Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

wita was zasmarkana,niemowiaca i goraczkujaca Gośka,ktoś mi ostatnio nawciskał kitów ze juz jest wiosna,chyba na obrazkach bo za oknem co chwile sypie snieg :O Vikunia dziekuje ciociom za tyle milych slow ewanisia dziekuje bardzo ,ale ja nawet nie zdarzylam sie umalowac a wlosy tez sie mnie nie chcialy sluchac😠 zrobcie mi kawe bo mama poszla zaprowadzic Konradka do szkoly i zrobic zakupy a ja jakos nie mam sily opuscic kanapy z pod koca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jestem :-) Wesola - resztki alkoholi to ja postanowilam w piatek pospijac :-P. Az sie boje co z tego wyjdzie :-D. Narazie dojadam to co po Swietach zostalo i juz widze ze na zdrowia mi to nie wyjdzie... cos mi sie spodnie ciasne zrobily :-O Rudamaxi - przeslodkie stwozonko 😍 !!! Az sie buzia sama smieje ;-) ! A dla Ciebie duzo zdrowia i dobrze sie \"wygrzej\" :-P :-D BT - jaka starosc, dziewczyno, tylko sie cieszyc ze dzieci rosna ! Moze bys sie lepiej poczula jakbys takiego szkraba jak Rudamaxi miala w domu ;-) ...? A test super ! Dea - nie przemeczaj sie ;-) ! Ewanisia - no nie jadlam tych zab bo nie serwowali, tylko strusia nam podali i, nie powiem, nawet niezly byl :-P... taki troche wiekszy drob :-D :-D :-D, a smakowal jak watrobka :-D :-D. Ja tez lubie takie nieplanowane wyjazdy :-), czesto oferuja nam mile niespodzianki... dobrze ze powoli zgoda do rodziny wraca :-) Rybko - z matematyki idziemy \"leb w leb\" :-D, w angielskim jestem lepsza :-P... A na Twoj zoladek to moze kielicha... ? Niektorym pomaga, no ale Ty siebie lepiej znasz. W kazdym razie duzo zdrowka zycze 😘. Aaaaa, jaki zestaw wypoczynkowy ? Do kuchni musze zagladnac :-O bo mi M goscia na obiad zapowiedzial :-O... ale jestem niedaleko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudamaxi - no widzisz, wiedzialam ze o czyms zapomnialam ;-) :-). Oczywiscie ze kawe stawiam ... dla wszystkich : \_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowe kubki podstawiam bo te poprzednie cos felerne :-D : \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/ :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie - jest zimowo-wiosenny dzień. Właśnie wróciłam do domu - troszkę zmarzłam. Na zacienionych chodnikach leży śnieg, lecz w słońcu jest w miarę ciepło. Dziewczęta - szybko wracajcie do zdrowia. Rybka, najlepsi lekarze są teraz za granicą - gdy idę do lekarza rodzinnego, to tylko się denerwuję... i tak lekarz nie potrafi za bardzo mi dopomóc... najczęściej pytam się w aptece... farmaceuta szybciej potrafi poradzić, dopomóc. Ruda, chrypkę staraj się wyleczyć, gdyż zaniedbana [ w najgorszym przypadku ] może spowodować zanik głosu, a również zaczyna często powracać i lubi przeradzać się w chroniczną chrypę. Dla wszystkich duża buźka - czy ja kiedyś wreszcie nauczę się robić ikonki ? ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka - taki komplet wypoczynkowy jest beeee, lepiej poszukaj inny, wygodniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka - no cos ty :-) !! Ja ci proponuje lepszy komplet : fotele i wygodna kanapka, taka jak ta, na ktorej zazwyczaj zasypiam przy ogladaniu filmu... jak wczoraj ;-) :-O Kaszubko - nauczylas sie juz tyle rzeczy wiec i tego sie nauczysz :-) Goscia juz na plecach czuje :-O... salatke musze dokonczyc :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Znowu jakos pózno sie melduję ,ale nie mam czasu nawet porzadnie poczytac...wszystko w biegu i ,zeby nie tabletki z żeńszeniem,to chyba bym miała pyszek obity od upadkow...hi,hi... M jakos powolutku dochodzi do siebie ,przynajmiej nareszcie nie ma juz goraczki,ale słaby jak mucha...niestety dzisiaj musial rano wyjsc przywiezc karmę dla zwierzaków ,bo juz sie skonczyly zapasy...mam tylko nadzieje ,ze nie bedzie nawrotu! Za to syn wlasnie ma powiklania...zapalenie oskrzeli,taki kaszel jakby chcial płuca wypluć...i nastepne tabletki musi biedak łykać...:(jeszcze dodatkowo ma tchawice uszkodzona ... A jakby tego było mało to dodatkowo moje cielaki chwyciły jakiegos wirusa i maja biegunke...jedna krowa jakas inna przypadlosc... Takze ja teraz to tylko tabletki podaje,jak nie ludziom ,to zwierzetom.. No to teraz mam nadzieje ,ze sie pocieszycie ,ze u Was nie jest tak zle jak u mnie...:)Nie wiem czy dam rade jeszcze dzisiaj cos kliknac.... Pozdrawiam Was wszystkie i zycze miłego dzionka i starym zwyczajem posyłam dla kazdej po 👄 i 🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ..jak ja wstalam to juz nikogo niema...teraz odsypiam...ale juz jest dobrze..tylko szkoda mi M ..spal dwie godzinki i do pracy...ojojoj... Rebeka...tez sie ciesze z ta zgoda...a strusia niejadlam...