Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Dea - znalazłam Ciebie na NK 🌼 Goja - teraz Twoja kolej na szukanie 🌼 U mnie +8 stopni - i po zimie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko, no nie do wiary ze mysmy sie wczesniej nie \"zaprosily\"!!!! ;) teraz cie mam! goja, bedzie ci troszke latwiej mnie znalezc teraz :p a moze juz mnie znalazlaz ??? spadm na szybki objadek i spotkanie, do potem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea - ważne, że już nawzajem się mamy :D Ostatnie zdjęcia z przygody Maciusia ze śniegiem: http://www.garnek.pl/kama13/3718727 http://www.garnek.pl/kama13/3718718 http://www.garnek.pl/kama13/3718714 http://www.garnek.pl/kama13/3718708 http://www.garnek.pl/kama13/3718704 http://www.garnek.pl/kama13/3718695 http://www.garnek.pl/kama13/3718692 Jest przynajmniej utrwalona pamiątka ze śniegiem - bo nie jest wiadomo kiedy znów będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea znalazłam Cię wczoraj , tylko ni byłam pewna czy to Ty, ale teraz już wiem, że się nie myliłam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien mi przelecial nawet nie wiem kiedy :-(... ale najwazniejsze juz sie skonczyl :-) i w dodatku co zaplanowane to zrobione :-) Poczytam Was pozniej ... teraz uciekam do domku :-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, widze ze tu NK na tapecie :-) ... i pewno wszystkie teraz tam siedzicie a topik pusty ;-) :-P Poogladalam zdjecia Maciusia 😘 :-) a teraz zasiadamy przed \"Czy leci z nami pilot\" ;-)... film stary jak swiat, ale na \"oczyszczenie mozgu\" nie ma nic lepszego od leciutkiej komedii :-) Wszystkim MILYM PANIOM zycze MILEGO WIECZORU 😘 !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór kochane dziewczyny❤️ Mam nadzieje że chociaż niektóre z was choć kapeńke tęskniły za mna👄 Przepraszam za tak długą nieobecnosc.Praca mnie wykańcza:( minione tygodnie mialam wszystkie mozliwe kontrole od PIHU ażdo skarbowki,i nic dobrego z tego nie wyniklo:(szef ma doła i wyjechał a my robimy słodkie minki:(żenada. Tak duzo sie u WAS wydarzylo iz raczej nie wtrące się w rzaden wątek ,ledwo co znalazłam swój ostatni wpis i o jakis sałatkach było...jejciu ale dawno:( ❤️KASZUBKO Bardzo Ci dziekuje za wszystkie meile,rozjaśniły mi troszke te moje ponure dni ,jeszcze sie nie skończyły ale bliżej końca niż początku,strasznie sie ciesze ze mam Ciebie i zawsze mozna na Ciebie liczyć i wcale tu nie przesadzam[usta[👄👄 ❤️Rebeka🌼...nie zapomniałam o tobie i mam nadzieje na kontakt👄ciesze sie ze akurat o mnie pomyslałaś Erato 👄 a co u Ciebie ? jeju dlaczego wszystki jestescie tak daleko :(mam doła i jestem w moim miescie sama!!!! Nie zapominam o żadnej z Was kochane dziewcayny i tak zbiorowo 👄bardzo👄gorąco👄WAS[pozdrawiam👄szanuje karzdą z Was bo jak dla mnie jesteście wartosciowymi kobiekkami ...bez wyjątku👄i mam nadzieje ze juz nie długo wruce na stałe👄❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajka o żabce Pewnego razu szedł sobie chłopak przez las. Idzie, idzie, idzie, idzie (nie wiem, jak daleko ma jeszcze...) No dobra... W końcu słyszy jakiś głos dobiegający z ziemi: - Hej! Człowieku! Schylił się, myśląc, że to jakiś krasnoludek, tudzież inny elf, szuka, szuka a tu ŻABA. Pyta się jej: - A coś Ty za jedna? Żaba mu odpowiedziała: - Jestem zaklętą księżniczką. Jeżeli chcesz, to możesz mnie odczarować. Wystarczy, że mnie