Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Rybko - wiesz co? ja jestem od urodzenia turystka :D jak siedze za dlugo na jednym miejscu i nic sie nie dzieje a wlasciwie dzieje sie ale przemawia na ZLE to co ja tu bede robic,czas na nowy jezyk i nowe mozliwosci,zycie jest za krotkie a dzieci juz duze i we krwi maja wedrowki hihi ..-nie- czasami zartuje na powaznie - nie lubie byc dlugo w jednym miejscu gdzie mi sie nie podoba,od samego poczatku mnie tu nie ciaglo i mialam racje,M jeszcze myslal o Francji ale chyba za duza jestem na ten jezyk ;) a tam przy kwiatuszkach popracuje :D:D:D -wiesz im starsza jestem to inaczej patrze na to ale sama przyznaj jak tu dalam sobie rade i z jezykiem i z mieszkaniem -wczesniej w Niemczech mieszkalismy 5 lat -z doskosku w Italii - to wiem ze co dwie albo kilka glow to nie jedna. . czas na zmiany. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytałam :D Od paru godzin zmagam się z ustawianiem programów w TV... żmudne zajęcie. Wszystko szybko założyli i podłączyli - net dosłownie śmiga :D 👄 dla wszystkich... jutro więcej popiszę. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kaszubko wszystkiego najlepszego z okazji dzisiejszego dnia🌼 Erato mam nadzieje ze teraz juz pojdzie z gorki Rebeka ja od grudnia mialam szyjke skrocona,musisz uwazac Annapo jak czytalam jak zmagalas sie ze spodniami to sikalam ze smiechu ale jak napisalas o tym ze ty jestes potrzebujaca pomocy w ubieraniu to az oplulam ekran;) A ja wracam do zywych mam grype i zapalenie krtani.Mowie wam MASAKRA . W niedziele wieczorem i w poniedzialek nic nie mowilam,dzisiaj mam rzężacy glos.KOnrad juz prawie na chodzie niestety niunia od wczoraj niedomaga najgorsza byla noc jak mi sie dusila.I niestety ma i grype i zapalenie krtani. Oby do wiosny cos jeszcze mialam napisac ale padam ,ide lulac poki malutka spi.Buziaki wsiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam stawiam kawke z rogalikami:)i uciekam ... Erato❤️ Kaszubko👄 Dea👄 i wszystkim🌼 Milego dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dzień dobry http://www.wgraj.net/img.php?mode=full&file=37168 Dzięki za życzenia 👄 Erato ❤️ spełniaj więc marzenia.... ja nie cierpię zmian... boję się tego.... Czytam o Waszych smutkach i radościach - jesteście dla mnie bardzo bliskie... zajęłyście pewien zaciszny kącik w moim sercu... wchodząc na topik ponad półtora roku temu nawet o tym nie myślałam.... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i o zdrowie pytam ? Podobno jakieś paskudne wirusy szaleją.....niemalże pomór jakiś :O Termos stawiam z kawą na drugą nóżkę :D:D:D:D Brud,ciemno.......... Chce słońca.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam rankiem ( hi hi hi ) Erato 🌻 czyli myślimy podobnie. Zaznaczam myslimy, gdyż moja druga połówka nie znosi zmian a ja się dostosowuje po części ( znacznej ) ruda zdrówka dla dzieciaczków i Ciebie życzę. Moje się cieszą kiedy tracę głos. Wg nich to takie zabawne. kaszubko 🌻 bardzo są miłe Twoje słowa. wesoła 🌻 ale musisz przyznać że coraz cieplej u nas. I to juz jest optymistyczne. Chociaż taka aura jeszcze bardziej sprzyja rozwojowi jakichś paskudztw. Od wczoraj do jutra jestem słomaną i wcale mi to nie odpowiada. Ogólnie to czuję sie lepiej ale nie chce mi się nigdzie wychodzić i marznąć, grozi to koszmarnym bólem korzonków. Ból jest porównywalny migrenowego, gdyż każdy ruch to ból. Wczoraj pokusiłam sie o spacer z małą, gdyż ona się tudzi tak mops. Poszłyśmy do parku. Wrtóciłysmy z przemoczonymi butami obie. Zrobię sobie kawkę i cza się zabrać za sprzatanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem... Kaszubko❤️ bardzo dziekuje za TWOJE serduszko jakoś ciepło na sercu sie zrobiło ,kiedy przeczytałam Twoje słowa👄 nie myslałam w ten sposób,ale po przemysleniu masz 100%racje zawsze jesteśkochana i gotowa do pomocy,z Twoim zdaniem wiele z nas sie liczy i za to w swoim imieniu Ci dziekuje👄 Erato ❤️jak sobie życzysz...nie moge pojąć jak można w ten sposób skrzywdzić oddanego pracownika i od tak zwolnić,pozbawić,dochodu,zabrać połowe z życia,bo przeciez poprzez peace w pewnym sęsie oddajesz kawalek siebie i starasz sie jak najlepiej podzielic sie swoja wiedza w dziedzinie zawodowej.Jeśli chodzi o plazme sama bym od Ciebie kupiła byle tylko pomoc,ale ciesze sie ze juz sprzedany.52cali to dla mnie kolos ,ale 32 to mało,ja mam 42 cale i wydaje mi sie za duży,hmm kwestia przyzwyczajenia i możliwości pomieszczenia.Wiesz że jestem z Tobą i bardzo mocno trzymam kciuki za powodzenie i szczęście👄🌼Dziekuje w imieniu mamy zastrzyki działają z zaczyna sie polepszać👄u nas wirusy dopiero docierają i zaczyna sie przesiew w pracy i w szkołach,na szczęsci (odpukaćw niemalowane)mój syn na razie ma sie dobrze...i szczęśliwie jest Wam teraz potrzebne w tej wyprawie z przeprowadźką,czego gorąco życze👄 Rybka👄też w pewnym sęsie zazdroszcze Erato tych zmian i mam nadzieja ze niedlugo tez sie przeprowadze ,ale nie tek daleko...a szkoda bardzo bym chciala do Hiszpanii...👄a co do korzonków ,to właśnie MM zachorował i mam niezły z nim klopot ,bo cierpi i na dodate nie moze sie dostac do lekarza,kupiłam mu na razie nurofen i mam nadzieje ze jakos prześpi choc troche w nocy:(...a na spacerku uważaj latwo teraz sie przeziebić...👄 Wesoła anka❤️i 👄 Miłego wieczoru kochane panie🌼 Dea👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorem :-) 😍 Kaszubko 🌻 - no to jestes teraz krolowa net-u ;-). Dla Ciebie duza 😘 za wszystkie pozytywne fluidki :-) !! Dea 🌻 - z tego co wiem to w klasycznym szpitalu czy klinice nie ma tutaj nie ma wyboru... oczywiscie mozna sie zapisac do do specjalistycznej kliniki ale mnie to jakos nie przyszlo do glowy... tak czy inaczej, mala musie sie na tym swiecie pojawic :-) A co do tego lezenia... nie leze caly czas, krzatam sie po domu, bylam dzisiaj na spacerze i tylko przy ksiazce czy przy TV przyjmuje pozycje horyzontalna ;-)... No i zwolnilam troche bo do tej pory to (jak to mowi moja mama) wszystko biegiem robilam... teraz M sie ze mnie smieje ze \"dystyngowanie\" chodze :-D :-D Erato 🌻 - Troche zaluje ze nie stanelo na Fr... ale to moze nastepna przeprowadzka ...? Mysle ze na Twoich synow nie mozesz absolutnie narzekac : sa rozsadni, twardo stapaja po ziemi i jaszcze nie raz bedziesz z Nich dumna. A ze maja od czasu do czasu jakies wybryki... no coz, hihihi, my chyba tez do aniolow sie nie zaliczalysmy :-P :-D. Rybko 🌻 - ja tez slomka dzis wieczorem :-(... Niby tez lubie czasami samotnosc, niby sie juz czlowiek przyzwyczail a za kazdym razem, mimo wszystko, troszke smutno :-(... takie zycie :-) Starsza corcia nie ma ferii, czy gdzies pojechala ? Rudamaxi 🌻 - duaz 😘 dla Ciebie i dzieci !! Nia dawajcie sie chorobskom !!! Rzena 🌻 - nam sie tez Hiszpania marzy... moze na emeryturke, kto wie ...? Wesola 🌻 - slonce zmowione, na jutro powinno byc dostarczone :-) Reklamy sie skonczyly... uciekam dalej ogladac Marty\'ego i Doc\'a... MILEGO WIECZORU kochane 😍 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ,hej REOEKO❤️w sumie mamsz nie daleko ...hihi...mozesz byc tam przedemna,ja dojade dopiero w lipcu na długie wakacje ,a o emeryturce pomyśle,pomyślepozdrawiam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro już nie ma świętowania - zwykły dzionek, to i czasu będę mieć więcej. Dziś znów były następne wnuki, wnuczki.... :D 👄 dla Was..... Rebeko - uważaj na siebie - do 20 II.... potem już mniej będę się bać. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko👄cieszy mnie ze masz tyle wnucząt i ze wszystkie o Tobie pamiętają...:D Dobranoc...wszystkim...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie, nie wierze !!! W zyciu bym nie przypuszczala ze o tej godzinie bede pierwszza !! :-D No ale w takim wypadku stawiam kawe (dla Dea decaf) i cacao na stole :-) a do tego grzanki z konfitura : jest truskawkowa, cytrynowa albo z borowek , do wyboru ;-) ) Kaszubko 🌻 - czas poswiecony bliskim nigdy nie jest stracony :-) !! Rzena 🌻 - bliziutko, rzut beretem :-P... ale to nie w tym roku... Izuchna 🌻 - 🖐️ dawno cie nie bylo :-) Ja mam za soba kolejna nieprzespana noc :-( i kolejny przespany poranek :-)... chyba przejde na nocne zycie :-D... moze pojde na stroza nocnego ...? :-D :-D Wszystkim zycze milego dnia i zmykam pod prysznic :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ❤️ Rebeko - dzięki za kawę... jeszcze przydałaby mi się potężna dawka dobrego humoru i cierpliwości... wybryki męża chwilami mnie dobijają.,, szkoda, że nie można wymienić go na lepszy nowszy model :D Dziś bardzo zimno - nawet Psotka nie ma ochoty na spacer. Ostatnio wysyłam Wam różne pliki - żadna z Was nie protestuje :D ostatecznie możecie je przecież wrzucić do kosza hihiihhi też dobre wyjście. Rebeko - będzie więcej takich nocy... już po :D Izuchna - wpadaj częściej :D Rzena - dostaję od wnucząt to, co sama im daję :D miłość za miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cichutko dzisiaj ... Rebeko, dzis nawet decaf wywoluje dziwny efekt na mnie ;) od poniedzialku mam urlop wiec duzo rzeczy do zalatwienia do godz. 14.30 ... lece ale potem wpadne 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam piatkowo Kochane ❤️ Pada,pada i jest zimno!!! Weekend Kochane czas zaczynac,ja juz po pracy i w planach oczywiscie male sprzatanko - obiadek szybki bo dzis pierogi - a poza tym nic sie nie zmienilo :D Rudamaxi ❤️ buziaki dla Ciebie i dzieci - zdrowiejcie szybko i nie daj sie chorobie 🌼 Kaszubko ❤️ Ja bym zaryzykowala by moc miec lepsze zycie,ale to zalezy od tego czy jest sie odwaznym :D ciesze sie ze Twoj internet juz smiga bez poprawek - teraz juz nic nie stoi na przeszkodzie 🌼 Wesola 👄🖐️ Rybko ❤️Rybko zwolnij troche bo chorobowe Ci przedluzy zamiast tylko korzonek dojdzie jeszcze grypa,ale spacerek wskazany,jak ssie dzis czujesz? 🌼 Rzena ❤️ dziekuje za mile slowa ale musze cos sprostowac,nikt mnie nie zwolnil sama odeszlam ale juz dzwonili (jak widac moja obecnosc jest niezbedna) tylko ze ja juz tam nie wroce chocby prosili to - NIE- jak juz pisalam na raczke mi to teraz bo wtedy blizej wyjazd,buziaki dla Ciebie i syna oraz Pozdrowienia dla mamy 🌼 Rebeko ❤️ no widzisz Kochana nie Fr ale to nic wtedy na pewno juz blizej do Hiszpani jak widac wiekszosc z nas wolalaby mieszkac w Hiszpani,szkoda tylko ze z praca tam jest lipnie - widze ze teraz nocny marek sie zrobilas? hihi - a co do dzieci to naprawde nie mam na co narzekac a bledy faktycznie robimy wszyscy.Pozdrowionka 🌼 Izuchna 🖐️ gdzie jestes jak Cie nie ma :D 🌼 Dea ❤️ co Ty wolne dzisiaj masz? 