🌼 Wesola Aniu 👄 bo zapomnialam o Tobie ..a Kaszubka miala racje ...latwo jest kogos ominac....za to masz 👄👄👄 a teraz nadrabiam zaleglosci w kuchni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - to naprawde ciezki okres dla Ciebie :-(. Caluski dla calej rodzinki i wysciskaj odemnie Beretke ;-) Ewanisia - to ja Ci kawke postawie na przebudzenie :-)... choc moze lepiej sobie faktycznie pospij ;-) Rybko - zapomnialam zapytac... jak corce wyszly swiateczne wypieki ? Musze troche towarzystwa podotrzymywac... moze wieczorem bede wolniejsza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno dostać się dziś na kafe - teraz mi się udało. Nawet nie czytam - daję tylko wpis na znak, że jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry,a właściwie już powoli wieczór..... W Wa-wie zawieja śnieżna naprzemian ze słońcem :( Miasto całe stoi,korki mega......:O Kiedy w końcu będzie ciepło ????????????????? Już jestem zmęczona tymi niespodziankami pogodowym..............trudno sobie coś zaplanować :( Nawet dzień......... Humor mi siada,chyba pójdę na solaium,żeby słońca złapać trochę ;) Ganiać też mi się nie chce.........buuuuuuuuu..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoła - każda z nas ma te same problemy - mnie już te zmiany pogody dosłownie dobijają - ostatnio tylko bym spała . Tęsknię za prawdziwą wiosną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaszubko staram sie plucze gardlo raz woda z sola raz woda z amolem ,biore tez chlorochinaldin i strasznie sie poce zmierzylam temperature a tu 38,4:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla polepszenia Waszego samopoczucia: "Katastrofa" Po katastrofie dużego promu wycieczkowego na rozrzuconych po oceanie bezludnych wysepkach wylądowali nieliczni rozbitkowie. Los podzielił ich tak, że na kolejnych wyspach wylądowali: Dwóch Włochów i jedna Włoszka, Dwóch Francuzów i jedna Francuzka, Dwóch Niemców i jedna Niemka, Dwóch Greków i jedna Greczynka, Dwóch Anglików i jedna Angielka, Dwóch Bułgarów i jedna Bułgarka, Dwóch Japończyków i jedna Japonka, Dwóch Chińczyków i jedna Chinka, Dwóch Amerykanów i jedna Amerykanka, Dwóch Irlandczyków i jedna Irlandka Miesiąc później zaszły na tych wysepkach następujące wydarzenia: Jeden Włoch zabił drugiego w walce o Włoszkę Dwaj Francuzi i Francuzka żyją szczęśliwie i tworzą trójkąt małżeński. Dwaj Niemcy wyznaczyli sobie dokładny plan naprzemiennych wizyt u Niemki i przestrzegają go dokładnie. Dwaj Grecy śpią ze sobą a Greczynka gotuje i sprząta. Dwaj Anglicy czekają, aż ktoś ich przedstawi Angielce. Dwaj Bułgarzy popatrzyli na Bułgarkę, potem popatrzyli na bezkresny ocean, popatrzyli znowu na Bułgarkę, weszli do wody i zaczęli płynąć przed siebie. Dwaj Japończycy wysłali faks do Tokio i czekają na instrukcje. Dwaj Chińczycy otworzyli aptekę / restaurację / pralnię i zapłodnili Chinkę, by dostarczyła im pracowników. Dwaj Amerykanie zastanawiają się nad popełnieniem samobójstwa, ponieważ Amerykanka ciągle skarży się na swoje ciało, mówi o prawdziwej naturze feminizmu, o tym, jak może robić wszystko, co oni mogą robić, skarży się na potrzebę spełnienia, równy podział obowiązków domowych, jak palmy i piasek sprawiają, że wygląda grubo, jak jej ostatni chłopak szanował jej zdanie i traktował ją lepiej niż oni to robią, jak poprawiają się jej kontakty z matka, jakie są podatki i że nie pada. Dwaj Irlandczycy podzielili wyspę na cześć północną i południową i zbudowali gorzelnię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaszubko rewelacyjne, usmiałam się. Rebeko koniec końców to ja piekłam i tylko sernik i babkę. Ależ mnie boli gowa. Zaczadzilam się w pracy. Zepsuł się nam piec i cały dym wali do wewnątrz. Córka mówi że slicznie pachnę wędzoneczką :D Mi nie do śmiechu, w pracy traciłam wręcz kontakt z rzeczywistością. Chyba dziś wcześniej się położę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dobranoc zamiast wieczorynki: Facet wraca po pracy do domu, wchodząc zauważa swoją żonę na czworaka czyszczącą podłogę. Żona ma na sobie tylko fartuch, więc facet rzuca się na żonę i zaczyna uprawiać z nią seks na pieska. Po wszystkim uderza mocno