Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Gość Dariusia
juz w tym roku moga isc jak rodzice chca ale ja potrzebuje kogpos do wywiadu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mlodsza zabka dopiero bedzie miala 2 lata a starszy ma 8 wiec jak narazie mnie to nie dotyczy ale widzac co dzieje sie w szkole mowie glosne NIE temu projektowi bo szkoly nie sa przygotowane do takiej zmiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem tego samego zdania, a poza tym niech te dzieci mają jeszcze trochę dzieciństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też uważam, ze szybsze pójście do szkoły, to utrata dzieciństwa... niech chociaż jeden rok mają darowany..... Goja - jestem zdrowiuteńka - wyczyściłam częściowo swoją pocztę..... a Wasze trochę zapełniłam :D Annapo ❤️ jest usprawiedliwiona Dea ❤️ ??? !!! Erato ❤️ ??? !!! Elissa ❤️ bardzo rzadko wpada.... Rebeka ❤️ ??? !!! Rybka ❤️ ??? Rzena ❤️ ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć jestem, wpadam z żadka co prawda ale zawszeć U mnie nic ale to nic ciekawego się nie dzieje. Zastoje zimowe. Strasznie się zaczyna robić nudno. Co by tu ... żeby nie zwariować?Czas na zmiany... wiosną to tymczasem laseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! No u mnie znowu gorzej z utrzymaniem tego co zjem i dlatego nie zagladałam,ale u pana doktora jakos wytrzymałam i nawet udalo mi sie wejsc do jednego sklepu, a potem pedem do domu...:) A dzisiaj od rana ufff,szkoda gadac..... Pytałam sie pana doktora ile tego jeszcze ,bo juz mam dosc i niestety powiedział ,ze musze sie przygotowac jeszcze na 2 tygodnie...Jak ja słysze :2 tygodnie to mi sie noz w kieszeni otwiera...co zajde do niego to mowi :2 tygodnie ...ale tyle juz przetrzymałam to jeszcze i to wytrzymam... Poza tym malutkie ma sie dobrze,nawet mi pomachało lapka...Pana doktora pochwaliła ,ze sie ładnie rozwija i tyle..nastepna wizyta za miesiac...I jak znowu usłysze magiczne 2 tygodnie ,to chyba panu doktorowi cosik zrobie....:) Witam nowa klubowiczke i serdecznie zapraszam na stałe...A moje \"stare\" hi,hi znajome serdecznie sciskam i pozdrawiam i nic nie obiecuje... Teraz w dodatku syn mi sie rozchorował :( Sama radosc na dwa dni przed feriami... 🌻 wsiem i do zas 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę - wystarczyło tylko imiennie wypisać hiihihihi może reszta dziewcząt też się odezwie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem... dopiero teraz... ale lepiej pozno niz wcale :-) She 🌻 - ucz sie pilnie, zdolna bestyjko ;-), ale jak dasz rade to napisz pare slow po badaniu ... w kazdym razie kciuki caly czas sciskam :-) Meg 🌻 - moze spacer... albo do kina wyskocz ...? Zawsze to pzyjemniej niz w domu siedziec ... Kaszubko 🌻 - dziekuje hurtowo za wszystkie sliczne przesylki 😘 Blaszka 🌻 - witaj w klubie 30-tek ...i w klubiku odchudzajacych sie od jutra :-P. Masz dzieci w ciezkim wieku... napewno atrakcji Ci nie brakuje, ale jak sie tu czlowiek wygada to od razu lepiej na serduchu :-) Jak sobie przypomne jaka ja bylam w wieku 16 lat to mi sie wlos na glowie jezy :-D :-D ... wstyd przyznac ale papierosow tez juz probowalam :-O... i jakos wyszlam na ludzi... chociaz wszystko jest wzgledne ;-) :-D :-D Wesola 🌻 - za to zeby zobaczyc prawdziwa zime to ja bym Ci chetnie codziennie auto odsniezala ... :-) Goja 🌻 - to ja juz teraz rozumiem dlaczego mi sie tak latwo prasowalo :-D :-D Rudamaxi 🌻 - nie walcz z nim ;-)... i tak nie wygrasz, a taki dzien czasami