Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Kaszubko...dzieki za kawe,dzisiaj naprawde bardzo sie przyda...jesli mozna to ja tez poprosze o zdjecie Rzeny ,bo szczerze powiem ,ze nie mam zielonego pojecia ,jak wyglada,a ciekawam okropnie.;) Eliso...przepraszam,ale rano chyba jeszcze nie zaskoczyłam na pelne obroty i dlatego dopiero teraz ,ale naprawde szczerze ,przesyłam moc👄 i zycze spełnienia najskrytszych marzen,duzo zdrowia i pomyslnosci i oczywiscie wszystkiego naj....🌻 Rebeko...dzieki ,ze tak po cichutku trzymałas kciuki,bo chyba to pomogło,a co do planow,to nie było to nic nadzwyczajnego poprostu dzieci zaprosiły nas na pizze z okazji rocznicy i potem bylismy obejrzec wystepy zaprzyjaznionej grupy ,ktora przedstawiałatradycyjne \"wodzenie niedzwiedzia\",nie wiem czy pamietasz ,ale w tamtym roku tez na czyms podobnym bylismy... U nas juz 3 dzien sypie snieg i niezbyt ciekawie na drogach ,a poza tym w sobote moj małzonek miał ,bardzo kiepski dzien i dlatego balam sie ze jednak nic z tego,no ale na szczescie było ok... Erato...no to posyłam moc dobrych fluidkow ,moze pomoga ...🌻.... Rzeno...Tobie rowniez...mam nadzieje,ze Kaszubka sie spisze i posle mi jakas Twoja podobizne,bo jak nie to bede musiała troszke Cie podreczyc;) Dea...co z Tobą...mam nadzieje,ze wszystko ok...machnij chociaz łapką... Ja juz troszke tego lenia przegonilam ,ale jeszcze musze pranie powiesic,a potem pomyslec o obiedzie ,ale postaram sie jeszcze zajrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko...bardzo dzieki,fotki Rzeny dotarły👄 🌻 Rzeno...no,moja ciekawosc zaspokojona,takze mozesz byc spokojna,nic Ci nie zrobie:D...a tak w ogole to przypominasz bardzo moja kuzynke .... Dobra ie po to pranie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo👄..no to sie ciesze ze juz dostałaś..hihi...bo zaczynalam trząśc portkami...hihi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzena 🌼 dostaniesz klapsa hihihihi obiecałam przecież i wysłałam :D Stawiam gorące kakao i szarlotkę - smacznego. Robię porządek w mojej poczcie... jeszcze nawet 1/4 wiadomości nie usunęłam.... a wciąż tam jest dużo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem ja też dostałam zdjęcia dzięki :) Zaglądam do skrzyni.....a tam wiadomość : chcesz zmniejszyć obwód pasa na wiosnę.......:O no niech ich jasny........do wiosny jeszcze daleko i jak się zdecyduje to będę zmniejszać ,a nie tu ktoś za mnie będzie decydował :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoła ...masz swieta racje ,w koncu to Twoj obwod i nikomu nic do niego...:D...tym bardziej poczestowałabym sie szarlotka... Rzeno...no widzisz mnie sie juz nie musisz bac,ale zeby nie było Ci za dobrze,to od Kaszubki dostaniesz klapsa...ciezko nam dogodzic ,no nie HI,hi...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ellisa 👄 Wszystkiego Najlepszego i spelnienia najskrytszych marzen -widze ze wczesniej nie doczytalam ale za to teraz dostaniesz jeszcze dwa 👄👄 i 🌼 Annapo 👄 dzieki bardzo,zajrzyj na poczte. 🌼 Rzena 👄 dziekuje za fotki -Ty nic sie nie zmieniasz Kobieto 🌼 Pozdrawiam wszystkich. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą założyłam swoją stronkę w YouTube :D czekam aż do końca wgra się mój filmik huraaaa 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My juz po obiadku :-), wiec stawiam popoludniowa kawe :-) Rzena - w kazdym razie kreacja iscie balowa :-) i tancerze na poziomie :-) Kaszubko 🌻 - jeszcze tylko troszke ponad miesiac :-) Ania - mily dzien mieliscie i ciesze sie ze sie Wam udalo ... Rzeczywiscie, cos mi sie przypomina z poprzedniego roku, fajna taka imprezka :-) Erato 🌻 - jestesmy z Toba 😘 !! Trzymaj sie, juz niedlugo wszystko sie wyprostuje !! Wesola 🌻 - ja mam szczescie ;-)... mam 100% pewnosci ze moj obwod pasa zmniejszy sie na wiosne :-D :-D ... i powinnam sobie w koncu przypomniec gdzie mam pas :-D :-D Cos mi sie oczy kleja wiec moze jakas mala siestka ...? ;-) PS : A Dea sie moze wystraszyla tego potencjalnego konfliktu miedzy Fr i En po zderzeniu :-P....? :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - mialam oczywiscie na mysli nadejscie wiosny a nie wgrywanie sie filmiku :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko 👄 umiescialm pierwsz kontarz na Twoim profilu na YouTube -to profil MM 🌼 Rebeko 👄 dziekuje -tez tak mysle.