Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

"... Jeszcze kilka dni i nocy, i wszystko wróci do normy Będziemy zorganizowani i poważni, uczesani i przezorni Jednak jeszcze dzisiaj i jutro, pojutrze i popojutrze Pozwól nocy kochana, życiu nosa utrzeć Wyjechali na wakacje wszyscy nasi podopieczni Gdy nie ma w domu dzieci, to jesteśmy niegrzeczni ..." Chyba kazdy potrzebuje czasami "wrzucic na luz" :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka🌻zanim włączyłam Youtube to już pomyślałam sobie o tej piosence;) zapas gumek jest w domu więc możemy rządzić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rebaka72
She - jak ktos lubi aktywny wypoczynek... :-P Moze ktos sie na taras skusi ;-) ...? Kubek kawy w lapke... : \_/ \_/ \_/ \_/ ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez ta paskudna literke z kubkow sie wszystko wylalo :-D . Podstawiam szybko nowe : \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt sie nie skusil to trudno... ;-)... teraz juz uciekam : mam dzisiaj obiad i entrevue z szefem ... hihi, sama jeszcze sie nie zdecydowalam czy prosic o przeniesienie czy nie :-P. Milego popoludnia dla wsystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka she 🌻 z ołówka jest noga :P Nie cierpi ołówka. Rebeko 🌻 przede mną stoi już zimna kawa od godziny, nie mam czasu wypić, kupuję podręczniki na aukcjach dla dziewczynek. A teraz zaraz do pracy. Pozdrawiam i miłego dzionka. chmurzy i akurat na moje wyjście zacznie lać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby nie wiatr - byłaby burza - od zachodu kilka razy solidnie zagrzmiało.... wciąż idą ciemne chmury, lecz wiatr skutecznie je rozwiewa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znów poszedł pusty..... no trudno :D Około godz 16 od południa nagle nadeszły ciemne chmury, zaczęło solidnie grzmiec - nie było juz szans na natychmiastowy powrót do domu.... przesiedzielismy burzę w altance..... zrobiło sie chłodniej, ale trawa dostała kolorków i ptaszki głośniej świergocą. 🌼 Oby jutro nie padało - jesteśmy umówieni na grilla w ogródku - trzymajcie kciuki - to bedzie dla mnie ważne spotkanie.... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochane ❤️ .Oh jaki blogi dzien ..ale za to owocny .kupilam sobie porzadna kamerke do komputera..a M kabel do HD ..tylko przerazila mnie jego cena ...ale za to odbior lepszy ..to by bylo na tyle ..teraz przegrywam wszystko na drugi komputer ..kolega pozyczyl mi swoj ..mamy takie same ..a ja swoj jutro oddaje do sklepu na jakis m-c..i wszystko musze poprzenosic .. ......................................🌼..................................... Rebeko 👄👄👄 ....Przesyłając gratulacje ! z okazji jakże pięknych - .... Godów życzymy Wam abyście dalej szli przez życie, trzymając się mocno za ręce zawsze uśmiechnięci , zawsze razem, zawsze pewni swoich uczuć.... .....................................🌼.................................... ❤️ hohoho ..co tu tak pustawo..widze ze zawsze ktos musi warte trzymac..to dobrze ..posylam buziaki 👄dla kazdej z pan i po 🌼 .. She 👄 tak ja tez wlasnie kupowalam bielizne ..moj synus byl z nami .zrobil liste i najsmieszniejszy zakup to duza butelka zelu do wlosow ..bo wiesz on jest teraz na etapie szukania milosci ..:D Pozdrawiam.🌼 Kaszubko 👄 ..trzymam kciuki za pogode dla Ciebie ..a u mnie teraz sie chmurzy ..oj bedzie padac ...fotki swietne ..dzieki 🌼 Rybko 👄 i jak z Twoim zakupem? dpstalas wszystko? 🌼 Wesola Aniu 👄 Amarylis 👄 Annapo 👄 aha Rebeko ..fotka super ..:D i dla wszystkich czytajacych 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadlam do was na chwilke wieczorem...