pocałujesz. A on nic nie odrzekł, tylko uśmiechnął się, podniósł żabkę i schował do kieszeni w koszuli. Żabce języka w gębie zabrakło (umrze biedactwo z głodu, bo nie będzie miała czym much łapać:) Po chwili ochłonęła i kusi z kieszeni biednego chłopca: - Odczaruj mnie, proszę. Jeżeli to uczynisz to... to... to będziesz mógł przez tydzień robić ze mną co zechcesz! - szybko dokończyła obietnicę żabka. Chłopak ponownie nic nie odrzekł. Wyjął tylko żabkę z kieszeni, uśmiechnął się, schował do kieszeni i poszedł dalej. Żabka już nieco przyzwyczajona, po pierwszym szoku, ochłonęła trochę szybciej. Po chwili znów odzywa się do niego w te słowa: - Odczaruj mnie, proszę. Jeżeli to uczynisz to będziesz mógł przez miesiąc robić ze mną co zechcesz! - widać zdesperowana była biedaczka... A biedne, kuszone chłopię nic... Wyjął tylko żabkę z kieszeni, uśmiechnął się, schował do kieszeni i poszedł dalej. Żabka na to wzięła się na odwagę (była wszak bardzo przyzwoitą i dobrze wychowaną księżniczką) i powiedziała: - Odczaruj mnie, proszę. Jeżeli to uczynisz, to będziesz mógł przez rok robić ze mną, co zechcesz! A chłopiec tylko wyjął żabkę z kieszeni, uśmiechnął się, schował do kieszeni i poszedł dalej. Żabka już całkiem zrozpaczona, straciła nadzieję na zdjęcie klątwy rozpłakała się i pyta się go: - Powiedz mi, czemu ty taki dziwny jesteś? Mógłbyś przez rok robić ze mną co zechcesz, a ty nic... Na co wreszcie zareagował. Wyjął żabkę i odpowiedział jej: - Widzisz żabko... ja jestem informatykiem. Na co mi dziewczyna? A taka gadająca żabka, to bardzo fajna rzecz... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bajka (na dobranoc) piękna to bajka... Bez bajki trudno zasnąć nie raz więc jedną Ci opowiem teraz: Był pewien książę, samotny wielce, pięknej księżniczce chciał oddać serce, lecz ona, ów księcia pokochać nie chciała, bo ponoć był z niego wielki niezdara, bo smoków groźnych nie pokonywał, a z olbrzymami w karty pogrywał, do tego wojną nie kwapił się wcale, lecz wolał bory przemierzać stare i zrywać bzy polne, wianki z nich pleść wraz ze słowikiem śpiewać swą pieśń... I idąc tak borem, nasz książę pogodny doszedł do kraju, gdzie lament okropny, bo dama tamtejsza omdlała na wieki- nikt nie mógł sprawić by otwarła powieki… Książę nasz długo się nie siłował I z bajki sposobem w usta całował- Dama ze snu się obudziła! Opowieść księcia się dobrze skończyła, bo znalazł księżniczkę wprost ukochaną co bzy lubiła i spacery rano- tak żyli latami w pełni szczęśliwie- w końcu to bajka więc się nie dziwie! ... więc się nie dziwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochane ❤️ Podpisuje liste :D lepiej pozno niz wcale - dzien dlugi ale mily,dziewczyny mowilam Wam o mojej nowej podopiecznej,kobieta ma juz 84 lata a jej maz 82 -wiecie co? ci ludzie sa swietni,jak ide do nich to czas tak szybko leci i tak milo mi sie tam pracuje,ze az:D - bez marudzenia i zawsze z usmiechem-oni ciagle zartuja sobie i widac u nich taka milosc a jak sie odnosza do siebie-hmm slowem polecalabym taka prace kazdemu. U mnie nadal zimno ale wedlug obietnic jutro ma byc piec,zobaczymy-mysle ze nie zostawia mnie na weekend bez ogrzewania bo cos temperaturka spada ;) Goju 👄 procenty powiadasz :D a dzieciom co? hihi - 🌼 Kaszubko 👄 slub nie jest wazny dlatego ze musi zostac zarejestrowany w naszym urzedzie cywilnym,w P dalej jestem panna,ale to zaden klopot juz dzwonilam i nie mam najmniejszego problemu z tym ,wystarczy orygilnal i juz po sprawie - najgorsze to dokumenty bo dlugo trzeba czekac,dzieki za wszystko co przesylasz mi na poczte,hihi teraz mam duzo takiej samej :D 🌼 Rybko 👄 buziaki dla Ciebie i corci -zdrowiejcie szybko a Ty faktycznie wyluzuj.