Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Annapo - nie masz litości - już mi pachną truskawki :D Erato - ja już biegnę na tego papieroska hihihihiihi - a w realu ostatnio za dużo palę :D muszę zacząć się ograniczać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko -👄 czekam na Ciebie,czekam jeszcze wzielam kawke - spalimy po dwa - ja tez cos duzo pale hihi 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam na chwilke .. tylko sie pozegnac i zyczyc milego wieczoru : raczej nie dam rady wpasc wieczorem ale... kto to wie ;-) :-) Duza (kis] dla wzystkich milych pan !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety tyle na dzisiaj ,chyba ze jeszcze uda mi sie wieczorkiem ,ale nie bede nic obiecywac :)...Miłego wieczoru... Erato a ja i z cebulka i smazone i ze smietana i w dodatku 5 to dla mnie mało :(... Kaszubko..teraz to juz pachnie calkiem co innego ,ale tez fajnie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko - Milego Wieczoru- 🌼 Annapo - ja zjem owszem ze smietana ale wole z cebulka - hmmm u mnie dopiero obiad - Milego Wieczoru 🌼 - teraz zmykam moje panie bo trzeba odebrac meza,duza buzka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deear
Zmarł znany kardiolog i urzadzono mu bardzo uroczysty pogrzeb. Podczas ceremonii za trumną ustawione było ogromne serce, całe pokryte kwiatami. Kiedy skończyły się przemówienia i modlitwy, serce otworzyło się i trumna wjechała do środka. Następnie piękne serce się zamknęło i tak ciało doktora pozostało w nim na zawsze. W tym momencie ktoś z obecnych wybuchnął głośnym śmiechem. Wszystkie oczy zwróciły się na niego, więc powiedział: - Bardzo przepraszam, ale wyobraziłem sobie właśnie swój pogrzeb. Jestem ginekologiem. Po tych słowach proktolog zemdlał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dobranoc: PAJĄK I MUCHY Pająk na stare lata był ślepy i głuchy, Nie mogąc tedy złapać ani jednej muchy, Z anten swej pajęczyny obwieścił orędzie, Że zmienił się i odtąd much zjadać nie będzie, Że pragnąłby swe życie wypełnić czymś wzniosłem I zająć się, jak inni, uczciwym rzemiosłem, A więc po prostu szewstwem. Zaś na dowód skruchy Postanowił za darmo obuć wszystkie muchy. Niech śmiało przybywają i młode, i stare, A on, szewskim zwyczajem, zdejmie każdą miarę! Muchy, słysząc o takiej poprawie pająka, Przyleciały i jęły pchać się do ogonka. Podstawiają więc nóżki i wesoło brzęczą, A pająk je okręca swą nitką pajęczą, Niby mierzy dokładnie, gdzie stopa, gdzie pięta, A tymczasem wciąż mocniej głupie muchy pęta. Muchy patrzą i widzą, że wpadły w pułapkę, Pająk zaś, który dawno miał już na nie chrapkę, Pogłaskał się po brzuchu i zjadł obiad suty. Odtąd mówi się u nas: "Uszyć komuś buty."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Wesoła 🖐️ 👄 Zajrzyjcie na swoje poczty :D U mnie aż tak ponuro nie jest - słońce próbuje się przebijać i humorek wciąż dopisuje.... zakupy zrobione - lodówka zapełniona - mąż jest coraz lepszym zaopatrzeniowcem... buziaka od niego też dostałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sobotnio ❤️ Wesola,Kaszubko,Dea 👄 posylam do Was slonce bo u mnie dzis go w nadmiarze i cieplo,ja juz od rana piore firanki,sprzatam i niedlugo jade na zakupy. Pozdrawiam wszystkie mile panie i zycze milego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tej pory hmmmm niech policzę..... no tak, tylko trzy osóbki dziś na topiku :D ale nie narzekam hihihihihi tylko cicho mruczę pod nosem :D A głupia też nie jestem.... "Nie mam willi , nie mam chaty I mój mąż jest… niebogaty… A głupia…też nie jestem. Nie wiem jak, nie wiem gdzie, Nie wiem kiedy, Ccego chcę A głupia też …nie jestem. Na co były, te dyplomy, Na co? Na co? one komu. Nie mam siły do przebicia I do przybicia gwoździa też, A głupia też nie…. jestem? Trzeba…..trzeba wyjść z ukrycia Tak nie można tracić życia. Przecież…jestem zgrabna, piękna, Jestem zdolna I…pojętna, miss Polonią mogłam być! A głupia…tez nie jestem. To pytanie jest dlatego… Od pierwszego do pierwszego jak mam żyć? A głupia?…też nie jestem?….

