Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Witam ! Po wczorajszym meczu mam super humor....Huuura...Nareszcie ...Długo musiałam czekac ,ale warto było...nawet nie wiecie jak sie ciesze ,ze dokopali \"faworytom\".....U mnie wszyscy poza mna maja załobę,jacys tacy przygaszeni.:P..,bo liczyli i kibicowali Niemcom,a tylko ja tak samotnie i skromniutko marzyłam,ze Hiszpanie dadza rade...:D... A tak poza tym to czeka mnie dzien latania po urzedach ,takze dobry humor na pewno sie przyda... Pozdrawiam wszystkie panie i zycze miłego dzionka 🌻...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie 😍 E viva Espana !!! Nalezalo im sie !! Moja psiapsola (a glownie jej maz) troszke smutni ... ale poniewaz i tak chca wyjachac do Hiszpanii, wiec ich uczucia sa troszke ulagodzone. Za to kuzynka i jej maz Hiszpan sa wniebowzieci ;-) : swietowali wczoraj do poznej nocy na ulicach Madrytu :-) Rybko 🌻 - dla mnie kawe poprosze :-) Kaszubko 🌻 - zapisalam ;-) Wesola 🌻 - dzien dobry :-) Ania (kwiat] - powodzenia i duuuzo cierpliwosci w urzedach :-) U mnie pracowity dzien : po poludniu posiadowka, pozniej prosto na wizyte kontrolna do naszego ulubionego lekarza :-O, pozniej odbior kucharza z lotniska ;-) Ale narazie jestem z Wami i na taras zapraszam : bezchmurne niebo, sliczne slonko, prawie 30°C... czego wiecej chciec ...:-) ? Milego dnia dla wszystkich !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry moje kochane 🌼 Mój mąż świętował wczorajsze zwycięstwo hiszpanów.... więc dzis nie mam za dużo czasu na topik.... Jeśli tylko będę mogła - zajrzę.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Kochane ❤️ Witam po przerwie ..oh bylo blogo ale malo ..juz tak cieplo ze nawet pracowac mi sie nie chce ..a trzeba ...ja bym z checia do tej Hiszpani pojechala ..i Wiwat Hiszpania ..stalo sie dobrze nikt nie bedzie mial nikomu za zle za ten mecz ...w sumie nalezala sie Niemcom wygrana ale Hiszpanie grali pieknie ...Bravo ... wczorajszy dzien przelecial bardzo szybko ..Vi przyjechala rankiem prosto z lotniska ..nasi mezowie troszke popiwkowali ..my oczywiscie kierowcy ..wiec o piwku nie bylo mowy ..ale za to dzis jestem na pelnych obrotach ...sloneczko pieknie swieci ..jest cudownie ..widze ze humor wszystkim dopisuje ..to dobrze ... zabieram sie teraz za porzadki i obiadek ..pozniej jade do szkoly ..na mala klotnie z dyrektorem ..juz po raz kolejny moj mlodszy syn doswiadczyl przejawu rasizmu od nauczyciela ...w srode i czwartek mial kare w szkole .nie mogl zjesc sniadania bo mial kare..wzajemna przepychanka z kolega ..ale ze tamten Anglik nie mial nic a ten juz drugi dzien o suchym pysku ...oj bedzie sie dzialo ..ale ja juz dzwonilam do oswiaty..bo to nie pierwszy raz ..tak samo tu zyjemy placimy podatki i mamy nizsze stawki a tu takie numery ..przestalam siedziec cicho ... posy;lam dla kazdej z pan 👄👄👄 Rebeko 👄 bawilismy sie wybornie ale krotko .teraz to my jedziemy do nich ..🌼y Kaszubko 👄 wypalilo to spotkanie czy nie? 🌼 Annapo 👄 jak milo ze Ty usmiechnieta ..Twoj dobry humor udziela sie wszystkim 🌼 She 👄 no widzisz ,..Ty jestes obrotna dziewczyna i na samych piatkach ..wakacje zasluzone ..wiec zycze Powodzenia ..i dalej trzymam kciuki 🌼 Dea 👄 moze poslesz jeszcze raz mi tego meila bo niemoge go odczytac ..pisze ze bledny plik ..z gory dziekuje 🌼 Wesola 👄 Rybko 👄 co to jest to cos co bylo na sniadanko? 