Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Jestem z pizza ;-)... hawajska, a ze nie kazdy lubi to wzielam druga : szynka, boczek, kielbasa, cebula... Prosze sie czestowac :-) Ja uciekam na film ...zycze wszystkim milego wieczoru 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
+ ananas. uwielbiam Dobry wieczor i dobranoc pozdrawiam serdeczniście wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór paniom. Ja jak zwykle witam wieczorową porą. Miałam taki plan,żeby Was rano kawą poczęstować, ale zaspałam. Jak zadzwonił budzik, to pomyślałam sobie, że mogę jeszcze 10 min. poleżeć i jak tak sobie leżałam, to zupełnie nie mam pojęcia dlaczego coś mi się śniło i po 25 min. od tego budzika, mój mąż nieśmiało mnie obudził i zapytał na którą ma nasz syn dzisiaj do szkoły. Oczywiście miał na 8, więc wykonałam szybki wyskok z łóżka i nie zdążyłam się nad sobą porozczulać, że jaka to ja biedna jestem, bo znowu się nie wyspałam. Ja już zaczynam odczuwać, że zaczął się rok szkolny. Mój syn dzisiaj siedział nad zadaniem z j.polskiego taki nieszczęśliwy, że myślałam, że wyjdę z siebie, ale udało nam się szczęśliwie dotrwać do końca dnia bez awantury :-) syn w końcu lekcje odrobił, poszliśmy na spacerek i wszystko skończyło się dobrze. Córka przynosi jakieś nowe zabawy ze szkoły, w których musieliśmy z mężem uczestniczyć. Bawiliśmy się oczywiście w szkołę, ona była panią katechetką, mamy z niej niezły ubaw. Dzisiaj znowu się wkurzyła, bo dalej nie robili nic w ćwiczeniach, ale pani powiedziała, że może jutro zaczną. Jak tak dalej będzie, to moja Martusia pójdzie na skargę do pana dyrektora, że w tej szkole to się w ogóle nie uczą :-) Rebeko 🌻 jak nie możesz tatara, to żeby nie było Ci smutno, to umówmy się, że ja będę jadła za Ciebie, uwielbiam tatara. I nie bój się, bo faceci (z całym szacunkiem) do bystrzaków nie należą, jak byś nawet miała duży brzuszek, to może któryś by zauważył, że przytyło Ci się :-) Annapo 🌻 widzę, że nasi synowie mają podobne problemy z tym spaniem. Mój syn czasem w nocy się budzi i nie może zasnąć, a czasem się boi, wymyśla sobie jakieś zjawy itp. pierdoły, ale ja pamiętam, że jako dziecko tez się czasem bałam w nocy, więc rozumiem mojego syna i jak takie coś się zdarza, to mąż dostaje eksmisję do łóżka syna, a syn przychodzi do mnie spać :-) She 🌻 też miałam dwa razy gastroskopię i faktycznie to nić miłego. Kaszubko 🌻 piękne zdjęcia, a róża cudowna! Dea 🌻 Rybka 🌻 Wesoła 🌻 Erato 🌻 Rudamaxi 🌻 Amarylis 🌻 Dobrej nocy życzę wszystkim. Do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry w słoneczny dzień 🌼 "Kawa musi być gorąca jak piekło, czarna jak diabeł, czysta jak anioł, słodka jak miłość." no to stawiam właśnie taka kawę :D Coś na wesoło: "U lekarza" - Panie doktorze, źle się czuję. - A co pan wczoraj robił? - Piłem z kumplem wódkę, jak skończyliśmy drugą flaszkę zabraliśmy się za wino, potem zrobiliśmy jeszcze jakiś koniak. Potem przyszedł inny kolega z piwem i kiełbasą na zagrychę, podejrzewam że to właśnie nią się zatrułem ... --------------------------------------------- Policjant pyta staruszkę: - Wiek? - 86 lat. - Czy mogłaby pani opowiedzieć swoimi słowami, co tu się właściwie wydarzyło? - Siedziałam na ławce, na tarasie przed domem, podziwiając ciepły wiosenny wieczór, gdy przyszedł ten młodzieniec i usiadł obok mnie. - Znała go pani? - Nie, ale był przyjaźnie nastawiony. - Co stało się