Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Goju...ja Ci jak najbardziej zycze jeszcze jak najwiecej dzieciakow,ale takich co tez beda ładnie spały...a jak juz bedziesz babcia to powolutku odpracujesz... Erato....ja od P.Niemena to lubie tylko jedna piosenke...Czy mnie jeszcze pamietasz...chyba taki miała tytul...no moze jeszcze Ale za to baaardzo lubie Czerwone gitary...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak o tym spaniu ,ze i nmie sie buzia drze...:(...ale jeszcze chwilke posiedze...dopije herbatke ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato - dzieki :-). Rzeczywiscie znam ... raczej nie dla mnie... trudno taki juz moj wypaczony gust :-D. Milego wieczoru Tobie rowniez 😘 Ania - swiete slowa, trzeba sie oszczedzac ;-)... Kiedys slyszalam taki slogan : "Najlepszy sposob na oszczedzanie rak to robienie wszystkiego rekami meza" :-D :-D... Hihi, tak daleko jeszcze nie poszlam, ale musze przyznac ze i tak duzo sie moj M nauczyl przez te kilkanascie lat ... z facetami jak z dziecmi : podstawa to wytrwalosc :-D :-D Rudamaxi - ide poogladac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ja tez poogladałam,a ze fotki fajne ,to nie idzie sie odczepic...:) Cos mi sie widzi,ze chyba bede ruszac pod kołderke,bo jutro znowu pobudka a przez dzien raczej tez nie znajde czasu na drzemke.... Dziekuje za miły wieczor i do jutra...przynajmiej wpade pomachac ...a teraz zycze miłej ,spokojnej nocy:😴 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie przeglądałam archiwum, kiedyś muszę wszystko przeczytać, to dużo wyjaśnia (czytanie archiwum wyjaśnia) :-) A teraz chyba też wskoczę do łóżeczka Dziękuje za miły wieczór, za topik i do zobaczenia jutro. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - dobrej nocy 😘 Rudamaxi - slodkie te Twoje maluchy :-) ... reszta tez niezla ;-) Ja tez sie bede powoli zbiearc... M jednak sie nie dal namowic na drugi film... nie dziwie sie bo juz troszke za pozno... mnie sie tez juz oczy zamykaja... Dziekuje za mily wieczor, posylam po 😘 dla wszystkich i zycze SLODKICH SNOW ... Do juterka ;-) 🖐️ 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 wczoraj zniknęłam bez uprzedzenia, ale to była tylko i wyłącznie wina mojego netu - łobuz zwiał... uciekł i już. Za dziś miałam trochę więcej lektury - dobre i to :D Znów u mnie i pada i jest słońce. .♥''''♥.♥''''♥. ♥............♥ ..'♥.......♥' ......''♥''....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane 😍 ! U nas piekny dzien : bezchmurne niebo i 28°C :-)... chwilowy powrot lata :-). Jesli komus potrzeba sloneczka to chetnie sie podziele. M sie wzial porzadnie za remont : z laienki dochodza do mnie stuki, puki, zgrzyty pily i czasami zebow :-D... wiec ja sie wzielam za mycie okien. Wszystkim sle po 😘 i zycze milego dnia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ Witam ❤️ Jak to przy sobocie -ruch na topiku niewielki :O...ale to przynajmiej wpadne sie przywitac ,tak jak obiecałam... Kaszubko...ja wiem ze gdyby to od Ciebie zalezało ,to pewnie siedziałabys z nami do pozniej nocy,ale czasami wkroczy maz ,albo \"złosliwosc przedmiotow martwych\" i nam Ciebie zabierze ....:O ;) Rebeko...jak Maz,klupie puka i zgrzyta,to ja nie wiem po co Ty myjesz okna?...przeciez to \'syzyfowa praca\"...nie lepiej poczytac ,albo isc na spacerek...🌻 U mnie dzisiaj robienie jedzonka na dzisiaj i jutro...miedzy innymi zrobiłam taki pyszszszszny deser u nas w domu nazwany sriaciatella w orginale jakos podobnie ,ale nie ma to zadnego znaczenia ,bo najwazniejsze ,ze jest baaardzo dobry i nawet nie trzeba sie przy nim nameczyc ,zeby go zrobic....a juz jesli chodzie o zjedzenie ,to niestety główny bol polega na tym ,zeby nie zjesc wszystkiego za jednym zamachem... I to tyle na te chwile...pozdrawiam wszystkie cieplutko i zycze miłego dzionka....🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam znowu nerwa:(dzisiaj odebralam pismo z poczty z PZU i przyznali mi 3356.88 nosz huj mnie trafil ze z checia bym komus przywalila Za dojazdy taksowka z pod domu do lekarza i rehabilitacje mi nie zwrocili tzn.Zwrocili cale 40 zloty bo tyle im wyszlo za dojazdy komunikacja miejska tyle ze w mojej pipidowce nie ma komunikacji miejskiej to raz a po drugie po takim wypadku mialam z kulami wlec sie do autobusu jak ja ledwo do kibelka szlam o dwoch kulach i to jeszcze mialam korzystac z autobusu,za ktorym jakos do tej pory nie przepadam.Oj w poniedzialek telefony pojda w ruch.Jestem wsciekla na maksa Jedyna dobra wiadomosc to przesylka do babci Wiktorii zostala wyslana 22 sierpnia ze Stanow Mam nadzieje ze tutaj chociaz bedzie taki odzew jakiego sie spodziewam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak wyszło słoneczko i wylądowałam na chwilę w ogródku. Oczywiście musiałam zrobić zdjęcia, jeszcze dziś wrzucę je do Garnka :D A ja dziś mam ochotę na makaron z kwaśną śmietaną ihihihihhi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już zdjęcia w Garnku: http://www.garnek.pl/kama1307/2794023 Ruda - ja tez nie dostałam zwrotu - argument - mogłam jechać pociągiem lub autobusem, ale nie samochodem.... ale w jaki sposób miałam wejść do pociągu lub autobusu tego mi nie powiedziano.... ja w tym czasie nie byłam w stanie sama nawet kroku zrobić ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda - nie zrobiłam tego - byłam za słaba i fizycznie i psychicznie.... ja przez rok wcale nie chodziłam.... teraz tamten rok wykreśliłam z pamięci i nie chcę wracać do wspomnień. Po czasie dowiedziałam się jak zostałam oszukana i co mogłam zrobić... Doradców miałam dużo... ale bardzo trudno było wykonać chociaż w minimalnej części jakiekolwiek ich rady. Byłam odsyłana od jednego do drugiego lekarza - a każdy głupszy lub chytrzejszy od poprzedniego... to była i jest kosmiczna walka z wiatrakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....((_,»*—*« »*—*«,_))..... ((_,»*—**—*«,_)) ((_,»*—**—*«,_)) *_*_* D O B R A N O C *_*_* ((((((( SŁODKICH SNÓW )))))) .....((_,»*—*« »*—*«,_))..... ((_,»*—**—*«,_)) ((_,»*—**—*«,_))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nie poddam jeszcze beda mnie mieli dosyc w PZU a jak beda krecic to zaloze im sprawe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Kochane ❤️ Dawno mnie niebylo ale przechodze pewne kryzysy prywatne jak i zawodowe,z wielkim bolem musze Wam zakomunikowac ze odchodze na jakis czas,mysle ze bedziecie o mnie pamietac. Musze uporzadkowac swoje zycie prywatne jak i dojsc do poprawy ze swoim zdrowiem,niewiem jak dlugo to potrwa ale jestem dobrej mysli. Pozdrawiam Was wszystkie Kochane babeczki i sle moc 👄👄👄 Przepraszam ale niemam wyjscia i ten notoryczny brak czasu. Buziaki dla wszystkich Stawiam kawke dla wszystkich bedzie w termosiku jesli ktos mialby ochote sie napic,zycze rowniez Milego Dnia. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Ewanisia ❤️ nie jest to miła wiadomość, no cóż, ale i tak bywa..... To dla Ciebie .♥''''♥.♥''''♥. ♥............♥ ..'♥.......♥' ......''♥''.... Dziś czas ucieka mi w błyskawicznym tempie, jest śliczny, cieplutki dzień. Dopiero wróciłam do domu..... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Witam 🌻 Ewanisiu ....pamietaj ,jak juz uporządkujesz swoje sprawy wracaj i zycze by sie ułozyło wszystko najlepiej jak moze...a Tobie duzo sił i zdrowka zebys wrociła jak najszybciej...na razie 🖐️ i do kiedys...:P.. Kaszubko...mnie tez bardzo miło minął dzionek...w sumie to w gronie rodzinnym i nie ma sie co dziwic w koncu od jutra znowu bedzie mniej czasu na przyjemne leniuchowanie z dzieciakami...ale za rok znowu ...wakacje.. Rudamaxi...no i nie wiem jak Cie podniesc na duchu,ale nie wiem czy akurat tego Ci potrzeba..wydaje mi sie ze jestes osoba ,ktora wie czego chce i umie o swoje walczyc ,wiec tylko zycze duzo sił i wygranej ,czy to z Pzu ,czy innymi przeciwnosciami losu...🌻.. Wszystkim paniom udanego wieczoru i do jutra...chociaz nie wiem o ktorej :(...🖐️...lece do łaciatych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe a ja wlasnie przed telewizorem z moim synkiem tanczylismy cza-cze wspieralismy wszystkich bijacych rekord w tanczeniu cza-czy:D Ewanisia moc fluidkow w twoja strone obys szybko i sprawnie wszystko wyprostowala i by zdrowko ci sluzylo dziewczyny dziekuje za wszystkie dobre slowa w mooja strone,czasmi mnie cos napada i troche marudze ale po takim marudzeniu zawsze mi wstyd i mam olbrzymi power do dalszego dzialania i do walki o swoje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki – jestem padnięta – dziś byłam dwa razy na długich spacerach – z ostatniego wróciłam zaledwie pół godziny temu :D Maciek robił śmieszne minki, Małgosia biegała z Psotką…. Już koniec sezonu – samochody w dość szybkim opuszczają półwysep, a ponieważ są korki – jadą również przez miasto…. Za szybko i zbyt nieuważnie. Dobranoc – do jutra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Przytargałam termos z kawą na dobry początek tygodnia :) I oczywiście mini jagodzianki ;) To pora na rozruch poranny :P Miłego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 witam 🌻 Wesoła...chyba za malutkie te jagodzianki,bo jakos nie ma wielu chetnych :) ja porywam kawę i jagodzianke i pedze na podworko pokosic trawniki poki nie pada... Wszystkim paniom zycze miłego dzionka i pewnie jeszcze dzis sie odezwe...🖐️....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Zaczął się rok szkolny... i już dwie wnuczki od samego ranka... i tak już będzie często - tzn w każde wolne popołudnie między jednym a drugim autobusem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ BUUUUUUUUUU, nie bylo nie 😭 pomimo naprawde wielkich i uczciwych checi!!!! Problem: jak juz mala usnela ok 21szej to zauwazylam ze moj laptop jeszcze nie byl zakonfigurowany, ja do takich rzeczy jestem troche leniwa wiec czekalam na M ktory to byl w pubie, bo przeciez piatek to jego wieczor 😠 Mogalam ominac potrzebe bezkablowego internetu podlaczajac sie kablem, ale ten do dzisiaj nie wiadomo w ktorym pudle siedzi… eh, szkoda slow. M wrocil okolo 23ej, ja padnieta na calego wiec poszlismy spac. A od rana duzo roboty przec caly weekend mielismy :o no i brakowalo mi przeogromni mojej mamy! Dwie pozytywne rzeczy z weekendu: 1. po raz pierwszy wzielismy baby sitter. Jest to ulubiona przedszkolanka Evelyn i mieszka 2 minuty od nas! Mala bardzo zadowolona dala sie zabrac z domu, pomachala nam tylko i poszla :) a my moglismy zalatwic duuuzo rzeczy w miescie na spokojnie. 2. Mamy podloge w naszej sypialni!!!!!! W nastepna niedziele nastepny pokoj :) Wiec butelka szampana zostala nietknieta I czeka na nastepna nasza imprezke! Moze tak na nasz roczek sie przyda ;) Dolaczam sie do opinii, jak sie raz sprobuje tego prawdziwego smaku to zadne wina mussujace juz nie przejda ;) Erato 😘 ja tez lubie Niemena. Nawet jesli to bardziej generacja mojej mamy, lecz nie wiem czemu ale zawsze jakos mi do gustu padal … Ewanisiu 😘😘😘 zycze ci jak najwiecej sil, czasu, wytrwalosci I cierpliwosci zeby poukladac pomyslnie wszystkie twoje sprawy. Lecz wracaj do nas jak juz bedzie po!!! 