🌼 Rebeko 👄 a nie nagralas przypadkiem tego wschodu slonca? byloby milo...a i teraz juz bylas szybsza,dzis powiem juz Dobranoc,nic wiecej nie napisze :DPozdrawiam 🌼 Wesola 👄 macham na Dobranoc🖐️ 🌼 Dea 👄 ja mieszkam na parterze i tylko z jednej strony jestem ogrzewana a pod spodem sam beton,fajnie co? jutro juz chyba bedzie po wszystkim,dzieki za poczte 🌼 Rzena 👄 u mnie nic nowego ale za to u Cibie duzo sie dzieje - poczytasz to nadrobisz zaleglosci a praca tak sie nie przejmuj-wrzuc na luz,Pozdrowionka 🌼 aaa - Kaszubko sliczne 🌼 🌼Dobranoc Wszystkim 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️❤️❤️ kaszubko👄twoje bajki są świetne prosze ...więcej ,więcej,więcej...hihi👄 Erato kochana👄poczytam ,poczytam juz wikend blisko ale w pracy ka mała rewolucja i sie nie da \"juziku\":(,dopuki nie opuszczą nas\"ci\"bo tak na nich mówimy ,napięcie nie spadnie a mi jak zwykle brak cierpliwosci i pokory...😠...nie cierpie takich spraw. Powiem Ci że lubie przebywac ze starszymi ludźmi ,naprawde mają pogode ducha i wiedzą co to jest radość życia.Mam jeszcze babcie ,która ma 83 lata i lubie jej żarty,często sie naśmiejemy bo jak słyszy młodzierzowe zwroty ,to prawie kula sie ze śmiechu i ma ona sój orok.Zawsze jej zazdrościłamgustu i galanterii,ja tak nie potrafie i żal mi że się od niej tego nie nauczyłam.👄na dobranoc. Słodkich snó kochane❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dzisiaj zdazylam :-P :-D... wiec kawe/cacao/herbatke stawiam :-) Witam serdecznie !! 😍 Rzena 🌻 - kazda z nas ma na tym topiku specjalne miejsce :-)... nawet po dluuuugiej nieobecnosci mozna tu wrocic jak do siebie... Szefem sie nie przejmuj, nie stresuj, bo w koncu nie Ty odpowiadasz za wszystko, zakopuj szybciutko dolek, wykanczaj prace ;-) i wykorzystaj nadchodzacy WE na odpoczynek i relaks :-) Kaszubko 🌻 - bajki niesamowite :-D :-D... Zabka mi strasznie przypadla do gustu :-D :-D :-D :-D :-D :-D Erato 🌻 - dzisiaj juz bedzies miala cieplo :-) !!! Inna mozliwosc jest wogole niemozliwa ;-) :-D. A dokumentami sie nie martw : ja zmienilam nazwisko w paszporcie dopiero kiedy sie skonczyla jego data waznosci (czyli 5 lat po slubie ! ) a dowod wymienilam dopiero 2 lata temu !! Przy nastepnej okazji zrobie zdjecie wschodu slonca... dzisiaj i tak nic by z tego nie bylo bo niebo zachmurzone i nawet nie widac gdzie slonce wschodzi :-( Zapraszam do wspolnego spedzenia milego dnia :-) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - fajne rzeczy sa na tej stronce ... na podniesienie samopoczucia (sobie albo innym ;-)) :-) Wesola 🌻 Strasznie senny dzien dzisiaj :-O... chyba sie skusze na kawe, bo jest powazne ryzyko ze przespie pore obiadowa :-P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko ❤️ to pijemy następna kawę :D do mnie dotarło jednak słoneczko - ale i tak co chwilę ziewam :D a to adresik do następnej ciekawej stronki: http://www.agathachristie.republika.pl/ Napisałaś "każda z nas ma na tym topiku specjalne miejsce ... nawet po dluuuugiej nieobecności można tu wrócić jak do siebie..." podpisuję się pod tym obiema