😘 :-) Rybko - tak mi sie wydaje ze te zakupy sprawiaja Ci duuuuza radosc... w takim wypadku nawet nie szkoda kasy wydawac, nie ...? Kaszubko - napewno jutro bedzie ladnie ... inna opcja nawet nie wchodzi w gre ;-) Ewanisia 🌻 - ladnie powiedziane, dziekuje :-) Nie wiem czy ktos sie pojawi i nie wiem czy sama dam rade posiedziec i jak dlugo ... M w domu i jak narazie nie znalazl nic ciekawego w okienku ... Narazie ide postraszyc na Klasie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko 🖐️ Wlasnie leci program o rosjaninie ktory zbudowal sobie chalupnicza metoda lodz podwodna... i plywa sobie w morzu czarnym :-) Macie jutro gosci w ogrodku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko - mam jutro poznac przyszłego męża mojej siostry..... coś słabo teraz net mi chodzi.... jak na złośc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie tez melduje...🖐️.... Nie zdarzyłam poczytac ,ale oczami rzuciłam i widze ,ze mam co nadrobic.. R....ciesze sie ,ze juz na nowo jestes ... Kaszubko...nie wiem czy jeszcze jestes,ale witam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko -rzeczywiscie, pisalas przeciez ostatnio o siostrze. Zycze zeby spotkanie bylo udane :-) Ania - ja tez sie ciesze :-)... nie wiem jak dlugo dzisiaj dam rade ale mam nadzieje ze na chwilke posiedze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
R...zajrzałąm na poczte i co widze super figurka i w dodatku chyba z okazji jakiejs rocznicy ,a ja jestem tak do tyłu z czytaniem ,takze przepraszam ,ale dopiero teraz wyszukałam i widze ,ze bedziesz zmuszona przyjac ode mnie spoznione zyczenia:0...naprawde wszystkiego najlepszego na kazdy dzien ,ktory jeszcze przed Wami i duzo zdrowka i oczywiscie spełnienia marzen...🌻... a ja tez dzis tylko na jakas godzinke ,bo nie mam sil na wiecej ...ale tyle tytulem oderwania sie od paskudnej rzeczywistosci postaram sie wytrwac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
R...lepiej nawet nie wspominac o kombajnie....wyszły z tego takie przeboje ,ze jakby nie moje panowanie nad soba i emocjami to pewnie bylabym wdowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - dziekuje, nie wazne ze spoznione, wazne ze szczere. Hoho, no to widze ze emocje siegnely zenitu ;-), chyba dobrze ze masz wprawe w zaciskaniu zebow... to juz na ten temat cicho sza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
R ...Moje dzieci jeszcze nigdzie nie ruszyły z domu ,bo do Nas przyjechały dzieci szwagra,takze musieli pelnic honory gospodarzy... najgorzej miał komputer...biedaczek...jeszcze 3 dodatkowe osoby do zaspokojenia... ale dzis pojechali juz do domu,a moje dzieciaki wyniosły sie do namiotu i wlasnie chrapia pod moim oknem...czyli wlasciwie pusta chata...mozna by jakos wykorzystac....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa, to juz wiem dlaczego "tylko na godzinke" ;-) :-P :-D... masz tam Twojego Morfeusza pod reka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zartuje, Ania, ja tez dlugo nie pociagne, bo mi sie M za plecami kreci... ale jeszcze troszke :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
R...bardzo mi przykro,ale ostatnio amory to ostatnia rzecz o ktorej mysle ,a poza tym z gipsem to niezbyt interesujace...no chyba ze ktos eksperymenty...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
R...ja jestem,ale moje palce odwykły,albo odwyknęly hi,hi.... od klawiatury i dlugo mi idzie pisanie....a Kaszubka chyba moze tylko czyta.... Kaszubko...pomachaj chociaz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×