Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Rebeko, czy to z Twoją pracą nie przypadkiem tak jak z kijem i marchewką ?.... tzn. marchewka - podwyżka, a kij więcej pracy... Ja też jestem sową - uwielbiam siedziec do późnych godzin nocnych, a rano długo pospać..natomiast mąż jest skowronkiem - wcześnie wstaje i szybko chodzi spać... te dwie sprzeczności nieraz doprowadzały do sprzeczek, a i jeszcze teraz mąż potrafi mruczeć, że siedzę po nocy, a rano wstawać mi sie nie chce. Przy doborze filmów też są kłopoty - każde z nas lubi oglądać inny gatunek. A gdy jest transmitowany boks lub mecz piłki nożnej albo siatkówka - to wcześniej szukam dla siebie jakąś ciekawą książkę lub krzyżówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą na Naszej klasie odnalazłam moją kuzynkę, którą ostatni raz widziałam we wrześniu w 1984 roku przed jej wyjazdem do Kanady - mieszka w Toronto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ...jestem ale bylam w pracy i znowu nieprzyzwoite godziny.....wpadne poznym wieczorkiem i cos skrobne ...narazie zmykam do papierkowej pracy...pa...i milego wieczoru.....M sie smieje ze ja z jednej pracy od razu musze najpierw liste podpisac....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - chyba raczej nie ;-)... a przynajmniej mam taka nadzieje :-). Wlasnie przed chwila dzwonila kolezanka... jej wujek , u ktorego mieszkala przez ladnych kilka lat i ktorego uwaza prawie za drugiego ojca wyladowal wczoraj wieczorem w ciezkim stanie w szpitalu... podejrzenie guza mozgu :-(. Nie dociera to do mnie za bardzo...znam Go osobiscie, to przeuroczy, sympatyczny i super mily facet ... ma 60 lat... Mam nadzieje ze wstepna diagnoza sie nie potwierdzi... Milego wieczoru Wam zycze kochane 😍... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie trzeba mieć nadzieję. Kilka lat temu kilku specjalistów stwierdziło u mojej siostrzenicy stwardnienie rozsiane, siostra bardzo się martwiła.... wszędzie szukała pomocy - nic z tego... nagle jeden z lekarzy powiedział, że dziewczyna jest zupełnie zdrowa, a te objawy, które miała powodowały krwiaki. Krwiaki powstały na skutek uderzenia się w głowę i później same znikły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...dopiero jestem w polowie a jeszcze tak duzo zostalo....chyba niezrobie wszystkiego...gdybym dzis nie zajrzala to milej nocy zycze...slodkich snow Dobranoc..🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spedzilam wieczor na telefonie...jestem wykonczona :-( i w dodatku wogole nie chce mi sie spac...teraz, bo rano bedzie ciezko wstac :-O Spokojnej nocy kochane 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼Dzien dobry🌼 witam wszystkich w tlusty czwartek....zycze milego dnia ...u mnie strasznie wieje..ale jest dosyc cieplo...🌼 Rybko...jak corcia dzis sie czuje?.....buziole dla malej ja codziennie..🌼 Wesola Aniu..🌼 Annapo...juz sie chyba pogodziliscie co..?..🌼...bardzo podobal mi sie Twoj wiersz....❤️ Kaszubko....ziemniakow w mundurkach do sledzi jeszcze niejadlam ale musze sprobowac...🌼 She..🌼...Powodzenia na egzaminach... Rebeka...nic nieporadze na nieprzyzwoite godziny pracy ,....musze tak sobie ustawiac wszystko zeby niekolidowalo mi to z praca M....🌼 Dea-...🌼....kiedy wracasz do nas? Bez_torebki...🌼 a teraz nowy dzionek i dla kazdej paczki i oponki....i oczywiscie kawka jakby ktos pytal.....