Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

No proszę, kota nie ma - myszy harcują.... hihihihihi... Ja ez z Wami....stawiam czerwone, stare wisniowe winko.... proszę sie częstowac......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko ...wiesz moja babcia zawsze ale to zawsze jak pamietam robila co roku winko swojskiej roboty...pychota....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę , jestem.....winko dwudziestoletnie - może byc ? Dziś świętuję..... a co tam... raz się żyje...... utarłam trochę nosa synowej.... niech pamięta, że ma teściową, która jeszcze potrafi się bronić lub atakować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...NO TO ZDROWKO ZA TO KASZUBKO 20-letnie z checia ......niech sobie niemysli ze wszystko moze...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Średni wnuczek [skończy za kilka dni 5 lat ] nie chce do mnie przychodzic, bo synowa straszy go, że już nie wróci do domu, że go zatrzymam.... biedny dzieciak.. jak przychodzi do mnie, to co chwilę pyta się, czy będzie mógł iść do domu i kiedy... To przykro patrzeć i słuchac tego... już nie chce się bawić, przytulać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to niedobrze dla niego przeciez on ma dopiero 5 lat ....szkoda jego dziecinstwa...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą;) Nie jestem w temacie więc się nie wcinam, ale nawet nie mam czasu poczytać Was dokładnie :( Starszy syn właśnie dostał( za swoją kasę zarobioną na kolędzie:P ) PSP więc moze w kompie będzie mniej siedział;) ( akurat :P ) a młodszego wygonię do babci...inaczej fotek nie wysle;( Rybka...torebek mam conajmniej kilka(naście) ;) :P z tego część zrobiona samodzielnie na szydełku;) Szkoda tylko, że w moim wieku kolory rasta mi nie pasują;) :D miłego wieczorku życzę, idę zająć się mężykiem;) a jutro apiać to samo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BT....milego wieczoru ...a PSP moje dziecie chcialo pod chnoinke ale pozniej zmienil zdanie i dobrze ...zbiera na IPHONE....niech zbiera...ja mu niekupie ...jak sam kupi bedzie wiedzial ze musi o niego dbac i szanowac a przedewszystkim niezgubic albo niedac sobie ukrasc........🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kochane Miłego dnia przy filiżance kawy. Drugiej nie będzie bo mi się definitywnie skoczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomykam zrobić śniadanko mojemu choremu dziecięciu. Jest zadowolona że pierwsza w całości przespana noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już jestem. A Wy? Mże jest ktoś na podglądzie? A może takie jesteście zapracowane? A może śpicie? Ja piję kawę rozpuszczalną, ale znalazłam do parzenia szwagierki kawę. To ja pójdę do Klasy naisać do mojej nieco starszej loleżanki. W każdym razie chodziłyśmy do tej samej szkoly. Z niej jest mało osób, bo to mała wiejska szkółka byla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi,hi,hi,hi,hi.................i pyszne śniadanie: twarożek ze szczypiorkiem, pomidor, ciemna bułka :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam No, widze ze tu impreza byla ;-) ? Strasznie niewyspana jestem:-O, spac dopiero o 2.00 poszlam wiec cos mi sie wydaje ze na kawie dzis pojade caly dzien :-). W kazdym razie dziasiaj juz sobie obiecalam ze wczescniej pojde spac.... obiecanki-cacanki ;-)... chociaz kto wie ...? Milego dnia zycze i jestem ;-)... caly czas :-). Rybko - no widzisz, jeszcze troszke... wszystko na dobrej drodze 😘 ! PS : Wesola - rzuc twarozkiem ;-), bo na sniadanie czasu dzis nie mialam :-) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼Dzien dobry🌼 Rybko-....dzieki za kawke..buziaki dla corci niech zdrowieje szybko 🌼 Wesola Aniu....dobre sniadanko..🌼 Rebeka...ja tez niewyspana jestem i nawet do pracy o nieprzyzwoitej porze sie udalam ale na szczescie ja juz po..🌼 milego dnia zycze....