potem, jak usiadł obok pani? - Zaczął pocierać moje udo. - Czy powstrzymała go pani? - Nie. - Dlaczego? - Bo odczuwałam przyjemność. Nikt nie robił tego od czasu, kiedy mój mąż odszedł z tego świata 30 lat temu. - Co stało się potem? - Zaczął pieścić moje piersi. - Czy próbowała go pani powstrzymać? - Nie. - Dlaczego? - Mój Boże, dlaczego?! Było mi tak dobrze. Czułam, że naprawdę żyję! Od lat tak się nie czułam! - Co stało się później? - Rozpalił mnie do czerwoności, więc rozłożyłam nogi i zawołałam: "Bierz mnie, chłopcze, bierz mnie!" - I co? Zrobił to? - Nic, k..a, nic nie zrobił! Zawołał "Prima Aprilis!" I wtedy zastrzeliłam sk....syna moim rewolwerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry Kochane 😍 !! Rybko 🌻 - 🖐️ :-). Hawajska obowiazkowo z ananasem :-). Pozdrawiam rowniez ! Goja 🌻 - hihi, z Twojej corki to naprawde ambitna bestyjka... i pracowita pszczolka ;-) :-D. Zdaje sie ze na mojego tatara jest tu kilku chetnych... wiec bede was dzielila sprawiedliwie ;-) Kaszybko 🌻 - ja juz dzisiaj rano kawe wypilam, wiec teraz zostane przy herbatce... ale jakbys tak po obiedzie postawila taka kawe to chetnie sie poczestuje ;-) . A z tym zatruciem to samo zycie :-D :-D :-D :-D MILEGO DNIA DLA WSZYSTKICH 😘 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
She 🌻 - zapomnialam juz ze ta piosenka istnieje :-) Qrde, nie pamietam kiedy ostatni raz widzilam takie zasniezone miasto o swicie... chyba przy powrocie z imprezy jakies 16-17 lat temu ;-)... Starzeje sie :-D :-D... ale wcale mnie to nie przeraza :-) :-P !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 witam 🌻 A ja znowu dzien zaczełam od narodzin....i nastepny fajny cieliczek przyszedł na swiat...rano nie chciał pic mleka ,a teraz marudzi...i tak to z dzieciakami...:D... Meza zawiozłam do pracy ,a wieczorem mam juz zapowiedzianą kontrole uf...pomiedzy musze jakis obiad zrobic i poprasowac...czyli nic nadzwyczajnego,sama szara rzeczywistosc... W takim razie zabieram sie do pracy ...ale bede na podgladzie...:) Rybko 🌻 witam i dzieki za pozdrowienia...ananas tez lubie ale raczej nie na pizzy ,tylko obok:).. Goju...oj to widze ,ze nasi synowie mieliby wspolne tematy,moj mimo ,ze nauka mu nie sprawia problemu to tak marudzi ,ze mu zadają jakies głupie zadania,iz nie jeden raz wystawia na probe moje skołatane nerwy...no tak ,ale co sie dziwic w sumie to leniuchowanie kazdemu chyba bardziej odpowiada niz pisanie wypracowania:P Kaszubko.🌻..dzieki za kawe i usmiech z sameego rana:)... Rebeko 🌻....a tak miałam ochote na te pizze w Twoim towarzystwie...niestety jak wczoraj opuszczałam miejsce pracy,było juz ok 22 i syn musiał do łożka,a przez to ja nie miałam dostepu do kompa:(...ale co sie odwlecze ,to nie uciecze hi,hi...własciwie to ja wczoraj tez na kolacje raczyłam sie pizza ,ale taką troszke inna: nazywa sie pizza- spagetti,bo wyglada jak pizza ,ale smakuje jak spagetti :D... Ok ...posłam wsiem 👄 i zabieram sie do prasowania brrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorąco - pranie już dawno wyschło... mąż chodzi i pogwizduje - on to ma wyczucie, kiedy robić pranie :D Ruszyły wspomnienia - jeszcze nie tak dawno sama nie potrafiłam wrzucić zdjęcia do kompa, a wysłaniu je na @ mowy nawet nie było... a teraz nawet na Garnku mam zdjęcia i bawię różnymi programami do ich obróbek.