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czolem 30-tki 🌻😘 !! Ladnie to tak od samego rana sie objadac ;-) ? No ale tlusty czwartek jest raz do roku to chyba mozna sobie pozwolic :-P. A tak wam powiem po cichu ze takim lasuchem jestem ze ja paczki jem dwa razy : w tlusty czwartek po polsku i w tlusty wtorek (za tydzien) po fr :-P. Kazda okazja jest dobra :-D!! Milego dnia kochane 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa wystygła..... parzę następne.... słoneczko świeci- posyłam je do Was. Dziś następna wnuczka ma urodziny - już 14 lat... za kilka dni następna dwójka wnucząt i syn..... a do tego jeszcze moja rocznica ślubu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka ....nieobjadaj sie tak hihihi...🌼 Kaszubko...kawke kolejna z mila checia ...Gratulacje .....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia - tak na Kaszubach je się właśnie śledzie marynowane z ziemniakami... czyli - Pulczi ze sledzama w zaléwie, a również: piekli bulwe z kwasnym mleka - zasmażane ziemniaki z maślanką,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia 🌻- no tak, pozniej miesiac przed urlopem panika ;-) :-D... Ale do urlopu jeszcze daleko... BT 🌻- dzieki ... I co, beda te zdjecia...? Kaszubko - kawka pyszna ! "STO LAT" dla wnuczki i 🌻 dla Ciebie A mozna wiedziec ktora to rocznica ? Wasola - dla Ciebie za paczki 🌻... a z czym sa ? Ja uwielbiam z czekolada :-) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 lutego minie 39 lat od zaobrączkowania się.... a z tego dnia do tej pory sporo pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka ...tak tak ...przed urlpoem sie martwimy co? Kaszubko...toz to ladne latka....i to z jednym mezczyzna....bierzemy z Ciebie przyklad..... spadam kobietki na troszke ..musze isc na poczte bo dzis tax w autku mi sie konczy...a na pozniej zaplanowalam male sprzatanko w domu......milego dzionka...u mnie przewraca wszystko co wiatr moze ruszyc.....strasznie na dworze ...pa....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia :-O :-D Kaszubko - to juz piekny staz... wytrwalosci duzo do tego potrzeba no i nie ukrywajmy... przede wszystkim milosci... Nikt bez milosci tyle czasu nie wytrzymie :-). Wesola - moze byc !! Zaden dobry paczek nie jest zly ;-) !! Obiadek z szefem dzisiaj ;-) :-D... bedzie winko :-P Smacznego dla tych ktore tez beda jesc Nara ;-) 🖐️ Annapo, Agnieszko, Rybko, Dea, Iwo... i cala reszta... gdzie jestescie :-( ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Za paczki dziekuje ,ja niestety lubie wszystkie rodzaje,ale dzisiaj jem tylko jednego ,bo jakos nie mam humoru ....:O Z M dalej cicha msze odprawiamy i dobrze ,bo przynajmiej nie mam smaku na jedzonko...U nas to tak około 2 tygodni ,wiec jest szansa ,ze troszke schudne,hi,hi...:P Dziewczyny ,chyba trzeba by do tej kawy i paczkow jeszcze jakies bąbelki postawic,bo 250 stonke udalo nam sie otworzyc...no to jak przystalo na \"naczelna\":P stawiam,tylko pijcie ukradkiem ,zeby nie bylo problemow w pracy... Co do wierszyka ,to wytwor mojej corci,mnie sie tez podobal,a ona tak tworzy zawsze po dawce matematyki(ktorej nie lubi) w ramach odstresowania :P No musze sie wziac za porzadki,bo bylam dzisiaj w banku i jak tylko przyjechalam to zrobilam sobie sniadanko ,i weszlam na kafe zeby zjesc w milym towarzystwie ....oczywiscie bede na podgladzie...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'NIEPEWNOŚĆ' Gdy cię nie widzę, nie wzdycham, nie płaczę, Nie tracę zmysłów, kiedy cię zobaczę; Jednakże gdy cię długo nie oglądam, Czegoś mi braknie, kogoś widzieć żądam; I tęskniąc sobie zadaję pytanie: Czy to jest przyjaźń? czy to jest kochanie? Gdy z oczu znikniesz, nie mogę ni razu W myśli twojego odnowić obrazu? Jednakże nieraz czuję mimo chęci, Że on jest zawsze blisko mej pamięci. I znowu sobie powtarzam pytanie: Czy to jest przyjaźń? czy to jest kochanie? Cierpiałem nieraz, nie myślałem wcale, Abym przed tobą