🌼 Amarylis 👄 Rudamaxi 👄 ..sluchajcie do mojego sklepu dowiezli ogorki malosolne ;;juz zrobione ..normalnie nie moge sie najesc ..takie dobre ... ok ide na taras i zmykam do kuchni ,..milego dnia zycze wszystkim 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia 🌻 - wakacje sprzyjaja spotkaniom towarzyskim ;-). Napisz co zalatwilas w szkole. Ja sie z Wami zegnam na dzisiaj :-(... musze cos szybciutko zjesc i zdazyc na posiadowe na 14.00 :-O...niestety na drugim koncu miasta :-O... ale za to bede blizej domu :-) Wszystkim zycze milego popoludnia !! 🖐️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewanisia🌻 toż to kary godne takie traktowanie dziecka !!! Też bym się mocno zezłościła i zrobiłabym aferę. A ja z kolei zrobię donosik do kuratorium, też się babie należy, żeby ją trochę poobserwowano. A podobno anonimowy donosik jest skuteczny. To podpowiedziała jedna z nauczycielek. A ciabata to bułeczka :) Mąz pojechał do pracy. Zawiózl jeszce na dworzec szwagierkę, która wpadła po egaminie do nas na kilka godzin. Miała poprawkę ale na 4 więc w indeksie będzie to przyzwoicie wyglądało :D qrcze, moja sąsiadka wygląda na pobitą :( oczywiśćie w domu. Zapłakana. Takie sobie standardowe dramaty ... Ja na 14 jak zawsze do pracy. A potem samotny wieczór bez chłopa dziś, i taka też beznamiętna noc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko 👄 no to zycze Ci milej (posiadowy) i wracaj jutro do nas ..no chyba ze bedziesz miala czas po poludniu ...Pozdrawiam a o szkole niezapomne ..🌼 Rybko 👄 bulka powiadasz ..gdzies mi sie to obilo juz o uszy ale teraz to zapamietam ..bylam na poczcie i widzialam zdjecia ze szkoly corci ..no,no ..ciekawe rzeczy tam robia ..zycze jej powodzenia w tym drugim doroslym zyciu ...i widzisz Rybko ..klopoty same sie przyczepiaja ..ja juz wstepnie rozmawialam o tym nauczycielu ..ostatnio mial powiedziano ze jeszcze raz i wylatuje ..widac jaja sobie robi ..ale ja zrobie wieksze ...w sobote dostalam to na pismie ze szkoly ..i jest dobrze .tego potrzebowalam ...zaczynam dzialac ...dziekuje za fotki i zycze milej pracki ..do uslyszonka 🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brrrr a mnie zimno!!! Ale z wami cieplutko sie witam :) Organizm niezbyt dobrze znosi takie nagle zmiany temperatury, obym tylko kataru nie dostala, albo co gorsze, mala mi sie znowu nie pochorowala! U babci tryskala zdrowkiem, dalam jej sie najesc dobrych owocow. Codziennie rano zjadala pol (a gdzie sie to miescilo to ja nie wiem) slodziutkiego melona. Ach ten moj maly pyszczek!!! Coprawda nie ogladalam wczoraj meczu (po lapkach mi sie dostanie, co?) ale tez sie ciesze z wyganej Hiszpanii - jakos lzej jest zniesc mysl ze Wlosi przegrali z Mistrzami Europy ;) Kaszubko, jak to milo slyszec ze siostra zakochana! To jest przeciez najpiekniejsze uczucie na swiecie! I w kalendarz, jak mowi Rebeka, nie zaglada! A zdjecia z ogrodka przeslicznie smaczne! Nawet twoj M ;) Ewanisiu, ciabatta to taka bulka/chleb wloski - to pewnie ta ci sie obilo o uszy, ale w UK tez jest. A w jakim sklepie masz te ogorki??? Ja tez chce!!!! Malosolne to najwiekszy przysmak!!!! Rebeko, przebrnelam przez bagno mailow, lecz pracy tez mam wiele - no I co to za przyjemnosc wyjezdzac