami... A z tymi wielkimi miastami to tak jak mowisz... ja tez za kazdym razem jak wracam po pracy do domu na moja \"wies\" to mnie wielka blogosc ogarnia i w WE chyba wolami by mnie trzeba bylo do Paryza ciagnac ;-) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×