Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Kaszubko - widze ze znalazlas :-) A fotki smakowite :-) Jak Dea nie idzie to sama wstapie do sklepu ;-)... moze mi sie cos w oko rzuci ...? :-) MILEGO WIECZORU 😘... ale moze zagladne ;-)... jak uda mi sie usadowic facetow przed pudelkiem :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już po pracy. Na szczęście jeszcze moi nie wrócili z aqaparku. Mam czas zrobić im kolacje bez pośpiechu. jeszcze me zmęczone nóżki natrę Liotonem i może uda mi się na chwilę je wyciągnąć. kaszubko róże aż pachną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry o poranku 🌼 Znów będzie upalny dzień... wczoraj było 30 st. 🌼 Stawiam kawę i dokładam świeżutkie mleczne bułeczki.... a dla chętnych kompot z czerwonych porzeczek. :D Bawiłam się z ziółkami do późnego wieczora.... dziś znów mąż dostarczy mi nową porcję.... na zimę będzie jak znalazł.... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za chwile wyruszam na działkę - tam łatwiej będzie przetrzymac dzisiejszy upał :D laptopa wezmę ze sobą.... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dzieeeen dobrrrrry! Kaszubko, no widzisz, jak dobrze ze masz ten laptop! wszedzie go mozna zabrac, prawda? I skadkolwiek mozesz do nas zagladac :) Wesola, hiellol 🖐️ u was tez tak cieplo jak u Kaszubki? u nas jak narazie sloneczko ale dzis rano zalozylam sweterek z rekawem pod marynarke do pracy. No i nastepne buty mnie uwieraja 😭 a moze mi stopa urosla????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i już jestem na miejscu... :D Laptop dla mnie to wspaniała rzecz - przenosi się razem ze mną. 🌼 tu mam swietny zasięg - net chodzi bardzo szybko.... żeby tak w domu było... ale to marzenia. Nie wiadomo dlaczego Plus ma straszny dostęp do mojego mieszkania. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM 😍 !! Troszke mi czasu brakuje wiec tylko Wam przed obiadem pomacham 🖐️ i po 😘 posle... ale popoludnie powinno byc spokojniejsze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porobiłam trochę zdjęc - później wrzucę je na Garnek. Dzisiaj pozowała mi Psotka - przekupiłam ja kością... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Kochane ❤️ ..oj pozno dzis ..ale mialam problem ze znalezieniem was a raczej nas ..oddalam swoj komputer do naprawy i mam kolegi ..a nieskopiowalam wszystkiego..i dzieki Rebece mam ... mialam dzis mala klotnie z M i dlatego niemam cos weny do pisania ..juz jest dobrze ale ciezko to przechodze ... w szkole zalatwilam pozytywnie ..nauczyciel juz sie musi pilnowac ..a w sumie mam kontakt z jedna pania z oswiaty ..juz napisala pismo... dzieci wyjezdzaja juz w srode i powoli zbieram to co chca wziasc ze soba ... jutro rano jade do pracy i wracam po poludniu ..hihiih ale lista obowiazkow ..a poza tym to jestem zmeczona ..znowu moj sen sie nasilil ...moge spac 48 godz, na dobe .to jest dziwne ..a moze to wiek? :D Pozdrawiam wszystkie panie i posylam 👄👄👄 Rebeko 👄 dziekuje za linka ..🌼 dla kazdej z pan osobno buziaki ..👄 a teraz koncze robic bigos i jade po M ..milej reszty dnia zycze ..🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos sie nie moge dzisiaj odrobic :-O ... to chyba nie moj dzien :-( Kaszubko 🌻 - jak ta technika umila nam zycie :-) ... I pomyslec ze jeszcze rok temu nawet nie mialas komputera ;-) ... pomysl tylko jaki skok technologiczny wykonalas przez ten rok :-D Dea 🌻 - jestes pewna ze swoje buty przywiozlaz z tych Wloch ;-) :-D ? Wesola 🌻 - 🖐️ Ewanisia 🌻 - cala przyjemnosc po mojeje stronie :-). Hihi, dzieci wyjezdzaja - to znaczy ze bedzie \"dzieci nie ma, chata wolna, oj, bedzie bal ... \" ;-) :-D. I po tej milej chwili spedzonej w Waszym towazystwie 😘 wracam pracy :-( Narazie !! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znów zapomniałam wpisac hasło i mi wcięło... buuuuu.... jestem już w domu.... tu jest 25 st. za oknem prawie 30 st. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na moment by sie pozegnać ,jutro jade do warszawy na wesele a potem do Miedzyzdroji,wracam 19 Buziaki wsiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki wierszyk znalazłam: Uśmiechnij się do mnie.. tak bardzo Cię proszę, wiesz przecież dobrze, że smutku nie znoszę.. pewnie masz w zanadrzu też coś wesołego, jeśli nie wiesz, powiem.. lubię się śmiać dosłownie ze wszystkiego.. i zostaw na chwilę żale swe i smutki uraduje mnie nawet Twój uśmiech malutki.. widzisz jak to słonko harcuje po ciele ? a wiatr figle psoci i jest przyjacielem ? popatrz na te chmurki fantazją ulepione o.. widzisz przystanęły radością zachwycone, ze śmiechu uroniły kryształowe łezki.. świat w uśmiechu jest cały boski i niebieski.. albo te motyle, co deszczu dostały trzepotaniem skrzydeł świat kolorowały..? kiedy się uśmiechniesz też coś zobaczysz, radośniej na siebie i z wiarą popatrzysz... Za każdy uśmiech.. uśmiechem dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hoho, dzisiaj ja stawiam poranna kawke :-). W takim razie prosze bardzo : \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ ... a na ta wyjatkowa okazje ;-) rogaliki maslane dokladam ;-) Kaszubko 🌻 - ja Cie widze oczami wyobrazni w tym biurze ;-) :-) Rudamaxi - baw sie dobrze i udanych wakacji :-) Rybko (kwiat] - qrde, to byly przeboje !! :-) Jakos nie moge dotrzec do kompa wiaczorami :-O... M nie widzial sie z bratem ponad pol roku, ja ze szwagrem prawie rok... wiec duzo do opowiadania... Za kilka dni sie uspokoi ale narazie nie mozemy sie nagadac ;-) :-) 😘 MILEGO DNAI DLA WSZYSTKICH 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie po 🌻 i 😘 dla kazdej... Chyba glowe dzisiaj w domu zostawilam... moze lepiej nie bede sie brala za zadna konkretna prace ... :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Noc pełna przygód. Kot uciekł do sąsiadów okolo 1 w nocy. Pobudziłam ich, z balkonu zabudowanego wszedł do mieszkania. Wstyd mi bylo ale poszłam. Potem taka burza że spać się nie dało. Pioruny waliły jeden za drugim i to bardzo blisko. Jednak moim dzieciom nie przeszkadzao w spaniu. ano mała budzi mnie chlipiąc, bo ma dżazgę w stopi. Przed chwilą nie czekająć na pomoc zapchała dalej. Mąż wróci z pracy to jej wyciągnie, ma lepsze oczy ode mnie. No i na domiar złego - nie ma wody w kranach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje kochane 🌼 👄 Spałam, spałam i spałam - powód - idzie na deszcz - chmurno, duszno, szaro. :D Rybko - współczuję - noc nie do pozazdroszczenia ❤️ .... burzy nie cierpię, a po swojego zwierzaczka też już kiedyś chodziłam do sąsiadów.... operacja "drzazga" - jeśli mogłam, zostawiałam to mężowi :D Rebeko - Takie spotkania coraz rzadziej się zdarzają - ludzie są zabiegani, zapracowani.... ❤️ Zastanawiam się, czemu wczoraj pisałam, że siedzę pod gruszą???? nigdy gruszy w ogródku nie miałam.... drzewem, które daje mi cień jest stara śliwa. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoła ❤️ dlaczego znów wpadasz na tak krótko????? czas nie zając - nie ucieknie :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko hi,hi,hi,hi,hi........to prawda,ale jakoś nic ciekawego nie mam do napisania.........więc lepiej wpaść i pomilczeć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×