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam A ja sie wyspalam,a co raz sie zyje ,poprztykalam sie z M ,syn siedzial na telewizorku,wiec wzielam kolorowe pisemko i do lozeczka ,bylo tak zajmujace ,ze nawet nie wiem kiedy zasnelam:P Dzisiaj znowu na wywiadowke ide ,tym razem do syna,to nie bedzie tak zle,ale zapowiedzial mi wczoraj ,ze najpierw bedzie z pania dyrektor a potem w klasach,wiec chyba troszke w tej szkole posiedze :O Wczoraj na wywiadowce powidzial nam wychowawca ,ze od przyszlego roku ,to czy beda mundurki zalezec bedzie od szkoly...i ja sie pytam czy u nas to zawsze bedzie juz taki bajzel,jeden rzad nie mysli ,cos wprowadzi,ludzie wykladaja kase ,a poyem zmiana rzadu i wszystko inaczej? Gimnazium corki prawdopodobnie utrzyma w mocy noszenie mundurków ,ale jak inne dzieciaki nie beda nosily to nie bedzie ich latwo przekonac ,ze oni musza! ale sie napisalam... Kaszubko ,brawo!Nalezalo sie tej synowej...Ja nie lubie jak sie wlancza dzieci do takich sporow,a wnuczek po jakims czasie sam bedzie wiedzial,ze babcia jest inna niz to mama jego przedstawia... BT...a ja mojego mezyka zostawilam odlogiem...chociaz nie wiem na jak dlugo..:P Rybko,no widzisz teraz juz bedzie tylko lepiej.... Wesola ,ale mi smaka narobilas,niestety u mnie juz po Sniadaniu i ewentualnie moge zjesc jablko:O Ok pomykam teraz do obowiazkow ,ale na podgladzie bede oczywista Rebeko...dzieki za poczte,przy moim dzisiejszym humorku na prawde sie przydala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim. Dzis na obiad mam śledzie marynowane i ziemniaki w mundurkach... zapach juz roznosi się po mieszkaniu.... podejrzewam, że niektórym z Was chyba narobię apetytu. Annapo, moja synowa ma bardzo chwiejny charakter, jest zbyt często niezdecydowana i chwiejna w decyzjach, pozwala sobą manipulować.... ma również zalety - ale niezbyt widoczne obecnie.... jest pod silną presją swego ojca - co on powie lub zdecyduje, to dla niej jest święte... gdyby zamieszkała gdzieś daleko, z dala od rodziców.... ale przeszła już takie pranie mózgu, że raczej nie wyprowadzi się... przestała być samodzielna i jest jej z tym dobrze. Jeśli w pobliżu nie ma któregoś z jej rodziców, to dziewczyna najczęściej ma na jakiekolwiek pytanie ma odpowiedź "nie wiem'...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewanisia 🌻 dziękuję, już nawet dzis sprzeciwiła się przeciwko niewielkiemu sprzątanku. Anna ja z moim małżem też ostatnio coś się nie zgadzam. On nie ma pojęcia czemu. Kładę się a on by posiedział jeszcze przy kompie, na komunikatorze. Chyba za duże mam wymagania w stosunku do chłopa. Toć to ma only jedną wajchę :P ( własnie i wtedy kiedy to bym się nią chiała pobawić on przy kompie ) kaszubko ja tez jestem zbuntowaną synową i mąż też trzyma moją stronę. W każdym razie ju na początku teściowej nie przypadłam do gustu. Nie zgadzałam się w wilelu kwestiach. I najgorsze - nie pomogłam jej w namówieniu syna do powrotu do rodzinnego małego miasteczka. Wg niej była to moja \"zsługa\". Natomiast Teść jest w porządku, zaakceptował mnie, polubił. Zawsze z szacunkiem się do mnie zwraca. Zrozumiał, że JA i życie tu to dojrzały wybór jego syna. Więc pytanie - jaka jestem, be czy cacy? kaszubko absolutnie już zmieniając temat, w jakiej formie podajesz te śledzie z ziemniaczkami? Nie znam tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po obiadku,i mam pelny brzuszek ,wiec sledzie moze na kolacyjke poprosze... Kaszubko,u mnie w domu rodzinnym tez ojciec \"rzadzil\" i to co powiedzial bylo swiete,tyle ze ja mam charakterek mojej babci(jego mamy) i jak tylko mozna bylo to ucieklam...On wyznaje zasade ,ze dzieci i ryby glosu nie maja i tak jest do dzis,na szczescie ja juz nie musze tego znosic...Zaplacilam wysoka cene za wolnosc ,ale nie zaluje... a taki wierszyk posylam na deser: Nigdy nie mow \"nigdy\" bo jak juz raz sie zdarzy,a potem powtorzysz to jeszcze parę razy to juz nigdy nie powiesz \"zawsze\", a zawsze będziesz mówić \"nigdy\" Nigdy nie mów \"zawsze\", bo nie zawsze będziesz mówił prawdę, więc mów tylko prawdę obojętnie czy\"nigdy\" czy \"zawsze\" Jak sie podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko z tymi panami to tak czesto bywa ,ze jakos sie mijamy w oczekiwaniach ,a moim zdaniem to oczywiscie jesteś cacy a nie be :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka,z moją synową jest tak jak napisała Annapo - jej ojciec wszystkimi rządzi.... a że ona na to pozwoliła, aby dalej rządził jej dorosłym życiem - to już jej sprawa i sie w to nie wtrącam, dopóki mnie to nie tyczy.... to jej ojciec mnie nie lubi i próbuje poprzez wnuki mi dokuczać... mogę wywalczyć swoje prawa do wnucząt - ale to uderzyłoby głównie w synową, a on i tak znów by wymyślił jakis inny fortel.... dziewczyna jest przy swoim ojcu jak plastelina - zawsze dostosowuje się do jego poleceń. Według jej ojca, ja udaję chorą, aby jej nie pomagać... a i ona też to samo już mówi.... już przestałam ją lubić.... po siedmiu latach wyrozumiałości i tłumaczeniu sobie : że jeszcze młoda, nie zna życia itp, itd. Śledzie - dziś akurat to matiasy lekko wymoczone w wodzie, zalane zimną przegotowaną wodą z octem [ w proporcji 3:1], do tego pokrojona w talarki cebula, kilka ziarenek ziela angielskiego, liść laurowy, trochę pieprzu, ogórka kiszonego i jabłka - po kilku godzinach leżenia w zalewie jest gotowe do jedzenia. Do tego gotuje się "pulki" czyli ziemniaki w mundurkach i obiad gotowy. Czasem wyjmuję śledzie z zalewy octowej i zalewam je kwaśną śmietaną i tez podaję je go gorących ziemniaków. Niektórzy dodają jeszcze parę ziarenek gorczycy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wierszyk dla przepracowanych dziewcząt: Przykazania szczęśliwego człowieka 1. Człowiek rodzi się zmęczony i żyje aby odpoczywać. 2. Kochaj swe łóżko jak siebie samego. 3. Odpoczywaj w dzień, abyś mógł spać w nocy. 4. Jeśli widzisz kogoś odpoczywającego, pomóż mu. 5. Praca jest męcząca więc należy jej unikać. 6. Co masz zrobić dziś zrób pojutrze - będziesz miał dwa dni wolnego. 7. Jeśli zrobienie czegoś sprawia ci trudność, pozwól zrobić to innym. 8. Nadmiar odpoczynku nikogo nie doprowadzi(ł) do śmierci. 9. Kiedy ogarnia cię ochota do pracy, usiądź i poczekaj aż ci przejdzie. 10. Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaszubko no bo niby z jakiej racji masz modej zdrowej dziewoi pomagać. Ja tam nigdy nie liczyłam na pomoc teściów ani mojej cioci ( chociaz ona bardzo nam pomaga finansowo. A czemu cioci? Bo nie mam rodziców ) Aleś mi narobiła smaka na te jak to określasz pulki. uwielbiam jeszcze gorące ziemniaczki prosto z mundurka wyzwolone i masełkiem okraszone. Toć to smak dzieciństwa. A te z ogniska jesienią, kiedy to spalało się łęty i różne inne chaszczeje. Oj, znów wspomniania. Dziś z nieco straszą koleżanką z Naszej Kl wspominałyśmy szkołę podstawową, aż łzy zajkręciły. Wiecie co? Moje strasze dzieię pogonio mnie do roboty. Chce faworków. Przeciez nie odmówię. Zakasuję rękawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapracowanam strasznie :-(... Znow sie wszystko rownoczesnie zwalilo... jak to w zyciu... Ewanisia - ty zazwyczaj o nieprzyzwointych porach pracujesz ... ja jeszcze do pracy nie dotre a ty juz po pracy :-D Rybko - u nas to zazwyczaj na odwrot : ja przy kompie a M czeka... M jest \"kura\" a ja \"sowa\"... pod tym wzgledem akurat sie nie zgadzamy... No ale zazwyczaj staram sie zeby nie czekal za dlugo, bo jeszcze straci cierpliwosc i moze byc cieplo :-P. Pewno ze jestes \"cacy\" !! A na faworki w sobote jestesmy zaproszeni, ale jak juz upieczesz to jednego mozesz podeslac... \"UPS\" szybko dowozi :-), jutro powinnam juz dostac :-D Annapo - wierszyk fajny. Czyzby to Twoja tworczosc byla ? A z tymi kolorowymi pisemkami to... chyba tez tak zrobie dzisiaj... ale moze ksiazke wezme :-). Najlepiej jakas nudna, szybciej zasne :-D Kaszubko - slinka mi cieknie :-). She - 🌻. Musze jeszcze troszke popracowac ... :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skonczylam na dzisiaj :-) choc raz wyjde z pracy jeszcze za dnia :-) !! No to narazie kochane ;-) :-D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×