Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Goja - Erato milczy - to mnie też zastanawia..... Dziś już mam spokój - wnuk poszedł do domu.... synowa dalej jest w domu, a nie w szpitalu.... nie pojęcia dlaczego powiedziała, że tam będzie... pewnie znów chciała mieć wolne dni dla siebie bez dzieci, bo chciała, abyśmy wzięli całą trójkę... nie zgodziłam się na to - u mnie nie ma warunków na taka ilość dzieci... mieszkanie jest stanowczo za małe - a poza tym synowa ma młodszych od nas rodziców [mieszkają tylko jedno piętro nad nią] i mają trzypokojowe mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne Kaszubko, nie można pozwolić wejść sobie na głowę. Niektórzy mają po prostu tupet. A swoją drogą ciężko mi zrozumieć kobiety, które chcą odpoczywać od własnych dzieci. Ja rozumiem, że można być zmęczonym codziennymi obowiązkami i fajnie jest jak ma się dziadków, którzy czasem zabiorą dzieci na spacer lub na noc ale żeby na kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kaszubko🌻wysłalam do Ciebie pare zdjęć ze spaceru,mozesz rozesłac dziewczynom?;) pozdrawiam;)pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas znow kleska zywiolowa :-P... znow spadl snieg i na noc zapowiadaja temperatury ponizej zera... Powiem Wam ze jak wyszlismy ze sklepow i zobaczylam te wielkie, wirujace w powietrzu platki sniegu to przez moment poczulam sie jak w Polsce :-) ... slicznie to wygladalo :-) Goja 🌻 - zakupy sie udaly, kupilam... skarpetki :-D :-D :-D Wcale nie zartuje :-D :-D !! Qrde, nie wiem czy ja mam jakas obsesje ;-)... ? Pewno psycholog znalazl by jakies wytlumaczenie... A z ta \"Walentynka\" ... hmmm, bylo by romantycznie ;-), ale ja tam wole zeby sobie jeszcze troszke poczekala :-) Kaszubko 🌻 - no widzisz i znow masz zajecie :-) ... my Ci sie nudzic nie pozwolimy :-) ... czekam na fotki :-) Lazienka wolna wiec zmykam ... DOBRANOC !! 😘 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Niedziela to wspaniały dzień:D wszyscy w domu i mozna odwiedzić rodzinke:D Milego dzionka zycze... ps.mam nowy nr.GG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie i zycze wszystkim milej niedzieli... albo raczej tego co z niej zostalo ;-)... Kaszubko 🌻 - slicznie dziekuje za przeslanie zdjec :-) She 🌻 - bardzo ladne domki :-) i w dodatku na skraju lasu :-)... Rzeczywiscie zostala praktycznie wykonczeniowka, wiec pewno na jesien juz bedziecie u siebie !! Gratuluje nabytku i ... wpraszam sie na parapetowke ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem zmęczona i to bardzo :D ale było cudownie. Następna rocznica [na szczęście] dopiero za rok. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejkaaa:D Kaszubko ❤️👄i 100000🌼w tak piękną i okrągłą rocznice....dalszej miłości i wytrwałości ,niech nam żyją 1000 lat👄🌼 Dea❤️śliczne obie panie...👄i M równiez...hihi...👄 She 👄bardzo mi sie podobają te budynki i ciesze sie z Tobą że jż niedłubo będzie Wasze własne...👄graruluje...🌼 ❤️Eratooooo!!!!!!!!!!!.......GDZIE JESTEŚ!!!!!!!!!USŁYSZ ME WOŁANIE bo oszaleje bez Ciebie !!!!!!!!!!❤️ Goja❤️MM ma swoje auta i moim sie az tek nie przeął hihi...no moze gsybyśmy mieli wspólne to w tedy...moze by sie dzialo...hih:Dale ciesze sie ze jest jak jest i wszystko dobrze sie skończło ...jutro jade do ubezpieczalni,nie lubie ich bo są konfliktowi i ostatnio sie z nimi kłuciłam...mam nadzieje ze teraz będzie lepiej...hihi...pozdrawiam i 👄 DOBRANOC!