Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Ewanisia sie nam wykruszyla :-O... albo faktycznie do skrzynki wpadla :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BT ..mojej mamy siostra pracowala w masarni ..zebys wiedziala co tam sie wyrabia... Rebeka ..jestem..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe zegz z moim już był...on zawsze taki marudny o net:( Sam tu nie bardzo ma co robić oprócz fachowych stronek to mnie zrozumiec nie umie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nastepna okazja 350 stronka pękła ...pijmy kobietki!!! A co tam raz sie zyje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BT - zegz Ci w glowie ...? No to mezyka pod pache i jazda !! Od razu przestanie marudzic (chyba ;-) :-D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niemoge teraz posluchac bo M ma podklad a jak on skonczy grac to bedzie mnie namawial do innych rzeczy ..hihii...a ja jeszcze chce z wami posiedziec...zobacze jutro....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia...mój dziadek był masarzem i sama mu przywoziłam krew na kaszankę i salceson...i robił czysto ale to były dawne czasy, teraz to przemysł i jak u mnie w firmie...na akord i aby do przodu...;) W Polsce jest dość znana firma Tarczyński...sorki ale od kiedy znam kogoś z linii produkcyjnej to już nie kupuję ich wyrobów;)) zresztą generalnie wolę warzywa...gdyby jeszcze odstawić te makarony i pizze;)) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - widze ze odstresssowywujesz sie swietnie :-). I tak trzymac !!! BT - to on po zegzie taki marudny :-P... ? Oj, oj :-D :-D :-D :-D Ewaniasia - taka nie bardzo niemiecka ta kobitka ... jakos mam inne wyobrazenie niemek :-D. A pioseneczka ladna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BT ..odnosnie warzyw .ostatnio kupilam tu w sklepiku paprykarz warzywny ..normalnie niesadzilam ze to tak bedzie dobre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BT...no to dzieki takim osobom jak Ty ja mam pieniazki na zycie i chwała Ci za to...:P A ja tez lubie ich produkty i tez mam zaufanie bo,wiem ze pilnuja!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..no wreszcie..kafe nichce mnie wpuscic...niewiem juz czy jestescie czy tez nie..tak jakbym widziala wpisy ale ich niewidze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania przeprasza, ale musiala juz isc spac ... wiadomo, jutro do rana obowiazki ... A, i zyczy milej nocy wszystkim !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka ..napiszesz o co chodzilo z ta niemka i muzyka bo bardzo mnie to ciekawi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No na mnie tez mąż krzywo patrzy..ale ja isę nie daję;))) Tylko,że sen mnie morzy...a tu koleżanka ma raka piersi i jest po 3 chemii przed operacją...nosi perukę...wyglląda fatalnie...mówię,żę będzie dobrze...bo wierzę...ale ziewam...jak egoistka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BT ..:D ale jestes..a jesli Ty tez uciekasz to milej nocy 🌼[kwiatek Dobranoc 🌼 ..i zaczynamy sie wykruszac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia - no wiesz, znam kilka niemek i zadna nie wyglada tak ladnie... raczej sa bardzo zaniedbane :-O, nieco przy kosci i jakies takie ... \"szare\" ... dlatego mowie ze ta Annett nie pasuje na niemke ;-) BT - Nie dawaj sie ;-) Przykra sprawa z ta kolezanka... ale trzeba wierzyc ze bedzie dobrze ... a ze ziewasz to nie egoizm tylko nieublagane prawa natury ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka ..dobra to za chwile ..Ty mi powiedz o co chodzi z ta kobieta ..czy to ten plik ktory wyslalam Ci na poczte ..czy co? jaka Annete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi o piosenke... ten link ktory podalas... A oprocz zdjecia nic od Ciebie nie dostalam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to spadam mówiąc "dobranoc":) miłego weekendu:) P.S.KIedy bedę miała dla siebie nocke w necie...kiedy...?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×