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko...widzisz jaka zdolna z Ciebie bestyjka hi,hi...:D..Az strach pomyśleć do czego w przyszłym roku bedziesz zdolna :D :P.... A moje pranie juz w szafach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko...widzisz jaka zdolna z Ciebie bestyjka hi,hi...:D..Az strach pomyśleć do czego w przyszłym roku bedziesz zdolna :D :P.... A moje pranie juz w szafach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ,no cosik niechcacy przycisnelam i posłało drugi raz to samo :)...mysle ,ze wybaczycie takie spoznione echo...:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania 🌻 - cos Wam ostatnio obrodzilo :-). A co do tej pizzy ... wiem ze bez powodu bys mi kosza nie dala ;-) :-D Kaszubko - cos mi sie wydaje ze razem z Kasia zdobedziesz dyplom ;-) Jesli moge to grzecznie prosze o kawe ;-) ... taka jaka proponawalas rano ... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojoj :( Normalnie zasiedziałam sie i nie zauwazyłam ,ze tak pozno...a w kuchni cisza :)...dopiero jak mi syn stanal za plecami z pytaniem :Co dzisiaj na obiad?...To zgodnie z prawda musiałam powiedziec ,ze surowe mieso,surowe ziemnniaki ,zero surowki i zimna zupa...takze zatkałam go jogurtem i musze niestety zrobic cos z ta surowizna :).. nie wiem czy jeszcze dzis zajrze...w takim razie zycze miłego popołudnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane ❤️ Po pracy na dzis nie wliczajac domu, wrocilam padnieta dwie godz. temu i sie zdrzemnelam ah jaki sen mialam obudzilam sie i zanosilam od placzu..wyobrazcie sobie ze snily mi traby powietrzne ale bylo ich mnostwo i wszedzie ..niemoglam dodzwonic sie do M ..zabralam dzieciaki do auta i chcialam uciekac ale na szczescie mucha wpadla do domu i niedala mi spac ..ufff obudzilam sie zalana lzami. ...co to za sny? Autko naprawione ale przeglad dopiero jutro po poludniu,niedobrze oj niedobrze.jak ja tak nie lubie na oriencie. Kaszubko 👄 dziekuje za fotke,wyszla ciekawa ah i poprosze o ta wspaniala kawke..🌼 Annapo 👄 Gratuluje kolejnego cielaczka i powiedz mi czy Twoje dzieci robia sobie sniadanko same do szkoly? bo ja glupio ich nauczylam ze sama robie nawet MM do pracy ..i dlatego robie wieczorem bo nie chce mi sie rano...musze ich oduczyc ale jak nie ma to niezjedza i caly dzien tak przechodza :D 🌼 Rebeko 👄 pycha ta pizza ...a Tine lubie rowniez ..jak sie czujesz? 🌼 Goju 👄 faktycznie macie wesolo w domku z mala ..zabawy jako katechetka hihii...moj syn odrabia lekcje z internetem ..doszedl do wniosku ze szybciej i latwiej 🌼 Rybko 👄 Pozdrawiam 🌼 She 👄 Kukiza tez lubie ale nie wszystko ..czasami ..wiesz raz mialam skierowanie na gastroskopie ale niedalam sobie zrobic, dusilam sie i musieli wykonac inne badania ..bylam wtedy w szkole podstawowej 🌼 dla wszystkich pan 👄👄👄 i zapraszam na tarasik; ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och, dziewczynki - zajęłam się pewnymi fotografiami i czas mi dosłownie uciekł - sorki :D Już stawiam obiecaną kawę - mam nadzieję, że jeszcze zdążyłam :D Część z tych fotografii potem Wam prześlę - to zdjęcia z Kawiarenki Literackiej w moim mieście - kilka dni temu tam właśnie byłam... dołączę również moje zdjęcie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - dzieki bo juz mialam zaparzyc druga :D:D:D - coz znowu wymyslilas z fotkami? pewnie zaczarujesz mnie swoimi umiejetnosciami hihi..wierze..buzka dla Ciebie za to 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - tatar i na szybko frytki ... i obiad gotowy :-) Kaszubko - zdazylas :-) Chociaz wcale nie obiecywalas... to ja sie na kawe wprosilam :-P Erato 🌻 - czuje sie swietnie :-) Te Twoje koszmart okropne :-O... brrrrrrrr... musisz chyba lzej jesc ;-)... niektorzy mowia ze koszmary sie ma jak sie z pelnym brzusiem kladzie spac :-P :-D Ale ja mysle ze to nasze stany psychiczne wychodza podczas snu... wiec zalecam troszke relaksu przed snem :-) : dobra ksiazka, spokojna, ulubiona muzyczka, herbatka ziolowa (tu Kaszubka 😘 moze robic za eksperta ;-) ) ... Uciekam... na wizyte kontrolna u mojej pani doktor :-) MILEGO WIECZORU dla wszystkich ! 🖐️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko jak mnie złapiesz za słowo to wsiąde w samolot i już będę do Ciebie pukać do domu hi,hi,hi,hi....żaden problem :) Witam wszystkie panie wieczorem :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wesola 👄 Witaj! 🌼 Rebeko 👄 moze i masz racje,moze to przejaw naszych mysli ..moze mozg tak reaguje na jakies bodzce...tych moze byloby wiecej jakby tak szukac ale wlasnie ,,moze,, wiem gdzie tkwi przyczyna..trzymaj sie i ciesze sie ze dobrze sie czujesz 🌼 Kaszubko 👄 fotki otrzymalam dziekuje ..jak juz wiesz wygladasz bardzo radosnie i ladnie Ci w makijazu. 🌼 Zycze wszystkim milego i spokojnego wieczoru,ja sie jeszcze pokrzatam w kuchni i klade sie do lozeczka ..moze jakis film przed wyciszeniem ;) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko....zdjecia bardzo klimatyczne......... zaczarowały mnie. :):) Czy u Was tez tak zimno...........? Pozdrawiam wieczorowa porą.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawac spioszki 😍 !! Kawa/herbata/cacao na stole : \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/... Dzisiaj rano pobrali mi pol litra krwi ;-)... ale jakos udalo mi sie pomimo wszystko dotrzec do pracy :-). W zyciu nie przypuszczalam ze az tyle obowiazkowych badan jest do zrobienia ... a to dopiero poczatek !! No i oczywiscie mnostwo papierow do wypelnienia ... teraz kiedy minal \"niebezpieczny\" okres :-) czekaja mnie sprawy administracyjne : wszelkiego rodzaju deklaracje, zapis do kliniki... :-O... Chyba nie bede sie nudzic ... Wszystkim milym paniom po 🌻 i 😘 na mily dzien !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dzien szary dobry :o ponoc dzisiaj ma nas zalac... a mialo byc cieplo 😠 Rebeko, no zycie juz od teraz zaczyna sie zmieniac ;) na lepsze! Kaszubko, dzieki za fotki, uwielbiam takie atmosfery! A ten zegar scienny!!! Tez chce taki! ide utopic sie w kubku kawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka🌻teraz masz ten najlepszy okres:)fajnie masz,lubiłam być w ciąży;) ale ja juz swoje dzieci mam w domu w komplecie:P pozdrawiam i milego dnia Czas na kawe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry piatkowo ❤️ Rzucam definitywnie kawe latte, cos zle sie po niej czuje ..w tym tygodniu wypilam dwie male czarne a dzis kupilam sobie latte i co ..i zle mi na zoladku ale to nie pierwszy raz...chociaz ostatnio rzadko pije kawe ..alez ..no to Kochane dzis mamy piatek,jak dobrze,,weekend. Rebeko 👄 no to juz z gorki,trzymie kciuki aby wszystko szlo gladko..🌼 Dea 👄 nie szalej z ty zalaniem ..bo ja mialam w zamiarze pranie powiesic..ale sprawdzilam wyprobowana stronke i masz racje,zreszta rano bylo cieplej niz teraz ..brrr.🌼 Wszystkim zycze Milego Dnia i posylam 👄 i po 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×