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ciepło i słonecznie tam gdzie słońca brak posyłam :D:D:D:D Termos z kawą już jest :) Dzisiaj świeżutkie croissanty :) Dziękuje za zdjęcia :) Miłego dnia dla Wszystkich :D:D:D:D:D:D A pod koniec tygodnia można z ukochanym świętować Walentynki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dzień dobry kochane 👄 Kaszubko 🌻 ❤️ 👄 wszystkiego najlepszego z okazji (domniemam) rocznicy ślubu :-) Dużo radości i miłości ❤️ She 🌻 gratuluję nabytku. Podoba mi się. Pewnie nie możesz się już doczekać przeprowadzki. Wesoła 🌻 dzięki za kawkę. Słoneczko u mnie też wyjrzało więc dołączam od siebie również i posyłam tym u których jego brak. Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Kochane ❤️ Jestem!!! Melduje sie a napisze po pracy :D Kaszubko 👄 pisalam do Ciebie na komorke,ale widocznie to ten drugo numer,napisze po powrocie,troszke nasz wyjazd sie przedluzyl.🌼 Milegop dzionka - ja dzis wroce szybciej,🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ❤️ Erato ❤️ no nareszcie jesteś :D ten drugi nr jest już nieważny - natomiast aktualny jest dalej ten zaczynający się od 783... Wysłałam Wam @ - zajrzyjcie na Wasze poczty :D Goja ❤️ zgadłaś , dzięki za życzenia - reszta jest w @ :D Wesoła ❤️ dzięki za słoneczko - doszło :D Dla wszystkich 👄 http://www.youtube.com/watch?v=dyoCUBfQLJo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Moje GG ma świra😠dzisiaj działa stary nr.dlaczego takie jajca zie dzieją działa stary nr.i proszr byscie nie likwidowały obu mam klopot z tym gg stale karzą mi dokańczac rejestracje i zmieniają mi nr.to takie uciązliwe,podaje ludzimo stale inny i pewnie dziwnie sobie o mnie myślą. Kaszubko❤️witam:D Erato❤️nareszcie jesteś👄,wiesz taki wyjazd i pozniejszy powrot troszke nas poruszył👄wazne ze juz jestes i wiemy ze wszystko gra:D Mlego dnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea 🌻 zdjęcia super, a raczej modele z tych zdjęć. Bardzo ładnie wyglądasz, nic tylko w ciąży chodzić :-) Wesoła 🌻 może jednak się skusisz :-P Kaszubko 🌻 dzięki za @, niestety dopiero w domu sobie na spokojnie obejrzę, w pracy nie chcę, bo mój boss ciągle krąży koło mnie :-) Erato 🌻 fajnie, że jesteś. My tu się o Ciebie martwiłyśmy, a Ty po prostu zabalowałaś sobie w kraju tulipanów :-D Annapo 🌻 jak samopoczucie? Mam nadzieję, że dzisiejsze słoneczko wprawiło Cię w dobry nastrój. Rebeko 🌻 a Ty skoro dzisiaj taka nieobecna, to pewnie znowu po sklepach grasujesz, czyżbyś wymyśliła zakup kolejnej pary skarpetek? :-D :-D :-D Rzena 🌻 ja też mam przygody z gg. Tylko mój problem polega na tym, że przy okazji najpierw awarii, a później zmiany komputera już 3 raz w ciągu 8 miesięcy utraciłam wszystkie kontakty. Jest taka funkcja import / eksport kontaktów, kiedyś z tego korzystałam, ale teraz nie działa i jak kolejny raz w opisie umieściłam informację, że utraciłam kontakty, to wszyscy zaczęli wysyłać mi porady dnia, żebym sobie zrobiła import. Niektórzy nie wysłali mi jeszcze swojego numeru, pewnie nie chcą mieć do czynienia z blondynką :-D Wszystkim wysyłam po 👄 i wykładam listę, może pozostałe panie się zmobilizują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja👄no co Ty z ta blądynką to napewno nie jest powod👄 jestem pewna a z tym GG zobacze i sprobuje to co mi napisalas ...DZIEKUJE👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpisuje liste :-) i stawiam poobiednia kawe :-) Kaszubko 😍 - 😘 piekna rocznica !!! Tyle lat wspolnie spedzonych !! 