Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Annpo 😘 -tak przypuszczalam ze sie pojawiszbo toc piatek dzisiaj ! Pizza juz na stole !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea .."Nigdy wiecej " to ja lubie i wersji filmowej i ksiazkowej....Kasete ,kupilam sobie kiedys w prezencie na walentynki :D...moj M nie uznaje takich swiat ,wiec sama sobie robie prezent...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo, ja go już też wcześniej widziałam i dlatego koniecznie dziś musiałam znów go zobaczyc. Nie ma rebeki, a winko by się przydała... takie czerwone, półwytrawne... albo nalewka z wiśni.... Do jutra dziewczynki, dobrej nocki.. czas na krzyżówki i książkę chcę dokończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj mi odpuscil i pozwolil obejrzec film,ale chyba jutro znowu bedzie sie znecac nad stara matka:P On nie lubi przegrywac ale gramy uczciwie i czasami uda mi sie wygrac...Dzisiaj pewnie bym wygrala ,bo w koncu kto nie ma szczescia w milosci ,ma w kartach Za pizze dzieki pyszna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko dobrej nocy! Rebeko,a ja Cie widze ...:P Ale za winko dzieki,bo mam herbatke z wkladka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Kaszubko, jestem !! Winko ? Prosze bardzo... nawet druga butelke otwoze jak bedzie trzeba !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i poszla :-(... Ale nic to bedziemy sobie we dwojeczke imprezowac, no nie Annapo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi, ja tez nie lubie przegrywac ... i dlatego w szachy z M przestalam grac :-P :-D, a za to w karty cgramy tylko wiory leca :-D !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo, jaka wkladka? ;) Lubie ten film, taki podbudowywujacy troche :) Aniu, ja tez Watentynek nie uznaje jak twoj M, lecz jakos mi sie nie podoba kiedy moj M (ktory wie ze ja tego swieta nie uznaje) bez kwiatow przyjdzie ;) Kaszubko, ale winka dosyta mamy, zostan! Co prawda ja juz pol butelki sama wyzlopalam, ale reszta chetnie sie podziele, glowa bedzie jutro mniej bolala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...hohoho...widze ze imprezka a ja zgrywam filmy.....czy zalapalam sie na kawalek pizzy i kieliszek szampana? Pozdrawiam Panie❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia - to juz musisz sie z Annapo dogadac... jak Ci troche zostawi...;-) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja filmu nie znam...:-(, a moze znam ale pod innym tytulem ? To polski film ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko,ja kiedys sie zdobylam na odwage i dalam sie namowic na rozbieranego pokera,dobrze mi karta szla,wiec myslalam ,ze sie uda...ale final nie byl ciekawy:( Dea ,no to trudno Ci dogodzic,hi,hi...moj by chyba nie kupil dla niego kwiaty z kwiaciarni to w ogole nie do pomyslenia...zeby ktos na nim zarabial:D....ale uczciwie przyznam ,ze dostaje czasem roze ,albo konwalie albo cosik w tym guscie... A co do wkladki,to likier malinowy na rozgrzewke bo cos mnie wiatrzysko przewialo w pracy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko,kiedys pisalam o takiej pisarce Monice Szwaji i ten film jest ekranizacja tej ksiazki....jakbys byla blizej to z checia bym Ci podeslala a tak.:( Ewanisiu,czyzbym obiecala szampana i nie pamietam....jesli tak to sorki juz pedze do lodowki i nadstawiaj kielicha....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo....polejesz? Dea...a Ty jestes ..bo ja albo Cie niewidze albo Twojego wpisu? Rebeka...Ty dzis samotna?....nie jestes z nami ....sama pytam sama odpowiadam.... musze wam powiedziec ze moj M kupuje mi kwiaty co tydzien.....10 lat temu powiedzial ze bedzie zasypywal mnie kwiatami i tak jest.....moze to chwalenie sie ale prawda..... Kaszubko....czy Ty jestes czy Cie niema.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, mniam likier malinowy. Dobrze sie rozgrzej kochana! Rebeko, to polski film, kupilam z gazeta kilka miesiecy temu. Bardzo fajny. Jak sie zmowimy i przyjedziesz ty albo ja do ciebie to sobie obejzymy ;) Stenke widzialam tylko w dwoch filmach, w tym i w "Chopin"ie. Bardzo mi sie podoba, jako aktorka i jako kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skomplikowane stworzenia z nas :-D. Annapo - ja gralam kiedys w rozbieranego pokera z pozniejszym mezem mojej przyjaciolki (zeby nie bylo :-P to ona tez przy tym byla !)... A na nastepny dzien pojechalisny do Bad Hombourg do stacji termalnej gdzie wszyscy na golasa chodza... taka "zaprawa" to byla :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz sie poprawiam ,bo to nie P.Szwaja pisala tylko Katarzyna Grochola....normalnie juz mam poczatki sklerozy:) Ide tam ,gdzie krol sam chodzi i zaraz wracam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisiu, no to szczesciara z ciebie!!! Buzki (takie wirtualne, zeby nie bylo ;) ) dla twojego M, bo dobry chlopak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi, ja tylko raz gralam, ale wygrywalam :p juz drugi raz grac nie chce bo pewnie bede przegrywac ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea - nie ma sprawy ;-) ! Ewanisia - masz racje : bez M ale nie sama 😘 !! I w dodatku zdrzemnelam sie wiec terz jestem w formie ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale kiedys tanczylam w "boskim" kostiumie na barze w pewnej portugalskiej miejscowosci z wieloma moimi przyjaciolmi. Szalencze lata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka ....ale weszlas mi w temat....jesli mowisz o Bad Homburg...to byliscie moze na basenie ktory Japonczycy podarowali Niemcom w prezencie?.....jesli nie to polecam ...ah co to za czasy ...kilka basenow,solaria,sztuczne plaze i oczywiscie basen dla naturystow.....kobietki drogi ale jak bede jeszcze w Niemczech to bankowo tam jade.... zdrowko Wasze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisiu skad wytrzasnelas takiego mezczyzne....????Kwiaty co tydzien i to juz tyle lat!!! Kurcze a ja sie nie moge nawet na rocznice doprosic,chyba niedobra ze mnie malzonka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×