dobrze robi :-) Rybko 🌻 - moze male przemeblowanie w domku ...? Nowe poduszki na kanape, zaslony ...? Albo jakies male zakupy dla Ciebie ...? Ania 🌻 - ja mysle ze Twoj Pan Doktor to dobry psycholog ze Ci tak \"dozuje\" te wiadomosci ... latwiej sie nastawic na 2 tygodnie niz na dluzszy okres czasu ... No ale mam nadzieje ze to juz naprawde koncowka 😘 Rzena 🌻 A u mnie ... no coz... nie udalo sie nam wczoraj zobaczyc buzki :-( bo okazalo sie ze malutka (corcia potwierdzona :-) ) bardzo nisko juz siedzi (czy moze raczej \"wisi\"....?) Cala reszta jest w najlepszym porzadku :-) ale ze wzgledu na to niskie ulozenie mam duzo odpoczywac, malo chodzic i ogolnie sie oszczedzac... Wczoraj caly wieczor prosilismy malutka zeby sie za bardzo do nas nie spieszyla :-P, ale dzisiaj pojechalismy zrobic podstawowe zakupy bo uzmyslowilam sobie ze jesli chodzi o przygotowania to jestesmy jeszcze prawie calkowicie \"w proszku\" !! Karta kredytowa czerwona :-P, no ale teraz juz jestem troszke spokojniejsza :-), bo zostaly do kupienia drobiazgi :-) A teraz juz wracam na kanapke :-)... zyczac milego wieczoru wszystkim milym paniom 😘 !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 Dzisiaj u mnie pada śnieg z deszczem i marznie zarazem ,strasznie sie jechsło autem ale jeszcze daje rade:D w pewnym sęsie jestem z siebie dumna:D:D:D Kaszubko ❤️jakieś nugustwo mnie dopadlo i jakoś niemoge dojśc do kompa,ale jak juz jestem to bardzo sie ciesze ,bo gdy otworze pocztę rozweselam sie za karzdym razem:d👄👄usta] Rybko❤️...o jakiej zmianie myślisz?Ja w czoraj byłam u fryzjera i mało że pocieniowałam wlosy i nie musze juz robic kity zrobiłam balajaż salne dla włosów ,potem solarka i o 20-30 jeszcze basen ... Anapo❤️jak mi przykro z powodu TWEGO zlego samo poczucia🌼🌼jak doktorek powie znowu 2 ...to mu na tum koźle fiknij nóżką może się ocknie że ty tam masz dzidzusia a nie dwutygodniówke...👄wcześnie syn ma ferie mój dopiero 14 luty:(.Pozdrawiam👄 Rebeka❤️:D👄 A co do tej szkoly wcześniaków to w Angli dzieci juz dawno chodzą od 5 roku życia to "0" ale później wcale nie jest im latwiej,może będąc tam na miejscu mają inne odczucie ale u nas to sie nie sprawdzi i moim zdaniem jeszcze troche wody upłynie zanim sie zdecydują Erato❤️co porabiasz panie tęsknią:D Dea❤️ She❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko - w 90% brzuszek opada [czyli główeczka wędruje w dół] na 6 tygodni przed terminem.... możesz więc obliczyć sobie przypuszczalny termin. Kobieta na kilkanaście [najpóźniej na kilka] dni przed rozwiązaniem zaczyna robić generalne porządki, zakupy itd... to jest silniejsze od zdrowego rozsądku... coś ja do tego zmusza i już. Pod sam koniec zaś jest coraz mniej w całości przespanych nocy... :D Annapo - wytrzymaj jeszcze trochę... będę trzymać kciuki... i wciąż myślę o Tobie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry Bardzo!!! Stawiam poranną kawę > Ja już nie śpię, musiałam posilić córkę przed wyjściem do szkoły bo ma dziś ostatni dzień próbnych testów. No a ja dalej siadam do zadań z rachunkowości zarządczej:P myślałam, że to będzie łatwiejsze i jakże się pomyliłam:( Na rezonans jedziemy na 15, ale wyniki chyba nie będą od razu więc nie wiem czy już dziś coś będzie wiadomo. Pozdrawiam,papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was serdecznie w ten piekny piątkowy dzionek. Na dworze jest przepięknie. Jak w bajce. Milo było iśc do pracy białą alejką. Szkoda , że w okrsie światecznym nie było takiej magii. 