na urlop jak zaraz po powrocie chlowoek musi podwojnie harowac???? Ach, zycie! Bylas juz na twoim krotkim urlopiku? She, gratulacje dobrych wynikow! Nie zazdroszcze migreny, bidulko Lece pouzupelniac troszke numerkow bo jak nie to bede miala ludzi na karku :o Narazie duze 😘 dla kazdej po kolei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem 😘 Dotarlam w koncu do domu !!! Rybko - ja bede dzisiaj miala chlopa w domu, ale nie mojego :-(... wiec tez niewiele lepiej :-O... Taki los :-( Ewanisia - waleczna babka z Ciebie ;-) :-) Dea 🌻 - zawsze mowie ze urlop to tylko prawo do nieobecnosci z koniecznoscia zrobienia swojej pracy pomimo wszystko :-(... No coz, lepsze to niz nic :-P. Ja juz \"po\" :-(... tylko 4 dni ... ale byly suuuuper :-) A chorobskami sie nie martw : Myszka sie tak witamin najadla przez te wakacje ze zadne chorobska jej nie rusza... i Ciebie tez. Duza 😘 dla Was obu :-) Teraz jeszcze szybciutko cos do zoladka wrzuce i za chwile musze jechac na lotnisko... :-(... dobrze chociaz ze to niedaleko. Wszystkim zycze milego wieczoru i spokojnej nocy :-) Do jutra 🖐️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko 🌻 ja nawet nieswojego nie będę mieć. Ale bo to i z nieswoim to tak nieswojo :P Chociaż z drugiej str to lepszy rydz ...., a na bezrybiu i .... Od jutra będę mamusiować trójce dzieci. Będę miała na stanie jeszcze jedną nastolatkę, z czego bardzo się cieszę :) Teraz już pożegnam się życząc dobrej i spokojnej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczęta - mogę Wam swojego pożyczyc.... a nawet oddac za darmo :D Chciałbym od niego odpocząc..... 🌼 Dobranoc 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Targam termos z kawą dla wszystkich na dzień dobry :) I zrobiłam kilka kanapek z białym serem szczypiorkiem i rzodkiewką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌼 Wesoła ❤️ To ja tylko wystawiam listę..... :D Dziś będzie u mnie Kasia i Ola... zapowiada sie fajny dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Kochane ❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️ ......................WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO............................. 🌼 .. Bądź zawsze oryginalna i piękna jak zorza polarna. Troszeczkę bądź ekscentryczna, niekiedy i eteryczna. Bądź Panią radosną, wesołą, rozsiewaj tą radość wokoło. Bądź również czasami poważna, powaga też w życiu jest ważna. Bądź ciepłą, przyjazną osobą, a w ogóle to , bądź Sobą. 🌼 ..................................❤️......................................... ..Wesola 🌼 Pozdrawiam wszystkie panie i posylam 👄 na powitanie ..jade do miasta ale jak wroce to sie odezwe ...i skrobne wiecej ...pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcielo mi pol wpisu ..ohhh juz sie nie bede produkowac ..najwyzej pozniej ... Kaszubko 👄 WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO z okazji imienin ..spelnienia wszystkich marzen ...i duzo usmiechu na codzien ..🌼 wszystkim babeczkom posylam 👄👄👄 teraz jade do miasta ...do uslyszonka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisio ❤️ 👄 dzięki za pamięc, za wspaniałe życzenia :D Jej moje wnuczki jadą do mnie rowerami - to jest kilkanaście km... za chwilę u mnie będą. