Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Hihi, Erato... moj M az glowe odwrocil :-) To cos dla Niego... ale przyznam ze ja tez lubie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudamaxi...tak nie mozna w koncu nadzieja umiera ostatnia..popatrz pewnie przez Konrada tez chodziłas niedospana,a teraz juz masz spokoj ...takze nadzieja jest...ale moze chociaz sprobuj zamienic biuscik na flaszke?..Moze w nocy sie nie kapnie...a jak juz to Ci sie uda to bedziesz mog ła ja komus choc na jedna noc podrzucic i sie wyspac...czego zycze z całego serca... Erato...ja ostatnio tez czesto ze skypa korzystam nawet po 1,5 godziny siedze z e szwagierka ...takze nie czuj sie winna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko-,bo to byly czasy -i nawet muzyka pozytywnie potrafi nastawic ..hihi,a ja do mamy mowie Rebeko a ona niewie o co chodzi:D pomylka no coz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja znowu nie mam pod reka słuchawek i tylko bardzo cichutko moge posłuchac ,bo moje dziecie spi obok ...ale obie te piosenki tez kojarza mi sie z dobrymi chwilami,wiec chociaz po cichu ,ale posłucham...w koncu co to za imprezka ,bez muzyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo Konradek do spania od malenkiego byl kochany on spal caly czas mogl byc obkupkany po pachy a mimo to spal ,od 7 miesiaca spal juz sam w swoim lozeczku na innym pietrze niz ja i do tej pory lubi spac a mala?W nocy jak sie obudzi to schodze do niej jak ja nakarmie i zostawie u niej w pokoju to mur beton obudzi sie jeszcze raz a jak ja wezme do swojej sypialni to przespi juz do rana.Smieje sie ze Konradek wyspal przydzial na spanie nawet za viki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato - widze ze ty tez jestes uzalezniona ;-) od skypa :-D... ja tego "dranstwa" nie zakladam bo spedzilabym zycie na komputerze ;-)... zreszta kiedys mialam i mialam konflikt z innymi programami. Rudamaxi - podziwiam Cie ze tak dlugo karmisz, powaznie !! Malo znam takich mam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciiiiiiiiiiiiii mala zasnela tyle ze na dywanie:O musze ja jakos przetransportowac do lozka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo - wiesz ostatnio sobie tak myslalam ze mam za malo czasu na wszystko a za duzo obowiazkow,ale to moja wina bo tak sama pozwolilam i nauczylam,teraz staram sie to zmienic,aby znalezc czas dla siebie .powoli,powoli ,musze zwolnic 🌼 Rebeko - a wczoraj sluchalam Czeslawa Niemena,lubisz? 🌼 Rudamaxi - ja karmilam piersia do 7-ego m-ca i jak juz dziecko nie dalo mi spac cala noc,rano zrobilam butelke,wiesz jaki byl dla mnie szok jak spalo caly dzien az chodzilam i sluchalam oddechu..ale noce przespane mielismy normalnie..u nas wszyscy lubia spac od malego 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goju - zgadzam sie 🌼 Rebeko - jak to z jakimi programami sie gryzl .moze mo cos tu pomoze przed formatem,bo moze wlasnie u mnie nie o to chodzi 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o moje dzieci, to oboje "śpiące aniołki". Nie wiem co to nieprzespane noce. Oczywiście budziły się do jedzenia raz w nocy, drugi raz ok.6-7 rano i dalej spały. Jedno i drugie takie samo. Mają to w genach po mnie, bo ja zawsze lubiłam sobie pospać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudamaxi...no widzisz sama ...widocznie ktos tam na gorze postarał sie o sprawiedliwosc...Jesli Konrad dal Ci sie tak wysypiac to teraz musisz swoja dole odpracowac przy Viki...nie ma zmiłuj :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko sorki wlasnie REM tez super ..tak,tak i widzisz gubie sie bo mam za duzo nawlaczane ..hihii za duzo rzeczy robie na raz .. Annapo to nic jutro posluchasz glosniej ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goju...nie chwal dnia przed zachodem słonca...mozliwe ,ze Tobie dopiero wnuki dadza popalic :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chwilowo sie odmeldowuje,bo musze za potrzeba hi,hi....ten szampan jakis moczopedny hi,hi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, a myślałam, że powiesz, że trzecie dziecko da mi popalić, a Ty o wnukach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato - przyznam uczciwie ze nigdy Niemena nie sluchalam... to chyba nie moje klimaty... ale moze kiedys przy okazjii poslucham... Erato - miedzy innymi "Rational Rose" ... to program do pracy, ale taraz go jeszcze nie zainstalowalam ... i chyba narazie nie bede go instalowac bo narazie nie potrzebuje ... Goja - troche zazdroszcze aniolkow ;-)... moze mnie sie tez uda ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala lula juz w lozeczku u siebie to ja sie tez wynioslam na sama gore i juz leze i sobie macham nogami w swoim lozku;) Ja od wrzesnia zaczynam temat"cycochom muwimy nie"w wakacje byl plan odzwyczaic sie zasypiania bez trzymania mnie za reke i wyrzucenie smoczka i te etapy mamy juz zamkniete oraz niunia zlekcewazyla nocnik i zalatwia sie na sedesie siedzac na podkladce tyle ze musze sama ja wysadzac. Drogie ciocie moja kruszynka 3-go wrzesnia bedzie juz miala cale 15 miesiecy:D Kaszubka pewnie poszla udobruchac mezunia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja probowalam juz malej podawac inne mleko,kaszki na mleku na wodzie w butelce,lyzka ale tak jak mleko tak i kaszki sa ble,wszystko wypluwala:OMoze to przez to ze ma skaze bialkowa a jak sprobowalam Simlak to sie nie dziwie ze wyplula:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato...ja tez duzo rzeczy robie sama,a przeciez dzieci mogłyby nie jedna rzecz zrobic...a potem sie człowiek dziwi,ze nie ma na nic czasu i ze powoli sie to wszystko na zdrowiu odbija...no tak ale wlasnie przed chwila sie przekonałam ,ze u mnie w domu to nawet nie wiedza ,ze jak sie skonczy papier toaletowy to trzeba nowa rolke zawiesic...ale po co przeciez mamusia to zrobi ... Ach szkoda slow...same sobie jestesmy w wielu przypadkach winne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze sie odmeldowac rowniez ale na dluzej,moze dam rade wrocic - ale zycze duzo usmiechu i milej zabawy.. 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudamaxi - Viki robi postepy :-)... jeszcze troszke i bedzie prawdziwym aniolkiem :-) Moj M zaczyna sie krecic na kanapie ;-)... skonczyl sie film... sprobuje Go namowic na jeszcze jeden :-P... bedzie ciezko :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo - oj tak .u mnie jak sie ktos pyta gdzie cos jest albo lezy a wiedza doskonale jak pomysla to odpowiadam ze u mnie w torebce..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×