Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Annapo ❤️ poczekamy na Twoje lepsze samopoczucie 🌼 Podeślij mi na @ Twój numer telefonu - jeśli możesz. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest zimno i pada, pada, pada... Rzena wskoczy na topik za kilka dni - ma zawieruchę w pracy :D Kiedyś - gdy za oknem było zimno i nieprzyjemnie, a w domu ciepło - bawiłam się z dziećmi w różne zabawy.... ze śpiewaniem było znacznie gorzej, bo ja mam zwyczaj fałszować :D często tez nie było prądu... A teraz włączamy telewizor, kompa i chociaż wszyscy są w domu - to jednak każde zajęte jest czymś innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kaszubko🌻 test super, uśmiałam się, tylko nie wiem czy będziecie chciały jeszcze ze mną rozmawiać, bo na wszystkie pytania źle odpowiedziałam. Annapo 🌻 ściskam mocno i posyłam dużo pozytywnej energii, wracaj szybko do formy i do nas oczywiście ❤️ Jutro poniedziałek :-( na samą myśl, że zaczyna się nowy tydzień robi mi się niedobrze. Idę zrobić jakąś kolację dzieciom i muszę ich zaraz zagonić do spania, bo boli mnie dosyć mocno głowa i muszęsię wcześniej położyć spać. Miłego wieczoru wszystkim. Pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja - ja też źle odpowiedziałam na wszystkie punkty - a starałam się ze wszystkich sił :D To już jesteśmy dwie - która z Was jeszcze tak fajnie odpowiedziała ???? U mnie zaczął padać grad....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie mile panie w sloneczny poniedzialkowy poranek i ... goraca kawe stawiam na stoliku :-) Kaszubko 🌻 - jednak kocie oczy maja cos w sobie ;-) A w tescie tez nie wypadlam najlepiej :-(... dobrze ze moi szefowie o tym nie wiedza :-P Ania 🌻 - my tez o Tobie myslimy 😍 ... zajmij sie soba, my poczekamy cierpliwie :-) Goja 🌻 - fajnie jest miec w zyciu jakas pasje ;-)... na przyklad kupno skarpetek :-D Rybko 🌻 - sklowa niewazne, wazna obecnosc :-) Wczoraj pospalismy do 12h00 ( no ale po sobotnej imprezie wrocilismy do domu o 3h00 wiec trzeba bylo odespac ;-) ) a pozniej pojechalismy na zakupy ... kupilismy troche ciuszkow dla brzuszka i przede wszystkim komode zeby bylo je gdzie zbierac... Bardzo sie tez cieszymy bo dowiedzielismy sie ze lozeczko przyjedzie do nas z Polski :-) ... i jest to lozeczko w ktorym wychowal sie M, siostra M, jej coreczka, brat M i jego syn ... :-) Trzeba szanowac rodzinne tradycje :-D Zycze milego dnia i sle po 😘 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry w poniedzialek ❤️ Uwaga!!! pisze usprawiedliwienie :D - w sobote zalozylam haslo na komputer i wszystkie pliki,i wiecie co? - tak zalozylam ze nie moglam nigdzie wejsc,dopiero wczoraj wieczorem niewiem jakim cudem odblokowalam to ale pisac juz mi sie nie chcialo-imprezka sie udala w piatek -w sobote spalismy do popoludnia a niedziela leniwa przed telewizorkiem. -sorki ale testu nie widze -gdzie jest? Rebeko 👄 dziekuje za kawke i widze ze zakupy byly mile i owocne,a z tym ,,brzusiem,,to ile Ci sie przytylo,bo widzialam ze dosc malo po zdjeciach ale teraz to moze byc juz szybciej 🌼 Kaszubko 👄 daj wskazowke na ten test ;) 🌼 Dea 👄 buziaki dla Myszki 🌼 Goja 👄 widze ze ,,kibic,, z Ciebie juz na calego 🌼 She 👄 Wesola 👄 Annapo 👄 ❤️ odpoczywaj Kochana 🌼 Rudamaxi 👄 Rybko 👄 Ellisa 👄 Rzena 👄 a Ty gdzie sie podziewasz? mysle ze ze zdrowkiem ok 🌼 - i wszystkim zycze Milego Dnia -do kawki dokladam jablecznika 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg0099
witam!kiedyś często siedziałam na tym forum,ale moja rutyna dała mi we znaki i z tym skonczyłam............dzis dotarłam do was chciałambym z kims pogadac,nie wiem czy ktoś by chciał? mam 33 lat i dwoje wspaniałych dzieci w wieku szkolnym, mąż pracuje daleko i widzimy go co 6 tygodni tylko na dwa tygodnie. także prawie sama z wszystkim daję sobie rade. mam dośc tego,a wogóle co ja piszę przecież kogo to obchodzi! pozdrawiam was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 zimno - za oknem niecałe 5 st. ale słońce jest :D Rebeko, moje pierwsze dzieciątko leżało w łóżeczku w którym najpierw była moja siostra [8 lat starsza ode mnie] potem ja i moje dwie młodsze siostry :D Erato - zajrzyj na pocztę - tam od wczoraj jest ten test :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj meg0099 🖐️ masz ochotę - to wskakuj do nas - i fajnie byłoby abyś się zaczerniła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg - a gdzie sie wyzalisz jak nie tu,my tutaj sie wzajemnie wspieramy - masz klopoty smialo zaczernij sie i pisz z nami - a tak wlasciwie skoro bylas tutaj to powinnysmy Cie znac.Pozdrowionka i trzymaj sie - mezczyzna jest ,,glowa domu,, ale kobieta ,,szyja,, 🌼 Kaszubko- juz lece sprawdzam,dziekuje- u mnie rano bylo -0,5 ..brrr ale ja juz wrocilam i zamierzam sie zdrzemnac,pozniej jade z synem po odbior swiadectwa z ostatniej szkoly-dzis jest gala a ze on wyrozniony to ide polechtac moje ,,ego,, 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg0099