🌻 Wszystkiego najlepszego i doczekania w zdrowiu i milosci nastepnych okraglych rocznic 🌻. Sliczny prezent Wam corka zrobila :-) Ponownie dziekuje za przeslanie zdjec :-) ... no i za reszte przesylek rowniez 😘 Rzena 🌻 Wesola 🌻 - slonca nie dowiezli :-(... zloz reklamacje :-D Goja {kwiat] - pudlo ;-):-D, dzisiaj u poloznej bylam :-P :-D ... ale wypad zakupy jeszcze planuje w najblizszych dniach wiec nic straconego :-D Erato 🌻 - czekamy na relacje :-) ... Dobrze ze sie pokazalas, bo przynajmniej juz wiem ze moge kciuki puscic :-) Dea 🌻 - powtorze za Goja : modele super, ciaza Ci sluzy, wygladasz kwitnaco !! Brzusio sliczny, okraglutki i wcale nie taki znow duzy... Zreszta poza brzusiem nigdzie zadnych kilogramow nie widac :-) 😘 Ania 🌻 - nam zly humor nie przeszkadza...mozesz sie tutaj wyzalic a jak chcesz to i ;-) ... ... Jak mowi moja mama : \"papier (w tym wypadku wirtualny :-P ) wszystko przyjmie\" ... i jeszcze dobre slowo dostaniesz :-) Trzymaj sie cieplutko 😘 M sie cos za bardzo na kanapie rozpanoszyl, wiec chyba najwyzsza pora Go wygonic... :-D ... aura ;-) taka ze nic tylko... spac :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie ❤️ No to jestem juz na calego :D Wrocilismy w srode okolo 21-ej na dodatek mielismy farta bo prom zabukowany byl o polnocy ale pzwolili nam sie zabrac wczesniejszym-hmmm fajnie bylo ale sie skonczylo,a wiec tak: - podroz cudowna -juz dawno z M nigdzie nie bylismy wiec w ramach ,,miodowego miesiaca,,niewykorzystanego oczywiscie postanowilismy zwiedzic kilka krajow :D tak bylismy w NL - bylo fajnie nawet bylismy w Amsterdamie -jak to byc i nie byc hihi, zwiedzilismy cala Holandie w pionie i w poziomie,stwierdzilam ze jednak nie podoba mi sie- jest tak samo jak tutaj i pogoda nawet ta sama bleee. NL odpada. -dziewczyny w Amsterdamie jest muzeum figur woskowych i wiecie jak sie usmialam na samej gorze jest takie male okienko -po bokach stoja manekiny a w srodku tanczyla sobie kobieta-fajny widok ale mam to tylko na filmie jesli ktos sobie zyczy moge przeslac,lapka w gore,fotki posle moze wieczorkiem,pogoda do d.... -jak z tad wyjezdzalismy padal snieg,w NL snieg i deszcz -w Belgi tak sobie nie podoba mi sie -oj jaka ja marudna co? ;) najlepszy numer byl we Francji - wyjechalismy z promu i pojechalismy wiochami aby bylo szybciej -wiecie co usmialam sie ze znakow bo juz dawno tyle ich nie widzialam i nie moglam polapac sie w mapie ale jak to kierowcy zawsze jakis sposob sie znajdzie-dotarlismy do autostrady..hihi... -no dobrze -jednoglosnie stwierdzilismy ze NL odpada i postanowilismy skoczyc do Niemiec -ah jak bylo milo-zwiedzilismy cala Westfalie i Nadrenie - jakie czasy -oczywiscie kupiam sobie moje wymarzone perfumy ktore moge dostac tylko w Niemczech -ten czas uplynal nam bardzo szybko- rozhustalismy cale siano a mielismy skoczyc jeszcze do mojej mamy do Itali - szkoda ze nie ale plany nasze sie zmienily - jedziemy do Italii :D siostra zalatwia nam mieszkanie - najprawdopodbniej bedziemy mieszkac niedaleko mamy Dei - jakies 100km.... ale nie moge tak dzialac szybko na hop-siup.potrzebujemy jeszcze miesiac na zalatwienie reszty spraw. -ogolnie odpoczelismy troszke z MM i jak wrocilismy to az nam zal bylo-wczoraj az sie poplakalam z zalu ;) spalismy w NL w motelu 70 EUR doba motelik ladny duzy -ogolnie fajnie ale nie dla nas,tak sobie mysle ze jak juz wyjechac