🌻🌻. Bardzo Wam dziekuje za miłe przywitanie W nocy nie mogłam spać i myślałam czy aby nie wchodzę z butami w Wasze życie. 2 lata sie znacie, to jest szmat czasu. Z obawą weszłam dzisiaj na forum. Jeszcze raz dzięki za przywitanie😍😍 🌻 kaszubko przepraszam, że nie wysłałam do Ciebie @, ale całe popołudnie i wieczór pilnie się uczyłam. Po przyjściu z pracy i podaniu głodomorom obiadu musiałam posprzatać kucnię . Mężusio \"małe\" przemeblowanie robił. W tamtym tygodniu po namowie koleżanek zamówiłam dostawę wody źródlanej do domu. Facet wczoraj ją przywiózł razem z dystrybutorem, którego trzeba było gdzieś umieścić. Istny szał . Moje dzieci takie były spragnione, że na okrągło tylko wodę piły lub herbatki parzyły. (Ciągle powtarzali, że jeszcze nigdy takiej dobrej nie pili Ciekawa jestem kiedy sie to skończy. Chociaż ja też nie byłam lepsza. O 17,00 kawę sobie zrobiłam i dlatego spać w nocy nie mogłam. I jedyny plus dla mnie to taki , że ostani łyk z przyjemnością wypiłam, bo żadnego osadu na dnie nie było). Dziewczyny jęzeli macie takie cudo napiszcie mi czy to dobry pomysl z tą wodą. Za 1 galon płacę 17,00 a za dystrybutor miesiecznie 1,50zł.(za dzierżawę- warunek ,że min. 3 butle m-nie) Potem siadłam i matematykę Oli tłumaczyłam, a później nad chemią z Lukaszem siedziałam . No i jeszcze materiały do albumu zbierałam dla mlodej na tem \" roślinność Włoch\". Boże jak dobrze , że od 26,01,09 zaczynają się ferie. Będzie troszkę luzu. Troszkę, bo Łukasza muszę do nauki zagonić 16-17,02,09 będzie miał próbne egzaminy gimn. Oj, będzie ciężko A propo Łukasza, porozmawiałam z nim spokojnie nawet bardzo. Znowu usłyszał całą litanię jakie są skutki palenia. Podobno od wakacji sobie podpalał. Bedę go teraz częściej sprawdzać. Czy to coś pomoże,czas pokaże.🌻🌻🌻 A tak przy okazji w tym nowym roku ,życzę Wam dużo, dużo zdrowia i wielu radosnych chwil. Gorące całuski dla wszystich maluchów 😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Rebeko bo uwierzę ;) Śniegu i zimy ciąg dalszy........ Stawiam kawę na dobry początek.....prawie......weekendu :D:D:D I drożdżówę......dla odchudzających się...hi,hi,hi,hi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starczy tej drozdzówki dla mnie ja zacznęsieodchudzać od jutra-jak zawsze. Dzisiaj juz jestem po prince pola xxl 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ktoś ma ochotę na Prince Polo to już lecę do sklepiku i serdecznie zapraszm , i kawusią poczęstuje.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Blaszka 🌻 ja poproszę tego prince, bo dzisiaj kawa jest jakaś wyjątkowo gorzka :-) muszę ją czymś osłodzić. Ja dzisiaj nieprzytomna jestem. Wczoraj późno poszłam spać, a o 4 rano moja córcia płakała, że ją nóżka boli i musiałam jej masować. Tak, że kawa idzie od rana,a le spać nadal mi się chce. Miłego dnia życzę 👄 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie na posterunku 😍 zyczac wszystkim milego dnia !! Rzena 🌻 Kaszubko 🌻 - to by oznaczalo ze zostalo mi niecale 5 tygodni ... i to by sie zgadzalo bo Pani Doktor tydzien temu tez mowila o 20 lutego ... Ale ten czas leci !!! She 🌻 Wesola 🌻 - :-D :-D :-D :-D Blaszka 🌻 - slodyczy nie odmowie :-)... wiec dla mnie kawka : raz i Prince Polo : dwa, poprosze :-). Badziemy trzymac kciuki za syna i napewno dobrze mu pojdzie ! Goja 🌻 - a moze cos mocniejszego na postawienie na nogi :-P ...? Lampka koniaku potrafi zdzialac cuda :-D ! U nas znow zrobilo sie mrozno, ale ze to slonko przeblyskuje zza chmur :-)... Za chwile wraca M wiec intensywnie mysle nad obiadem... cos bede musiala wymyslec :-O... ale to jeszcze za chwile... jeszcze odrobina lenistwa przy kawce, drozdzowce i Price Polo ... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 goja_19 ile Twoja córcia ma latek. Jak mój łukasiu byl w przedszkolu jako 4-6 latek bardzo często budzil mi się w nocy z bolami nozek. Smarowałam mu budapirazolem na rozgrzanie. Lekarz mi powiedział, ze za szybko mu rosną kosci i nic na to nie poradzimy. W I kl podstawowki byl spokój. Dlatego jestem z Tobą i ci dużą czarną parzę z pianka.😘😘 🌻Rebeka72 ogromne gratulacje. Jest to najpięknieszny okres dla mamy. Jak moja Ola się urodziła to przez pewien czas bardzo mi brakowalo czucia jej ruchów. Zawsze o tej samej porze moje ciało na nie czekalo. Ona byla bardzo ruchliwa i do tej pory jej to zostało. 😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzena🌻 nie chodzi mi o zmany w wyglądzie. Wygląd zawsze miałam na 2 planie. Tu chodzi o więcej. Nosi mnie ma rogata dusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blaszka 🌻 kochana jesteś, dziękuję za kawkę. Moja córcia ma 6 lat 9w sierpniu skończy 7). Ja jak byłam mała też miałam takie dolegliwości, mam nadzieję, że jej to szybko minie. Rybko 🌻 rogata dusza powiadasz... :-) Rebeko 🌻 strasznie to szybko zleciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poqtnica
Wykład z zoologii. Jak zwykle w pierwszych rzędach panie w ostatnich panowie. Profesor wygłasza tezę: - Szanowni państwo, należy bowiem zauważyć, iż byk może mieć do 50 stosunków dziennie. Z pierwszych rzędów unosi się ręka: - Czy mógłby Pan profesor powtórzyć tak, by ostatnie rzędy słyszały? Profesor powtarza. Z ostatnich rzędów podnosi się ręka: - Panie profesorze, a te 50 razy to z jedną krową czy z wieloma? - Oczywiście, że z wieloma! Z ostatnich rzędów podnosi się ręka: - Czy mógłby pan profesor powtórzyć tak, by pierwsze rzędy zrozumiały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Panie, witam piatkowo :) Przepraszam za krotka nieobecnosc, tzn cisze radiowa, bo czytac to Was podczytywalam ;) Nawal pracy, hmmm, a ostatnio cos nie moge sie dobrze zorganizowac, jakos leb nie ten sam ;) Annapo 😘 Wspaniale nowiny! Tzn, nie tych nastepnych dwoch tygodni :o ale tego ze lekarz zadowolony z rozwoju malenstwa, i ze Maluch ci nawet pomachal!!! Duza 😘 dla Brzusia!!! Aniu, wiem ze nie jest ci latwo, ale niestety tak bywa, niektore z nas przechodza przez ciaze bezsymptomowo, a niektore niestety do ostatniego cierpia …. Wymeczysz sie troszke, i zycze Ci z calego serducha zeby to nei bylo dluzej niz te obiecane 2 tyg!!!, a pozniej malenstwo ci wszystko wynagrodzi i to podwojnie!!!! Musi tak byc! ❤️ Rybko 😘 uwaga! Takie \"noszenia\" rogatej duszy moga byc niebezpieczne ;) ja bym postawila na zmiany wygladu, uwiez czasami cuda dzialaja!!! :) Rzena 😘 ty tez zabiegana mi sie wydajesz, ale dobrze ze i sobie pamietasz! I masz racje pozbycia sie kitki, nie zawsze sa zbytnio seksowne ;) :p Dobrego \"podrywania\" teraz w odswiezonym wygladzie! :) She 😘 my wszystkie tutaj w Ciebie wierzymy! Ale co dostaniesz to dostaniesz, sama wiesz ze na koniec to tylko numerek na papierku, a co w glowie to nie do ocenienia!!! :) Ruda 😘 ten len to chyba dzis do mnie przylazl…. i ma radoche, bo szefa dzis nie ma to moze sobie troche mna pozadzic 😠 a mam mase spraw!!! Goja 😘 ja tez na rzesach dzisiaj chodze choc spalam cala nocke (ale mala z nami w lozku spala) to chyba zmeczenie tygodnia, jutro