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha ha Rebeko :p Annapo, macham macham i nie tylko ;) weekend troszke przepelniony mialam i ostatnio jakos nie umiem sie rozdwajac, natomiast dzisiaj rano zajelo mi to troszke zeby wszsytko doczytac :) Ellisa, serdeczne: szczescia i spelnienia marzen/planow, mniej stresu, jeszcze wiecej milosci!!!! U mnie to wygladalo tak, w piatek wzielam urlop bo po poprzednim weekendzie nie wypoczelam i szef mi za kazdym krokiem powtarzal jaka to aj zmeczona nie jestem. Wiec sobie pomyslalam \"a niech cie!\" i poszlam na urlop :) ale dzien mi zszedl na szkole jazdy i potem sprzatanie domu, potem po mala dom, gotowanie a wieczorem przylatywala kolezanka z Holandii na weekend. Potem to juz tylko spacery, kafejki, ogladanie filmow i zabawy z mala, czuje sie nawet odprezona chociaz weekend do spokojnych nie nalezal :) Dziewczyny, rozrastam sie!!! Jak ujrzalam swoj tylek \"od tylu\" w lustrze to az zawylam! I od godziny biustonosz mi sie \"wrzyna\" - widocznie dla mnie to jest czas najwiekszego przybierania :o i an dodatek mam okropnie wilczy apetyt, ciagle bym jadla! Na szczescie nic takiego fikusnego jak je Annapo ;) :p ide po nastepne jablko ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea...no bardzo sie ciesze ,ze wszystko u Ciebie ok...pocieszam Cie ze nie tylko Ty sie rozrastasz,ale pamietaj juz niedlugo bedzie mniej i mnie tylko ta mysl utrzymuje przy zdrowych zmysłach...:D ;) Erato ,ja jeszcze na poczte nie zajrzałam,bo dopiero niedawno przyszłam do domu i nie było kiedy... Teraz musze juz sie pozegnac ,a jutro pewnie dopiero po południu sie zamelduje bowiem rano mam słuzbowy wyjazd :) Miłego wieczoru dziewczyny 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wtorkowo Witam i kawke na stole zostawiam,dokladam swierze buleczki z pomidorkiem i ogorkiem. Lece do pracy bo dzis mam duzo do zrobienia a ide dosc pozno jak na mnie,pol nocy sie krecilam w lozku jeszcze syn zapomnial swojego telefonu i dwa razy sie obudzilam -kurcze za to dzisiaj bede miala przespana noc. Pozdrawiam wszystkie panie i zycze milego dnia.🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 ja stawiam swiezo zaparzona kawe :) espresso, cappuccino i co kto woli ;) Lapie buleczke, dzieki :) Aniu 😘 wiem ze to nie na zawsze :) tylko ze tym razem przyrzeklam sobie ze bede ostrozniejsza i na wadze tyle nie przybieram, ale widac jednak moja budowa jest jaka jest i w ciazy rozrastam sie :D:D:D Rebeko 😘 wszystko w pozadku po zderzeniu??? Wszystkim Paniom po wielgasnym 😘 na dobry dzionek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam wszystkie Panie w piękny zimowy dzionek. U mnie dużo śniegu, świeci słoneczko i jest -5st. Więc taka najfajniejsza pogoda jaka może być w zimie. Ja w sobotę zapomniałam się, że jak jest śnieg to jeździ się ostrożniej i wpadłam w poślizg. Trochę za szybko wchodziłam w zakręt i wyobraźcie sobie wpadł na mnie dość wysoki krawężnik. Na szczęście skończyło się na niewielkim pęknięciu kołpaka, a już myślałam, że zawieszenie będziemy wymieniać. Dobrze, że to był krawężnik a nie jakiś samochód. Wczoraj miałam bardzo pracowity dzień, a dzisiaj mam nadzieję, że będzie mniej obowiązków. Życzę wszystkim miłego, słonecznego dnia i wspaniałych humorków :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem juz (? :-P) z Wami :-)... zalapalam sie na kawe i buleczki, cooool :-) Ania 🌻 - kazdy Twoj wpis to troche jak promyk slonka :-)... bo widze ze po dluuugim \"ciezkim okresie\" zycie u Ciebie calkowicie juz wrocilo do normy !!! Kaszubko 🌻 - nastepne hobby:-)... Ty to sie chyba nigdy nie bedziesz nudzic :-)!!! A motto dnia mi calkowicie odpowiada :-) Dea 🌻 - mysle ze zednego incydentu dyplomatycznego nie bedzie i kanalu nie zamkna ;-) :-D :-D. A jablka mozesz wcinac ile chcesz :-)... ja mam troszke gorzej, bo mnie od niedawna na slodkie ciagnie :-O... ale nie walcze z tym za bardzo ;-) :-D Goja 🌻 - niedobry kraweznik !!! Jak on smial !!! :-D :-D Dobrze ze tak sie to skonczylo :-) Dla pozostalych-nieobecnych tez po 🌻 posylam i zycze milego dnia 😘 !