🌼 Annapo ❤️ - a teraz kawka popoludniowa ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOO prosze jak wszystkie sie zebralysmy az milo :D Dea 🖐️d Kaszubko - ja z mila checia je ogladam i dziekuje - od kiedy mam Pover Point to wszytko mi wchodzi - a ta Afryka cudowna i reszta tez - jak dla mnie to ja moge ogladac.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam Was kochane. Wpadam tylko na chwilkę, ale myślę, że jutro zajrzę na dłużej. Mój syn już cały tydzień w łóżku, zaczęło się od grypy, po dwóch dniach przeszło w anginę ropną. Dzisiaj jest pierwszy dzień z nieco mniejszą gorączką. Jeszcze do wczoraj codziennie miał temperaturę powyżej 39 st. Ja też się niezbyt dobrze czuję, jak już pisałam mam zajebistą opryszczkę, bolą mnie węzły chłonne, ale skoro już jeden chory w domu, to ja nie mogę się nad sobą porozczulać i muszę działać :-D życie. Kaszubko 🌻 Twoje maile są super. Wczoraj oglądałam 710 i miałam niezły ubaw, oczywiście puściłam dalej, niektórzy moi koledzy podeszli do tego ambitnie i próbowali odgadnąć co pokazała blondynka, ale żaden z nich na to nie wpadł. Buziaki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato, gdybym była zdrowa, to nie zastanawiałabym się nad zmianą lub wymianą :D ale w mojej obecnej sytuacji.... muszę w inny sposób działać ... myśleć. Jest u mnie Baśka - teraz wysłałam ja do sklepu.... ale za chwile znów sobie pogadamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja w piątek :) Pan Leń rządzi silną ręką ;) Słońca nie ma..........a Rebeka obiecała :( Buzia się nie zamyka od ziewania....... Potrzebuje kawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goju ❤️ kurcze co Was tak wzielo- wspolczuje bo wiem co to znaczy,mam nadzieje ze juz pojdzie z gorki i wyzdrwiejecie,zycze duzo zdrowka i buziaki dla synka a Ty widac zarazilas sie opryszczka - poczytaj o tym 🌼 Kaszubko - zapomnialam o tej blondynce -ostatnio pokazalam to M tak sie smialismy oboje-super - milej pogawedki 🌼 Wesola - ja mam teraz duzo slonca to moge Ci podrzucic,najpierw padal deszcz potem deszcz ze sniegiem a teraz slonca mam opor 🌼 - tak sie wczesniej polozylam w pozycji na ,,Rebeke,, :D ze przysnelam sobie a w dzien takie glupoty mi snia hihi - i tak mi czas zlecial. - nastawiam herbatke moze ktos chetny? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesola 🌻 - no widzisz, co za niesolidna firma ! :-D Za opoznienie dostawy nie dostana napiwku :-D Kaszubko 🌻 - przypomialo mi sie ;-)... jakis czas temu dostalam w pracy taki lancuszek szczescia (wprawdzie byl on przeznaczony dla panow ale mozna odwrocic i zrobic dla pan :-P) Zaczynalo sie tak : \"Zapakuj swoja zone i wyslij przesylka polecona do osoby znajdujacej sie na pierwszym miejscu zalaczonej listy...\" :-D :-D. A Twoich przesylek nikt chyba do kosza nie wrzuca bo sa super ... wydatnie poprawiaja humor :-) Dea 🌻 - zdaje sie ze lecisz do Polski ? Mam nadzieje ze nie na dlugo nas opuszczasz... zreszta to w slusznej sprawie :-) Erato 🌻 - poslesz kilka pierogow...? PLEASE !! :-) Goja 🌻 - duzo zdrowka dla Ciebie i syna !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem hihiihihi Paweł zawiózł Basię do jej szkoły - ma tam jakieś egzaminy dodatkowe z informatyki... a że Paweł ma skuter więc Basia mogła spokojnie pobyć u mnie :D bez obawy, ze nie zdąży na autobus. Wciąż dostaję nowe pliki... i rozsyłam hiihihihi niektóre są kapitalne - świetnie poprawiają humor :D Erato - a herbatka owocowa może być też ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihiihi, pozycja "na Rebeke" :-D :-D... Erato, jestes "the best" !! :-D :-D Herbatki mi jeszcze nie wolno ... wole soczek :-) i moge poczestowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×