Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

🖐️ wpadam podpisać lstę. Jestem strasznie padnięta. Rybko 🌻 uwielbiam studencką z bakaliami i galaretką ale mleczną, następnym razem jak będę jechała, to specjalnie dla Ciebie kupię gorzką, pod warunkiem, że po nią przyjedziesz do mnie (nie masz daleko) ewentualnie możemy się umówić w połowie drogi :-) Kaszubko 🌻 pięknie - galaretki, bita śmietana, krówki, a ja tu walczę z oponką na brzuchu :-) Erat 🌻 zazdroszczę Ci tej pogody. U nas na termometrze już nie ma temperatury dwucyfrowej. A z tymi wyjazdami, to jest tak, że nasz dostawca ma siedzibę w Czechach i tam jeździmy po towar, a przy okazji robimy jakieś zakupy. Ceny są bardzo podobne do naszych, bo my robimy zakupy w marketach. Tam gdzie ja jeżdżę nie ma sklepików przy granicy i nie można zaopatrzyć się w tani alkohol. Chociaż w marketach tam jest troszkę taniej niż u nas. A propos NK, ciekawa jestem dlaczego mnie jeszcze nie zaprosiłaś do listy znajomych? :-) Rebeko 🌻 ja też poproszę o winko, o ile Erato jeszcze nie wypiła wszystkiego :-) Annapo 🌻 ❤️ Dea 👄 Rudamaxi 👄 Wesoła 👄 Rzena 👄 Meg 👄 She 👄 Jeśli kogoś pominęłam to posyłam dwa 👄 :-) Idę spać, bo zasypiam na siedząco. Byłam dzisiaj na aerobiku i dostałam taki wycisk, że jutro chyba obudzę się bez oponki na brzuchu :-D Dobranoc ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zapomniałam Wam powiedzieć, że dzisiaj widziałam śnieg. W Szklarskiej Porębie spadło trochę, a w Czechach sypały duże piękne płatki. Nie było mrozu więc ulice były czarne (na moje szczęście) ale dzrewa wyglądały pięknie. To tyle na dziś. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja - u nas ma śnieg padać prawdopodobnie od jutra :D Może i tak będzie - zobaczymy. Dobranoc. ❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja ❤️ ja tylko wirtualnie kuszę :D reszta zależy od Twojej silnej woli - może wytrzymasz i nie ruszysz słodyczy.... może... łazi za mną ciasto kokosowe - z takim mokrym kokosem na wierzchu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry z rana 😍 !! Goja 🌻 - winko prosze bardzo :-)... Mam teraz straszne zapasy w domu , bo wprawdzie przestalam go pic ale nie moge sie powstrzymac i prawie przy kazdej wizycie w sklepie cos kupie ;-)... tyle ze zeszlam do 1 butelki tygodniowo :-P ... Latwo policzyc : 24 tygodnie = 24 butelki :-D :-D :-D... (plus-minus zapasy z \"przed\" i kilka wieczorow ze znajomymi ) A teraz aromatyczna kawa na stol :-) : \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ ... powinno wystarczyc dla wszystkich ;-) MILEGO DNIA 😘 !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🖐️ Kaszubko 🌻 nie zgadniesz co za mną zaczęło chdzić, jak przeczytałam Twój wpis :-D Rebeko 🌻 dzięki za kawę, ja dorzucam wafelki i życzę wszystkim miłego dnia. U mnie dzisiaj leje deszcz, ale udaję, że tego nie widzę, siedzę tyłem do okna i przeglądam oferty z biura podróży, wiecie Egipt, Tunezja, Rodos, takie tam :-) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Calutką noc padał deszcz i był bardzo silny wiatr - już myślałam, że będę bez prądu, bo światło zaczęło migać.... na wszelki wypadek postawiłam na stoliku świeczkę.... Psotka nie znosi ciemności - bardzo się wtedy boi i trzęsie się ze strachu. Goja - chyba wiem.... będę musiała poszukać zeszyt z przepisami na to kokosowe ciasto :D Mam w tym zeszycie również kilka przepisów na domową czekoladę - taką czekoladą przekładam wafle - wspaniały smak :D Rebeko - wino czerwone, półwytrawne - tym mnie skusisz :D słodkich i wermutów nie lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihihi U mnie dopiero 10ta rano a wy juz o trunkach :D:D:D:D 🖐️😘🌻 Kaszubko, irysy to te kwadratowe cukierki z makiem? Bo jak tak to moje najulubiensze!!!! No i znowu chyba bede dreptac do sklepu polskiego :o Rebeko, u mnie natomiast tak sie dzieje z szmapanem - nie to ze kupuje butelke na tydzien ;) nie nie, ale nie wiem jakim cudem ale zawsze jakas tam sie dowlecze do nas no a potem tylko czeka na dobra okazje…. Po urodzeniu Myszki dostalam chyba z 3, i jedna z nich jeszcze stoi i czeka… M nie przepada, ja dla samej siebie butelki nie bede otwierac, chyba bede trzymac na 18tke Myszki ;) Erato, dzieki z te mase caluskow dla malej. Gratuluje syna! Ale to na pewno rezultat tego