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Rano padał śnieg.... tyciu, tyciu... troszkę tylko pobieliło :D a teraz słonko wyjrzało... coraz bardziej tęsknię za wiosną. Rebeko ❤️ już powoli szykuję się do odliczania :D Ja chyba nigdy faktycznie nigdy nie mam czasu na nudę :D wciąż znajduję coś ciekawego... wciąż mam za mało czasu - doba dla mnie jest za krótka :D Goja ❤️ wyobraziłam sobie, co by było, gdyby to jednak był drugi samochód brrrr aż ciarki przeszły :D Dea ❤️ każda z moich córek inaczej przybierała w czasie ciąży - jedna jak Rebeka... druga jak Ty :D ciekawe od czego to zależy ? Erato ❤️ a ja dokładam twarożek waniliowy i dżem truskawkowy oraz jabłuszka :D Dziś światowy dzień kota 🌼 a więc śmieszne koty umilą nam czas :D http://www.youtube.com/watch?v=fU3xP4sCRo8&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tani, prosty, domowy sposób na utrzymanie higieny: 1. Podnieś obydwie części klapy i wlej do miski klozetowej dwie łyżki szamponu dla zwierząt. 2. Weź kota na ręce i głaszcz go cały czas po drodze do łazienki. 3. Jednym płynnym ruchem umieść kota w kibelku i opuść deskę. Możliwe, że będziesz musiał stanąć na klapie. 4. Kot samoczynnie wprawi się w ruch i wytworzy obfita piane. Nie zwracaj uwagi na odgłosy dobiegające ze środka - kotu sprawia to prawdziwa frajdę. 5. Trzy - lub czterokrotnie spuść wodę. Ten etap to "dokładne płukanie". 6. Niech ktoś otworzy drzwi wejściowe do domu. Upewnij się, ze droga pomiędzy łazienką a drzwiami wejściowymi jest wolna. 7. Stan jak najdalej za toaletą i szybko podnieś obydwie klapy. 8. Kot wyskoczy z prędkością światła, wymknie z łazienki i pobiegnie sobie gdzieś, gdzie będzie mógł się wysuszyć. 9. Zarówno toaleta, jak i kotek będą lśnić czystością. Z poważaniem, Pies :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śniegu u mnie po pachy,prawdziwe zaspy....jakby jeszcze słońce było to prawdziwie zimowa aura by była jak ktoś zimę lubi :P ja nie !!! Znowu ze szczotką trzeba było auto odśnieżać :O I oczywiście zima zaskoczyła drogowców już nie powiem który raz z kolei ;) ja osobiście nie pamiętam ,żeby byli przygotowani....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko 🌻 po drodze do domu wstąpię kupić kota :-D Wesoła 🌻 czepiasz się, przecież mamy drugą połowę lutego, każdy już marzy o wiośnie i drogowcy mogli zostać zaskoczeni. Wczoraj rano jak jechałam o 8 do pracy, to też główne ulice były zaśnieżone, no ale w poniedziałek o 8 rano zaczynać pracę to już jest przesada :-D Ja zaraz zrywam się do domku. Dzisiaj miałam większego lenia niż wczoraj. Najlepiej wychodziło mi picie kawy i jedzenie ciasteczek, a jak dorwałam gazetę, to przepadłam. Mój szef zastanawiał się jak się o coś zwrócić do mnie, żeby za bardzo nie przeszkodzić :-D Dzisiaj wieczorem idę na ćwiczenia więc nie wiem czy jeszcze zaglądnę do Was. Muszę jeszcze pooglądać zaległości od Kaszubki, bo ciekawość mnie zżera :-) Miłego wieczoru zatem Wam życzę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też przytłacza Was brak słońca ???? tak mi się wydaje, bo jakoś mniej wpisów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cale popoludnie poza domem :-)... fajnie sie tak wyrwac miedzy ludzi, ale musze przyznac ze troszke padnieta jestem... Kaszubko - poslalam znajomym ktorzy maja dwa koty :-P.. ciekawa jestem czy im sie sposob sprzatania spodoba :-D. A co do tego braku slonca... rzeczywiscie nie nastraja to pozytywnie... Wesola 🖐️ Goja - widze ze masz dobrze wyszkolonego szefa :-)... Tak trzymac :-D Musze cos na ruszta wrzucic ;-) i dzisiaj przydalo by mi sie wczesniej polozyc spac, bo rano znow mnie czeka wizyta w klinice... mam nadzieje ze po intensywnym popoludniu nie bede miala problemow z zasnieciem :-) Zycze milego wieczoru kochane 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×