😘 Rebeko 😘 o imionach juz myslicie? Rudamaxi 😘 no wspolczuje niedospanych nocek! U nas one juz zadko sie zdarzaja, ostatni raz to byla noc z soboty na niedziele … caly dzien na kawie przeszedl! Za niedospaniem idzie zawsze zly humor w moim wypadku, wiec bylam tez tak mala osa dla tych wokol mnie :o Czyli od dzisiaj odsuwasz cyca? Zycze powodzenia! U nas to mala odsunela mnie po 6ciu miesiacach, wiec klopotu nie bylo. Wesola 😘 ja lapie jagodzianke o ile jeszcze cosik zostalo i zjem ja sobie po omlecie ze szpinakiem. Kaszubko 😘 wakacje sie skonczyly… pamietam jak chetnie wracalam w ten pierwszy dzien do szkoly, zobaczyc znow przyjaciol, powymieniac sie przezyciami z wakacji… teraz to juz tak nie jest, niechetenie wracam po urlopie do pracy …. Goja 😘 czy ja dobrze czytam? Dzidziusia chcesz? Annapo 😘🌻 dzieki za zalozenie topiku!!!! Prawie rok juz tu jestesmy i wcale nie mamy zamiaru przestawac! To chyba najlepsze zbiory jakie kiedykolwiek mialas??? ;) Wszystkim innym Paniom po 😘 na popoludniowy poniedzialek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja :-) 😍 Dzis wskakuje do Was skandalicznie spozniona... szef wrocil z wakacji no i oczywiscie caly ranek nas dusi :-( ... musi koniecznie wiedziec co sie dzialo podczas jego nieobednosci... niby logiczne, ale dzieki temu ciezko nawet chwile spokojna znalezc :-O Wczorajszy dzien spedzilismy u rodzicow :-), wrocilismy dopiero wieczorem wiec nie wlaczalam juz kompa. Pozwolilam Wam od siebie odpoczac ;-) Ewanisia 🌻 - tak to czasami bywa... szkoda:-(... ale rozumiem... Pozdrawiam, zycze powodzenia, zalatwiaj Swoje sprawy, bede cieplutko myslec i byc moze \"do kiedys\" :-) Ania 🌻 - glupio by mi bylo isc na spacer kiedy M ciezko pracuje :-P A poza tym bylam tez \"oficjalnym sponsorem\" ... 3 razy musialam jechac do sklepu po brakujace duperelki !! Jednak okazuje sie ze bez zony ani rusz :-D Kaszubko 🌻 - widze ze zapowiada Ci sie mily okres :-) Wesola 🌻 - Ty wiesz co dobre ;-) :-) Rudamaxi 🌻 - tak mysle ze w Tobie jest wystarczajaco \"rogatej duszy\" i nie trzeba Cie namawiac do walki o swoje ;-) :-) Dea 🌻 - a mowialm ze bedziemy wszystkie w kartonach grzebac ;-). Nic sie nie martw bedzie nastepna okazja do swietowania:-) Najwazniejsze ze prace wykonczeniowe postepuja A my o imionach narazie nie myslelismy, chyba poczekamy do 2-go USG :-P... ale wiem juz ze bedziemy mieli niezla lamiglowke :-O... Dla wszystkich pozostalych pan sle po 🌻 i 😘 na przeprosiny za pominiecie... Nie moge ise skupic bo szef caly czas zadaje jakies dziwne pytania... czy ja musze pamietac czy instalacja 2 tygodnie temu odbyla sie bez zadnych problemow :-O !? :-D :-D PS Malo braklo zebym zapomniala : popoludniowa kawa na stole : \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ ... :-) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.witam wszystkie .........po wakacyjnej przerwie...... Wreszcie trzeba bedzie dłużej posiedziec w domu......przygotowac sie do zimy.....;) :D to i komputer będzie zapraszał do współpracy:D:D ........ Przyznaję się bez bicia ,że dawno nie czytałam co u Was,więc mam nadzieję ,że wszystko OK............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC ❤️ Macham chwilowo bo dopiero wrocilam z przegladu i nic niezalatwilam,ale kupilam juz czesci,niedlugo maz wraca z pracy i sam to zrobi oczywiscie z moja pomoca,w warsztacie krzykneli 300F,fajnie co? a osobno wyjdzie nas 100F dziwne ze z tego salonu wyszlo z przegladem i auto sprawne a dzis pare duperelek trzeba wymienic..i tylko kilka m-cy, Popisze pozniej bo nic niemam w domku zrobione a rano rozmrozilam szpinak na kluski ..ojej i jeszcze jutro szkola sie zaczyna,trzeba dzieci wyprawic,,,przepraszam ale niemam czasu chwilowo..posylam Wam 👄👄👄 i zmykam ..do uslyszenia 🖐️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×