to gdzies,gdzie jest latem cieplo i jak przyjdzie to lato to wyjde na plaze i odpoczne nie zwazajac na to ze np; nie moge jechac na urlop,hmmm mysle ze wypali,tylko musimy sie zaczac uczyc jezyka poprawnie-starszemu nie po nosie ale juz sie przyzwyczail do tej mysli. -jak wrocilam to czekala mnie tylko jedna niespodzianka: starszy syn ma zalozone dw szwy na udzie,sierota jechala rowerem i zawadzil o wystajacy kawalek drzewa w uliczce a ze byl juz wieczor to go nie widzial,wyrznal i pojutrz ma zdjecie szwow-najsmieszniejsze ze jak przyszedl do domu to z taka mina mi to powiedzilal ze musi mi cos powiedziec a nie chcial wczesniej abym sie nie martwila - i dobrze bo pewnie nie moglabym usiedziec na miejscu. troszke rzeczy juz sprzedanych tak ze wyjazd juz jedna nozka. - w srode skonczyl mi sie kontrakt na neta a ze ja mam wylaczony telefon w domu to nikt sie nie mogl dodzwonic -w sobote wznowilam kontrakt-mialam miec neta dopiero w piatek ale o dziwo mam dzisiaj,dobrze bo nie moglam sobie miejsca znalezc... -ok to na tyle o wyjezdzie:D - poczytalam troszke i jestem na biezaco; Rzena 👄 oj Kochana dobrze ze nic Ci sie nie stalo,ale na przyszlosc uwazaj i przewiduj,moj M pewnie darl by sie na mnie ale jakos przez rok to on zarysowal nasze autko a nie ja - choc nasza Audi spisala sie na medal-8 litrow na setke-hmmmm z tym silnikiem,miodzio-Gratulacje dla siostry 🌼 Kaszubko 👄 Ja pisalam na tamten numer dlatego nie doszlo bo mialam go jako komorke -to nic ten drugi mam dziekuje,jak Patryk po sluzbie u babci? dzieki za przesylki -ten numer byl dobry z ta kobieta co zparkowala mazda na parkingu hihi.Pozdrowionka 🌼 Dea 👄 No mamusiu jaki brzusio,a Myszka jaka juz fajniusia - no to mamy dwa porody na ten sam m-c -moze faktycznie Rzena do Was dolaczy,;) ciesze sie ze pobyt w PL sie podobal zawsze to jakas odskocznia.🌼 Annapo 👄 I fajnie ze Ty sie dobrze czujesz ---wiesz ja bylabym za tym samym z ta plcia -oczywiscie wolalabym znac przy porodze zawsze to niespodzianka,na razie posylam Ci 👄 bo juz mi z glowy wylecialo to co przeczytalam hihi🌼 Rudamaxi 👄 kciuki dalej trzymam -mow kiedy puscic-i nie denerwuj sie -dobrze ze trzymasz nerwy na wodzy -sasiedzi sa wszedzie a ze jedni sa super a inni mniej no coz koleje losu-buziaki dla dzieci 🌼 Goju 👄 oooo widze ze tez masz malo czasu ;) ale coz zrobic mus to mus -najwazniejsze ze jestes i wpadasz do nas - duza buzka dla Ciebie 👄 jak sobie cos przypomne to dopisze hihi,bo wiesz pisze to juz od dwoch godzin i co chwila cos :D 🌼 She 👄Super 👄 niedlugo na swoim -hmmm niedlugo w sumie to dlugo ale sie przemeczycie jeszcze -od razu zycie Wam sie zacznie inaczej ukladac,dzieki za fotki ladne aaa jak Twoja szkola? 🌼 Rybko 👄 gdzie jestes jak Cie nie ma? 🌼 Wesola 👄 spelniasz jeszcze zyczenia? to spelnij prosze moje -przyspiesz to wszystko :D dzieki za buleczki 🌼 -dobrze Kochane a teraz musze jechac po M - bigos sam sie ugotowal z dodatkem girosa -przywiozlam z niemiec pycha-ktos reflektuje? -do uslyszenia ale posta walnelam hihi. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ -Znilky babeczki hihi :D Poslalam fotki na poczte do tych co mialam ale Dea chyba nie dostala,prosze sprawdzic,jak cos to lapka w gore -najwyzej usmiechne sie do naszego ,,Sekretarza,, ;) Kaszubko ❤️ Wszystkiego Najlepszego i spelnienia marzen duza 👄 wszystko przeczytalam oprocz najwazniejszego - 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato ❤️ grzecznie melduję, ze nic nie dostałam buuuuu :D na poczcie ani słychu, ani widu :D Dzięki za życzenia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hurrrrrrrrraaaaaaaaaa jest :D zaraz sobie pooglądam - 👄 dla Ciebie Erato. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko ❤️ czy moglabys przeslac te fotki naszym paniom,dziekuje bardzo duza 👄 dla Ciebie 🌼 - a teraz musze zrobic kilka rzeczy bo mam maly balaganik,sprzedalam szafe i szafke- ale numer niedlugo nie bede miala gdzie rzeczy pochowac hihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato ❤️ zrobię to jutro rano - muszę je najpierw wszystkie zmniejszyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorem :-) Erato - dziekuje za zdjecia, fajnie ze sie Wam wycieczka udala :-) ... czasami potrzeba sobie zrobic taki \"break\" Powiem Ci ze jak przeczytalam \"NL odpada\", to sobie pomyslalam ze moze padlo na Fr :-) i az sie ucieszylam... a Ty mi tu takie rozczarowanie fundujesz ;-)... ladnie to tak ...? :-P Przeskoczyc przez Fr i do Wloch uciec ...? Oczywiscie zartuje, macie mieszkac tam gdzie WAM sie podoba i tam gdzie WAM bedzie najlepiej :-) Trzymie kciuki za realizacje planow !!! Chyba dzisiaj pod kolderke wczesniej uciekne... raczej nie zasne o tej porze ale jakos nie chce mi sie samej siedziec przed TV :-(, juz wole ksiazke... po 3 dniach obecnosci M w domku zawsze mi ciezko wrocic do szarej rzeczywistosci :-(... Life is brutal ;-)... ZYCZE MILEGO WIECZORU I SPOKOJNEJ NOCY kochane !! 🖐️ 😘 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaszubko ❤️ spóźnione życzenia z okazji pięknego jubileuszu! życzę Wam kolejnych równie pięknych:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej tu Wasz brunet :-) Erato 🌻 Ty jesteś szalona, pojechała tylko do NL :-D Ale tak poważnie to super, że tak się razem dobraliście. Mało znam takich odważnych ludzi, którzy tak sobie praktycznie \"z dnia na dzień\" podejmują decyzję o przeprowadzce. Życzę powodzenia. W pierwszej chwili jak zaczęłam czytać, to wydawało mi się, że piszesz tak dla żartów :-D. a jak czytałam o wyczynie syna, to też mi się wierzyć nie chciało, że to się stało akurat w czasie Waszej nieobecności. Kaszubko 🌻 oglądając filmik miałam w oczach łzy ze wzruszenia. Gratuluję cudownych ludzi wokół Ciebie a im wszystkim wspaniałej żony, mamy i babci. Jeszcze raz wszystkiego dobrego 👄 A teraz życzę wszystkim dobrej nocy 👄. Do jutra. Pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak szybciorem bo padam Kaszubko wszystkiego naj naj, i życze ci jak najwiecej rocznic tak cudownych Erato fajnie ze juz jestes Moja mala znowu ma stan podgoraczkowy i lejacy wodnisty katar:( Dzisiaj wreszcie dowiedzialam sie ocen brakowalo mi wczesniej jednej oceny a facet po prostu w jednym egzamnie zadal mi dwa pytania i kazde ocenil.A sprawdzil dopiero moja prace ze wszystkimi po napisanym egzaminie.Ludzie sa w szoku bo jest 4 pały i mnóstwo 3 ja mam 4,5 i 5 I jestem szczesliwa bo wiem jaki to jest \"słodziak\" podczas egzaminów. to narazie tyle dzisiaj sie odezwe jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Stawiam gorącą kawę, wykładam listę obecności, a specjalnie dla Rudejmaxi biegnę po ptasie mleczko. Gratulacje kochana. Podziwiam Cię, że tak doskonale sobie ze wszystkim radzisz 👄 Buziaki dla malutkiej, trzymam kciuki, żeby szybko minęło. Miłego dnia życzę wszystkim 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×