ze on ma ciebie za mame!!!! Oby tak dalej! I ojejku, niech twoi synowie lepiej uwazaja z kim sie zadaja!!! Straszne, to co napisalas. Glupi I biedny chlopak, zruinowal sobie zycie!!! A ten snieg to przepowiadaja u nas na sobote - od jutra ma juz byc mroz, ok 1 stopnia i wiatry z Arktyki. Brrrrrrr Goju, mysle ze przy nas to trudno bedzie ci ta oponke zrzucic ;) :p my ciagle mamy jakies smakolyki na mysli i na wzajem sobie smaka robimy :) Ja juz wiem co gotuje na sobote/niedziele - zupa ogorkowa i moze placki ziemniaczane, jak mi sie bedzie chcialo trzec :o Narazie Kochane i duze 😘 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Straszne lenistwo we mnie wstąpiło dzisiaj. Obijam się jak nie wiem co, nic mi się nie chce robić, a piątek dopiero jutro :-( Ale za to za oknem wyjrzało słoneczko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea 🌼 nie masz litości - placki ziemniaczane :D Ziemniaki można też przepuścić przez maszynkę do mięsa - jest szybciej - tyle, że nie każdy tak lubi - ciut zmienia się ich smak. Irysy - to coś pomiędzy krówkami, a toffi.... z makiem też są.... i są faktycznie kwadratowe :D Goja 🌼 nic na siłę, nie masz ochoty nic robić - to nie rób.... jeśli nie musisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie nie muszę, przecież praca nie zając... Staram się przy najmniej udawać, że coś robię i zaglądam co chwilkę do Was :-) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja - zaglądanie do nas, to też praca, ale znacznie przyjemniejsza :D Znów pada, a przed chwilą było śliczne słonko. Kotka ma swoje kocie dni, co jakiś czas zaczyna miauczeć... mam w domu darmowy koci koncert :C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D Kaszubko, chociaz raz ja ci moge na cos smaka zrobic :D :p A maszynki do miesa nie mam, dopiero niedawno znalazlam sklep, taki maly boutiqe, gdzie moge dostac mala za 30F. Moze kupie, moze przywieziemy z PL nastepnym razem? Pozostaje mi tylko tarcie, ale czasami tre na grubszej tarcei fakt,z e troszke inne wychodza, ale tez dobre :) Goja, to niz zlego miec troszke lenia, nie mozna byc ciagle zabieganym. Nie zdrowo!!!! ;) Spadam na obiadek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy naprawde jestescie niemozliwe :-D :-D : ja sie przy Was naczytam o smakolykach i pozniej nie moge sie opanowac : mowie Wam, jaka dabra kaczke wlasnie zjadlam :-) ... A do tego jeszcze deser w postaci tiramisu ... :-) Znow bede spala po poludniu ... ale nawet nie mam do Was pretensjii : co mi tam !! Raz sie zyje :-D !! Kaszubko 🌻 - ja tylko wytrawne uznaje :-) ... ale vermouth\'a i campari tez mam w razie czego :-P A z pogoda u nie tez nie lepiej : wprawdzie nie pada ale szaro, buro i ponuro :-( ... a WE ma byc jeszcze w dodatku zimny ... :-( Dea 🌻 - szampana to wypijemy jak sie nam w koncu uda spotkac ;-)... i nie zostaniemy przy jednym : zamowilam kilka dni temu cala skrzynke :-) ... i to takiego EXTRA ;-) :-D SMACZNEGO !! Goja 🌻 - jak mowi Dea ;-) : \"praca nie zajac... niestety :-O\" Teraz poobiednia kawka dla Was... zrobie w termosie dla spoznialskich ;-)... ja zostane przy herbatce i jak ktos chetny to moge tez poczestowac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,hej ranne ptaszki ❤️ Jak milo przyjsc i zobaczyc tyle wpisow i widze ze nawet pogoda nie straszna.J a juz po pracy - cos ostatnio zmniejszylo mi sie godzinowo ale nie narzekam,wzielam sobie mala prywatke od poniedzialku,mam pania ktora sama wszystko przy sobie robi ale trzeba jej pomoc sie ubrac -pozmywac kilka naczyn i napic sie z nia i jej mezem herbatki,hmmm jutro ide na rozmowe wstepna ale przyda sie pare dodatkowych zlotych bo swieta za pasem a w portfelu pustki.Dodatkowo dzisiaj moj syn dostal sms-a z Job center ze sa zainteresowani podpisaniem kontraktu z nim na tlumaczenie dokumentow Polski-Angielski,kurcze jak to szybko postepuje,dodatkowo w poniedzialek bylam z synem w swietnej knajpie bo chcial zalatwic sobie pol etatu na weekendy i rowniez zalatwil-na nastepny poniedzialek ma interview. Jak tak dalej pojdzie to nie bedzie mial czasu da siebie,a on sie smieje ze bedzie mi podrzucal dokumenty na weekendy hihi i miej tu babo dzieci. ..... Rebeko - a jakie winko kupujesz ze tak chwalisz? - ja w zasadzie mam takie okresy ze albo smakuje mi winko albo nie i potrafie nie pic nawet rok hihi -bo plamy mi wychodza i watroba pozniej boli,ale dziekuje za ten mily gest :D 🌼 Wesola 🖐️ Goju - to sie najzdzisz dziewczyno,ale ja lubie takie przygody-tzn;lubie jazde samochodem i raczej nie znudzi mi sie to,potrzebuje tylko paliwo hihi,,,a wracajac do naszej klasy to jak mam Cie zaprosic skoro nie znam Twojego imienia ani nazwiska a co najlepsze nawet Twojego meila niemam hmmmm,widzisz! poslij mi swoje dane na meila w stopce mam adres.