Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

...wracajac do tematu....to w szachy nieumie grac ale calkiem dobrze radze sobie w 66....pokera.....remika...i kilka innych gier...wlasciwie to ja lubie karty......ale od dwoch m-cy...zaprzestalam grac .....ah ja glupia czasami wierze w zabobony....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zdrowko!Chociaz goraca herbata to nie wchodzi za dobrze HI,hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nie wiedzialam ze to od japonczykow. Wiem tylko ze nie mùozna tam aparatow fotograficznych wnosic bo mozn Kool'a albo inna "wielka osobe" w stroju Adama spotkac ;-) :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia - "kazdy ma jakiegos bzika" :-D. Ja mam czasami takie dni ze cokolwiek by sie stalo to uwazam to za zla/dobra wrozbe... zazwyczaj kiedy mam cos waznego do zalatwienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annpo - nie bierz winy na siebie !! Kazda z nas nasi mezowie powinni na rekach nosic... takie jestesmy WYJATKOWE :-) !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo...bo dokladnie to jest moje Sloneczko....zdradzilam wam swoja tajemnice.....zawsze tak mowimy do siebie i zawsze on mnie obsypuje kwiatami i prezentami ...niewspomne o slowach typu Kocham Cie .....powiem wam tak calymi dniami wisimy na telefonie bo mamy darmowe rozmowy a w ciagu dnia duzo razy sobie wyznajemy milosc....... Rebeka ...ciesze sie...... a bylas we Frankfurcie na Rebstock....bo to wlasciwie jest miasto do ktorego mam sentyment....tam rozkwitla moja milosc Dea,.....jak sie ciesze ze widze ...albo Twoje wpisy.... ❤️....dla kazdej z osobna......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko i jak tu sie z Toba nie zgodzic ,jak to zywa prawda ...:P A kwitki tez moge sobie sama kupic,no nie! I nie powiem,ze sama kupilam....ciekawe co powie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko, impreza powtarza sie co rok. To jest ostatnia noc najlepszego na swiecie turnieju beach freesbie... kiedys gralam i imprezowalam... mam nadzieje, ze kiedys wroce do grania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko,chyba obie glodne jestesmy,bo literki zjadamy....a ja w lodowce mam domowej roboty krupnioki i żymloki:P Ciekawe czy wiecie co to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo....ale narobilas mi smaka na krupnioki...zupelnie zapomnialam o nich ale tego tu niemam ....a co to sa zymloki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, nie. Co to? Ciekawosc mnie zzera - chociaz glodna nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia - we Frankfurcie bylam dwa razy : raz na koncercie Bon Jovi a raz bez specjalnego powodu... ale lotniska nie zwiedzalam :-). Przyjaciolka mieszka 70 km od Frankfurtu i osobiscie wole u nich \"na wsi\" posiedziec niz pchac sie do miasta... Ale rozumiem ze mozna miec sentymentalne podejcie do niektorych miejsc. To na Rebstock M poznalas ? Annapo - krupnioki to kaszanka ... ? A zymloki... to nie mam pojecia ! Dea - i tego z calego serca zyczy ... :-) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka...Rebstok...to jest basen we Frankfurcie....a meza poznalam w Polsce...dodam ze w pracy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka...a moge zapytac gdzie mieszka?....nieodpowiadaj jak niechcesz...sorki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zymloki to prawie to samo co kaszanka tyle ze tam sie dodaje bułkę zamiast kaszy,a bułka w moich stronach to dla niektorych żymła... Rebeko to zwolnij troszke ,bo noc mloda ...przynajmiej jesli o Ciebie chodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi, Ewanisia, widzisz nie znam i Rebstok tylko z lotniskiem mi sie kojazy. A przyjaciolka mieszka w Diez... to takie miasteczko kolo Limbourg'a. Annapo - masz racje, bo jak nie to za pol godzinki "odjade" :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja lotnisko w Frankfurcie zwiedzalam .... :o kilka lata temu wybieralam sie na sylwestra do Berlina gdzie byli juz wszyscy moi przyjaciele (na jednym z takich turneii) lecz spoznilam sie na check-in o trzy minuty i pani mnie juz nie wposcila. po dwoch godzinach lecialam do Frankfurtu ale nie tego glownego bo lecialam Ryanair. Nie za bardzo podobal mi sie pomysl spedzania polnocy w pociagu wiec jadac autobusem do centum Frankfurtu zadzwonilam do Lufhansy i byly jeszcze loty z glownego lotniska. Na szczescie autobus jechal przez to lotnisko. To byla najdrozsza podroz w Europie, ale warto bylo. Taksowka dowiozla mnie do centrum sportu 20 minut przed polnoca - a potem witalam sie z kilkudziesiecioma przyjaciolmi przez dwie godziny, Nikt nie mogl uwierzyc ze zdecydowalam sie przyjechac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko, prawie ale zaczelo jej sie czkac... spila sie pewnie (jak i ja) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi, i dla dobrej imprezy ;) nawet polykacz ogni byl (jeden z naszych przyjaciol ze Szwajcarii) Ale to byly dawne czasy. Film sie skonczyl - nareszcie dojzalam konca, bo pierwszym raze troszke za duzo winka bylo i koniec juz widzialam troszke zamazany... moj wrocil w trzyczwarte filmu i mowil "kupsko" ... zastosowalam szatarz emocjonalny i nie przelaczyl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otwarlam nowa butelke, tym razem Tera Alta ... zle skoncze, wiem o tym ;-). Ale podobno wino jest dobre na serce... a nawet jak nie to na dusze robi mi znakomicie :-D. jak ktos chetny to polewam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea ,nie wazne ,ze dawne wazne ze przezylas i nikt Ci tego nie odbierze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea...ciekawy wyprawy...widze ze Szalona z Ciebie Kobieta...w dobrym tego slowa znaczeniu...👄 Rebeka ..a to ciekawe ..bo ja mieszkalam w Birlenbach ..to jest 2 km od Diez ...pracowalismy w tym miasteczku ..mieszkalismy tam 3 lata :D... jaki ten swiat maly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo, swieta racja! 😘 Rebeko, no glowka bedzie bolec, ale masz racje, na serce i dusze barrrdzo dobrze robi :) ❤️ Ja kupilam tylko jedna buteke, ale to i dobrze bo jutro moj ranek wstawania z cora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×