sobie odbije i pospie moze do 7.30 - 8ej :D:D:D Duze 😘 dla cory, oby to sie nie powtarzalo Wesola 😘 ogorek na kanapce moze oznaczac kilka rzeczy, ktora interpretacje wolisz? \"Kaszubkowa\": zachcianki ciazowe ;) Freudianska: ochota na sex, jesli ogorek pokrojony to zawisc penisa :D:D:D:D, moja: masz poprostu apetyt na kanapke z ogorkiem! i ja tez!!! :D:D:D:D podrzuc kawalek!!! Kaszubko 😘 hihihihi, ale posumowalam co? Macius sliczna snubka!!! Moze kiedys poznamy go z moja? Wakacje na Kaszubach sa ciagle w planach, lecznie wiem na ktory rok, niestety :o Rebeko 😘 jesli karta czerwona to znaczy ze macie juz wszystko co najwazniejsze :) no a jesli ma jeszcze byc tylko 5 tyg to tym bardziej zakupy udane! Pochwal sie jak tylko mozesz! Ja sie zastanawiam czy zmuszac Mysz do chodzenia, bedzie miala 3 latka jak Ktosik sie urodzi, lub czy kupic podwojny wozek… hmmm, popytam mamus co przeszly przez ten sam scenariusz. A tego co Kaszubka mowi to ci nie zycze (przepraszam Kaszubko), tzn tego sprzatania wszystkich katow. Ja na szczescie tego nie mialam :) ale widzialam znajome i nie jest to przyjemne nawet do patrzenia, wyciaganie wszystkiego z szuflad, polek kuchennych, mycie nawet sufitow…. Brrrrr, obym tego nie \"dostala\" tym razem :o Blaszko!!! Witam serdecznie!!! Wiesz, ja sasiadka z przed \"wiekow\" bo mieszkalam w Sosnowcu :) Fajnie ze sie przylaczylas :) Wiesz, musze cie troche przestraszyc, bo mysle ze duzych szans na namowienie sysna na nie palenie nie macie :o Mowie to z wlasnego doswiadczenia palacza. A jesli mowisz ze twoj M duzo i dlugo palil, to moze tez byc nawet tendencja genetyczna. Ja wlasnie takowa mam choc wyroslam w srodowisku niepalacych :o W wieku 16 lat taki mlodzieniec czuje sie niezwyciezony i niesmiertelny, mowa o ryzyku palenia niestety nie przemawia, znam to bardzo dobrze. Bardzo wazna jest takze akceptacja przez przyjaciol/srodowisko, malo kto w tym wieku stara sie wyrozniac, raczej przewaga jest \"powolanie do stada\". Jedyne co moge poradzic i jesli macie mozliwosc, to odwiedzenie wystawy Body Worlds anatomisty Gunther von Hagens - chociaz ja nie przestalam palic po obejzeniu zrujnowanych przez palenie pluc…. Zycze wytrwalosci i sukcesu w przekonywaniu syna! 😘 A co do rozpoczynania szkoly w UK to moja Malpka pojdzie w wieku 4 lat i 3 miesiecy!!!!! No ukradna jej dziecinstwo zupelnie!!!! Erato, gdzie sie podziewasz??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Wesoła - dużo, dużo tych kanapek.... ja też chcę :D Ale mi wesoło hiihihihi znów nas więcej :D obym tylko w złą godzinę tego nie wykrakała. Net już kilka razy dzisiaj mi uciekł.... ale drania złapałam... udało się :D Poczytałam, pośmiałam się... Jedynie brak naszej Erato zaczyna mnie coraz bardziej denerwować. Dea - Mysza sama zrezygnuje z wózka, gdy nadejdzie jej czas :D Sądzę, ze my dwie kiedyś się spotkamy - z Trójmiasta do mnie jest bliziutko :D poznam Twoje maluszki, a Ty mojego Maciusia i jego mamę :D Wesoła - nawet na własnych dzieciach widać upływ czasu - na szczęście to one robią się starsze, a my zatrzymałyśmy się w miejscu... nam lat nie przybywa - tak mówi nam nasza dusza :D Poqtnica - dowcip jak zwykle świetny :D Rybka - rogata dusza - ale dodaj jeszcze ciałko i minkę aniołka i będzie już ok :D Rebeko - i tak w ten sposób znam już Twój termin hihiihhi :D Goja - pośpię za Ciebie - mogę ???? :D Blaszko - zamawiam dla siebie ptasie mleczko - tym razem cytrynowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×