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘😘 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘🌻🌻😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘🌻🌻😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘🌻😘😘🌻😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘🌻😘😘🌻😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘🌻😘😘🌻😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘🌻😘😘🌻😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘🌻🌻😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻😘😘😘😘🌻🌻🌻😘😘🌻🌻🌻😘😘😘😘🌻🌻🌻 🌻😘😘🌻🌻🌻🌻😘🌻🌻😘😘🌻🌻😘🌻🌻🌻🌻😘😘🌻 😘🌻🌻😘😘😘😘🌻😘😘🌻🌻😘😘🌻😘😘😘😘🌻🌻😘 😘🌻🌻😘😘😘😘🌻😘😘🌻🌻😘😘🌻😘😘😘😘🌻🌻😘 🌻😘😘🌻🌻🌻🌻😘🌻🌻😘😘🌻🌻😘🌻🌻🌻🌻😘😘🌻 🌻🌻🌻😘😘😘😘🌻🌻🌻😘😘🌻🌻🌻😘😘😘😘🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘🌻🌻😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘🌻😘😘🌻😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘🌻😘😘🌻😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘🌻😘😘🌻😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘🌻😘😘🌻😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘🌻🌻😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘🌻🌻😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻😘😘 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Kaszubko, wszystkiego co marzysz!!!! 😘😘😘 (mam nadzieje ze kwiatek wyjdzie, troche mi ta kompozycja zajela ...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i o zdrowie pytam ;-) :-) Rybko 🌻 - cudzych nie uznaje :-P. Juz wole sobie poczekac na mojego :-). Ale przyznaje ze zawsze to meska obecnosc w domu :-D... Kaszubko - 🌻 😘 😍 WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO 😍 🌻 😘 Wstan dzis z lozka prawa nozka, Spotkaj sie z serdeczna wrozka, Niechaj spelni Twe marzenia, to ode mnie sa zyczenia !!! Rano juz dzwonilam do tesciowej (Twoja imienniczka ;-), ale nie ma w tym nic pejoratywnego, bo rowna z Niej babka :-) ) Wesola 🌻 - mmmm, kanapki pycha :-) i dzieki za kawe :-) Ewanisia 🌻 - udanych zakupow :-) Dea 🌻 - sztuka jest pracochlonna ;-) :-) Zapowiada sie piekny dzien : bezchmurne niebo i juz teraz jest 30°C... chyba w ramch relaksu wybiore sie w poludnie na spacer zamast na obiad :-) MILEGO DNIA DLA WSZYSTKICH !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaszubko 😘 samych szczęśliwych dni w życiu, uśmiechu na twarzy, słonecznych promyków w pochmurne dni, lata zimą i wiosny jesienią, to o czym marzysz - by Twoje było, a czego pragniesz by się spełniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche chudy ten kwiatek Kaszubko, ale ze szczerego serca! U nas tez cieplo i zapowiada sie na jeszcze cieplej, moze dojdzie do 30 stopni? Dzis pije kawe litrami, wczoraj nie moglam oderwac sie od tv, najpierw przefantastyczny mecz tenisowy (takich wrazen dawno nie mialam) a pozniej ogladalam do 1szej rano swietny film "Zodiac", pozniej sie balam do ogrodka na fajke wyskoczyc. M pracowal do pozna w swoim studiu i na palenie ze mna nie moglam go wyciagnac :( Przesylam sloneczne 😘 dla kazdej po kolei i z osobna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubka🌻z okazji imienin WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO🌻🌻🌻 Właśnie byłam pomachać mojemu mlodszemu bo na kolonie pojechał(swoje pierwsze) i juz za nim tesknię😭 Moja córka tez dzis wyjeżdża -do dziadka, czyli chata wolna ( no gdyby nie rodzice ktorzy własnie wrócili z wczasów) Pozdrawiam,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz lecę do pracki. Tak mnie moje