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej - dopiero teraz pokazał się wpis Dei ❤️ wcześniej go nie było buuuu kafe cuda wyczynia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato - u nas są chyba inne godziny - oglądam na Polsacie - przed chwilą leciała piosenka Villas "Nie ma miłości bez zazdrości" śpiewał facet i ładnie. Na dobranoc znów wierszyk z netu: "Tak pragnę..." ponieść miłość w fartuchu, opuścić zwodzony most, wiarę wskrzeszać uczynkiem , naprawiać krzywdy i złość. niedosyt chleba słowem nadziei przekazać, brać, a widok krzyża w oknie niech ciemność rozproszy w blask. duchem ożywić ciało, tęsknocie radość dać, tworzyć na ziemi niebo , w Twoim przesłaniu trwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry niedzielnie ❤️ Kaszubko 👄 Witaj 🌼 Sloneczko swieci ale ja mam dzionek leniwy,przypuszczam ze spedze ten dzien przy telewizorze,tak,tak,zrobilam wczoraj dwie salatki,jedna z ryzu a druga z zupki hinskiej-nie powiem dobre sa ale ja jestem miesozerna i tak czy siak pozniej musze cos tresciwego zjesc- bo tak to nie przejdzie. Pozdrawiam wszystkie panie i zycze milej i udanej niedzieli,posylam slonko do tych pan ktore go nie maja 👄 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato 🖐️ 👄 Każdy mężczyzna w swoim życiu musi: rozebrać swój pierwszy samochód na sztuki, wyciąć kwiatki z firanek mamusi, okno wybić, chomika udusić, kogoś przestraszyć - do krzyku zmusić, kumplowi przywalić, browar obalić, po ryju zebrać, pół lasu spalić, zakochać się i kosza dostać, spróbować znowu i mężem zostać, zasadzić drzewo i spłodzić syna, uwalić się z żalu, że wyszła dziewczyna, urwać film i rzygać pół nocy, przeżyć gorycz seksualnej niemocy, od ludzi dowiedzieć sie, że żona go zdradza, że dobry przyjaciel jej teraz wsadza, gocha ze złości na ścianie rozmazać, a żonie z domu spierdzielać kazać, i po tych przeżyciach dość traumatycznych, stronić od związków monogamicznych... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam niedzielnie i wieczorowo :-) 😍 Rzena (kwiat] - posylalas jakies fotki ....? Ja nawet nie wiem jak Ty wygladasz :-(... moze moglabym Z Toba nawiazac kontakt \"wzrokowy\" ...? :-D Oczywizscie jesli tylko nie masz nic przeciwko ... Dea 🌻 - rzeczywiscie mamy troche innych swiat... no widzisz, na przyklad, w przeciwienstwie do Was, 11/11 mamy wolne i w dodatku jutro tez nie pracuje :-) Kaszubko 🌻 - przesylki jak zawsze sliczne ... w sam raz na dobry humorek :-) ale tych rad co mezczyzna w zyciu musi raczej mojemu M nie przeczytam :-D :-D :-D I jeszcze jedno : moge poprosic o podeslanie Rzenie mojego adresu domowego ? Z gory slicznie dziekuje 😘 :-) Ania 🌻 - moj M taki jak Twoj... zmarzluch i 23°C to dla Niego optymalna temperatura... ale wcale sie nie dziwie bo u niego nie ma nawet grama tluszczu, wiec nie ma Go co grzac :-D Erato 🌻 - u Ciebie malo tych \"leniwych dni\" wiec wypoczywaj ile sie da !! Wczoraj sie nie zameldowalam... mam usprawiedliwienie ;-)... najpierw sprzatanie i zakupy a pozniej mileismy gosci … Bardzo mily wieczor spedzilismy :-) tylko dzis troszke zmeczeni jestesmy, bo siedzielsmy do 3h00 :-P... cos mi sie wydaje ze dzisiaj szybciutko mnie lozeczko wezwie ;-) :-D. Moze posle Wam kilka fotek ... Wszystkim milym paniom zycze spokojnego, rodzinnego wieczoru 😘 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko ❤️ już mam zdjęcia ... brzuszka jeszcze nie widać... :D Już posłałam do Rzeny Twój adres @ mam fotki Rzeny, ale beż jej zgody i wiedzy raczej nie powinnam rozsyłać :D Dobranoc.... 'Idzie niebo ciemną nocą, ma w fartuszku pełno gwiazd. Gwiazdy świeca i migocą, aż wyjrzały ptaszki z gniazd. Jak wyjrzały, zobaczyły to nie chciały dłużej spać. Kaprysiły, grymasiły, żeby im po jednej dać. Gwiazdki nie są do zabawy, tożby nocka była zła. Bo usłyszy kot kulawy, cicho bądźcie! Aaa...'