rękami. Rzena ❤️ moja babcia żyła 96 lat... pamiętam jak babcia [mając już prawie 90 lat] piła kawę zawsze z małym kieliszkiem wódki - mieszała to razem - mówiła, że po wypiciu takiej właśnie kawy ma dopiero chęć do życia. Rzena - w żaden dół nie wpadaj... nie pozwolimy Ci na to :D Erato ❤️ mam nadzieję, że już masz ciepło... Ja pochodzę z rodów długowiecznych - i z rodziny mamy i z taty - prawie wszyscy dożyli do 90 lat :D brat mojego taty zmarł w tym roku - miał 98 lat. :D Wesoła ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie niestety zadnych dlugowiecznych w rodzinie nie bylo... dziadkow juz dawno nie mam :-(... Mam do Was takie male pytanko odnosnie ksiegarni wysylkowych (to tak à propos tych ksiazek Agaty ;-) ) ... ale to juz pozniej, teraz lece na obiadek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdeczne pozdrowienia posyłam kazdej z Was.... Ostatnio doszłam do wniosku ,ze bulimiczki i anorektyczki to osoby chore psychicznie ,bo nikt mi nie powie ,ze jedzenie w \" odwrotnym kierunku \"moze sprawiac przyjemnosc... No chyba tylkoto ze sie spada na wadze,ale ja juz wole moje kilogramy miec na sobie niz w kibelku...Sorki ,ze tak w czasie obiadowym ,ale to teraz moja szara codziennosc i nie chce byc nic lepiej....poslijcie jakies fliudki,bo juz mi rece opadaja... Jeszcze raz pozdrawiam 🖐️ i moze znowu za jakis czas dam rade zajrzec....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko 🌻 - fluidki caly czas leca : ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~... i to tylko te najlepsze :-). Caly czas o Tobie myslimy !!! Jednak nie ma sprawiedliwosci :-O, miedzy nami to tak chyba \"wszystko albo nic\" :-(... Trzymaj sie cieplutko, dziewczyno 😍 moze juz nie dlugo tej Twojej meczarni :-(... Moc 😘 dla Ciebie !!! Dziewczyny, znacie moze jakas PEWNA ksiegarnie wysylkowa ? No i najlepiej zeby miala uczciwe ceny przesylki (bo juz widzialam i takie ktore sobie krzycza ponad 100 zl za przesylke do Fr :-O...) Ja na dzien dzisiejszy znalazlam \"merlin.pl\"... moze ktoras z Was ja zna ....? A moze znacie jakas inna dobra, godna polecenia ...? Z gory slicznie dziekuje :-) Stawiam poobiednia kawke :\\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ ... albo herbatke mietowa ;-) co kto woli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Kochane ❤️ Hurrra mam ciepelko w domku,przyjechali o 8-ej rano ale nie wymienili pieca tylko wszystko ze srodka-najwazniejsze ze we wszystkich pokojach juz cieplo i licznik na prad sie kreci dookola :D Ja dzis juz po zakupach bo jak wiecie robimy ,,Andrzejki,, w domu,goscie zjada sie na wieczor wiec musze co nieco przygotowac :D a z drugiej strony musialam byc obecna w domku wiec moj dzionek w pracy byl troszke krotszy. Rzena 👄 w pracy wrzuc na luz,nie mozna tak sie wszystkim przejmowac - przede wszystkim musisz myslec o swoim zdrowku i rodzinie-to jest najwazniejsze a reszta jakos sie sama potoczy,wracajac do starszych ludzi to mysle ze oni juz tyle przeszli w zyciu ze nic ich nie zdziwi i nie zamartwiaja sie byle czym-lepiej smiac sie przez cale zycie i zartowac niz plakac,u mnie w domu zarty sa na pierwszym miejscu i lepiej nam z tym,Tobie zycze tego samego.Pozdrawiam 🌼 Rebeko 👄 mniam dzieki za to cacao - w sam raz na dzis :D - dokumenty nie sa az tak bardzo mi potrzebne,ale wypadaloby je zmienic,zreszta ja zostalam przy swoim nazwisku ale teraz chcialabym zmienic na meza - ma to mi pomoc w rozwiazaniu kilku spraw osobistych,mowilam tylko ze bedac w P musze to zrobic,chociaz widze ze niedlugo bede musiala chyba jechac - mam potencjalnego kupca na moje mieszkanie w P - a beze mnie sie nie obejdzie-zreszta nie zrobilam upowaznienia na nikogo z rodziny 🌼 Kaszubko 👄 tutaj niestety tez szaro,buro i ponuro - taka kolej rzeczy,ale i tak jestem w milym nastroju bo mam cieplo a lampeczke zapale dla towarzystwa - dzieki za stronke... 