Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Hmmm, z gipsem... faceta latwiej obezwladnic :-P Nie smuc sie Ania, jak to w zyciu : raz na wozie, raz pod wozem. Po 5 tygodniach (o ile dobrze pamietam) masz juz prawo miec wszystkiego serdecznie dosyc... A jeszcze teraz mialas dodatkowych ludzi w domu... mozna oszalec przy takim nawale zajec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
R...dzisiaj wlasnie maz byl u ortopedy i chcial mu ten gips zdjac,ale w ostatniej chwili spytał sie co maz robi i jak sie dowiedzial ,ze mamy gospodarstwo to powiedział,ze lepiej jednak jak jeszce tydzien go bedzie nosił... Juz nawet sie boje pomyslec co jeszcze w tym roku mnie czeka ...bo takiego urozmaicenia dawno nie miałam....chwili spokoju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do Kaszubki...to pewno jutro nam wyjawi ,co sie stało...a moze tez jej maz za plecami sie kreci i dała sie skusic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mowie : "sicher ist sicher" ;-) lepiej zeby nie bylo pozniej jakichs komplikacji ... Teraz juz poleci z gorki, zobaczysz, los sie odwroci :-) Macie juz kogos do pomocy przy zniwach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
R....na razie to o zniwach w zwiazku z kombajnem wole nie myslec....bo na polach juz wszystko zaczyna sie złocic ,a u nas kombajn na razie po niemieckiej stronie spokojnie sobie czeka...brrrr... A do pomocy to pewnie stara gwardia ...czyli sasiad,kumpel i ten brat szwagra,co był niedawno ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi, Ania, moj nie powiedzial "nie" i nie uciekl, ale oceniajac po zdjeciu lezke uronil :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak tam Twoj nadworny :) kucharz ,pakuje sie juz?...az Ci zazdroszcze tego jedzonka...a teraz jak juz po urlopie to nawet nie musisz sie martwic jak Ci gdzies cosik przybedzie....hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze ze macie na kogo liczyc, sami chyba byscie nie dali rady... Nie ma u Was pomocy miedzy sasiadami ...? Wiesz, na zasadzie : "...w tym tygodniu wszyscy u Ciebie, w przyszlym u mnie... " ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I za tę odwage wielkie brawa sie Twojemu naleza....bo widac po zdjeciu ,ze nie było Mu lekko :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny pamiętacie mnie jeszcze? Strasznie się za Wami stęskniłam, od czasu do czasu coś w locie przeczytałam, ale ostatnio, to nawet na czytanie czasu brakowało. Nawet ie próbuję nadrabiać zaległości. Ja mam jakieś problemu z komputerem, chyba będę musiała go oddać w ręce jakiegoś fachowca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do nadwornego kucharza ;-) wlasnie dzisiaj dzwonilismy... lekko zestresssowany :-D, ale wie do czego przyjezdza wiec tylko lekko... napewno nie jest mu latwo zostawic zone i synka ... A ja Wam przez caly lipiec bede smakolyki podsylalala :-)... Jedyny minus to taki ze bede maiala utrudniony dostep do kompa :-(... zwlaszcza wieczorami... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co widzę, to Rebeka chyba już po urlopiku, ja wybieram się za dwa tygodnie. Już nie mogę się doczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
R...teraz to taka pomoc nie jest realna....w sumie u nas to jest dwoch rolnikow z prawdziwego zdarzenia...no moze trzech ,a reszta to tacy z nazwy ...nie moge powiedziec ,jak cos złego spoktka ktoregos to mozna liczyc na pomoc ,ale to naprawde w wyjatkowych sytuacjach...np. moj M...w tamtym roku obsiał pola koledze ,bo tamten byl w szpitalu,za to on teraz pomogł nam przy tym koszeniu łak...ale na codzien trzeba sobie radzic we własnym zakresie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja 🖐️ No jasne ze pamietamy ;-). Wakacje sie zblizaja wiec moze znajdziesz wiecej czasu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goju....no my jeszcze sklerozy nie mamy i pamietamy o wszystkich naszych paniach...a niedługo jesien to i dlugie wieczor i pewnie wtedy i wiecej czasu bedzie na takie przyjemnosci ,takze sie nie przejmuj i jak tylko mozesz to zagladaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, nie mogę się nacieszyć, ze są wakacje, moje dziecię odpoczywa, ale ja chyba bardziej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj kupiłam dzieciom książki do szkoły, moja córcia od września idzie do zerówki i była wczoraj załamana, że musi jeszcze tyle czekać, że całe wakacje muszą minąć zanim zacznie się szkoła. Niezła co? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - No i chyba u wszystkich zbiory z w tym samym czasie ... trzeba by sie sklonowac :-P Najwazniejsze ze chociaz w takiej podbramkowej sytuacji mozna liczyc na pomoc. Goja - zgadza sie po "urlopiku"... i to by bylo na tyle :-(. Gdzie sie wybierasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goju...ja juz kilka razy pisałam ,zadna reka do pracy nie gardze...takze zapraszam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - "za chwile jesien" ?!? Dopiero sie tydzien temu lato zaczelo ;-)... mazysz juz o jesieni ?! Goja - ja tez chcialam bardzo isc do szkoly... pozniej mi to przeszlo ;-) :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goju własnie gdzie jedziecie...moze bedziesz gdzies koło mnie przejezdzac,to przynajmiej Ci pomacham :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
R... ja to marze o pazdzierniku,bo dopiero wtedy moge troszke odsapnac...ale wszystkim innym zycze udanych urlopow ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strasznie mi komputer świruje, przed chwilą się tyle napisałam, a on zamknął stronę, tak po prostu, bez pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale może w sierpniu będziemy jechać na parę dni w okolice Rzeszowa, to wtedy sobie pomachamy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×