kobietę w głowę. - Za co? - krzyczy kobieta - byłam dla ciebie taka miła, pozwoliłam ci sobie użyć. Facet patrzy na żonę i z gniewem mówi: - Za to, że nie obejrzałaś się i nie sprawdziłaś kim jestem! --------------------------------------------------------- Maria jest bardzo pobożna. Wychodzi za mąż i ma 17 dzieci. Jej mąż umiera. Dwa tygodnie później ponownie wychodzi za mąż i ma 22 dzieci z drugim mężem. On umiera. Niedługo potem ona także umiera. Na pogrzebie ksiądz patrzy w niebo i mówi: - Wreszcie są razem. Facet siedzący w pierwszej ławce pyta: - Przepraszam ojcze, ale ma ksiądz na myśli jej pierwszego męża czy drugiego? Ksiądz na to: - Miałem na myśli jej nogi. --------------------------------------------- Senator K. będąc na dorocznym zjeździe swojej partii, poznał piękną i inteligentną kobietę. Tegoż samego wieczora zaprosił ją do swego pokoju, gdzie ponadto stwierdził, że zaletom umysłu w niczym nie ustępuje boskie ciało owej pani. Niestety zauroczony pan senator, mimo starań jej i swoich - nie stanął na wysokości zadania. Nazywając rzeczy po imieniu, panu K. przez cały wieczór "to" wisiało jak szmata na kiju! Po przyjeździe do domu i wieczornym prysznicu pan K. wchodzi do sypialni. Widzi tam swą żonę w wymiętym szlafroku, w papilotach, zajadającą - mlaskając głośno - jakieś czekoladki. Do tego zielona maseczka na twarzy... I wtedy pan K. stwierdził coś dziwnego. Poczuł nagle że doznaje ogromnego wzwodu. Totalnie zaskoczony spojrzał wściekle na dół i warknął cicho przez zęby: - Ty prymitywny, wredny sk*rwysynu! Dzięki tobie już wiem dlaczego ludzie wymyślili przezwisko TY CH*JU! -------------------------------------------- Pewna kobitka miała problem z mężem - strasznie bidulek chrapał, co nie pozwalało jej się w nocy wyspać. Chodzili po lekarzach, specjalistach...nic. Pewnego dni spotkała sąsiadkę i gdy jej opowiedziała o problemie, ta zaproponowała jej wizytę u pewnej znachorki, która ponoć wszystkie przypadłości leczyć umie. Kobita leci pod wskazany adres, przedstawia sytuację, ta chwilę się zastanawia i mówi: - Jak stary zacznie chrapać, to niech paniusia mu nogi rozszerzy. Kobita się wqr..., opieprzyła znachorkę, że naiwnych ludzi tylko naciągać umie i że złamanego grosza jej nie da i poleciała do chaty. W nocy ta sama historia...stary piłuje już drugą godzinę...kobitka myśli sobie: "Ehh...spróbuję tak zrobić, jak znachorka mówiła..". Rozszerza staremu nogi i.... cisza...Następnego dnia leci z samego rana do znachorki... przeprosiny... bombonierka... podwójne honorarium... Oczywiście ciekawość nie dawała jej spokoju więc pyta: - Pani...ale na czym polega ten trick z tymi nogami?! Znachorka: - Moja droga... zasada jest prosta - rozszerza Pani nogi, worek spada na dziurę i cugu ni ma... -------------------------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, Kaszubko, usmialm sie niezle !! Wesola - tylko mi tu bez zadnych dolow, uszy do gory, bo jak Cie pogonie ... :-D :-D :-D :-D Rybko - ja tez lubie wedzonke :-). A powaznie, to nie jest blaha sprawa... :-O, niedotlenienie moze byc grozne... oby na jutro juz naprawili :-O... Ewanisia, Dea - nie wiem czy ogladacie mecz ...? Narazie 1:0... ale do konca jeszcze daleko ... :-P Moze dzisiaj uda mi sie dokonczyc film na ktorym wczoraj zasnelam ;-) ... chyba nie bede sie po prostu kladla na kanapie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko - mialas isc wczesniej spac ;-) Isa - chyba nie ogladamy tego samego meczu :-D... u mnie dalej 1:0 :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko po kąpieli poczułam się jak nowo narodzona. A i męża nie ma to gdzie mi się śpieszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polska usa to 0:3 bo to my przegralismy rybka🌻 taaaaaaaaak, z taką grą było do przewidzenia:D ale liczyłam na cud;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa, no bo ja ogladam Francja - Anglia :-) . I wasnie przed momentem mowili o Polsce :-) Rybko - ja tez slomiana wdowa ;-)... M wpadl do domu na pare godzin i znow Go wywialo... ale nia narzekam bo te kilka godzin dzisiaj wyczerpujace bylo :-O :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qrde, nie wlacze filmu dopoki sie mecz nie skonczy :-O... jeszcze 5 minut...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane ja zmykam. Zaczęła mnie mocniej głowa boleć, chyba od monitora Życzę dobrej nocy wsiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×