🌼 Kaszubko ❤️ to chyba dobrze,ze jestes z tych dlugowiecznych nie :D zycze duzo zdrowka i 100 lat 🌼 Wesola 👄 jak zwykle w przelocie :D 🌼 Annapo 👄 czyzbysmy ogladaly ten sam program w telewizji na temat anoreksji i bulimii? :D niektore dziewczyny nie zdaja sobie sprawy jaka krzywde wyrzadzaja sobie same,pozniej jedza jakies papki dla maluchow bo nic nie moga przelknac,to juz choroba ale na pomoc czasami za pozno,a jak u Ciebie Kochana? czy wszystko wporzadku? Wypoczywaj jak mozesz i wracaj do nas bo tesknimy.Pozdrowionka 🌼 - wszystkim zycze Milego Dnia a ja teraz lece do kuchni troszke pobalaganic:D Wszystkim obecnym i nieobecnym duze 👄 👄👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ❤️ fluidki posylam aby bylo jak najlepiej - zycze Ci tego z calego serca 🌼 Rebeko - to co? kawka? czy herbatka? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko - niestety z ksiegarnia to ja Ci nie pomoge,nie korzystam z wysylkowych,zreszta brak mi czasu na czytanie- juz net zabiera mo go duzo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato - ja juz teraz wybieram herbatke ;-) Moze wpadne do Was na imprezke wieczorem ;-), bo jakos nie mam pomyslu na kolacje :-(... cos mi sie wydaje ze chyba bedzie pizza :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko ❤️ zapraszam -:D bedzie duzo pysznosci,do wyboru,do koloru :D:D:D dzis u nas znowy karaoke :D niedlugo zobaczycie na Youtube :D - a teraz ja tez poprosze herbatke hihi.procenty pozniej ;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stawiam kawę, bo... zasnę :D Annapo -serce] 👄 ♥ ۞ ♥ ۞ ♥ ۞ ♥ ۞ ♥ ۞ Posyłam wiele dobrych fluidów :D Rebeko - kiedyś kupowałam książki z księgarni wysyłkowej - ale to było jakieś czas temu... i nawet nie wiem jak tam było z opłatą za wysyłkę.... więc nic Ci nie mogę pomóc. Erato - szkoda, że to mieszkanie w P ... nie jest blisko mnie - mogłybyśmy się wtedy spotkać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja dzisiaj w Wesola sie bawie ;) podpisuje i zmykam czestujac sie smakolykami Erato 😘😘😘 dobrego WE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko ❤️ jakie sliczne to cos co zrobilas przy wpisie,tak masz racje szkoda ze to tak daleko,cholerka jak mieszkalam w P to sie nie znalysmy hihi a teraz po roznych stronach swiata mamy znajomych :D ale wszystko ma swoje plusy,kto wie moze kiedys 🌼 Dea ❤️ a co Ty tak marnie dzisiaj? czyzbys miala duzo pracy? czestuj sie bardzo prosze i Milego Wikeendu zycze,buziaki oczywiscie dla Myszki.🌼 -:D:D:D a teraz za goraco :D - ale wole otworzyc okno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea ❤️ Erato 👄 na Garnku wchodzę na niektóre stronki - tam, gdzie jest dużo rozmaitych wpisów - i kopiuję różne obrazki... z tych zaś obrazków wybieram niektóre znaczki.. jak na przykład te: *~*~*~ °ღ ღ♥ `•.♥.•´ «¦» -- «•*•» --- «•*•» -- «¦»

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×