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry poniedzialkowo ❤️ Kaszubko 👄 czytalam to mojemu M - smial sie (oczywiscie) 🌼 Rebeko 👄 rozleniwilam sie wczoraj az dzisiaj nie chcialo mi sie spac :D 🌼 Wszystkim paniom posylam slonko i 👄 na nowy poczatek tygodnia,kawka gotowa 🌼 Milego Dnia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry poniedzialkowo ❤️ Kaszubko 👄 czytalam to mojemu M - smial sie (oczywiscie) 🌼 Rebeko 👄 rozleniwilam sie wczoraj az dzisiaj nie chcialo mi sie spac :D 🌼 Wszystkim paniom posylam slonko i 👄 na nowy poczatek tygodnia,kawka gotowa 🌼 Milego Dnia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja poniedzialkowo i od razu prosze o jakies promyczki jesli Ktoras ma za wiele ;) Nie lubie listopada, zawsze kojarzy mi sie z deszczem :o Kaszubko, ja tez mojemu M nie przeczytam, zreszta nasz topik to jest bardziej miejsce dla mnie nie dla niego :p M oczywiscie o Was wie i informuje go o wiekszych wydarzeniach ale chyba doszlismy do dobrego kompromisu, bo on w moje internetowe sprawy nosa nie wtyka a ja mojego w jego gry tez nie. Dzieki za fotki!!! Rebeko, no widzisz, niby Anglicy tez wyladowali w Normandii a tu trzeba pracowac :o nic, jakos zejdzie, ale dzis rano tak mi sie nie chcialo z lozeczka wyjsc. A fotki fajne, i rzeczywiscie brzuszka nie widac :) Erato, ty pracujesz dzisiaj, prawda? Zawsze razem, nawet w nieszczesciu razniej ;) Wcale nie wypoczelam w ten WE, wczoraj dzien remontu a sobota nawet nie wiem gdzie uciekla… Kupilam nowa ogromna pierzyne na nasze lozko, tak prawdziwa z gesiego pierza (troche ciezka) i cala noc sie budzilam bo strasznie \"szelesci\". A ze do 24ej ogladalo sie film wiec disiaj ciezko bylo wstac o 6.30 :o I ostatnio jakos do pracy mi sie nie chce, jakos przestalam ja lubiec, czy co? Ja zwalam wine na humorki listopadowe, ale to przeciez dopiero poczatek miesiaca! Ach, zycie…. Wszystkim duze 😘 i stawiam czerwona herbatke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Erato 👄 słoneczko dotarło - dzięki :D jeszcze żeby tak wiatr przegonić.... :D 'Po długiej upojnej nocy on zauważył na jej stoliku przy nocnej lampie zdjęcie faceta. Zaczął się niepokoić. - Czy to jest twój mąż? - nerwowo zapytał. - Nie głuptasie - odpowiedziała przytulając się do niego. - Czy to twój chłopak? - kontynuował. - Nie, coś ty - odpowiedziała. - Czy to twój ojciec lub brat? - pytał. - Nie, nie, nie - odpowiedziała delikatnie gryząc go w ucho. - A więc kto to jest? - nalegał. - To ja przed zabiegiem chirurgicznym. ////////////////// Żona na łożu śmierci. Mąż rozpacza. Nowy Jork: Kochanie, czy kiedykolwiek mnie zdradziłaś? Pamiętasz tego srebrnego cadillaca? To od niego. Paryż: Kochanie, czy kiedykolwiek mnie zdradziłaś? Pamiętasz to futro z norek? To od niego... Moskwa: Kochanie, czy kiedykolwiek mnie zdradziłaś? Pamiętasz tę starą pilotkę, która zginęła? To on ją rąbnął... ////////////////////// Mąż zwraca się do żony: Kochanie, przyniesiesz mi herbatę? Żona (zalotnie): A czarodziejskie słowo? Mąż: Biegiem! ////////////////////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea ❤️ dopiero teraz zobaczyłam Twój wpis. Widzę wpisy z dużym opóźnieniem i ciężko mi samej cokolwiek wysłać.... O tym, że jestem na topiku i na jakim topiku - wie tylko moja Ania ... często nas podczytuje :D Do herbatki dokładam ciasteczka z sezamem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie na posterunku :-) i po 😘 posylam dla wszystkich kochanych pan :-) Kaszubko 🌻 - dziekuje za przeslanie adresu, jasne ze nic bez zgody :-)... A brzuszek troszke widac... tylko tak jakos te zdjecia wyszly... nastepne chyba zrobie z profilu :-P :-D Erato 🌻 - dzieki za kawke :-) Dea 🌻 - po slonko to nie do mnie, niestety :-(... tez u nas szaro, buro i ponuro :-O... nic tylko spac ;-)... a do pierzyny sie przyzyczaisz... tez mam na zime taka szeleszczaca i jak wymienie to pierwsze dni rzeczywiscie troszke przeszkadza ale pozniej juz jest OK :-) A teraz porywam ciasteczko od Kaszubki i zabieram sie za obiadek... i moze wyciagne M na jakies zakupy ... :-) ? MILEGO DNIA 😍 !! PS : Nasza Ania mnie niepokoi... od piatku sie nie pokazala :-(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups już wieczór ,taki dzień dzisiaj dziwny , niby pracujący , niby wolny takie nie wiadomo co......tłum na mieście jak przed świętami... co się dzieje ? Zakupy , zakupy czyżby wszyscy po wypłacie :P Mam budyń czekoladowy kto chętny ? Mnim pyszny.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×