szedł wylewać żale; Idąc bez celu, nie pilnując drogi, Sam nie pojmuję, jak w twe zajdę progi; I wchodząc sobie zadaję pytanie; Co tu mię wiodło? przyjaźń czy kochanie? Dla twego zdrowia życia bym nie skąpił, Po twą spokojność do piekieł bym zstąpił; Choć śmiałej żądzy nie ma w sercu mojem, Bym był dla ciebie zdrowiem i pokojem. I znowu sobie powtarzam pytanie: Czy to jest przyjaźń? czy to jest kochanie? Kiedy położysz rękę na me dłonie, Luba mię jakaś spokojność owionie, Zda się, że lekkim snem zakończę życie; Lecz mnie przebudza żywsze serca bicie, Które mi głośno zadaje pytanie: Czy to jest przyjaźń? czyli też kochanie? Kiedym dla ciebie tę piosenkę składał, Wieszczy duch mymi ustami nie władał; Pełen zdziwienia, sam się nie postrzegłem, Skąd wziąłem myśli, jak na rymy wbiegłem; I zapisałem na końcu pytanie: Co mię natchnęło? przyjaźń czy kochanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciulek
Witam wszystkie 30-latki i nie tylko. jesli pozwolicie, to czasem do was zajrzę. Coś o sobie: Mam 38 lat, dzieci prawie 9 lat(córka) i 10 lat (syn), Podobno jestem typową matką polką. Uwielbiam gotować, piec, szydełkować i różnego rodzaju prace plastyczne. Zjadłam już trzy pączki i obawiams ię, że na tym nie poprzestanę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka A ja bez poączków. Nie cierpię tego wynalazku. A i rodzina nie bardzo. I dobrze, bo od tego na pewno nie przytyjemy. Chrust wczoraj zrobiłam i wczoraj został wchłonięty :D Dziś od 5 rano boli mnie żołądek. No przecież jak nie urok to.... przemarsz mundurowych. Rebeka 🌻 a jestem jestem. Wyprawiłam męża do pracy i przyszłam. Wyłączyłam tel, bo jakoś ostatnimi czasy nie możemy dojść do porozumienia :( Wiem że to przejściowe. Ja odreagowuję za inne moje nieciekawe sytuacje, niepowodzenia i klęski. A nazbierało się ich trochę. ewanisia 🌻 dzięki serdeczne w imieniu małej i swoim. Ona już tylko kaszla. Teraz praktycznie tylko inhalacja została. Kaszubko 🌻 super tak po latach zobaczyć kogoś. Ja nawiązałam kontakt ze strasza koleżanką. Tak mało jest tam nas z podstawówki, więć założyłam forum gdzie będziemy poznawać się, opowiadać, wspominaćitp. Wczoraj mi wpadł taki pomysł. kaszubko i znów mi narobiłaś smaka. ziemniaki, maślanka, kwaśne mleko uwielbiam. Moja rodzina lubi wszelkie zapiekanki ziemniaczane, które m serwuję. Np.: babka. I wiesz co? Zaraz zrobię ją :) Może po kawie. Teraz mam ochotę na filiżankę kawki na ten mój bolący żołądek ( mimo Nospy )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiciulek 🖐️ a co z figurą? ;)Oczywiśćie zaglądaj, pisz. Skąd klikasz? A nacie może jajka sadzone w śmietanie? Rewelacyjne! Pyszne! Wspaniałe! To jest potrawa rodem z Bialorusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciulek
Ja na naszej klasie znalazłam koleżankę, z którą nie widziałam się od 1978 roku, też myslę, że to super tak po latach znowu się spotkać (nawet jesli to jest tylko w necie). Ja pączki uwielbiam, ale poza tłustym czwartkiem, staram się ich unikać (niestety wszystko idzie w bioderka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciulek
Nie powinnam tego pisać, ale w chwili obecnej z pracy. (przerwa na drugie śniadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiciulek witajI My bardzo chetnie przyjmujemy nowe panie,a co do paczkow ,to juz tak jakos jest ,ze co dobre to niestety nie jest za zdrowe ,ale raz w roku ,to chyba nie grzech ,no nie! Rybko! A ten brzuszek to nie czasem od chrusciku,bo mnie po takich smakolykach tez czasami brzuszek boli... A jak sie robi jajka sadzone w smietanie ,bo pierwszy raz slysze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×