Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Dzien dobry Kochane ❤️ Dzis moge sie przywitac,ale to na razie na tyle-ciezki dzien i kolejna walka o piec :D Milego Dnia 🌼 Rebeko 🌼 Goju 🌼 Wesola 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry moje kochane ❤️ U mnie odwilż - jeszcze tylko trochę śniegu zostało :D Dziś wrzuciłam następne zdjęcia - tym razem wczorajsza przygoda Maciusia z bałwankiem :D http://www.garnek.pl/kama13/3709919 http://www.garnek.pl/kama13/3709918 http://www.garnek.pl/kama13/3709915 http://www.garnek.pl/kama13/3709912 http://www.garnek.pl/kama13/3709905 http://www.garnek.pl/kama13/3709901 http://www.garnek.pl/kama13/3709897 Przed chwilą świeciło słonko - ale uciekło - będzie chyba padać - ale co??? deszcz, czy śnieg??? sama jestem ciekawa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja 🌻 - zdaje sie ze Ty jestes idealna pania domu czyli moim przeciwienstwem :-P... ja tam czas na kanapke znajde ... obawiam sie ze niedlugo sie to zmieni, wiec poki co korzystam ile moge :-D. Uszy do gory - nie daj sie hormonom !!! Wesola 🌻 - 🖐️ Erato 🌻 - trzymie kciuki !! Walcz jak lwica ;-) :-D !! KLaszubko 🌻 - slodkie te Twoje wnuki 😍 :-) Glodna juz jestem :-( :-O... A tu jeszcze minimum pol godziny do obiadu... :-(... Dobrze ze Goja te Kinder Bueno przyniosla ;-)... no i jak mowi ze bez kalorii to chyba sie poczestuje :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja tez pomacham obowiazkowo ;) 🖐️🖐️🖐️ Troszke milam zagmatwany poranek, kolega zwolal zebranie wczoraj o godz. 17.30 (czyli ok 45 minut po moim wyjsciu) na godz. 9.30 dzisiaj rano, na ktore milam przygotowac analize mase danych!!!! Dobrze, ze wstawil sie do pracy dopiero 5 min przed zebraniem, bo gdyby byl wczesniej to z przyjemnoscia bym mu leb rozwaliwa 😡 no ale jakos sie bez krwi obeszlo i juz znowu jestesmy kolegami ;) Erato, kurka, jak ci nie zalatwia to wskakuj w samochod I przyjezdzaj do nas! Co prawda przy remoncie musielismy ze dwa kaloryfery zdjac, ale pozostale grzeja slicznie! No i mamy i wanne i prysznic, wiec do wyboru ;) Tyle sie napracowalam dzis rano to teraz mi sie nic nie chce, a ze juz o 11ej umieralam z glodu (to chyba z nerwow) to juz jestem po objadku i spac mi sie chce :D Ale niestety musze wlaczyc motorek w siedzonku i dalej zapiepsac :o …. Tyyyyyle do zrobienia!!! Posylam 😘 dla wszystkich! Potem wpadne, jak sie troche uspokoje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane na popoludniowej kawce :D Dzis juz jestem ,,mega,,zdenerwowana - jestem w domku i czekam na zlosliwcow,ale widze ze u nich to tak jak z mieszkaniowka w P. -maja czas i nie obchodzi ich to ze tutaj ludzie marzna - wczoraj oczywiscie czekalismy do osmej na grzejniki ale nie dowiezli,dzwonilam dzis juz do nich 3 razy-twierdza ze grzejniki przywiaza a piec musza caly wymienic,mowie im ze od niedzieli niemam ogrzewania ani cieplej wody,dodatkowo w domu mam dzieci,ale oni nic na to nie poradza. przeciez my jestesmy przystosowani do zycia w zimie,nie? Takie zimno jak tu jest to jeszcze nie takie straszne,ciekawe.Jesli do jutra nic nie zrobia to skladam skarge. Kaszubko - ja sama z mila checia zrobilabym sobie takiego ,,balwanka,,a Macius jaki usmiechniety i do tego rosnie jak na drozdzach.Pozdrowionka 🌼 Rebeko - korzystaj ile mozesz,pozniej sie to zmieni i dziekuje za poranna kawke.🌼 Dea - a cala moja rodzine zmiescisz? :D - dzieki za zaproszenie,wiesz u mnie grzejniki wisza tylko nie grzeja ;) szalone to miejsce coraz bardziej sie robi,wracam do moich poprzednich uprzedzen na temat egzystencji tego kraju.Buziaki dla Myszki.🌼 Goju - jaki ten swiat maly :D dziekuje za zaproszenie,jesli bede w P to napewno bede przejezdzac przez Twoje miasto :D kto wie,kto wie. dzieciaczki masz juz duze mile fotki. - czy my przypadkiem nie przekraczamy grznicy Czech w tym samym miejscu? Pozdrowionka.🌼 Wszystkim duzo 👄 i 🌼 - a teraz moze na tarasik? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - same pysznosci nam proponujesz :-) 😘 Dea 🌻 - podeslij troche roboty... moze sobie poradze bo ja juz swoja skonczylam ;-) A koledze w ramach rewanzu to moze tak laxigenu jutro do kawki podsypac ...? :-P Erato - a coz to za argument ze \" my jestesmy przystosowani do zycia w zimie\" !?!? Ja bym im dala \"przystosowanie\" !!! Sorry, ale a takich sytuacjach szlag mnie trafia na miejscu i awanture robie \"z marszu\"... Nie daj sie, walcz o Swoje !!! A teraz wprawdzie nie wiem czy sie nie spoznilam... ale jakby, co to chetnie sie na tarasik wybiore :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko ❤️ to ja do Ciebie na ten tarasik już lecę - u mnie szaro - już lampkę mam zapaloną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato 🌻 współczuję Ci tego zimna. Ja jestem bardzo ciepłolubna i chyba bym zatłukła tych magików co Cię tak zwodzą. Trzymam kciuki, żeby panowie jednak zmienili zdanie i szybciej się z tym wszystkim uporali. Ja jak jeżdżę do Czech służbowo, to przez Jakuszyce do Liberca, ale najbliżej mam do Golińska, natomiast jak jadę na urlop, to przez Boboszów, przekraczałam też granicę w Tłumaczowie :-) więc którąś na pewno mamy wspólną :-D No i koniecznie jak będziesz w moich stronach, to daj znać. Kaszubko 🌻 piękny ten Twój Maciuś, zdjęcia super. Nie lubię zimna, ale na taki śnieg zawsze miło jest popatrzeć. Smaczne te wszystkie słodkości, którymi nas dzisiaj częstowałaś :-) Ale się napiekłaś :-D Rebeko 🌻 daleko mi do idealnej pani domu. Ja po prostu nie mam czasu na kanapę, bo mam dwoje dzieci i zawsze znajdziemy wspólnie jakieś zajęcie. Czasem takie, że dzieci się bawią, a ja sprzątam ich porozrzucane ciuchy :-) Wesoła 🌻 jak u Ciebie jest już ciemno, to albo słuchasz piosenki zespołu feel \"jest już ciemno\" albo coś od rana popijałaś (winko jakie) albo już sama nie wiem co :-D A może u Ciebie jest po prostu pochmurny dzień i szybciej się ściemniło. Pewnie tak, bo u mnie jeszcze jest dosyć widno, ale cały dzień świeciło słońce. Dea 🌻 koniecznie musisz się delikatnie \"zemścić\" na koledze za takie pomysły, albo chociaż zażądaj ptasiego mleczka w ramach przeprosin. Annapo ❤️ Rybko ❤️ Pozdrowienia i 👄 dla wszystkich. Dzisiaj znowu idę ćwiczyć wieczorem więc nie wiem czy będę miała jeszcze siłę zaglądnąć do Was. Jakby co to życzę miłego wieczoru 🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej macham z tarasu! juz wiem przynajmniej na czym stoje,piec przywioza nam w piatek a do tego czasu musimy sobie jakos poradzic,najsmieszniejsze ze grzejnikow nie maja na stanie,bo rozdali.Dziewczyny i ja pracuje dla nich! nie w tym dziale ale dla tej samej instytucji,szlag mnie trafia jak sobie pomysle ze jeszcze dwa dni i celowo glupa pala i nie dzwonia do poludnia a pozniej wiadomo,przerwa na lunch i za pozno na cokolwiek a jutro nowy dzien.......wystarczy dwa dni teraz na luzie zimowym. Rebeko - nie wszyscy ludzie sa tacy ale zdarzaja sie wlasnie tacy ,,angole,, dla ktorych jestesmy tylko tania sila robocza,maja to gleboko w d.... ;) a pozniej sie dziwia ze my sie zmieniamy ale dzieki komu? to wszystko jest takie porabane ze az brak mi slow,sorki dzis za moje slownictwo ale nie wyrabiam...a jeszcze jak widze jak moj licznik od pradu sie kreci to znow mnie trafia,niemam wyjscia i cale szczescie ze mamy dmuchawe - musi ogrzac wszystkie pomieszczenia 🌼 Wesola - u mnie jeszce widno i godzinke do tylu mam - slonko na gorze-posylam je do Ciebie :D moze rozjasni to niebo ;) 🌼 Kaszubko - do Ciebie tez poslalam slonko razem z 🌼 :D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak dlugo pisalam ze Goja byla szybciej :D Goju - w Jakuszycach mam znajomych na granicy ale nie polecam ich bo to inne interesy :D a w Golinsku przechodze na zakupy,albo jak jade do Janoviczek na kilkudniowy urlopik-ale to dawne czasy,natomiast w Twoim miescie robilam zakupy na bazarze tym obok sadu,do dzis moja ciotka tam sprzedaje ciuchy i musze przyznac ze faktycznie jesli chodzi o ciuchy to u Was jest najlepiej i najwiekszy wybor,jesli bede w P to spotkamy sie po drodze - kto wie moze na poczatku nowego roku-musze wymienic dokumenty i w koncu zglosic moje malzenstwo w urzedzie :D bo jak na razie moj slub jest wazny ale tylko tutaj,ciekawe masz zabawy z dziecmi ;D:D:D podobne do moich hihi. Milych cwiczen na aerobiku.