🌼 Kaszubko - ja sie pisze na ten przepis na domowa czekolade to u mnie przejdzie bo z kokosem bedzie problem- moj syn nie jada kokosa ani rodzynek tak ma od malego i juz zostalo,nie wiem jakie byloby pyszniutkie nie ruszy,ale czekolada hmmmm skusze go.🌼 Dea - to moze ja wpadne na tego ,,champagne,, uwielbiam ale prawdziwego,musze powiedziec ze czesto kupujemy z M bo bardzo lubimy spedzac razem wieczory z taka wlasnie butelka,hihi...a Twoj to juz napewno ma swoje procenty i dzieki za gratulacje -wlasciwie to on sam sobie obiera droge ktora jemu pasuje ja tylko staram sie go prowadzic ta dobra, duzo mowiac i tlumaczac konsekwencjami,niestety taka juz rola matek,sama oczywiscie ciesze sie z tego ze tak mysli a nie jak rozkapryszony nastolatek,mysle ze beda z niego ,,ludzie,, i temat nastepny szukalam jakiejs wzmianki zeby wam pokazac ten wyczyn ale nic nie mam i musze Ci powiedziec ze: jak juz pisalam na emigracji nie ma czegos takiego ze dzieci spotykaja sie ze swoimi rowiesnikami bo jak sama wiesz przedzial wiekowy jest rozny i w sumie sama nie wiesz kogo poznajesz i kto jest kto,a ja majac dzieci w takim wieku a nie innym i do tego jeszcze chlopcow musze liczyc sie z tym ze wszystko moze sie zdarzyc,zreszta tu gdzie mieszkamy jest taka dziura i po 4-ech latach wszyscy sie znaja chociazby z widzenia.dzieki i buziaki dla Myszki.🌼 -wystarczy bo znowu tyle pisalam a juz widze kilka wpisow i Rebeka kusi kaczka i champagne hihi...a tu doipiero czwartek. Dzis u mnie 14 stopni i spojrzalam na stronke od Dei i widze ze u mnie snieg w sobote ale w przelocie :D -to co kawka? dzieki Rebeko ze zostawilas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka :D pewnie ze sie napijemy!!!! tylko musimy poczekac do kiedy bedziesz mogla ;) a ta kaczka to ty tez .... ja mam zamiar na swieta upiec....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato!!! 🌻 no prawie sie zderzylysmy :) No pewnie, ze wpadaj na tego szampana! A ja tylko prawdziwego uznaje, wszystkie inne to sa wina musujace ;) Gratulacje i trzymam kciuki zeby syn prace co chce dostal! Ja koncze mojego obiedniego ziemniaczka pieczonego z salatka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea - no dzieki Kochana - napewno sie spotkamy tylko nie mam pojecia kiedy? ale trzymaj go trzymaj,wiesz te ziemniaczki robilam w tamtym tygodniu ale z gulaszem,pewnie kojarzysz to taki duzy ziemniak pieczony w piekarniku przeciety u gory na 4 i w srodek gulasz-pycha ale Ty to znasz :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea - a jak robisz kaczke bo ja z owocami,w sumie to albo jablka albo winogron aaaa i raz robilam z pomarancza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato 🌻 - lubie wina o mocnym, wyraznym smaku ... uwielbiam Cabernet Sauvignon :-) (najlepiej chilijskie albo australijskie) a poza tym prawie wszystkie hiszpanskie ... za dobra "Rioja'e" dalabym sie chyba powiesic :-D :-D Wesola - ja sobie takich pytan nie musze zadawac ... zeby cos trzymac trzeba to najpierw miec ;-) :-D :-D ... ja mam ten problem z glowy :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko 🌼 tego "Rioja'e" to ja nie znam a z tamtych tak masz racje -hmmm-masz gust -dobre sa.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już znalazłam zeszyt z przepisami - za kilka godzin będę mieć luz - teraz znów obieram jabłka - taki kaprys - mam ochotę na smażone :D Będę po kolei podawać wszystkie moje ulubione i sprawdzone przepisy - trochę się ich uzbierało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko 🌼 swietnie - bedzie troszke odmiany w jedzeniu :D Rebeko 🌼 sprawdzalam to winko w necie - to chyba hiszpanskie tak? - ide do kuchni nastawic jakis obiadek,bo wszyscy wroca a tu echo :D - bede zagladac ... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×