córcie dziś zdenerwowały, że się do nich bardzo oschle odnoszę. Są paskudne w stosunku do siebie i młodsza wszystko ma na NIE. Nie rozmawiam prawie. Miały problem ze zrobieniem zakupów więc powiedziałam, że nie będzie obiadu i nie wolno im ruszać tego co dziś kupiłam i co ugotuję dla męża i ich kuzynki, która przyjeżdża wieczorem. Normalnie cisza w domu, jak makiem. Żal mi ich bardzo, wręcz serce się kraje, jak widzę, że cierpią, ale jestem konsekwentna i nie odpuszcze. Mała chce bym ją przytuliła a ja twardo NIE. Cierpię z nimi :( Ale rano przez nie płakałam i glowa rozbolała mnie z nerwów. Tu taki skwar że nie wiem w co się ubrać do pracy, żeby nie bylo gorąco. Nie założę ani krótkiej spodnicy ani spodenek, bo paskudnie mi się po lewej nodze zrobily żylaki. To od pracy na stojąco, a jeszcze kilka latek takiej przede mną. Chyba że pójdę na operację i na dłuuuugie zwolnienie a to mi się szykuje. Bay miłego popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z powrotem :-). Dea - \"Zodiaka\" nie widzialam, ale slyszalam ze jest niezly ;-). Jak bedziesz miala okazje to obejrzyj \"No Country for Old Men\" She 🌻 - brak koordynacji ;-) Ania 🌻 - zycze zeby slonko dzis szybko zaszlo... Pamietam jak moj SP dziadek umawial sie do pracy na polu z pracownikami... \"... jutro juz nie trzeba na caly dzien, wystarczy od sniadania do kolacji... \" Caly dzien oznaczalo od switu do zmroku :-O Rybko - serce sie kraje :-(... ale masz racje... A do ubrania proponuje jasne plociennne spodnie :-) .. pasuja na kazda okazje :-). Milej pracki ;-) Troszke cieplo sie zrobilo... teraz jest 33°C w cieniu :-O i zero wiatru... W cieniu jeszcze mozna wytrzymac ale na tarasie \"patelnia\" :-O. Zaczyna sie lato w miescie :-O, trzeba sie bedzie przyzwyczaic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 buziory dla obecnych i nieobecnych. Pozdrawiam bbbaaaarrrdddddddzzzzzzzzzo gorąco................. U mnie bez zmian.......dni mijają bardzo szybko. Zasypiam jeszcze szybciej. Ogólny szał:D :D Trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Moje kochane dziewczęta 🌼 ❤️ To dla Was 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 Za wszystko... i za to równiez, że mam cudowne przyjaciółki na topiku. Przyjechały trzy najstarsze wnuczki - Kasia, Basia i Ola.... spędziłam z nimi cudowne chwile.... zabrały mnie na długi spacer i łazęgę po sklepach. Dziewczynki cały czas się śmiały, żartowały.... w żartach wykłócały się, która z nich dłużej będzie mnie wozic.... i co chwilę słyszałam dźwięczne słówko "babciu". Łezki troszkę mi się zakręciły :D Za kilka dni cała trójka jedzie na Słowację - nie będzie ich na moich urodzinach.... A Paweł juz wrócił z gór - też zdążył mnie dziś wycałowac.... i to przy dziewczętach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - to sa wlasnie to chwile na ktore warto czekac :-) Nareszcie do domu !!!! Wszystkim zycze milego wieczoru 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry słoneczny i radosny :) Termos postawiony kanapki zrobione .....tym razem z żółtym serem i z pomidorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja :-) Wesola 🌻 - Ty jak zwykle na postrunku :-) U mnie dzisiaj cieeeeeezko, burzowo :-O, nie ma czym oddychac... MILEGO DNIA !!😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×