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato, pewnie ze sie jakos pomiescimy!!!! I zawsze przy remoncie mozecie pomoc :D:D:D Rebeko, oj szkoda nie widzialam wczesniej twojej oferty, ale juz sie wyrobilam ;) dzieki! Wesola, gdziesz ty przebywasz? U mnie tez jeszcze widno. Kaszubko, sliczne foteczki. Duzo zdrowka Maciusiowi zycze bo to najwazniejsze! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz moje panie skoro juz wiem wszystko to lece do pracy nadrobic troszke zaleglosci,kurcze pozno wroce i musze jechac po M i na jakies male zakupy,dnia mi brakuje - pocieszam sie ze w sobote odpoczne -natomiast w sobote wieczorkiem robimy ,,Andrzejki,, fajnie wszystko polaczone - tak ma byc-zycze wszystkim milej reszty dnia pa,pa. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz koncze moj dzien pracy :-) ...i lece do domku bo M dzis znow na noc wyjezdza :-(... ale jeszcze sie przynajmniej przed jego wyjazdem zobaczymy :-) MILEGO WIECZORU zycze i ... postaram sie dzisiaj zagladnac :-) PS : a slonko dalej swieci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato 🌻 jak będziesz na zakupach, to koniecznie kup coś min.40% skoro do piątku masz nie mieć ogrzewania. Myślę, że nawet taniej wyjdzie niż za prąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pada deszczyk - i po śniegu :D a słonko nie doszło. Teraz to szpital ma robotę, bo ślisko. Erato - dlaczego ślub nie jest ważny u nas ??? Moich kłopotów jest ciąg dalszy - chciałabym, aby syn wreszcie od nas się wyprowadził... wtedy odetchnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Caly wieczor walcze z internetem :-O... i w koncu wygralam :-) ... Najlepsze jest to ze sam nie wiem co sie stalo, dlaczego przed chwila jeszcze nie dzialal a teraz nagle jest OK... ach, za to wlasnie kocham informatyke :-D :-D :-D Kaszubko - jeszcze tylko miesiac z malym haczkiem ... i skonczy sie ten rok... napewno nastepny bedzie lepszy ! Duzo 😘 i moc pozytywnych fluidkow posylam !! Teraz juz uciekam do lazienki ... a Wam wszystkim zycze milych snow !! 🖐️ 😴 PS : jutro zaraz z rana wykladam liste obecnosci na stolik ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Jest pochmurny, deszczowy poranek - stawiam kawę, rogaliki i.... wystawiam listę obecności :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry przed pracką i z Eurespalem na ty. Cholender rozchorowałysmy się z corcią. Ona w ogole do szkoły nie chodzi. Bloto straszeczne, ubieram kalosze i pomykam do pracki adijos milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam wszystkie miłe kobietki 🌻 Rybko 👄 nie dawajcie się chorobie, życzę zdrowia dla Ciebie i córci ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdrcznie 😍 i posylam slonko tam gdzie go brak... Mowie Wam, jaki piekny wschod slonca przed chwila ogladalam ... :-) Kaszubko 🌻 - ranny ptaszek z Ciebie dzisiaj ;-). Dziezki za sniadanko :-) Rybko 🌻 - duzo zdrowka dla Ciebie i corci 😘 Goja 🌻 U nas zapowiada sie pracowity dzien... ale bede sie starala mimo wszystko zagladac :-) MILEGO DNIA !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko ❤️ dziś chciałam być przed Tobą i udało się :D Rybka ❤️ Goja ❤️ jednak mnie na NK znalazlaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko 🌻 znalazłam Ciebie i parę innych miłych osób wśród znajomych Erato :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obecna!!! cos nie moglam dotrzec do topiku, zawsze cos mnie od kompa odrywalo :o Kaszubko 😘 tak jak mowi Rebeka, jeszcze tylko 34 i pol dnia do konca tego roku! I zycze ci zeby wszystkie te meczoce sprawy jak najlepiej sie ulozyly w 2009! Rybko 😘 ja tez duzo zdrowka zycze dla ciebie i cory. A ty nie mozesz troche zwolnic i w lozku choc jeden dzien zostac? Pomaga wyzdrowiec! Goja 😘 ide pobuszowac po NK i cie znajde! Wesola 😘 jak jasniej dzisiaj? Erato 😘 u nas mroz juz troche popuscil, mam nadzieje u ciebie tez i w domciu az tak zimno nie jest :o ach jak nie zazdroszcze braku cieplej wody! Wszystkim po duzym 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea 🌻 wydaje mi się, że ja Ciebie wczoraj znalazłam, ale trochę trudno mi odgadnąć kto jest kim :-) przy nazwisku powinien być jeszcze nick z topiku :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×