dzięki kaszubka,ale widzę że tryskasz energią to fajnie, a ja mam dzis kiepski dzień,ciężko mi cos na duszy,sory! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato 🌻 - mam juz 5.5 kg na plusie :-O ... zdaje sie ze teraz moja waga ruszy z kopyta :-D :-D A wieczorem przegladne zdjecia z soboty to moze cos Wam posle :-) Meg 🌻 - pewnie ze chcemy pogadac :-) ...Wyobrazam sobie ze musi i byc ciezko i czasami smutno samej :-(, sama spedzam samotne wieczory 2-3 razy w tygodniu :-(... Nie opowiadaj glupot, jak tylko masz ochote to pisz : na zachete dostaniesz jeszcze jednego 🌻 :-) Kaszubko 🌻 - zawsze to ze slonkiem razniej :-)... wystarczy nie wychodzic z domu i mozna sobie wyobrazac ze jest cieplo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg0099
widzę dziewczyny,że wy wszystkie jesteście pełene optymizmu, dziękuję że mnie choc trochę rozumiecie,przeważnie ja ludziom pomagam,ale dzis naprawdę potrzebuje z kims pogadac! myslę,że będzie fajnie was poznac i czegos się nowego nauczyc pozdrawiam was cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg 🌼 sluzymy pomoca :D Kaszubko 🌼 chyba mysle malo logicznie bo test wypadla marnie :D Rebeko 🌼 oj to juz cos Kochana,pewnie masz racje teraz ruszy z kopyta,ale nic sie nie przejmuj - jak dzidzia zacznie juz chodzic to sie nabiegasz i zrzucisz,a na fotki czekam z niecierpliwoscia, :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-wypadl mialo byc :D oj i widac to logiczne myslenie-ale moze to przy poniedzialku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg0099
idę na kawe,może ktos ze mną się jej napije. zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko - waga ruszy - pod koniec - na finiszu najwięcej dojdzie... a przeciętnie przez wszystkie miesiące dochodzi łącznie 10-12 kg... po wszystkim jednak nie powinno być z wagą u Ciebie na dużym plusie - jeszcze w ciągu 2-3 następnych miesięcy po porodzie spadnie w dół - nie staniesz się więc kuleczką :D Erato - test u każdej z nas wypadł tak ślicznie hihihiihi :D Meg - bez optymizmu trudno byłoby żyć i walczyć z przeciwnościami losu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg0099
dziewczyny to ja byłam wczesniej meg0099, ale teraz meg9996

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌻 Za oknem fuj....... Gdzie jest słońce ???? O kawa ,super i ptasie mleczko toż to rozpusta.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ lapie sie jeszcze na ta kawke i ptasie mleczko? U mnie wlasnie zaczelo mzec :o sama radosc i to w poniedzialek!!! A w tescie odpowiedzialam dobrze tylko na jedno pytanie, i tylko dlatego ze juz wczesnie gdzies widzialam ;) :p Swietny ubaw, dzieki Kaszubko! Meg, witaj, no i slicznie ci w czarnym! :) Sa dni kiedy my sluzymy pomoca sa i takie keidy potrzebujemy pomocy innych. Tutaj nikt nie krytykuje, nie osadza, a raczej stara sie rozwiac smutki duszy :) Wiec wygadaj sie ile chcesz! Bedzie ci lzej i moze potem zarazisz sie tez odrobinka optimizmu? A propos optymizmu, mnie tez go troszke dzisiaj brakuje. Mam juz dosc tego powolnego remontu i braku weekendow. Finansowo tez zaczyna nas to wszystko wykanczac..... ech, co tu mowic, nie miala baba klopotu to se dom potrzebujacy remontu kupila :o Wszystkim duze 😘 na popoludnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato - wysciskaj syna za to wyroznienie :-) Wesola 🌻 - odemnie tez slonce ucieklo :-P... a od jutra ma do nas przyjsc mzawka zza kanalu :-O chyba wiem od kogo ;-) :-D :-D :-D Kaszubko - nie bede samolubna, nie bede Cie prosic o slonko bo ja juz go dzisiaj widzialam ;-)... niech inni skozystaja :-) ...A le za to \"ptasiego\" nie podaruje :-D Dea 🌻 - pomysl sobie jak bedzie slicznie kiedy juz wszystko w domku skonczycie :-) ... No i styczen to tradycyjnie miesiac podwyzek i premii ... nie trac nadziei :-) !! Teraz czas na poobiednia kawe : \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ ... prosze sie czestowac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×