Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Bardzo sorki za błedy,ale sie spiesze ,a wiecie ,ze u mnie słaba głowa i nawet na samo wspomnienie o alkoholu robie głupie rzeczy... A przy okazji witam serdecznie nowa kolezanke a "stare" bywalczynie mocno sciskam :)... Teraz musze pogonic meza ,zeby pojechał po corke ,bo jest na smutnej uroczystosci "pozegnania lata" i niestety ognisko im deszczyk zakonczył...:).. Jak mi sie chłop nie zgodzi to bede musiała sama po nie jechac a nie bardzo mam czym sie targowac....chociaz moze bedzie miał dzien dobroci ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato - jak dobry szampan to i po 3 godzinach beda babelki w kieliszku lecialy... a im lepszy szampan tym babelki drobniejsze :-) She - milego wieczoru pod kolderka ;-) Goja - Lubie cacao :-) A jeden komputer na tyle osob to wiadomo ze nielatwo sie dostac ... ja ma narazie spokoj na pare lat... a pozniej... to sie zobaczy pozniej :-D Ania - wiedzialam ze dotrzesz na czas :-) Dogadzasz mi ze ho ho :-) ...litchi to moje ukochane owoce :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21:47 15000 Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek (ost.) Trafiło na mnie - źle wyliczyłam... to nie ja miałam być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cos te Anie maja dzisiaj dobra reke najpierw Wesołej sie udało ,a teraz mnie...ale w koncu te pierwsze 500 stron tez ja zaczełam,wiec .....co tu gadac tak widocznie musi byc... Meza juz pognałam ...nawet sie bardzo nie sprzeciwiał...w koncu bedzie miał autko pełne mlodych dziewczyn...przynajmiej oko nacieszy hi,hi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - a dlaczego nie Ty ?! Przeciez Ty jestes jednym z filarow tego topiku :-) Rudamaxi -dawaj Viki do nas, ciotki ja uspia :-D !! Ania - nono, z takimi pannami sam na sam M zostawisz ? Ja bym sie chyba bala ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudamaxi...ojej...a moze w takim razie nocka bedzie spokojniesza... Rebeko...wiesz kobiecie w ciazy sie nie odmawia,bo sie myszy zalegna....takze korzystaj poki mozesz....:D Kaszubko...no to teraz Tobie sie łatwo nie upiecze!...Przepraszam ,ale poczte mam tak zapełnioną ,ze troszke to potrwa zanim to wszystko obejrze... W dodatku,moja mysz komputerowa jakos mi szwankuje i tylko mam nadzieje,ze nie zrobi mi dzis zadnego psikusa....:(...bo to by mi bardzo humor popsuło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dziecię już zasnęło, ja prawie też :-) tak cieplutko pod kołderką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
R...jak mam wybór Wasze towarzystwo a te pannice to wole wasze...a co do meza:zycz a bedzie Ci zyczone...a moja corka ma tez spore grono fajnych kumpli,a dopiero sie rozkreca...wiec moze sobie kiedys odbije....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio wpadam tak na moment i może nie zauważyłam, ale wydaje mi się, że dawno nie widziałam Rybki, mam rację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo - a Tobie tez się nie daruje - Wesołej także hihiihihihi - każda z nas coś załapała dzisiaj. A szczerze - gdyby nie Ty, nie byłoby topiku - więc Ty jesteś najważniejsza i już :D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko....moze bysmy sie spotkały na innym topiku...ale zgodze sie ,ze tu jednak najlepiej :)... Goju...Rybka sie melduje ,ale tak troszke skromnie,miejmy nadzieje ,ze znowu sie rozpisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudamaxi - nie jestem pewna czy milalabys serce zeby sie rozstac ...? ;-) nawet kosztem kilku godzin spokojnego, glebokiego snu :-) Ania - bede pamietac ;-) ... i wymagac :-D :-D U Was prace na polu juz defintywnie zakonczone ? Goja - wypij karniaka to Ci sie przy komputerze tez cieplutko zrobi :-D. Rybka do nas wpada ;-) czesto , powiedziec "dzien dobry" ... i fajnie ze choc tyle :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo Viki tak ma zawsze i wnocy jeszcze sie budzi na dodatek na cycucha:O Rano obudze ja o 6 to moze jutro pojdzie wczesniej spac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz dotarłam na poczte i widze,ze wszystko mi sie wyjasniło...Erato ,ok!...Wiesz co niektorym przydałaby sie szkoła dobrych manier...tyle powiem...na reszte szkoda zdrowia i trzymam kciuki ,zeby jednak Ci sie poukładało...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudamaxi...a ja dzisiaj byłam odwiedzic moja siostre i ona mi tu narzeka ,ze jej cora sie jeszcze w nocy budzi...A ma ok 4miesiecy... Tyle tylko Ci powiem na pocieszenie ,ze moje dzieciaki tez nie dały mi pospac...juz kiedys pisałam ,ze nawet po 10 razy w nocy wstawałam...:(...no coz ale to tez minie...jeszcze troszke cierpliwosci:)... Rebeko...wiesz u mnie to takie kolko ta praca...jedno sie pozbiera to juz trzeba przygotowywac pod nowe siewy...ale ja juz tak bardzo w tym nie uczestnicze,to raczej maz i jego maszyny...takze mnie czeka jeszce tylko zbior kukurydzy i sezon zamkniety :)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goju ja na rozgrzewke polecam pyszny likier malinowy...tak go rozpowszechniłam ,ze kto go sprobuje ten w nastepnym roku juz sam robi...palce lizac ,a do tego super sprawa na przeziebienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko - w zupelnosci masz racje z tym szampanem,jesli juz raz sie sprobuje prawdziwego i lepszego to juz inne nie wchodza,mowie tu o tanszych-mowie o sobie a z tym ryzem nauczyl mnie tata.🌼 Goju -Witaj fajnie ze dolaczylas .🌼 Annapo - 👄 a juz pisalalm ze ze chyba masz dzis kiepski humorek :D a tu pomylka i jak mila 👄 -przepraszam ze z doskoku ale siostra z mama zadzwonily i rozmawiamy na skypie..🌼 staram sie czytac ale nierozmawialysmy m-c ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja - no widzisz, jak czasami niewiele potrzeba :-) Ania - zycie powoli wraca do normy... bo lato i zniwa to dla Was naprawde szalony okres :-O Jeszcze kilka dni i bedziemy mialy nastepna uroczystosc : roczek topiku :-) . Czas leci tak szybko !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka oddalabys szybko,uwierz mi:D Annapo ja juz starcilam nadzieje na cala przespana noc:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×